Zobrazených 1–12 z 96 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Kreslo drevené z roku cca 1900

74,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 54 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Kreslo starožitné holandske

70,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia , ktoré bolo vyrobené v Holandsku so slameným sedákom cca z roku 1900 . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. Výška – 86 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 36 cm .

Kreslo starožitné kancelárske

165,00  s DPH
Na svoju dobu veľmi luxusné kancelárske kreslo k písaciemu stolu v počiatku 20. stor. z masívneho dubového dreva. Sedák je čalúnený zelenou kožou zdobený cvokmi . Praktické otáčacie kreslo je veľmi stabilné a pohodlné aj v dnešnej dobe. Vďaka dlhšej a silnej oceľovej skrutkovici, výškovo ľahko nastaviteľné a to za pomoci jednoduchého otáčania. Krásny doplnok moderného aj štýlového interiéru . Výška – 97 cm , šírka – 59 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Kreslo starožitné rohové

73,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .

Kreslo vintage Brutalistické 60 . roky

Original price was: 129,00 €.Current price is: 99,00 €. s DPH
Pevné dubové brutalistické kreslo zo 60 . rokov s prúteným sedadlom , dobre spracované s pekne tvarovaným operadlom a krásne zakrivenými podrúčkami. Malým detailom je krásne vyrezávanie na operadle kresla . Je vyrobené z masívneho dreva a má hnedú povrchovú úpravu so zložitými rezbami, ktoré mu dodávajú kúzlo. Veľmi pekne bude vyzerať , keď ho umiestnite ku krbu. Hodiť sa bude aj do brutalistického, vidieckeho alebo moderného interiéru. Používané - s miernym poškodením prútia na sedacej časti viď. posledná fotografia . Výška – 94 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 63 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Podnožka hojdacia vintage

24,00  s DPH
Podnožka vintage zo 60. rokov minulého storočia je vyrobená z masívneho dreva a potiahnutá gobelínovou látkou s ozdobnými cvokmi po bočných stranách . Je v dobrom vintage stave . Výška – 35 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 35 cm .

Ratanové kreslo

55,00  s DPH
Pohodlné ratanové kreslo s hlbším sedom a vhodne riešenými podrúčkami. Rovný tvar, pravidelný výplet a farba materiálu pôsobí veľmi luxusne. Drevená konštrukcia kresla v prevedení tradičného ratanu/výplet. Vhodné však nielen k jedálenským stolom , ale aj k nízkym stolíkom . Používané. Cena je uvedená za 1 ks. Výška – 87 cm , šírka – 57 cm , hĺbka – 49 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 42 cm .

Sada 4 jedálenských stoličiek Bergere

160,00  s DPH
Nádherný pár dubových flámskych stoličiek Bergere z konca 19. storočia , ktoré sú fantastické a originálne v dobrom stave vzhľadom na svoj vek. Operadlá z rákosových panelov s vysoko detailnými mosadznými rukoväťami a nádherne vyrezávanými hlavami leva . Sedadla sú pekné a pevné, rovnako ako operadlo. Veľmi žiadaný set, ktorý sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť a ktorý vyzerá úžasne. Jeden problém , ktorý môžete vidieť je mierne poškodenie na jednej zo stoličiek - viď. posledná fotografia. Predáva sa len set 4 ks. Výška – 94 cm , šírka – 47 cm , hĺbka – 42 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 42 cm .

Set stoličiek ” Edwardian ” ( 6 KS )

360,00  s DPH
Šesť ťažkých stoličiek z dubového dreva cca okolo roku 1880 . Nádherná stará súprava "Edwardianska" s ozdobnými vyrezávanými operadlami s hlavami levov . Čalúnená svetlohnedou zamatovou látkou . Stoličky majú krásne vyrezávané nohy s H nosidlom pre stabilitu. Naozaj krásne vyzerajúca súprava stoličiek a pohodlné sedenie na mäkkých sedadlách. Tento set dodá akémukoľvek interiéru viac než len nádych starožitnosti . Majú nádherný pôvod a strhujúcu históriu. V peknom starožitnom stave. Predáva sa iba set 6 ks . Výška – 104 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 46 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .

Set 4 mahagónových stoličiek

180,00  s DPH
Rozprávkový set 4 mahagónových jedálenských stoličiek z obdobia Regency. Každá s mahagónovou zakrivenou opierkou chrbta, vyrezávanými a otočenými prednými nohami a roztiahnutými zadnými nohami. Sedadlá sa v prípade potreby dajú ľahko prečalúniť. Používané. Predáva sa iba set 4 ks. Výška – 90 cm , šírka – 48 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 42 cm .

Set drevených čalúnených jedálenských stoličiek – ( 6 ks )

150,00  s DPH
Kde najlepšie začať deň než v kuchyni pri chutných raňajkách? Predsa na čalúnenej jedálenskej stoličke ! Aj keď sme spomenuli kuchyňu, na prvý pohľad vám musí byť jasné, že s touto stoličkou nezískate len kus nábytku, ktorý bude ležať bez povšimnutia v kúte. Konštrukcia z masívu je pripravená na každodennú záťaž. Sedenie s oporou chrbtice si môžete dopriať naozaj kdekoľvek. Tieto stoličky sú vďaka svojmu praktickému úchytu hore na opierke ideálnou voľbou aj pre sviatočné príležitosti. Kúpte si univerzálne stoličky, ktoré využijete každý deň aj pri jednorazových oslavách. Predáva sa iba set 6 ks. Výška – 102 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Set dubových stoličiek ( 2 ks )

290,00  s DPH
Set stoličiek z masívneho dubového dreva , ktorý je vybavený profilovanými podrúčkami s elegantným kovaním , vytvorí štýlový a nadčasový dizajn. Jedinečné operadlo sa vyznačuje jednoduchým, no zaujímavým tvarom. Zvláštnu pozornosť púta sedadlo a operadlo v koži, ktoré vytvára dokonalú kombináciu s drevom. Pevnosť, odolnosť a krása dreva dodajú Vášmu domovu úžasný charakter a atmosféru. Výška – 106 cm , šírka – 68 cm , hĺbka – 61 cm , výška sedenia – 49 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .