Zobrazených 1–12 z 71 výsledkov

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Lampáš oválny

15,90  s DPH
Jednoduchý lampáš , alebo svietidlo , ktoré môžte použiť v domácnosti a apartmánoch dizajnovaných v Glamour , alebo vo Francúzskom štýle . Jeho rozmanitá veľkosť zdobí elegantné stoly , chodby alebo balkóny , rozlišujúc interiér s kombináciou priemyselného štýlu . Má praktické ucho , vďaka ktorému ho môžte zavesiť kamkoľvek potrebujete . Rám lampáša je kovový , červenej farby . Výška - 65 cm , priemer - 21 cm .

Lampášik modrý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , modré sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik oranžový

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , oranžové sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik žltý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , žlté sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Liatinový 5 ramenný svietnik.

14,90  s DPH
Päťramenný  svietnik  z  liatiny.  Ramená  má  v  tváre  hviezdy .  Svietnik  je  elegantným  doplnkom  sviatočného  stolovania.  Priemer  na  uloženie  sviečky  9 cm. Výška-30 cm , šírka-24 cm.

Svietnik čierny drevo – chróm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný drevený svietnik v čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Výška - 26 cm , šírka podstavca - 8,5 cm , priestor pre sviečku - 7 cm .

Svietnik drevený vyrezávaný

13,00  s DPH
Drevený vyrezávaný svietnik hnedý na jednu sviečku vykúzli romantickú atmosféru doma, ale pokojne aj na záhradnej terase. Ručne vyrezávaný svietnik bude krásnou ukážkou poctivej ručnej práce, ktorá je doslova na nezaplatenie. Pokiaľ si potrpíte na originálne kúsky s dušou, svietnik je presne tým, čo vám urobí radosť a skrášli bývania . Výška - 38 cm , priemer na sviečku - 6,5 cm , podstavec - 10 x 10 cm .

Svietnik tyrkysový

6,00  s DPH
Sklenený svietnik tyrkysový bude vhodný do interiérov aj do zastrešeného exteriéru . Ideálny pre čajové sviečky. Ozdobí váš stôl pri akejkoľvek slávnostnej príležitosti. V ponuke aj iný tvar . Výška – 20 cm , priemer otvoru – 18 cm , priemer podstavca – 14 cm .

Svietnik – nerez + sklo

5,00  s DPH
Svietnik v kombinácii s nerezom a sklom vyzerá veľmi elegantne. Rokmi osvedčená kombinácia striebornej farby a skla nikdy nesklame, pôsobí vkusne. Vďaka svojej univerzálnosti sa hodí do každého interiéru a možno ho kombinovať so všetkými štýlmi . Výška – 25,5 cm , priemer otvoru – 18 cm , podstavec – 10 x 10 cm .