Zobrazených 1–12 z 32 výsledkov

Show sidebar

Klubové kreslo kožené “JELENICA” na kolieskach béžové

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je potiahnuté jelenicou v béžovej farbe poťah je na zips čiže sa dá bez problémov čistiť . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 47 cm Výška :86 cm Výška sedenia: 45 cm

Klubové kreslo kožené hnedočierné

75,00  s DPH
Klubové kreslo , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je kožené vo farbe čiernohnedej , kreslo má malé poškodenie viď. fotka posledná . Kreslo má rozmery Šírka : 78 cm Výška : 90 cm Výška sedenia: 46 cm

Klubové kreslo kožené na kolieskach červené

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je v ponuke 2 x červenej a 2 x čiernej farbe viď. posledné foto . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 49 cm Výška :81 cm Výška sedenia: 45 cm

Kreslo kožené luxusné

149,00  s DPH
Kreslo kožené je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Podrúčky sú kovové v čiernej farbe . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Kreslo je potiahnuté čiernou farbou kože so zaujímavým prešívaním. . Toto luxusné kreslo Vám dá kráľovský pocit a je úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Nové - nepoužívané . Cena je uvedená za 1 Ks kresla . Výška - 81 cm , šírka - 65 cm , výška sedu - 37 cm .

Kreslo látkové pruhovaný vzor

89,00  s DPH
Kreslo z mohutného dreva , potiahnuté látkou , je mimoriadne pevné , no zároveň pohodlné , a bude vám slúžiť dlhé roky . Čalúnené operadlo sa postará o to , aby sa vám sedelo naozaj príjemné , a tak budete môcť na kresle sedieť celé hodiny bez toho , aby vás rozbolel chrbát alebo na vás prišla únava . Výška - 74 cm , šírka - 95 cm , dĺžka - 88 cm , výška sedenia - 42 cm . Cena je uvedená za kus . Jedná sa o používaný tovar dovoz Holandsko .

Kreslo ratanové 82 x 90 x 46 cm

89,00  s DPH
Originálne ratanové kreslo - štýlové kreslo , ktoré sa hodí na terasu do haly , obývačky , pracovne . Aj s jeho pomocou si vytvoríte miesto pre relax a chvíľky oddychu . Kreslo ponúka pohodlné sedenie vďaka vyvýšenej opierke chrbta . Pohodlné položenie rúk . Výška - 82 cm , šírka - 90 cm , výška sedenia - 46 cm .

Kreslo sivé na kolieskách

55,00  s DPH
Oddýchnite si na tomto luxusnom a mimoriadne pohodlnom kresle . Kreslo má semišový poťah sivej farby . Je veľmi pohodlné a trvácne . Disponuje kolieskami a tak ho môžete jednoducho premiestniť . Výška - 92 cm , šírka - 60 cm , výška sedenia - 47 cm .

Kreslo sivé látkové

129,00  s DPH
Kreslo potiahnuté sivou látkou , je mimoriadne pevné , no zároveň pohodlné , bude vám slúžiť dlhé roky . Operadlo sa postará o to , aby sa vám sedelo naozaj príjemné . Poskytuje potrebnú oporu v oblasti krížov a tak budete môcť na kresle sedieť celé hodiny bez toho , aby vás rozbolel chrbát alebo na vás prišla únava . Výška - 85 cm , šírka - 80 cm , výška sedenia - 48 cm .

Kreslo tyrkysové na kolieskách

45,00  s DPH
Oddýchnite si na tomto luxusnom a mimoriadne pohodlnom kresle . Kreslo má látkový poťah tyrkysovej farby . Je veľmi pohodlné a trvácne . Disponuje kolieskami a tak ho môžete jednoducho premiestniť . Výška - 92 cm , šírka - 48 cm , výška sedenia - 46 cm .

Kreslo – ratanové s bielym podsedakom

115,00  s DPH
Originálne ratanové kreslo s bielym podsedakom - štýlové kreslo , ktoré sa hodí do haly , obývačky aj pracovne . Aj s jeho pomocou si vytvoríte miesto pre relax a chvíľky oddychu . Kreslo ponúka pohodlné sedenie vďaka vyvýšenej opierke chrbta . Pohodlné položenie rúk . Výška - 87 cm , šírka - 80 cm , výška sedenia 34 cm .

Kreslo baroko zlaté-detské

125,00  s DPH
Baroko kreslo /replika/ vysokej kvality , čalúnené s príjemným materiálom /zlatý poťah/ , veľmi pohodlné , vhodné do detskej izby , do fotoateliéru alebo obchodného výkladu. Konštrukcia – drevo. Výška - 72 cm , šírka - 55 cm.