Zobrazených 1–12 z 113 výsledkov

Show sidebar

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Hlinená sviečka “MAXI”

21,90  s DPH
Hlinený svietnik , ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu Rozmer : výška - 34 cm šírka 10 cm ponúkaná sviečka je v troch veľkostiach .

Hlinená sviečka “MINI”

13,90  s DPH
Hlinený svietnik , ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu Rozmer : výška - 14 cm šírka 8 cm ponúkaná sviečka je v troch veľkostiach .

Hlinená sviečka “STREDNA”

17,90  s DPH
Hlinený svietnik , ktorý vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu Rozmer : výška - 24 cm šírka 9,5 cm ponúkaná sviečka je v troch veľkostiach .

Hlinená sviečka valec “MAXI”

24,90  s DPH
Hlinená sviečka , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 25 cm šírka 16,5 cm . V ponuke dva druhy .

Hlinená sviečka valec “MINI”

21,90  s DPH
Hlinená sviečka , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer : výška - 20 cm šírka 15 cm . V ponuke dva druhy .

Hlinená trojsviečka guľa

11,90  s DPH
Hlinená trojsviečka na kameninovom podstavci , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer podstavca : dĺžka - 29 cm šírka 9 cm .

Hlinená trojsviečka vajce

14,90  s DPH
Hlinená trojsviečka na kameninovom podstavci , ktorá vás očarí svojou jednoduchosťou a eleganciou . Skvele sa hodí do rôznych interiérov , či už do provensálskeho , vidieckeho , alebo vintage štýlu . Rozmer podstavca : dĺžka - 29 cm šírka 9 cm .

Lampáš hranatý

15,90  s DPH
Jednoduchý lampáš , alebo svietidlo , ktoré môžte použiť v domácnosti a apartmánoch dizajnovaných v Glamour , alebo vo Francúzskom štýle . Jeho rozmanitá veľkosť zdobí elegantné stoly , chodby alebo balkóny , rozlišujúc interiér s kombináciou priemyselného štýlu . Má praktické ucho , vďaka ktorému ho môžte zavesiť kamkoľvek potrebujete . Rám lampáša je kovový , červenej farby . Výška - 65 cm , priemer - 15 cm .

Lampáš oválny

15,90  s DPH
Jednoduchý lampáš , alebo svietidlo , ktoré môžte použiť v domácnosti a apartmánoch dizajnovaných v Glamour , alebo vo Francúzskom štýle . Jeho rozmanitá veľkosť zdobí elegantné stoly , chodby alebo balkóny , rozlišujúc interiér s kombináciou priemyselného štýlu . Má praktické ucho , vďaka ktorému ho môžte zavesiť kamkoľvek potrebujete . Rám lampáša je kovový , červenej farby . Výška - 65 cm , priemer - 21 cm .

Lampášik modrý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , modré sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik oranžový

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , oranžové sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .