Zobrazených 1–12 z 33 výsledkov

Klubové kreslo kožené hnedočierné

75,00  s DPH
Klubové kreslo , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je kožené vo farbe čiernohnedej , kreslo má malé poškodenie viď. fotka posledná . Kreslo má rozmery Šírka : 78 cm Výška : 90 cm Výška sedenia: 46 cm

Klubové kreslo kožené na kolieskach červené

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je v ponuke 2 x červenej a 2 x čiernej farbe viď. posledné foto . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 49 cm Výška :81 cm Výška sedenia: 45 cm

Kresielko detské – červené

9,90  s DPH
Toto kreslo pre najmenšie deti je vyrobené z mäkkého materiálu a má snímateľný džínsový poťah , ktorý možno prať . Poťah má veľmi peknú červenú farbu . Výška - 44 cm , šírka - 50 cm , hĺbka - 41 cm , výška sedu - 13 cm , hĺbka sedu - 28 cm .

Kreslo “BAROKO” – červené

100,00  s DPH
Romantické barokové kreslo v modernom kabátiku . Vďaka výraznému prevedeniu a ľahkému udržiavateľnému materiálu si ho zamilujete . Hodí sa pre milovníkov extravagancie a môžeme Vám zaručiť , že sa v ňom budete cítiť , ako kráľ či kráľovná na panovníckom tróne . Výška - 107 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 68 cm , výška sedu - 40 cm , hĺbka sedu - 55 cm .

Kreslo biele vzorované

129,00  s DPH
Kreslo biele vzorované je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene bielou textíliou s modrým vzorom a má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 100 cm , šírka - 80 cm , hĺbka - 77 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo fialové

95,00  s DPH
Kreslo fialové je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene fialovou textíliou , má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 94 cm , šírka - 69 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo hnedé – kožené

69,00  s DPH
Kožené hnedé kreslo je bytovým doplnkom , ktoré v miestnosti nielen skvele vyzerá , ale tiež má svoju špecifickú funkciu . Môžete v ňom sledovať Váš obľúbený film , odpočívať alebo si čítať strhujúci román . A čo sa kože týka , niektorí ľudia tvrdia , že je veľmi nepraktická , opak je ale pravdou . Kožené pohovky a kreslá v lete príjemne chladia a v zime hrejú , preto sa na nich budete cítiť skvele absolútne za všetkých okolností . Cena je uvedená za 1 ks . Výška - 87 cm , šírka - 87 cm , hĺbka - 93 cm , výška sedu - 43 cm , hĺbka sedu - 55 cm .

Kreslo kožené krémové

85,00  s DPH
Sú domácnosti , ktoré chcú mať doma pred televízorom iba kožené kreslá . Na kožu nedajú dopustiť . Koža sa hodí do moderných aj industriálnych priestorov , je nadčasová a vydrží ako nová dlhé roky . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Nohy sú masívne tmavo - hnedej farby . Výška - 90 cm , šírka - 78 cm , hĺbka - 80 cm , výška sedenia - 47 cm , hĺbka sedenia - 53 cm .

Kreslo kožené luxusné

129,00  s DPH
Kreslo kožené je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Podrúčky sú kovové v čiernej farbe . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Kreslo je potiahnuté čiernou farbou kože so zaujímavým prešívaním. . Toto luxusné kreslo Vám dá kráľovský pocit a je úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Nové - nepoužívané . Cena je uvedená za 1 Ks kresla . Výška - 81 cm , šírka - 65 cm , výška sedu - 37 cm .

Kreslo látkové – svetlo hnedé

55,00  s DPH
Toto kreslo s nenápadným dizajnom je veľmi pohodlné a poskytne Vám dokonalé miesto na oddych pri knihe , sledovaní televízie či nerušený odpočinok . Poskytuje optimálny komfort . Vďaka rámu z dreveného masívu je kreslo dostatočne stabilné a trvácne . Cena je uvedená za 1 ks . Výška - 81 cm , šírka - 77 cm , hĺbka - 75 cm , výška sedu - 46 cm , hĺbka sedu - 54 cm .

Kreslo RETRO

69,00  s DPH
Toto retro kreslo predstavuje skvelý ozdobný doplnok do Vášho príbytku . Má pevný drevený rám , je potiahnuté mäkkou a príjemnou látkou a má hustú výplň , takže poskytuje optimálne pohodlie . Vďaka drevenému rámu prvotriednej kvality je toto kreslo skutočne stabilné a trvácne . Nenápadný retro dizajn kresla sa určite bude hodiť do každého štýlu zariadenia obývačky či jedálenskej miestnosti . Toto kreslo Vám zaručene poskytne obľúbené miesto na rozhovory s rodinou , čítanie knižky , sledovanie televízie či odpočinok . Výška - 85 cm , šírka - 60 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 47 cm .

Kreslo s ovocným poťahom

129,00  s DPH
Pohodlné kreslo je ideálne na relaxáciu a odpočinok pri čítaní obľúbenej knihy aj sledovanie televízie . Je čalúnené látkou s námetom ovocia . Konštrukcia je z masívneho dreva , ktoré zabezpečuje stabilitu . Výška - 100 cm , šírka - 63 cm , hĺbka - 55 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 47 cm .