Zobrazených 1–12 z 36 výsledkov

BAR – barový pult Teak Holz prírodný

4.800,00  s DPH
Bar  -  barový pult ,zariadenie baru, úplne nový vhodné na zariadenie štýlovej kaviarne,baru,reštaurácie,ale aj ako súkromný domáci bar pre vlastnú partiu kamarátov.Cena je uvedená s DPH,možnosť objednania od 2,0 do 6,5 metra  podľa želania kupujúceho

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

199,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , na vrchnej a bočných častiach má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať a otvárať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 35 cm , šírka - 52 cm , hĺbka - 42 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

249,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , po bočných stranách má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 40 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 44 cm .

Drevená dekorácia na štiepky dreva – široká

14,90  s DPH
Moderný a nadčasový dizajn dáva každému obytnému priestoru veľmi osobitý dojem . Táto drevená dekorácia - široká , na štiepky dreva sľubuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť . Navyše táto dekorácia skvele vyzerá v obývačke , pri kŕbe , štúdiu , či v zimnej záhrade . Veľmi praktická dekorácia v spodnej časti zachytí štiepku a prach z dreva . Dá sa ľahko vysypať . Môžte využiť aj na iné účely . V ponuke 2 druhy. Výška - 35 cm , dĺžka - 24 cm , šírka - 13 cm .

Drevená dekorácia na štiepky dreva – úzka

9,90  s DPH
Moderný a nadčasový dizajn dáva každému obytnému priestoru veľmi osobitý dojem . Táto drevená dekorácia - úzka , na štiepky dreva sľubuje najvyššiu kvalitu a dlhú životnosť . Navyše táto dekorácia skvele vyzerá v obývačke , pri kŕbe , štúdiu , či v zimnej záhrade . Veľmi praktická dekorácia v spodnej časti zachytí štiepku a prach z dreva . Dá sa ľahko vysypať . Môžte využiť aj na iné účely . V ponuke 2 druhy. Výška - 35 cm , dĺžka - 13 cm , šírka - 13 cm .

Drevená dekorácia na podstavci

39,00  s DPH
Drevená vyrezávaná dekorácia na podstavci , ktorá určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 42 cm , šírka - 28 cm .

Figurína “Muž”

149,90  s DPH
Krajčírska busta v tvare muža vhodná aj ako dekorácia . Materiál - kov . Rozmer - výška 162 cm šírka 38 cm .

Figurína “Žena”

149,90  s DPH
Krajčírska busta v tvare ženy vhodná aj ako dekorácia . Materiál - kov . Rozmer - výška 162 cm šírka 38 cm .

Figurína “Žena” plast

59,00  s DPH
Figurína s dlhými nohami , vhodná na vystavovanie spodného prádla , alebo šiat . Taktiež môže poslúžiť ako modelka pri skicovaní , kreslení , či maľovaní .Výška - 180 cm.

Gitara drevená detská

39,90  s DPH
Detská   drevená   gitara   je   ručne   maľovaná   pestrými   farbami  .  Má  3 šuplíky ,  kde  si  deti  môžu  uložiť  svoje  drobnosti   a  3  poličky  . Krásne  sa  bude  hodiť  do  detskej  izby . Výška  -  99  cm  ,  šírka  -  45  cm .

Halloween kostry “DUO BANJO”

495,00  s DPH
Talentované kostrové duo je pripravené na hodiny rozprávania a brnkania . Každý z nich je oblečený vo vidieckom štyle hrajú duo na banjo hýbu rukami akoby naozaj hrali . Pohyb aktivovaný s ovládaním hlasitosti , alebo dotykom , hlasitosť si pridávate alebo uberáte zvlášť na podstavci . Môžte si ich uložiť do akejkoľvek polohy sú totiž spojené v 65 miestach - kĹby . Rozmer : výška 97 cm

Hlinená fľaša “keramika”

35,00  s DPH
Dekorácia " Hlinená - fľaša " pestré využitie vašej domácnosti alebo kancelárie Materiál : keramika výška : 45 cm šírka : 52 cm priemer vrchu : 7 cm