Zobrazených 1–12 z 38 výsledkov

Klubové kreslo kožené hnedočierné

75,00  s DPH
Klubové kreslo , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je kožené vo farbe čiernohnedej , kreslo má malé poškodenie viď. fotka posledná . Kreslo má rozmery Šírka : 78 cm Výška : 90 cm Výška sedenia: 46 cm

Kreslo biele vzorované

129,00  s DPH
Kreslo biele vzorované je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene bielou textíliou s modrým vzorom a má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 100 cm , šírka - 80 cm , hĺbka - 77 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo čierno – biele

69,00  s DPH
Kreslo čierno - biele je látkové s drevenou konštrukciou . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Toto kreslo Vám poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete na ňom sedieť celé hodiny . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 87 cm , šírka - 75 cm , hĺbka - 65 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 48 cm .

Kreslo fialové

95,00  s DPH
Kreslo fialové je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene fialovou textíliou , má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 94 cm , šírka - 69 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo hnedé pruhované – látka + koža

115,00  s DPH
Pohodlné kreslo pruhované - látka + koža ponúka neobyčajný dizajn . Disponuje pevnou konštrukciou . Zadná strana kresla je potiahnutá látkou , vďaka čomu nájde svoje miesto kdekoľvek vo Vašom priestore . Vhodné ako TV kreslo k pokojnému sledovaniu Vášho obľúbeného televízneho programu . Výška – 114 cm , šírka – 82 cm , hĺbka – 71 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Kreslo hnedé z jelenej kože – (imitácia)

95,00  s DPH
Kreslo spája štýl a pohodlie . Jeho čalúnenie z jelenej kože (imitácia) hnedej farby dodá do Vášho interiéru dotyk luxusu . Jeho mäkké sedadlo a operadlo zaručia , že toto kreslo vytvorí perfektné miesto na odpočinok . Opierky rúk dodávajú kreslu klasický krásny vzhľad . Cena je uvedená za 1 ks . Výška - 100 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 52 cm .

Kreslo kožené čierne – široké

113,00  s DPH
Kreslo kožené čierne - široké je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Toto kreslo Vám dá kráľovský pocit a bude úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Kreslo má poškodenie . Viď. foto . Výška – 85 cm , šírka – 95 cm , hĺbka - 88 cm , výška sedu – 39 cm , hĺbka sedenia - 57 cm .

Kreslo kožené krémové

85,00  s DPH
Sú domácnosti , ktoré chcú mať doma pred televízorom iba kožené kreslá . Na kožu nedajú dopustiť . Koža sa hodí do moderných aj industriálnych priestorov , je nadčasová a vydrží ako nová dlhé roky . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Nohy sú masívne tmavo - hnedej farby . Výška - 90 cm , šírka - 78 cm , hĺbka - 80 cm , výška sedenia - 47 cm , hĺbka sedenia - 53 cm .

Kreslo kožené luxusné

129,00  s DPH
Kreslo kožené je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Podrúčky sú kovové v čiernej farbe . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Kreslo je potiahnuté čiernou farbou kože so zaujímavým prešívaním. . Toto luxusné kreslo Vám dá kráľovský pocit a je úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Nové - nepoužívané . Cena je uvedená za 1 Ks kresla . Výška - 81 cm , šírka - 65 cm , výška sedu - 37 cm .

Kreslo modré

77,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má modro - žltý látkový poťah . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 75 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 60 cm .

Kreslo RETRO

69,00  s DPH
Toto retro kreslo predstavuje skvelý ozdobný doplnok do Vášho príbytku . Má pevný drevený rám , je potiahnuté mäkkou a príjemnou látkou a má hustú výplň , takže poskytuje optimálne pohodlie . Vďaka drevenému rámu prvotriednej kvality je toto kreslo skutočne stabilné a trvácne . Nenápadný retro dizajn kresla sa určite bude hodiť do každého štýlu zariadenia obývačky či jedálenskej miestnosti . Toto kreslo Vám zaručene poskytne obľúbené miesto na rozhovory s rodinou , čítanie knižky , sledovanie televízie či odpočinok . Výška - 85 cm , šírka - 60 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 47 cm .

Kreslo s polohovateľnou opierkou – kožené

129,00  s DPH
Pohodlné kreslo , ktoré je potiahnuté kožou , na opierke prešívané . Čalúnenie je aj na podrúčkach . Je polohovateľné , stačí len potiahnuť za koženú rúčku a operadlo sa spustí . Rovnakým spôsobom uvediete kreslo do pôvodnej polohy . Kreslo je na pohyblivých kolieskach . Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 104 cm , šírka – 62 cm , hĺbka – 62 cm , výška sedu - 45 cm , hĺbka sedu - 43 cm .