Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Črievička porcelánová

10,00  s DPH
Črievička porcelánová biela bude vhodná ako bytový doplnok ,prípadne ako základ k aranžovaniu. Používaná . Výška - 16 cm , dĺžka - 19 cm , hĺbka - 8 cm .

Džbán keramický

19,00  s DPH
Vintage francúzska kameninová gargoulette fľaša na vodu so skutočne štýlovou uzavretou okrúhlou rukoväťou, ktorá vytvára krásny sochársky vzhľad. Používaná . Výška – 36 cm, šírka – 18 cm , priemer podstavca – 14 cm.

Kvetináč modrý

10,00  s DPH
Kvetináč sýtomodrej farby s kvetinovou výzdobou s bielo - zlatým zdobením . Má praskliny, škrabance ,ale stále je pekný . Krásne v ňom vyniknú Vaše kvietky alebo rastlinky. Môže poslúžiť aj ako dekorácia do záhrady. Výška – 18 cm , šírka – 22 cm , priemer podstavca – 21,5 cm .

Kvetináč secesný keramický s rúčkami

15,00  s DPH
Kvetináč secesný keramický s rúčkami okolo roku 1890/1900 . Červeno/ružovej farby s olivovo /hnedými rúčkami a bielym kvetom. V pôvodnom stave - zadná časť je ulomená viď. fotografie. Na svoj vek si ale zachoval svoju krásu. Vhodný aj ako dekorácia do záhradky. Výška - 20 cm , šírka - 27 cm .

Kvetináč starožitný

15,00  s DPH
Krásny starožitný kvetináč sýtomodrej farby s kvetinovou výzdobou s dvoma uškami . Má praskliny, škrabance ,ale stále je pekný . Môže poslúžiť ako výzdoba záhrady. Výška - 25 cm , šírka - 35 cm , priemer podstavca - 28 cm .

Kvetináč sýtomodrej farby

12,00  s DPH
Kvetináč sýtomodrej farby s kvetinovou výzdobou s bielo – zlatým zdobením . Má praskliny, škrabance ,ale stále je pekný . Krásne v ňom vyniknú Vaše kvietky alebo rastlinky. Môže poslúžiť aj ako dekorácia do záhrady. Výška – 21 cm , šírka – 24 cm , priemer podstavca – 24 cm .

Misa porcelánová – luxusná

28,00  s DPH
Úžasná porcelánová misa s anjelmi a kvetmi predstavuje skutočne nádherný kúsok. Táto pozoruhodná misa spája vintage eleganciu s luxusnou estetikou a evokuje tak pocit bohatstva. Misa vyžaruje auru, ktorá obohatí každé jej prostredie, či už ako stredobod , alebo zberateľský pôžitok .Má prasklinu v spodnej časti , škrabance ,ale stále je pekná . Na svoj vek si zachovala svoju krásu. Výška – 25 cm , šírka – 33 cm .

Nádoba veľmi veľká na zázvor

28,00  s DPH
Nádherná veľmi veľká nádoba na zázvor z kameniny vyrobená spoločnosťou Makkum Tichelaar v roku 1965. Polychrómovaná s levom na vrchu a ručne maľovaná. Má osemhranný tvar, no má zaoblené rebrované telo. Vo veľmi dobrom stave - používaná . Výška - 42 cm, šírka - 25 cm , priemer podstavca - 13 cm.

Podstavec na kvety – stĺpik

24,00  s DPH
Podstavec na kvety - stĺpik keramický bielej farby , ktorý dodá šmrnc Vašej záhrade. Môžete ho využiť aj ako podstavec na kvetináč. Krásne vynikne samostatne na terase alebo v kvetinovom záhone. Používaný . Výška - 60 cm , priemer podstavca - 24 cm .

Set porcelánový BOCH DELFTS

89,00  s DPH
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál DELFTS BOCH HOLLAND . Delftware alebo keramika Delft , tiež známa ako Delft Blue holandsky : (Delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro - bielu keramiku a mesto Delft v Holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť Delftware sa vyrába naďalej . V 17 . a 18 . storočí bol Delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej Európy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : Dóza - Výška - 38 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Priemer otvoru - 16 cm Priemer podstavca - 11 cm

Set porcelánový BOCH DELFTS

99,00  s DPH
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál DELFTS BOCH HOLLAND . Delftware alebo keramika Delft , tiež známa ako Delft Blue holandsky : (Delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro - bielu keramiku a mesto Delft v Holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť Delftware sa vyrába naďalej . V 17 . a 18 . storočí bol Delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej Európy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : Dóza - Výška - 38 cm Šírka - 21 cm Váza - Výška - 27 cm Priemer otvoru - 13 cm Priemer podstavca - 10 cm

Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk

149,00  s DPH
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk je štýl holandskej keramiky pomenovaný podľa mesta Gouda , kde sa historicky vyrábala . Hrnčiarstvo Gouda získalo svetové prvenstvo na začiatku 20 . storočia a pre zberateľov je aj dnes veľmi žiaduce . Keramika Gouda je rozmanitá a vizuálne osobitá na vzhľad , typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými secesnými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . Rozmery : Dóza - Výška - 41 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Šírka - 18 cm Priemer otvoru - 12,5 cm Priemer podstavca - 11,5 cm