Zobrazených 1–12 z 22 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

199,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , na vrchnej a bočných častiach má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať a otvárať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 35 cm , šírka - 52 cm , hĺbka - 42 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

249,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , po bočných stranách má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 40 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 44 cm .

Chránič iskier – čierny

39,00  s DPH
Krbová clona je ideálnym krytom na krb - chráni pred iskrami a horúcim uhlím, navyše nezakrýva pohľad na plamene. Klasický dizajn z neho urobí efektnú dekoráciu vášho interiéru. Je vyrobený z kovu čiernej farby . Výška - 63 cm , šírka - 66 cm .

Drevená dekorácia na štiepky dreva – úzka

9,90  s DPH
Moderný a nadčasový dizajn dáva každému obytnému priestoru veľmi osobitý dojem . Táto drevená dekorácia - úzka , na štiepky dreva sľubuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť . Navyše táto dekorácia skvele vyzerá v obývačke , pri kŕbe , štúdiu , či v zimnej záhrade . Veľmi praktická dekorácia v spodnej časti zachytí štiepku a prach z dreva . Dá sa ľahko vysypať . Môžte využiť aj na iné účely . V ponuke 2 druhy. Výška - 35 cm , dĺžka - 13 cm , šírka - 13 cm .

Drevená dekorácia na podstavci

39,00  s DPH
Drevená vyrezávaná dekorácia na podstavci , ktorá určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 42 cm , šírka - 28 cm .

Figurína “Muž”

149,90  s DPH
Krajčírska busta v tvare muža vhodná aj ako dekorácia . Materiál - kov . Rozmer - výška 162 cm šírka 38 cm .

Figurína “Žena”

149,90  s DPH
Krajčírska busta v tvare ženy vhodná aj ako dekorácia . Materiál - kov . Rozmer - výška 162 cm šírka 38 cm .

Gitara drevená detská

39,90  s DPH
Detská   drevená   gitara   je   ručne   maľovaná   pestrými   farbami  .  Má  3 šuplíky ,  kde  si  deti  môžu  uložiť  svoje  drobnosti   a  3  poličky  . Krásne  sa  bude  hodiť  do  detskej  izby . Výška  -  99  cm  ,  šírka  -  45  cm .

Halloween kostry “DUO BANJO”

495,00  s DPH
Talentované kostrové duo je pripravené na hodiny rozprávania a brnkania . Každý z nich je oblečený vo vidieckom štyle hrajú duo na banjo hýbu rukami akoby naozaj hrali . Pohyb aktivovaný s ovládaním hlasitosti , alebo dotykom , hlasitosť si pridávate alebo uberáte zvlášť na podstavci . Môžte si ich uložiť do akejkoľvek polohy sú totiž spojené v 65 miestach - kĹby . Rozmer : výška 97 cm

Jukebox Wurlitzer Modell Victory 1942-45

21.900,00  s DPH
Wurlitzer Jukebox Rudolf Wurlitzer v pôvodnom stave . Model Victory vyniká prepracovaným dreveným krytom s jemnými rezbami a prepracovaným farebným sklom . Jukebox bol ponúkaný ako konverzia pre predchádzajúce modely počas vojny 1942 - 45 , takže sa jedná o vzácny zberateľský predmet . Tovar na objednávku dodacia doba 4 - 6 týždňov . Komisová ponuka odpočet DPH nieje možný . Viac info po tel. dohovore . • Model Wurlitzer Victory J2565 • Vyrobené v rokoch 1942 - 45 • drevené puzdro • vitráže • 24 možností na 78 šelakových paneloch • Osvetlený prehrávač záznamov rozmery : Šírka 0,92 m Výška 1,67 m Hĺbka 0,63 m

Klietka kovová – dekoratívna

19,90  s DPH
Dekoratívna kovová klietka , ktorá sa dá otvárať buď v spodnej časti , alebo v hornej časti kupoly, čím vznikne veľký priestor pre manipuláciu s výzdobou. Obe otvory sú zaistené sponami. Klietku je možné zavesiť , alebo postaviť. Je ideálna ako dekorácia v domácnosti , záhradách, svadbách, baroch a reštauráciách. Môžete ju ozdobiť kvetmi, sviečkami alebo led svetlami. Vo farbe bielej . Cena je uvedená za 1 ks.

LEOPARD drevo dekorácia

399,00  s DPH
LEOPARD - trochu netradičná dekorácia z dreva v ležiacej polohe. Rozmery: 32 cm  /výška/ 90 cm /dĺžka/ Farba: hnedá svetlá, čierna Materiál: drevo TEAK. Vady a poškodenia žiadne. Jedná sa o tovar  nový.