DOPRAVA KURIÉROM

V prípade menších objednávok (do 30 kg, napr. botníky, poličky, lampy) môže byť objednávka odoslaná štandardným doručovacím kuriérom. Zásielku vám doručíme na adresu prostredníctvom prepravnej služby ReMax Courier Service. Dopravca vás bude následne kontaktovať ohľadom možného termínu doručenia formou SMS alebo telefonátu. Ak vám termín doručenia nevyhovuje, môžete si s dopravcom dohodnúť iný termín, prípadne náhradné miesto doručenia. Viac o balíkovej preprave na www.remax.sk.

Cena za doručenie balíka:

ReMax Courier Service – zásielka do 30 kg – cena dopravy 5,90 € s DPH

Uvedené ceny sú jednotné pre prepravu v rámci Slovenskej republiky. Súčasťou ceny je doručenie tovaru k prvým uzamykateľným dverám. Súčasťou dopravy nie je výnos na poschodie. Doručovacie dni: balíky pondelok až piatok, palety pondelok až piatok.

OSOBNÝ ODBER ZDARMA

Okrem doručenia nábytku po dohode kamkoľvek na Slovensko Vám ponúkame aj možnosť prísť si po nábytok osobne do nášho skladu a predajni v Michalovciách. V objednávkovom formulári stačí zakliknúť položku: Osobný odber v meste Michalovce.

Osobný odber je bezplatný a keď bude nábytok pripravený k odovzdaniu, budeme Vás telefonicky informovať. Úhrada na sklade je možná v hotovosti. Ak máte záujem o bezhotovostnú úhradu, môžete nákup uhradiť vopred – prevodom na náš účet v PRIMA Banke.

IBAN: SK90 5600 0000 0059 3696 0001, ako VS použite prosím číslo Vašej objednávky.

Otváracie hodiny – v pracovné dni Pon až Pia od 9:00 – 17:00, Sob od 09:00 – 12:00

Telefónne číslo: 00421 905 224 993

Adresa skladu a predajni: Big Nábytok, Priemyselná 5805, 071 01 Michalovce, Slovensko

PRIVÁTNA PREPRAVA ZADARMO

Dovezieme vám zadarmo tovar až domov

Je pre nás dôležité, aby sme Vám doručili Váš nábytok čo najrýchlejšie a bez akéhokoľvek poškodenia zakúpeného nábytku do vášho domova či na vami zadanú adresu. Zabezpečujeme dopravu vetšieho nábytku po celom Slovensku raz za dva týždne. Preto máme zabezpečené vlastné vozidlo a vlastného vodiča, ktorí s Vami rad počká, kým si tovar po prebratí skontrolujete.