Zobrazených 1–12 z 30 výsledkov

Show sidebar

Dekorácia-vešiak

29,00  s DPH
Táto dekorácia , vám môže poslúžiť aj ako vešiak . Má krásny medený vyrezávaný drevený rám v barokovom štýle . Výška - 36 cm , šírka - 24 cm , hrúbka rámu 3,5 cm.

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Etažér

95,00  s DPH
Vzdušný policový etažér je určený k reprezentatívnemu vystaveniu zberateľského skla , alebo porcelánu . Tento vzdušný tmavo morený etažér je vyrobený z masívneho bukového dreva . Jednotlivé vykrojené police sú smerom nahor odstupňované . Spojovacie a vymedzovacie stĺpiky na okrajoch políc tvoria ozdobne sústružené dielce . Na vrchu sú stĺpiky zakončené sústruženými vežičkami . Horná polica je zakončená vysokou ohrádkou . Krásne spracovaný romantický etažér , s vysokým podielom a kvalitnou prácou sústružníkov . Výška - 114 cm , šírka - 60 cm , hĺbka - 30 cm .

Mobilný kovový vešiak – čierny

79,90  s DPH
Tento mobilný kovový vešiak v čiernej farbe je vhodný na viac účelové využitie . Je jednoduché ho zostaviť , rozobrať a premiestniť . Svojou stabilnou štruktúrou , krásnym vzhľadom a svojimi mierami je ideálnym riešením pre každú miestnosť , kde je vyžadovaný rýchly prístup k odkladaciemu stojanu . Vďaka svojmu skvelému usporiadaniu môžete zavesiť oblečenie ako je to potrebné . Vešiak je vybavený 4 otočnými kolieskami . Výška - 111 cm , šírka - 101 cm .

Polica drevená na víno

19,90  s DPH
Polica drevená na víno má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polica drevená na víno mahagón

19,90  s DPH
Polica drevená na víno mahagón má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polička závesná – masívna

25,00  s DPH
Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť a zaujímavé nápady ? S touto poličkou vnesiete charakter do akejkoľvek miestnosti . Môžete ju použiť na praktické doplnky v kúpeľni , na koreničky v kuchyni , alebo ako výstavnú poličku na svoje úlovky z ciest . Možností je nespočetné množstvo , záleží len na Vašej kreativite ! Výška - 36 cm , dĺžka - 59 cm , šírka - 39 cm .

Polička drevená

34,50  s DPH
Drevená  polička  na   stenu   je  vhodná  do  všetkých   častí   Vášho   domova  .  Je  vyhotovená  z   prvotriedneho  dreva  ,  vďaka  čomu  je  pevná  a  vydrží   dlhé  roky  .  Na  zadnej  časti  sú úchyty ,  takže   sa   dá   ľahko   pripevniť   na  stenu  .  A  čo  si  na  ňu  uložíte  ?  To už  necháme  na  Vás .  Výška  -  56  cm  ,  šírka  -  104  cm  ,  hĺbka  -  20  cm  .

Políčka drevená – veľká

14,90  s DPH
Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť a zaujímavé nápady ? S touto poličkou vnesiete charakter do akejkoľvek miestnosti . Môžete ju použiť na praktické doplnky v kúpeľni , na koreničky v kuchyni , alebo ako výstavnú poličku na svoje úlovky z ciest . Možností je nespočetné množstvo , záleží len na Vašej kreativite ! Výška - 58 cm , šírka - 88 cm .

Regál moderný kovový

129,00  s DPH
Tento moderný regál môže byť použitý v obývacej izbe ako polička na knihy , alebo na vystavenie dekoračných predmetov , alebo na terase ako stojan na vystavenie rastlín, atď . Regál je vyrobený z kovu , preto sa veľmi ľahko čistí vlhkou handričkou a je vhodný aj do vlhkého prostredia , ako je kuchyňa , kúpeľňa , sklad a suterén . Vďaka kompaktnej konštrukcii lepšie využijete obmedzený priestor . Výška - 175 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 36 cm .