Zobrazených 1–12 z 26 výsledkov

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Mobilný kovový vešiak – čierny

79,90  s DPH
Tento mobilný kovový vešiak v čiernej farbe je vhodný na viac účelové využitie . Je jednoduché ho zostaviť , rozobrať a premiestniť . Svojou stabilnou štruktúrou , krásnym vzhľadom a svojimi mierami je ideálnym riešením pre každú miestnosť , kde je vyžadovaný rýchly prístup k odkladaciemu stojanu . Vďaka svojmu skvelému usporiadaniu môžete zavesiť oblečenie ako je to potrebné . Vešiak je vybavený 4 otočnými kolieskami . Výška - 111 cm , šírka - 101 cm .

Polica drevená na víno

19,90  s DPH
Polica drevená na víno má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polica drevená na víno mahagón

19,90  s DPH
Polica drevená na víno mahagón má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Regál moderný kovový

129,00  s DPH
Tento moderný regál môže byť použitý v obývacej izbe ako polička na knihy , alebo na vystavenie dekoračných predmetov , alebo na terase ako stojan na vystavenie rastlín, atď . Regál je vyrobený z kovu , preto sa veľmi ľahko čistí vlhkou handričkou a je vhodný aj do vlhkého prostredia , ako je kuchyňa , kúpeľňa , sklad a suterén . Vďaka kompaktnej konštrukcii lepšie využijete obmedzený priestor . Výška - 175 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 36 cm .

Regál na víno – basa

130,00  s DPH
Basa na víno predstavuje ideálny interiérový doplnok pre prezentáciu Vášho obľúbeného vína . Predná strana basy je otvorená , tým vzniká priestor pre police s kapacitou 10 fliaš . Výška - 135 cm , šírka - 48 cm , hĺbka - 18 cm .

Stojan rohový na kvety

85,00  s DPH
Stojan na kvety , knihy , alebo iné predmety . Regál s 3 sklápacími policami s ozdobným kovaným lemovaním . Výška - 124 cm , šírka - 47 cm , hĺbka - 30 cm .

Stojan na časopisy

39,00  s DPH
Objavte kúzlo starých čias . Stojan na časopisy je bytový doplnok , ktorý sa nájde v retro , industriálnom , ale aj v rustikálnom štýle . Ak Vás veľmi nebavia moderné kúsky , stavte na tento stojan na časopisy , ktorý dokáže dodať domovu pocit zabývanosti a útulnosti . Výška - 43 cm , šírka - 54,5 cm , hĺbka - 30 cm .

Stojan na golfové palice

249,00  s DPH
Krásny drevený golfový stojan na uloženie golfových palíc . Od výrobcu STILES BROTHERS . Výška - 153 cm , šírka - 45 cm .

Stojan na kvety

59,00  s DPH
Klasicky stolček , ktorý slúži ako stojan pod kvetináč je vhodný do akejkoľvek miestnosti , v ktorej kvety potrebujú dostatok svetla . Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva tmavo hnedej farby . Vďaka svojím 3 krásne vyrezávaným nožičkám je stabilný . Výška - 58 cm , priemer - 44,5 cm .