Zobrazených 1–12 z 50 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Busta – dievča s klobúkom

39,00  s DPH
Talianska alabastrová busta mladého dievčaťa z konca 19. storočia s radostným výrazom, splývavé kučery padajúce spod čepca a šnurovaná blúzka bez rukávov. Úžasné detaily na rukách a tvári. Busta je na podstavci. Používaná s miernym poškodením viď. fotografie. Výška - 37 cm , priemer podstavca - 13 cm .

Busta kovová – dieťa

23,00  s DPH
Kovová busta hanblivé dieťa je krásne štylizovaná . Vynikne vo vašej obývačke , alebo pracovni. Je vhodná aj ako darček . Používaná . Výška - 19 cm , šírka - 13 cm , priemer podstavca - 6,5 cm .

Busta mladého chlapca

45,00  s DPH
Busta mladého chlapca s drzým pobaveným výrazom v tvári a miernym mrknutím očí. Pekný zberateľský kúsok . Skvelá aj ako dekorácia na komodu , využitie nájde aj v altánku či záhrade . Bez úlomkov alebo iných známok okrem bežného starnutia a drobných škrabancov. Používaná . Výška - 43 cm , šírka - 25 cm , priemer podstavca - 16 cm .

Čaša betónová

630,00  s DPH
Pekná záhradná dekorácia - čaša . Materiál - betón . Výška - 167 cm , šírka - 53 cm .

Črievička porcelánová

10,00  s DPH
Črievička porcelánová biela bude vhodná ako bytový doplnok ,prípadne ako základ k aranžovaniu. Používaná . Výška - 16 cm , dĺžka - 19 cm , hĺbka - 8 cm .

Dreváky drevené

20,00  s DPH
Očarujúci pár holandských drevených drevákov , ktoré sú ručne vyrobené a maľované kvetmi vo veselých farbách a zviazané zelenou šnúrkou. Darček pre svoju lásku, darček k narodeninám , alebo len tak pre radosť . Výška - 12 cm , dĺžka - 30 cm .

Držiak kvetináča na stenu – set ( 2 ks )

54,00  s DPH
Držiak kvetináča na stenu sa bude hodiť k individuálnej výzdobe stien domu, terás alebo vjazdov do dvora. Je keramický v čiernej farbe v tvare mušle . Môžete ho nainštalovať do ľubovoľnej výšky a umiestniť na neho kvetináč. Bude sa Vám hodiť pre celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 30 cm , šírka – 24 cm , hĺbka – 16 cm .

Hodiny slnečné – 122 cm

159,00  s DPH
Vneste do svojej záhrady, na dvor , alebo na terasu nádych starožitnej atmosféry s týmito elegantnými slnečnými hodinami! Sú vyrobené z liatiny a odolávajú dažďu, vode a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Podstavec poskytuje veľkú stabilitu . Keď svieti slnko, gnomón vrhá tieň na číselník, čím zobrazí čas. Toto jednoduché, ale inteligentné zariadenie bude skvelým doplnkom vo Vašom exteriéri. Výška – 122 cm , šírka – 34 cm .

Hodiny slnečné – 30 cm

35,00  s DPH
Tieto krásne slnečné hodiny budú ozdobou vašej záhrady, terasy alebo balkóna. Sú pevne zvarené, a preto sú veľmi stabilné a nekolíšu sa. V nožičkách sú vyvŕtané otvory na prípadnú montáž na podlahu. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, a preto sú odolné voči rôznym poveternostným podmienkam. Sú z liatiny a dômyselne zdobené. Rímsky ciferník zdôrazňuje nostalgický dizajn. Výška - 30 cm , šírka - 21,5 cm .

Kanvica medená – čajová

29,00  s DPH
Táto ručne vyrobená starožitná mosadzná čajová kanvica je vysoko odolným elegantným a úžasným doplnkom vášho domova. Dá sa použiť ako kanvica na čaj a kávu a tiež na dekoráciu. Kanvica je vo veľmi dobrom starožitnom stave . Používaná . Výška – 23 cm , šírka – 23 cm , priemer podstavca – 11 cm .

Kanvica medená

39,00  s DPH
Hľadáte bytový doplnok, ktorým doladíte vzhľad Vášho domova? Táto starožitná medená kanvica na vodu je pekne ručne spracovaná a má výkyvnú rukoväť . Môžete si ju vystaviť napríklad na konferenčný stolík alebo jedálenský stôl v kuchyni. Doma navyše budete mať starožitnú vec, ktorá toho už veľa zažila a vy môžete pokračovať v jej príbehu. Kanvica je vo veľmi dobrom starožitnom stave . Používaná . Výška – 24 cm , šírka – 34 cm , priemer podstavca – 16 cm .

Klietka guľatá pre vtáčiky

20,00  s DPH
Guľatá klietka pre vtáčiky s priemerom 27 cm a výškou 56 cm so všetkým príslušenstvom ako je na fotografii, ponúkne pekné útočisko pre vášho malého opereného priateľa! Na spodku klietky sú dva výsuvné plastové zásobníky na trus. Klietka je drôtená (biela ) s plastovým tyrkysovým dnom. Na vrchu klietky je háčik na zavesenie.