Zobrazených 1–12 z 24 výsledkov

Show sidebar

Jedálenský barový stôl

799,00  s DPH
Ak v kuchyni naozaj zápasíte o každý kúsok voľného miesta , nástenný barový pult " MAHAGÓN " môže byť dobrým riešením príležitostného stolovania . Rozmer : d 122 , š 73 , hr 8 cm . Na sedenie využite napríklad barové stoličky , z našej širokej ponuky . Napojenie k stene veľmi praktické pre malé interiéry . Často sa v moderných kuchyniach stretávame s jedálenským stolom , ktorého jedálenská plocha je vyvýšená , či jeho výška je taká , aby ponúkla pohodlné stolovanie .

Jedálenský stôl “BAROKO”

300,00  250,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Stôl je v Barokovom štýle v bezchybnom stave bohato vyrezávaný a zdobený . rozmer : Dĺžka 129 cm Výška 74 cm Śírka 97 cm . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do vášho domova .

Jedálenský stôl “BAROKO”

395,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Stôl je v Barokovom štýle v bezchybnom stave bohato vyrezávaný a zdobený . rozmer : Dĺžka 171 cm Výška 78 cm Śírka 107 cm . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do vášho domova . Jedná sa o používaný tovar dovoz Holandsko . Možné si zakúpiť aj jedálenské sety stoličiek v barokovom prevedení .

Jedálenský stôl “BAROKO”

40,00  s DPH
Jedálenský stôl je krásny v štýle BAROKO . Výška - 84 cm , šírka - 61 cm , dĺžka - 100 cm . Jedná sa použitý tovar dovoz Holandsko mierne poškodený .

Jedálenský stôl “BAROKO” – okrúhly

250,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny okrúhly stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do Vášho domova . Výška - 76 cm , priemer - 114 cm .

Jedálenský stôl “VINTAGE”

225,00  s DPH
Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Provensálsky nábytok u nás nájdete niekoľko jedinečných prvkov ako sú vitríny , police , komody či stoly . Táto široká ponuka Vám umožňuje vytvoriť si čarovný domov presne podľa Vašich predstáv . Celá kolekcia sa nesie vo vintage štýle , ktorý je zvýraznený ručne maľovaný bielou farbou . rozmer : Dĺžka 160 cm Výška 78 cm Šírka 90 cm .

Set – rozkladací stôl + 4 stoličky

250,00  s DPH
Spoľahlivá súprava v každej obývacej izbe , kuchyni alebo jedálni je samozrejme rozkladací stôl so stoličkami . Má obdĺžnikový tvar a po pridaní ďalšej vložky výrazne zvyšuje svoju veľkosť . Toto riešenie je mimoriadne funkčné a zaisťuje , že budete vždy pripravení privítať širšiu škálu hostí . Stôl je z masívneho dreva , má krásne vyrezávané nohy a tým výrazne predĺži životnosť nábytku . Stoličky sú z masívneho dreva , krásne vyrezávané mäkké čalúnené sedadlo a stredná časť operadla zaručuje pohodlie pri sedení . Takéto riešenia znamenali , že stoličky poskytujú pohodlnú oporu aj pre chrbticu , dokonca aj pri dlhšom sedení . Rozmery stola : Výška - 76 cm Šírka - 85 cm Dĺžka - 124 cm Dĺžka pri rozložení - 211 cm Rozmery stoličky - Výška - 90 cm Šírka - 51 cm Výška sedu - 44 cm

Stôl barový štýlový vysoký

599,00  s DPH
Tento štýlový barový stôl predstavuje výrazný doplnok do kuchyne či jedálne . Je vyrobený z masívu , ktorý je trvácny , stabilný a ľahko sa čistí . Stôl je kompletne ručne vyrobený a vďaka zaujímavej textúre použitého materiálu sa jednotlivé výrobky od seba líšia a každý z nich je svojim spôsobom jedinečný. Pevné kovové nohy barovému stolu dodávajú potrebnú stabilitu a trvácnosť a umocňujú jeho vzhľad . Nový - nepoužívaný . Výška - 111 cm , šírka - 100 cm , dĺžka - 220 cm , hrúbka dosky - 5 cm .

Stôl masívny ” DUB ” – 230 x 100 x 74 cm

698,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl z dubového dreva . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Táto rôznorodosť je daná výberom suroviny . Doska stola má výšku 3 cm . Nový - nepoužívaný . Výška - 74 cm , šírka - 100 cm , dĺžka - 230 cm .

Stôl masívny ” DUB ” sivý – 220 x 100 x 76 cm

695,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl z dubového dreva . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Táto rôznorodosť je daná výberom suroviny . Doska stola má výšku 6 cm . Nový - nepoužívaný . Výška - 76 cm , šírka - 100 cm , dĺžka - 220 cm .

Stôl značkový PGA “1916”

149,00  s DPH
Stôl vyrobený na počesť golfového turnaja PGA - 1916 . Vrchná doska stola je potiahnutá kožou . Obvod stola je zdobený mosadzným plechom , konštrukcia stola drevená . Výška - 77 cm , dĺžka - 117 cm , šírka - 81 cm .

Stôl dub masív svetlo hnedý

249,00  s DPH
Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola , ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi ľahko a vzdušne , hoci je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina . Ide o kúsok , ktorý Vám nezovšednie ani za pár rokov . Kúsok , na ktorý budete právom pyšní , a ktorý bude dominantou vašej jedálne . Výška – 78 cm , šírka - 100 , dĺžka – 220 cm .