Zobrazených 1–12 z 82 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Kreslo anglické Windsor

89,00  s DPH
Toto veľmi krásne starožitné anglické windsorské kreslo s nízkym operadlom zo začiatku 18. storočia , má chrbtové operadlo a krásne tvarovaný hrubý masívny drevený sedák a nádherné podrúčky. Kreslo má očarujúce vysústružené nohy veľmi pekné oblé tvary , bude klenotom na umiestnenie u Vás doma. Používaná . Výška – 87 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 45 cm , výška sedu – 36 cm , hĺbka sedenia – 44 cm .

Kreslo drevené z roku cca 1900

74,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 54 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Kreslo starožitné holandske

70,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia , ktoré bolo vyrobené v Holandsku so slameným sedákom cca z roku 1900 . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. Výška – 86 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 36 cm .

Kreslo starožitné rohové

73,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .

Podnožka hojdacia vintage

24,00  s DPH
Podnožka vintage zo 60. rokov minulého storočia je vyrobená z masívneho dreva a potiahnutá gobelínovou látkou s ozdobnými cvokmi po bočných stranách . Je v dobrom vintage stave . Výška – 35 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 35 cm .

Sada 4 jedálenských stoličiek Bergere

160,00  s DPH
Nádherný pár dubových flámskych stoličiek Bergere z konca 19. storočia , ktoré sú fantastické a originálne v dobrom stave vzhľadom na svoj vek. Operadlá z rákosových panelov s vysoko detailnými mosadznými rukoväťami a nádherne vyrezávanými hlavami leva . Sedadla sú pekné a pevné, rovnako ako operadlo. Veľmi žiadaný set, ktorý sme veľmi radi, že vám môžeme ponúknuť a ktorý vyzerá úžasne. Jeden problém , ktorý môžete vidieť je mierne poškodenie na jednej zo stoličiek - viď. posledná fotografia. Predáva sa len set 4 ks. Výška – 94 cm , šírka – 47 cm , hĺbka – 42 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 42 cm .

Set drevených čalúnených jedálenských stoličiek – ( 6 ks )

150,00  s DPH
Kde najlepšie začať deň než v kuchyni pri chutných raňajkách? Predsa na čalúnenej jedálenskej stoličke ! Aj keď sme spomenuli kuchyňu, na prvý pohľad vám musí byť jasné, že s touto stoličkou nezískate len kus nábytku, ktorý bude ležať bez povšimnutia v kúte. Konštrukcia z masívu je pripravená na každodennú záťaž. Sedenie s oporou chrbtice si môžete dopriať naozaj kdekoľvek. Tieto stoličky sú vďaka svojmu praktickému úchytu hore na opierke ideálnou voľbou aj pre sviatočné príležitosti. Kúpte si univerzálne stoličky, ktoré využijete každý deň aj pri jednorazových oslavách. Predáva sa iba set 6 ks. Výška – 102 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Set historických stoličiek – ( 4 ks )

180,00  s DPH
Tieto jedálenské stoličky sú vyrobené z dubu cca z 90. rokoch 19. storočia a vyznačujú sa históriou. Majú čalúnený sedák a v hornej časti operadla sú ratanové . Celá konštrukcia je pekne vyrezávaná . Predáva sa len set 4 ks. Výška – 99 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 41 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .

Set rohových francúzskych kresiel

140,00  s DPH
Očarujúci pár rohových kresiel z paličkovaného dreva ,ktoré majú krásne sústružené dubové rámy a originálne sedadla s tkanou slamenou základňou , robustné a pevné vo veľmi dobrom starožitnom stave . Sú vzácnym nálezom, ktorý predstavuje vynikajúce remeselné spracovanie a jedinečný štýl tej doby . Ideálne do každého interiéru, či už ide o útulnú chatu, obývaciu izbu inšpirovanú vintage štýlom , alebo moderný priestor. To, čo robí tieto kresla skutočne výnimočnými je ich vek a história. Ako starožitný kúsok nielenže dodajú charakter a šarm každej miestnosti, ale poslúžia aj ako fascinujúci kúsok histórie. Je to dôkaz kvality remeselného spracovania a dizajnu minulosti. Vďaka pohodlnému sedeniu a pevnej konštrukcii sú tieto francúzske starožitné kreslá skutočným klenotom, ktorý vnesie šarm a charakter do každej miestnosti. Výška – 65 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 42 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .

Set starožitných stoličiek – ( 4 KS )

160,00  s DPH
Pekná súprava 4 masívnych starožitných jedálenských stoličiek s ozdobnými vyrezávanými detailmi na operadle , štýlovo potiahnuté tmavozelenou zamatovou látkou s ozdobnými cvokmi . Stoličky majú bežné známky poškodenia , ľahké vyblednutie na látke úmerné veku, ale celkovo ide o robustnú súpravu stoličiek v dobrom stave. Viď. fotografie. Predáva sa iba set 4 ks. Výška – 94 cm , šírka – 46 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 52 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .

Set starožitných stoličiek – ( 4 ks )

240,00  s DPH
Tento set starožitných stoličiek z masívneho dreva a látkovým staroružovým poťahom na sedacej časti a operadle , ktoré sú po bokoch zdobené cvokmi sa postará o vaše pohodlie pri práci, alebo stolovaní a zároveň esteticky doplní celkový vzhľad. Drevená vyrezávaná masívna konštrukcia a nohy stoličkám dodávajú potrebnú stabilitu a trvácnosť. Poskytnú vám pohodlné miesto na sedenie, kde si budete môcť vychutnať rodinné stolovanie v jedálenskej miestnosti či odpočinok pri knižke v obývačke. Výška – 109 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 47 cm .

Set stoličiek – celodrevené ( 2 ks )

118,00  s DPH
Celodrevený set stoličiek z masívu je určený primárne ako jedálenský , ale využitie pre ňu nájdete aj v iných miestnostiach. Jej opierku tvoria zvislé lamely a sedacia plocha je bez poťahu či polstrovania. Vyššie operadlo poskytuje príjemnejšie sedenie. Celá konštrukcia je pevná a robustná. Nohy stoličky sú spojené krížom pre lepšiu stabilitu. Vytvorte si doma atmosféru spojenú s čistým drevom. Predáva sa iba set 2 ks. Výška – 105 cm , šírka – 48 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .