Zobrazených 1–12 z 35 výsledkov

Show sidebar

Drevený obraz maľovaný “MALÝ”

24,00  s DPH
Drevený obraz maľovaný a zdobený kameňmi . rozmer : výška 27 cm šírka 24 "OBRAZ" nový bez poškodení v ponuke aj iné obrazy .

Drevený obraz maľovaný “STREDNÝ”

29,00  s DPH
Drevený obraz maľovaný a zdobený kameňmi . rozmer : výška 43 cm šírka 35 "OBRAZ" nový bez poškodení v ponuke aj iné obrazy .

Drevený obraz maľovaný “VEĽKÝ”

140,00  70,00  s DPH
Drevený obraz maľovaný a zdobený kameňmi . rozmer : výška 90 cm šírka 60 "OBRAZ" poškodený viď . foto .

Obraz – maľovaný “ABSTRAKTNÝ”

169,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz Abstrakt , ktorý pozostáva z dvoch častí skrášli váš domov a dodá mu pocit pohody a radosti . Kvalitné plátno je zdobené unikátnym obrazom maľovaným tými najlepšími akrylovými farbami . Tieto farby zabezpečujú jasnejší kontrast a dlhú životnosť obrazov . Ponúkaný obrazy je reprodukcia . Výška - 105 cm , šírka - 73 cm , hrúbka rámu - 4 cm .

Obraz – maľovaný “BENÁTKY”

145,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami , vypnutý na drevenom ráme . Na obraze je namaľovaná ulička v Benátkach s typickým kanálom a mostom pod ktorým pláva gondola , rám obrazu je v Barokovom štýle v zlatej farbe . Rozmer : výška 61 cm šírka 71 cm hrúbka rámu 7 cm

Obraz – muž a žena v búrke

119,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - muž a žena v búrke . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 62 cm , šírka – 86 cm , hrúbka rámu – 4,5 cm .

Obraz – pohľad na most k hradu

175,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - pohľad na most k hradu . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 74 cm , šírka – 83 cm , hrúbka rámu – 2 cm .

Obraz – príroda

59,00  s DPH
Obraz nádhernej prírody , je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle . Obraz , ktorý prinesie harmóniu a pokoj do vášho domova . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 39 cm , šírka – 32 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – relax pri rieke

249,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - relax pri rieke je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle .Tento obraz vám skrášli interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 78 cm , šírka – 106 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – svätých

149,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz svätých , je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle . Obraz , ktorý prinesie harmóniu a pokoj do vášho domova . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 76 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – výhľad na hory

189,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz výhľad na krajinku a ďaleké hory olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 52 cm , šírka – 91 cm , hrúbka rámu – 4 cm .

Obraz – zátišie s ovocím

159,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - zátišie s ovocím . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 77 cm , hrúbka rámu – 6 cm .