Zobrazených 1–12 z 66 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Barová stolička masív “KOŽA” s operadlom

79,00  s DPH
Luxusná barová stolička potiahnutá kožou , prešívaná bielou niťou s ktorou si budete žiť doslova na vysokej nohe. Je pohodlná a môžete si byť istí , že jej prítomnosť vašej jedálni prospeje. Stolička je vyrobená z masívneho dreva a jej sfarbenie "Mahagón" . Vždy keď sa posadíte , spomeniete si na uvoľňujúcu , pohodlnosť . Prirodzeným doplnkom každého stola sú samozrejme stoličky . Rovnako ako stôl sú stopercentne vybavené z masívu , vyznačujú sa tak trvanlivosťou a odolnosťou . Ušľachtilý vzhľad a precízne prevedenie stoličky dokonalo doplňuje krásu "BARU" v našej ponuke . Bohatá ponuka umožní vybrať taký model , ktorý presne naplní vaše očakávania . Výška - 112 cm , šírka - 40 cm , výška sedenia - 76 cm.

Barová stolička masív “PATINA” s operadlom a poťahom

65,00  s DPH
Štýlová barová stolička , s ktorou si budete žiť doslova na vysokej nohe. Je pohodlná a môžete si byť istí , že jej prítomnosť vašej jedálni prospeje . Stolička je vyrobená z masívneho dreva a jej sfarbenie jemne patinované . Vždy keď sa posadíte , spomeniete si na uvoľňujúcu , pohodlnosť . Stolička ma poťah v krasnej fialovej farbe ktorý je na suchý zips čiže sa ľahko dáva dole a je možné ho prať čiže bude vždy čistý ako nový . Ušľachtilý vzhľad a precízne prevedenie stoličky dokonalo doplňuje krásu "BARU" v našej ponuke . Bohatá ponuka umožní vybrať taký model , ktorý presne naplní vaše očakávania . Výška - 112 cm , šírka - 43 cm , výška sedenia - 76 cm.

Barová stolička s modrým poťahom

55,00  s DPH
Barová stolička v modrej farbe . Poťah je príjemný na dotyk , je pevný a veľmi ľahko sa čistí a udržiava . Konštrukcia s masívnymi drevenými nohami pre pevnú stabilitu . Krásny dizajn , ktorý vás určite upúta . Vysoká stolička k barovému pultu s operadlom vás príjemne oprie . Bez možnosti nastavenia výšky . Krásny vzhľad a prevedenie stoličky , ktorú si môžete skombinovať s jedálenskou stoličkou .

Set drevených čalúnených jedálenských stoličiek – ( 6 ks )

150,00  s DPH
Kde najlepšie začať deň než v kuchyni pri chutných raňajkách? Predsa na čalúnenej jedálenskej stoličke ! Aj keď sme spomenuli kuchyňu, na prvý pohľad vám musí byť jasné, že s touto stoličkou nezískate len kus nábytku, ktorý bude ležať bez povšimnutia v kúte. Konštrukcia z masívu je pripravená na každodennú záťaž. Sedenie s oporou chrbtice si môžete dopriať naozaj kdekoľvek. Tieto stoličky sú vďaka svojmu praktickému úchytu hore na opierke ideálnou voľbou aj pre sviatočné príležitosti. Kúpte si univerzálne stoličky, ktoré využijete každý deň aj pri jednorazových oslavách. Predáva sa iba set 6 ks. Výška – 102 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 43 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Set jedálenských stoličiek – pistáciové ( 4 KS)

160,00  s DPH
Nadčasový a zároveň moderný dizajn jedálenskej stoličky Vás očarí na prvý pohľad a zaručene sa stane kráľovnou Vašej jedálne. O Vaše komfortné sedenie sa postará mäkké čalúnenie a poťah z kože, ktorý je príjemný na dotyk a praktický na údržbu. Určite oceníte vyvýšenú opierku chrbta a veľmi stabilnú podnož z masívneho dreva. Predáva sa len set 4 ks. Výška – 103 cm , šírka – 45,5 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 50 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Set stoličiek jedálenských – masív ( 2 ks )

116,00  s DPH
Z tohto setu drevených jedálenských stoličiek vyžaruje štýl a budú skvelou súčasťou vašej kuchyne či jedálne. Sú vyrobené z masívneho dreva, ktoré je stabilné, odolné a krásne. Čisté línie jej pridávajú na jednoduchosti a elegancii. Predáva sa iba set 2 ks. Výška – 105 cm , šírka – 49 cm , hĺbka – 44 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 40 cm .

Set stoličiek – celodrevené ( 2 ks )

118,00  s DPH
Celodrevený set stoličiek z masívu je určený primárne ako jedálenský , ale využitie pre ňu nájdete aj v iných miestnostiach. Jej opierku tvoria zvislé lamely a sedacia plocha je bez poťahu či polstrovania. Vyššie operadlo poskytuje príjemnejšie sedenie. Celá konštrukcia je pevná a robustná. Nohy stoličky sú spojené krížom pre lepšiu stabilitu. Vytvorte si doma atmosféru spojenú s čistým drevom. Predáva sa iba set 2 ks. Výška – 105 cm , šírka – 48 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .

Set 4 stoličiek z recyklovaného masívu

140,00  s DPH
Stoličky vyrobené z recyklovaného masívu sú vybavené kovovou podnožou , ktorá zvyšuje komfort používania a stabilitu stoličiek. Budú perfektným miestom na sedenie nielen pri raňajkovom stole, ale poslúži aj ako náhradné sedadlo v prípade väčšieho očakávaného počtu hostí na stretnutí. Stoličky sú najnovším módnym doplnkom. Určite zapadnú do výzdoby mnohých izieb. Dokonale osadené prvky rámu dodajú vášmu interiéru čaro. Postarajte sa o estetiku svojej obývačky, jedálne alebo kuchyne .V našej ponuke nájdete aj rôzne stoly , ktoré môžete zladiť s týmito stoličkami. Predáva sa iba set 4 ks. Výška -50 cm , šírka - 40 cm . Rozmer sedacej časti - 29 x 29 cm .

Set drevených stoličiek bez operadla – ( 4 ks )

140,00  s DPH
Set drevených stoličiek bez operadla sa bude ideálne hodiť na posedenie v záhrade, terase , alebo zastrešenom vonkajšom priestore , ale využijete ich aj vo Vašom interiéri . Konštrukcia a nožičky sú z masívneho dreva v tmavo hnedej farbe , sedák je slamený . Predáva sa iba set . Výška – 45 cm , šírka – 35 cm , hĺbka – 35 cm .

Set jedálenských stoličiek – ( 4 ks )

220,00  s DPH
Tento set jedálenských stoličiek je zhotovený z masívneho dreva , sú stabilné, odolné a krásne. Čisté línie im pridávajú na jednoduchosti a elegancii. Budú Vám slúžiť dlhé roky. Predáva sa iba set 4 ks. Výška – 104 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 48 cm .

Set jedálenských stoličiek – ( 8 ks )

400,00  s DPH
Táto elegantná stolička bude ideálnym doplnkom vašej jedálne alebo kuchyne, je ale vhodná aj do kancelárií alebo čakární. Povrchová úprava, vzhľad a kvalita použitých materiálov a jednoduchosť, to sú prednosti tejto stoličky. Nohy sú vyrobené z masívneho tvrdého dreva , opierka a sedadlo je celočalúnené hnedou poťahovou látkou. Výška – 99 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 51 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Set jedálenských stoličiek – imitácia brúsenej kože

300,00  s DPH
Elegantná jedálenská stolička je vhodná do každého interiéru jedálne. Pohodlné čalúnenie na operadle aj sedadle zaisťuje maximálne pohodlie pri sedení. Drevené masívne nohy zase zaručujú stabilitu celkovej konštrukcie stoličky. Seďte štýlovo a pohodlne s touto jedálenskou stoličkou . Predáva sa iba set 6 ks . Výška – 104 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 50 cm , hĺbka sedenia – 45 cm .