Zobrazených 1–12 z 28 výsledkov

Show sidebar

Jedálenský barový stôl

799,00  s DPH
Ak v kuchyni naozaj zápasíte o každý kúsok voľného miesta , nástenný barový pult " MAHAGÓN " môže byť dobrým riešením príležitostného stolovania . Rozmer : d 122 , š 73 , hr 8 cm . Na sedenie využite napríklad barové stoličky , z našej širokej ponuky . Napojenie k stene veľmi praktické pre malé interiéry . Často sa v moderných kuchyniach stretávame s jedálenským stolom , ktorého jedálenská plocha je vyvýšená , či jeho výška je taká , aby ponúkla pohodlné stolovanie .

Jedálenský stôl “BAROKO”

300,00  250,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Stôl je v Barokovom štýle v bezchybnom stave bohato vyrezávaný a zdobený . rozmer : Dĺžka 129 cm Výška 74 cm Śírka 97 cm . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do vášho domova .

Jedálenský stôl “BAROKO”

395,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Stôl je v Barokovom štýle v bezchybnom stave bohato vyrezávaný a zdobený . rozmer : Dĺžka 171 cm Výška 78 cm Śírka 107 cm . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do vášho domova . Jedná sa o používaný tovar dovoz Holandsko . Možné si zakúpiť aj jedálenské sety stoličiek v barokovom prevedení .

Jedálenský stôl “BAROKO”

40,00  s DPH
Jedálenský stôl je krásny v štýle BAROKO . Výška - 84 cm , šírka - 61 cm , dĺžka - 100 cm . Jedná sa použitý tovar dovoz Holandsko mierne poškodený .

Jedálenský stôl “VINTAGE”

225,00  s DPH
Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Provensálsky nábytok u nás nájdete niekoľko jedinečných prvkov ako sú vitríny , police , komody či stoly . Táto široká ponuka Vám umožňuje vytvoriť si čarovný domov presne podľa Vašich predstáv . Celá kolekcia sa nesie vo vintage štýle , ktorý je zvýraznený ručne maľovaný bielou farbou . rozmer : Dĺžka 160 cm Výška 78 cm Šírka 90 cm .

Jedálenský stôl smrekový

79,00  s DPH
Jedálenský stôl je krásny osobitý , je vyrobený zo smrekového dreva masívu bez povrchovej úpravy . Stôl nie je rozkladací , má jednú zásuvku . S týmto jedálenským stolom bude Váš domov pôsobiť veľmi elegantne a nadčasovo . Výška - 78 cm , šírka - 80 cm , dĺžka - 80 cm .

Oválny rozkladací stôl

89,00  s DPH
Oválny jedálenský stôl vďaka svojmu tvaru uhostí množstvo ľudí . Zároveň však nekladie vysoké nároky na priestor . Svojim použitím je teda podobný stolu s obdĺžnikovým tvarom . Navyše , ak môžete svoj oválny jedálenský stôl kedykoľvek rozložiť , nezaskočí vás už žiadna návšteva . Jedinečný oválny stôl zaručene zaujme každú návštevu .Výška - 75 cm , dĺžka - 157 cm , šírka - 100 cm .

Ratanový stôl Ø 89 cm

89,90  s DPH
Ratanový stôl na terasu či domu alebo bytu . Rozmer stola : šírka - priemer : 89 cm , výška: 76 cm , Jedná sa o požitý tovar dovoz Holandsko .

Set dvoch stolov mahagón

550,00  s DPH
Súčasťou tohto setu je konferenčný stolík so šuplíkom na uloženie vašich osobných vecí a rozkladací stôl . V kombinácii týchto dvoch stolov vnesiete do svojho interiéru ikonu moderného pôvabu z polovice minulého storočia . Stoly sú mimoriadne trvácne a odolné , pretože sú vyrobené z masívneho mahagónového dreva . Mahagónové drevo je tropické tvrdé drevo , ktoré vyniká svojou krásou , odolnosťou a farbou . Vynikajúce remeselné spracovanie dodáva stolom veľkolepý retro štýl . Stoly majú prekrásnu a jedinečnú štruktúru a budú jedinečným kúskom vo vašej domácnosti . Stoly sú v ponuke na predaj aj osobitne . Rozkladací stôl : Výška – 77 cm , šírka - 110 cm , dĺžka – 200 cm . Pri rozložení je dĺžka stola 290 cm . Konferenčný stolík : Výška – 54 cm , šírka – 106 cm , dĺžka – 106 cm .

Stôl značkový PGA “1916”

149,00  s DPH
Stôl vyrobený na počesť golfového turnaja PGA - 1916 . Vrchná doska stola je potiahnutá kožou . Obvod stola je zdobený mosadzným plechom , konštrukcia stola drevená . Výška - 77 cm , dĺžka - 117 cm , šírka - 81 cm .

Stôl dub masív – kovové nohy

295,00  s DPH
Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola , ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi romantický , je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina . Ide o kúsok , ktorý Vám nezovšednie ani za pár rokov . Kúsok , na ktorý budete právom pyšní , a ktorý bude dominantou vašej jedálne . Vrchná doska dub masív , nohy kovové čierné . Výška – 75 cm , šírka - 101 , dĺžka – 210 cm .

Stôl dub masív svetlo hnedý

249,00  s DPH
Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola , ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi ľahko a vzdušne , hoci je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina . Ide o kúsok , ktorý Vám nezovšednie ani za pár rokov . Kúsok , na ktorý budete právom pyšní , a ktorý bude dominantou vašej jedálne . Výška – 78 cm , šírka - 100 , dĺžka – 220 cm .