Zobrazených 1–12 z 43 výsledkov

Show sidebar

Elegantné kreslo zelené

99,00  s DPH
Elegantné kreslo predstavuje skvelý doplnok do spálne , haly alebo obývačky . Kreslo je potiahnuté zelenou látkou a vyplnené hustým molitanom a tak poskytuje optimálne pohodlie pri sedení. Pevné vyrezávané nohy z masívu kreslu dodávajú stabilitu a trvácnosť . Poslúži ako ideálne miesto na sledovanie televízie , alebo oddychovanie s knižkou v ruke ! Výška - 78 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 50 cm .

Klubové kreslo kožené “JELENICA” na kolieskach béžové

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je potiahnuté jelenicou v béžovej farbe poťah je na zips čiže sa dá bez problémov čistiť . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 47 cm Výška :86 cm Výška sedenia: 45 cm

Klubové kreslo kožené hnedočierné

75,00  s DPH
Klubové kreslo , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je kožené vo farbe čiernohnedej , kreslo má malé poškodenie viď. fotka posledná . Kreslo má rozmery Šírka : 78 cm Výška : 90 cm Výška sedenia: 46 cm

Klubové kreslo kožené na kolieskach červené

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je v ponuke 2 x červenej a 2 x čiernej farbe viď. posledné foto . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 49 cm Výška :81 cm Výška sedenia: 45 cm

Kreslo biele vzorované

129,00  s DPH
Kreslo biele vzorované je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene bielou textíliou s modrým vzorom a má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 100 cm , šírka - 80 cm , hĺbka - 77 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo fialové

95,00  s DPH
Kreslo fialové je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene fialovou textíliou , má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 94 cm , šírka - 69 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo hojdacie prútené

99,00  s DPH
Hojdacie kreslo je prútené kreslo s klasickým vzhľadom , na ktorom si po náročnom dni oddýchnete a načerpáte energiu . Kreslo je profilované tak , aby bolo počas používania čo najviac pohodlné . Vďaka ľahkej manipulácii a uskladneniu je vhodné na terasy , balkóny , do záhrad ale aj do interiéru . Výška - 90 cm , šírka - 56 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 48 cm .

Kreslo kožené krémové

85,00  s DPH
Sú domácnosti , ktoré chcú mať doma pred televízorom iba kožené kreslá . Na kožu nedajú dopustiť . Koža sa hodí do moderných aj industriálnych priestorov , je nadčasová a vydrží ako nová dlhé roky . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Nohy sú masívne tmavo - hnedej farby . Výška - 90 cm , šírka - 78 cm , hĺbka - 80 cm , výška sedenia - 47 cm , hĺbka sedenia - 53 cm .

Kreslo kožené luxusné

149,00  129,00  s DPH
Kreslo kožené je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Podrúčky sú kovové v čiernej farbe . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Kreslo je potiahnuté čiernou farbou kože so zaujímavým prešívaním. . Toto luxusné kreslo Vám dá kráľovský pocit a je úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Nové - nepoužívané . Cena je uvedená za 1 Ks kresla . Výška - 81 cm , šírka - 65 cm , výška sedu - 37 cm .

Kreslo na kolieskach sivé s podrúčkami

39,00  s DPH
Oddýchnite si na tomto luxusnom a mimoriadne pohodlnom kresle s podrúčkami . Kreslo má látkový poťah sivej farby . Je veľmi pohodlné a trvácne . Disponuje kolieskami a tak ho môžete jednoducho premiestniť . Cena je uvedená za 1 ks . Výška - 87 cm , šírka - 57 cm , hĺbka - 62 cm , výška sedu - 46 cm , hĺbka sedu - 46 cm .

Kreslo RETRO

69,00  s DPH
Toto retro kreslo predstavuje skvelý ozdobný doplnok do Vášho príbytku . Má pevný drevený rám , je potiahnuté mäkkou a príjemnou látkou a má hustú výplň , takže poskytuje optimálne pohodlie . Vďaka drevenému rámu prvotriednej kvality je toto kreslo skutočne stabilné a trvácne . Nenápadný retro dizajn kresla sa určite bude hodiť do každého štýlu zariadenia obývačky či jedálenskej miestnosti . Toto kreslo Vám zaručene poskytne obľúbené miesto na rozhovory s rodinou , čítanie knižky , sledovanie televízie či odpočinok . Výška - 85 cm , šírka - 60 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 47 cm .

Kreslo s ovocným poťahom

129,00  s DPH
Pohodlné kreslo je ideálne na relaxáciu a odpočinok pri čítaní obľúbenej knihy aj sledovanie televízie . Je čalúnené látkou s námetom ovocia . Konštrukcia je z masívneho dreva , ktoré zabezpečuje stabilitu . Výška - 100 cm , šírka - 63 cm , hĺbka - 55 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 47 cm .