Zobrazených 1–12 z 37 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Čaša betónová

630,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia - čaša . Materiál - betón . Výška - 167 cm , šírka - 53 cm .

Hodiny slnečné – 122 cm

159,00  s DPH
Vneste do svojej záhrady, na dvor , alebo na terasu nádych starožitnej atmosféry s týmito elegantnými slnečnými hodinami! Sú vyrobené z liatiny a odolávajú dažďu, vode a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Podstavec poskytuje veľkú stabilitu . Keď svieti slnko, gnomón vrhá tieň na číselník, čím zobrazí čas. Toto jednoduché, ale inteligentné zariadenie bude skvelým doplnkom vo Vašom exteriéri. Výška – 122 cm , šírka – 34 cm .

Hodiny slnečné – 30 cm

35,00  s DPH
Tieto krásne slnečné hodiny budú ozdobou vašej záhrady, terasy alebo balkóna. Sú pevne zvarené, a preto sú veľmi stabilné a nekolíšu sa. V nožičkách sú vyvŕtané otvory na prípadnú montáž na podlahu. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, a preto sú odolné voči rôznym poveternostným podmienkam. Sú z liatiny a dômyselne zdobené. Rímsky ciferník zdôrazňuje nostalgický dizajn. Výška - 30 cm , šírka - 21,5 cm .

Kvetináč starožitný holandský

79,00  s DPH
Kvetináč starožitný holandský na podstavci s guľovitými nožičkami z masívneho dreva , tmavo hnedej farby , sa bude skvelo vynímať na Vašej terase, chodbe , alebo kdekoľvek ho umiestnite . Boky , alebo telo kvetináča pozostávajú zo sústružených drevených vretien s otvoreným priestorom medzi vretenami. Kvetináč má aj mosadznú rúčku na zavesenie. Bude skvelým dekoratívnym kúskom . Pôvodne slúžil ako holandský držiak na víno . Výška - 42 cm , priemer - 39 cm .

Lavička – maličká

79,00  s DPH
Táto maličká lavička je ideálna na použitie v interiéri aj exteriéri a bude praktickým doplnkom vášho obytného priestoru! Využiť ju môžete aj na iné rôzne účely . V pôvodnom stave . Celková výška - 110 cm . Výška – 39 cm , dĺžka – 80 cm , šírka – 31 cm .

Lavička záhradná kovová – čierna

185,00  s DPH
Relaxujte a užívajte si pekné počasie vo vašej záhrade na tejto lavičke . Má kovový rám a odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam, takže je vhodná na každodenné používanie vonku. Táto jednoduchá vonkajšia lavička sa bude hodiť naozaj všade a poskytne Vám príjemné posedenie. Nová. Rozmery – Výška – 98 cm , šírka – 111 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 41 cm , hĺbka sedu – 43 cm .

Lev na betónovom podstavci

750,00  s DPH
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška - 135 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 107 cm .

Monumentálny Lev na betónovom podstavci

1.175,00  s DPH
Betónový lev vyrobený precízne a do posledného detailu. Tento lev svojimi rozmermi výraznosťou podrobným prepracovaním vynikne fenomenálne v akomkoľvek priestore. Výška - 186 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 105 cm .

Napájadlo pre vtáky

77,50  s DPH
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 59 cm , priemer - 26 cm , priemer podstavca - 16 cm .

Napájadlo pre vtáky 46 cm

169,00  s DPH
Kvalitné liatinové napájadlo pre Vašich operených priateľov . Užite si pozorovanie vtáctva na svojej záhrade . Romanticky štylizované napájadlo je nielen dekoráciou , ale aj miestom pre ich osvieženie . Vypestujte si dokonalú záhradu . Stačí na to mať len pevné náradie , záhradné oblečenie a doplnky , ktoré pretvoria všedný kus pozemku na dokonalé miesto hýriace harmóniou . Dajte život svojmu vlastnému kúsku prírody . Výška - 77 cm , priemer - 46 cm , priemer podstavca - 35 cm .

Set záhradný 3 dielny – kovový biely

299,00  s DPH
Štýlový set záhradný 3 dielny - kovový biely pridá akémukoľvek posedeniu pocit luxusu. Vďaka tejto dekoratívnej a praktickej sade záhradného nábytku budete môcť relaxovať a vychutnávať si šálku kávy či konverzáciu s priateľmi. Set je vyrobený z vysokokvalitného odlievaného hliníka, ktorý je veľmi trvácny a odolný voči poveternostným vplyvom. Detailne prepracovaný vzor vnesie nádych romantickej atmosféry do každej záhrady, na terasu či do zimnej záhrady. Set je rozkladací a pozostáva z 1 x stôl a 2 x stolička . Nový . Rozmery - stôl : Výška – 75 cm Dĺžka – 71,5 cm Šírka – 53 cm Rozmery - stolička : Výška – 101 cm Šírka – 41 cm Hĺbka – 44 cm Výška sedu – 50 cm Hĺbka sedu – 38 cm

Socha betónová “JAR” – 197 cm

750,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia v podobe sochy "JAR" . Hodí sa do záhrady , na terasu , alebo iné miesto ako spestrenie. Socha je vyrobená z betónu. V ponuke aj sochy iné ročné obdobia . Výška : 197 cm , šírka - 55 cm.