Zobrazených 1–12 z 53 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Busta – dievča s klobúkom

39,00  s DPH
Talianska alabastrová busta mladého dievčaťa z konca 19. storočia s radostným výrazom, splývavé kučery padajúce spod čepca a šnurovaná blúzka bez rukávov. Úžasné detaily na rukách a tvári. Busta je na podstavci. Používaná s miernym poškodením viď. fotografie. Výška - 37 cm , priemer podstavca - 13 cm .

Busta kovová – dieťa

23,00  s DPH
Kovová busta hanblivé dieťa je krásne štylizovaná . Vynikne vo vašej obývačke , alebo pracovni. Je vhodná aj ako darček . Používaná . Výška - 19 cm , šírka - 13 cm , priemer podstavca - 6,5 cm .

Čaša betónová

630,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia - čaša . Materiál - betón . Výška - 167 cm , šírka - 53 cm .

Dreváky drevené

20,00  s DPH
Očarujúci pár holandských drevených drevákov , ktoré sú ručne vyrobené a maľované kvetmi vo veselých farbách a zviazané zelenou šnúrkou. Darček pre svoju lásku, darček k narodeninám , alebo len tak pre radosť . Výška - 12 cm , dĺžka - 30 cm .

Držiak kvetináča na stenu – set ( 2 ks )

54,00  s DPH
Držiak kvetináča na stenu sa bude hodiť k individuálnej výzdobe stien domu, terás alebo vjazdov do dvora. Je keramický v čiernej farbe v tvare mušle . Môžete ho nainštalovať do ľubovoľnej výšky a umiestniť na neho kvetináč. Bude sa Vám hodiť pre celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 30 cm , šírka – 24 cm , hĺbka – 16 cm .

Hodiny prasiatko – dekoračné

45,00  s DPH
Nástenné závesné hodiny dekoračné – prasiatko budú vhodnou dekoráciou na ozdobenie stien rôznych časti domu, bytu alebo terasy . Dokonalý darček pre niekoho , komu chcete urobiť radosť . Hodiny sú nefunkčné vhodné ako dekorácia. Používané . Výška – 71 cm , šírka – 38 cm .

Hodiny dekoračné – prasiatko

45,00  s DPH
Nástenné závesné hodiny dekoračné - prasiatko budú vhodnou dekoráciou na ozdobenie stien rôznych časti domu, bytu alebo terasy . Dokonalý darček pre niekoho , komu chcete urobiť radosť . Hodiny sú nefunkčné vhodné ako dekorácia. Používané . Výška - 71 cm , šírka - 38 cm .

Hrniec kameninový – vintage

17,00  s DPH
Tento veľmi starý, ručne vyrobený kameninový hrniec pochádza z kuchyne starej mamy a kedysi to bol hrniec na bravčovú masť. Má skvelú sivú glazúru s typickým modrým vzorom. Má stopy používania , ale je v dobrom vintage stave. Výška - 13 cm , priemer - 18 cm .

Kanvica medená

39,00  s DPH
Hľadáte bytový doplnok, ktorým doladíte vzhľad Vášho domova? Táto starožitná medená kanvica na vodu je pekne ručne spracovaná a má výkyvnú rukoväť . Môžete si ju vystaviť napríklad na konferenčný stolík alebo jedálenský stôl v kuchyni. Doma navyše budete mať starožitnú vec, ktorá toho už veľa zažila a vy môžete pokračovať v jej príbehu. Kanvica je vo veľmi dobrom starožitnom stave . Používaná . Výška – 24 cm , šírka – 34 cm , priemer podstavca – 16 cm .

Klietka guľatá pre vtáčiky

20,00  s DPH
Guľatá klietka pre vtáčiky s priemerom 27 cm a výškou 56 cm so všetkým príslušenstvom ako je na fotografii, ponúkne pekné útočisko pre vášho malého opereného priateľa! Na spodku klietky sú dva výsuvné plastové zásobníky na trus. Klietka je drôtená (biela ) s plastovým tyrkysovým dnom. Na vrchu klietky je háčik na zavesenie.

Konské jarmo

55,00  s DPH
Krásne staré konské jarmo zaujímavo ozdobené kovovými ornamentmi a cvokmi . Je v pôvodnom pomerne zachovalom stave viď. fotografie . Vhodne ako dekorácia na chalupu ,zrub ,do podniku a podobne. Rozmery cca 90 x 46 x 12 cm .

Kreslo ratanové pohodlné

65,00  s DPH
Veľmi krásne a pohodlné kreslo celé vyrobené z prírodného ratanu . Kvalitná a pevná konštrukcia. Kreslo sa bude hodiť do akéhokoľvek priestoru. Používané. Výška – 92 cm , šírka – 62 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 53 cm .