Zobrazených 1–12 z 40 výsledkov

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda – smreková

99,00  s DPH
Táto komoda je vyrobená zo smrekového dreva , je krásne vyrezávaná , stane sa praktickým doplnkom Vášho interiéru . Komoda má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom . Nad dvierkami voľný úložný priestor . Môžete v nej udržiavať Vaše časopisy , knihy , alebo potrebné veci . Pevná vrchná doska je ideálna na umiestnenie dekoratívnych predmetov , ako sú vázy alebo kvetináče . Bude sa skvele vynímať v obývačke , predsieni , alebo spálni a to doma aj na chalupe . Výška - 79 cm , šírka - 96 cm , hĺbka - 49 cm .

Komoda teaková s posuvnými dvierkami

299,00  s DPH
S flexibilným ukladaním môžete ľahko vytvoriť organizované pracovisko . Táto praktická komoda je ideálna pre bežné ukladanie kníh , časopisov , adresárov , kancelárskych potrieb a iných predmetov . Komoda je vyrobená z teakového dreva , ktorý je nielen odolný , ale sa zároveň aj ľahko čistí . Je to dobrá voľba pre tých , ktorí potrebujú extra veľký úložný priestor . Má praktické dvere , ktoré sa veľmi ľahko otvárajú a zatvárajú . Keďže sa dvierka neotvárajú do priestoru , predstavujú riešenie , ktoré šetrí priestor . 5 šuplíkov s kovovými úchytmi Vám umožnia ukryť drobné veci . Komoda má poškodenie - ( chýba zadná doska ) . Výška - 98 cm , šírka - 250 cm , hĺbka - 54,5 cm .

Komoda – patinovaná

139,00  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať a obklopte sa krásnym nábytkom s dušou ! Či už sa snažíte vybaviť obývaciu izbu či pracovňu , alebo skrátka len hľadáte vhodný doplnok do vstupnej haly , zamerajte sa na ideálnu kombináciu kvality a krásneho spracovania . Komoda je vyrobená z dreva - patinovaná . Má dvoje dvierka , za ktorými sa skrýva praktický úložný priestor , dva šikovné šuplíky v strede s otvoreným priestorom na poličku . Dodajte svojmu domovu prepych a preneste sa s touto komodou do elegantnej a romantickej atmosféry . Výška - 90 cm , šírka - 128 cm , hĺbka - 48 cm .

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda – tmavo hnedá

249,00  s DPH
Vkusná komoda tmavo - hnedá má 2 menšie zásuvky a 2 väčšie . Spodná časť je trojdverová vo vnútri každej skrinky sa nachádza 1 polica . Guľaté úchyty umožňujú ľahkú manipuláciu pri otváraní . Komoda je určená do obývacej izby , spálne , predsiene a domácej pracovne či jedálne . Výška - 84,5 cm , šírka - 146 cm , hĺbka - 51 cm ..

Komoda ” Alt deutsch Jungen “

269,00  s DPH
Komoda " Alt deutsch Jungen " je z kvalitného dubového dreva . Disponuje 2 plnými dvierkami s úložným priestorom , vrchnú časť dosky môžete využiť na vystavenie rôznych predmetov , alebo na Tv . Pod vrchnou doskou je ešte jedna vysúvacia doska a 2 x šuplík . Je krásne vyrezávaná , v pôvodnom stave . Bude sa hodiť do každej izby , kancelárie , alebo pracovne . Bude Vás reprezentovať a zároveň sa budete cítiť komfortne . Výška - 98 cm , šírka - 139 cm , hĺbka - 62 cm .

Komoda masívna – dub zlatý

169,00  s DPH
Komoda masívna Vás ihneď upúta . Vyžaruje štýlovým a jednoduchým dizajnom . Ponúka dostatok úložného priestoru za tromi dvierkami a dvomi zásuvkami . Kovové úchytky dodávajú dojem luxusu . Jednoduchosť a robustnosť komody poskytuje nedotknutú a čistú atmosféru . Vy a Vaši priatelia budete nadšení . Komoda sa stane ozdobou Vašej spálne , alebo obývačky . Výška - 85 cm , šírka - 145 cm , hĺbka - 54 cm .

Komoda nízka pod TV

149,00  s DPH
Komoda zaujme svojím štýlom , je elegantná vyrobená z kvalitného masívneho dreva . Disponuje 2 plnými vyklápacími dvierkami za ktorými sú v jednej časti 2 zásuvky a v druhej poličkový priestor , ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru . Dvierka komody sú bez úchytiek . TV komoda bude nielen skvelým doplnkom vo Vašej obývačke , ale aj Vám ponúkne množstvo úložného priestoru . Výška - 50,5 cm , šírka - 180 cm , hĺbka - 45 cm .

Komoda nízka 4 šuplíková

239,00  s DPH
Komoda nízka moderného štýlu a kvalitného prevedenia je elegantným prvkom . Je možné ju využiť ako stolík pod televízor , ale aj samostatne , alebo aj ako botník . Predné časti dvierok sú plné s poličkovým úložným priestorom . Komoda má v hornej časti 4 zásuvky . Výška – 86 cm , hĺbka – 52 cm , šírka – 206 cm .

Komoda priestranná

250,00  s DPH
Priestranná komoda je vhodná pre všetky domácnosti , ktoré potrebujú komodu s veľkým úložným priestorom . Je vyrobená z masívneho dreva vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti . Komoda má 2 praktické zásuvky a 2 x po ľavej a pravej strane dvierka s matným sklom , v strede dvoj - dvierka plné za ktorými sú poličky , ktoré zaisťujú dostatok úložného priestoru . Výška - 80 cm , šírka - 176 cm , hĺbka - 53 cm .

Komoda s veľkým úložným priestorom

45,00  s DPH
Komoda pozostáva zo 6 samostatných šuplíkov , ktoré sú navrhnuté pre poriadok vo Vašich osobných veciach . Naboku sa nachádzajú dvoj - dvierka , ktoré sú vo vnútri rozdelené 2 poličkami . Univerzálna komoda so šuplíkmi je určená do každej miestnosti - do spálne , do obývačky , do detskej izby , do predsiene alebo do haly . Výška - 84 cm , šírka - 106 cm , hĺbka - 35 cm .