Zobrazených 1–9 z 59 výsledkov

Sada štyroch stolíkov

119,00  s DPH
Sada 4 stolíkov vyrobená z dreva je jedinečným kúskom . Stolíky sa dajú poskladať pod seba . Môžete ich použiť ako konferenčný stolík , príručný stolík alebo podstavec . Krásne príručné stolíky do modernej obývačky . Rozmery : 1) - Výška - 75 cm Šírka - 58 cm Hĺbka - 40,5 cm 2) - Výška - 72 cm Šírka - 48 cm Hĺbka - 34,5 cm 3) - Výška - 69 cm Šírka - 41 cm Hĺbka - 31,5 cm 4) - Výška - 66 cm Šírka - 34,5 cm Hĺbka - 29 cm

Set nočných stolíkov

140,00  s DPH
Tieto nočné stolíky sú vyrobené z masívu s veľmi pekným vzhľadom a dlhou životnosťou. Je pekne vyrezávaný. Vo vrchnej časti sa nachádza zásuvka. Skrinka aj zásuvka sa otvárajú pomocou drevených úchytiek. Stolík stojí na drevených guľatých nohách. Pri kúpe myslite na to, či sa stolík hodí do celkového vzhľadu spálne a či bude pri posteli dobre vyzerať aj zo stránky veľkosti. Nočné stolíky poskytujú ideálne miesto na odkladanie predmetov, ktoré potrebujete mať v blízkosti postele a pomôžu Vám udržiavať v spálni poriadok. Výška – 81 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 34 cm .

Stojan na časopisy

25,00  s DPH
Tento elegantný a pôsobivý stojan Vám umožní odložiť si svoje obľúbené časopisy tak , aby ste ich mali vždy poruke a zároveň Vášmu príbytku dodá nádych štýlu . Stojan na časopisy s obojstrannou zásuvkou poskytuje dostatok priestoru nielen na časopisy , ale aj na rôzne iné predmety . Stojan môžete využiť aj ako príručný či nočný stolík a umiestniť ho k pohovke , ležadlu či do spálne , a Vaše časopisy budete mať vkusne uložené a kedykoľvek na dosah ruky ! Tento stojan na časopisy sa bude hodiť takmer do každého príbytku . Výška – 47 cm , šírka – 32 cm , dĺžka – 60 cm .

Stôl konferenčný oválny

195,00  s DPH
S konferenčným masívnym stolíkom vnesiete do svojho príbytku nepominuteľné čaro šarmu a pôvabu . Mohutné nohy a veľkolepé spracovanie nezostane nepovšimnuté . Drevo využívané na výrobu stolíka je pevný a vysoko kvalitný dub tmavo hnedej farby . Vychutnávajte si chvíle oddychu , harmónie a pokoja vo svojom vysnívanom domove . Výška - 50 cm , šírka - 106 cm , dĺžka - 146 cm .

Stolček biely

29,00  s DPH
Tento jedinečný stolček vyrobený z masívneho dreva s bielou povrchovou úpravou bude skvelou súčasťou Vašej izby. Môže sa použiť aj ako stolček ku gauču, bočný stolček, koncový stolček a stolček do obývacej izby. Pevná vrchná doska poskytuje bezpečné a odolné miesto, kam si môžete položiť nápoje, košík s ovocím či vázu s kvetmi alebo iné ozdobné doplnky. Štyri pevné drevené nohy prispievajú k robustnej konštrukcii. V ponuke aj v inej farbe . Cena je uvedená za 1 Ks. Výška - 35,5 cm , šírka - 40 cm , dĺžka - 40 cm .

Stolček drevený

29,00  s DPH
Drevený stolček z masívu hnedej farby bude nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Či už ako príručný stolík , ako detská stolička, pomocník pri obúvaní, či stojan pod kvetináč. Výška – 46 cm , šírka – 38 cm , dĺžka - 55 cm .