Zobrazených 1–12 z 22 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Čaša betónová

630,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia - čaša . Materiál - betón . Výška - 167 cm , šírka - 53 cm .

Dekorácia – kladka

9,90  s DPH
Dajte svojej záhrade , altánku , terase či slnečnému balkónu romantický nádych a nostalgický pôvab . Pri správnej starostlivosti Vám bude táto dekoračná kladka slúžiť niekoľko rokov . Výška - 22,5 cm , šírka - 20,5 cm .

Lev na betónovom podstavci

750,00  s DPH
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška - 135 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 107 cm .

Monumentálny Lev na betónovom podstavci

1.175,00  s DPH
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška - 186 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 105 cm .

Napájadlo pre vtáky

77,50  s DPH
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 59 cm , priemer - 26 cm , priemer podstavca - 16 cm .

Napájadlo pre vtáky 35 cm

92,50  s DPH
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 79 cm , priemer - 35 cm , priemer podstavca - 22 cm .

Napájadlo pre vtáky 46 cm

169,00  s DPH
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 77 cm , priemer - 46 cm , priemer podstavca - 35 cm .

Socha betónová “JAR” – 197 cm

750,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia v podobe sochy "JAR" . Hodí sa do záhrady , na terasu , alebo iné miesto ako spestrenie. Socha je vyrobená z betónu. V ponuke aj sochy iné ročné obdobia . Výška : 197 cm , šírka - 55 cm.

Socha betónová “JESEŇ” – 197 cm

750,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia v podobe sochy "JESEŇ" . Hodí sa do záhrady , na terasu , alebo iné miesto ako spestrenie. Socha je vyrobená z betónu. V ponuke aj sochy iné ročné obdobia . Výška : 197 cm , šírka - 55 cm.

Socha betónová “LETO” – 197 cm

750,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia v podobe sochy "LETO" . Hodí sa do záhrady , na terasu , alebo iné miesto ako spestrenie. Socha je vyrobená z betónu. V ponuke aj sochy iné ročné obdobia . Výška : 197 cm , šírka - 55 cm.

Socha betónová “ZIMA” – 197 cm

750,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia v podobe sochy "ZIMA" . Hodí sa do záhrady , na terasu , alebo iné miesto ako spestrenie. Socha je vyrobená z betónu. V ponuke aj sochy iné ročné obdobia . Výška : 197 cm , šírka - 55 cm.

Totem ručne vyrezávaný

16,00  s DPH
V Severnej Amerike sú totemy súčasťou kultúr mnohých pôvodných obyvateľov .Totemy slúžia mnohým účelom, ktoré presahujú ich krásu, a ich významy sú také rozmanité ako kultúry, ktoré ich vyrábajú. Niektoré totemy predstavujú príbehy alebo dôležité udalosti . Ručne zdobený totem s maľovaným motívom , vyrezávaný z udržateľného dreva je krásny totem ,ktorý je ideálny do tematických miestností, ako aj do barov na terasy a záhrady . Výška - 43,5 , šírka - 16,5 cm .