Zobrazených 1–12 z 131 výsledkov

Show sidebar

Jednoduchá sklenená stolová lampa

14,90  s DPH
Jednoduchá sklenená stolová lampa s úzkym tvarom . Jej kompaktné rozmery umožňujú jej použitie na nočnom stolíku . Tienidlo má jednoduchý tvar a nadčasový biely povrch , ktorý je vhodný do každého interiéru . V spodnej časti sa nachádza decentný kovový stojan , ktorý má matnú niklovú úpravu . Svetlo lampy je mäkké a príjemné , spotreba elektrickej energie na minimálnej úrovni , pričom jas je veľmi príjemný a primeraný . Lampa je perfektná ako útulné doplnkové osvetlenie do spálne , obytného priestoru alebo na skrinku na chodbe . Nová . Výška - 35 cm , šírka - 17 cm .

Lampa vonkajšia

699,00  s DPH
Vonkajšia stojaca lampa z kovu , čiernej farby , charakterizuje pekný dizajn a funkčné prevedenie . Svietidlo je vhodné na osvetlenie vonkajších prístupových ciest , terás , parčíkov , chodníčkov v okolí domov , pergol , záhrad , a pod . Výška - 314 cm .

Lampa kryštálová-stojanová

149,00  s DPH
Stojanová lampa na masívnom podstavci z lešteného chrómového kovu , svietidlo je vyrobené z fúkaných a brúsených sklenených dielov a ozdobená krištáľom . So svojou výškou 170 cm môže krásne doplniť stropné a nástenné svietidlá v podobnom prevedení . Svojou trblietavou krásou rozjasní každý interiér . Má kábel so spínačom . Nová nepoužívaná . Žiarovky sú súčasťou lampy . Lampa má 5 žiaroviek . Rozmery : Výška - 170 cm , priemer podstavca - 27 cm , priemer svietidla - 50 cm.

Lampa nočná-hnedá

29,90  s DPH
Moderná nočná lampa pre Vaše obytné priestory . Táto elegantná lampa sa vyznačuje moderným a štýlovým vzhľadom .Stojan ponúka dostatočnú stabilitu . Zdokonaľte svoj priestor vďaka tomu skvelému doplnku. Kovová noha v medenej farbe vo vysokom lesku , tienidlo hnedej farby , látka zamatová. Má kábel so spínačom . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška -57 cm , priemer klobúka - 34 cm.

Nástenná lampa s kryštálmi

89,90  s DPH
Elegantný priezračný luster je naozaj zaujímavý hneď na prvý pohľad. Získajte kúsok jemného luxusu vo vašom byte.

Nočná lampa “INDUSTRIÁL”

19,90  s DPH
Nočná lampa "INDUSTRIÁL-STYLE" je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená oplechovaná farba oceľ , tienidlo - farba červená zlatý lém . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 47 cm , priemer tienidla - 29 cm , priemer podstavca - 16 x 16 cm .

Nočná lampa “OLIVA” 68 cm

39,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo - farba "OLIVA" . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 68 cm , priemer tienidla - 39 cm , priemer podstavca - 12 x 12 cm .

Nočná lampa “ZAMAT”

29,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v medenej farbe , tienidlo textil - zamat farba hnedá . Má kábel so spínačom . Nová-nepoužívaná. -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 64 cm , priemer tienidla - 25 cm , priemer podstavca - 11 x 11 cm .

Nočná lampa biela – 45 cm

14,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v sivej farbe , tienidlo - farba biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 45 cm , priemer tienidla - 26 cm , priemer podstavca - 8 x 8 cm .

Nočná lampa biela – 65 cm

29,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je kovová v striebornej farbe , tienidlo - farba biela . Má kábel so spínačom . Nová - nepoužívaná . Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 65 cm , priemer tienidla - 30 cm , priemer podstavca - 10 x 10 cm .

Nočná lampa biela 46 cm

14,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo - farba biela . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 46 cm , priemer tienidla - 24 cm , priemer podstavca - 8 cm .

Nočná lampa biela 50 cm

14,90  s DPH
Nočná lampa je vhodná hlavne na nočný stolík , prípadne do kaviarne či hotela . Noha lampy je drevená v hnedej farbe , tienidlo - farba biela . Má kábel so spínačom . -Svietidlo sa predáva bez žiarovky . Výška - 50 cm , priemer tienidla - 29 cm , priemer podstavca - 8 cm .