Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Hodina drevená – “RETRO”

69,00  s DPH
Veľmi krásna drevená hodina prepracovaná do posledného detailu . Retro doplnok ku štýlovému nábytku . Hodiny na každú pol a celú odbíjajú . Na celú hodinu počet hodín . Budú ozdobou každého interiéru . Výška - 19 cm , šírka - 36 cm , hĺbka - 11 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú vyrobené z kvalitného dreva s intarziou. Majú ciferník s arabskými číslicami . Dvierka sú v spodnej časti zdobené sklom. Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka - k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 59 cm ,šírka – 32 cm , hĺbka-13,5 cm .

Hodiny starožitné nástenne

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny krásne vyrezávané z dreva , závažia zlatej farby , ciferník s rímskymi číslicami , prekrásne zdobené . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné ako retro bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 53 cm ,šírka - 24 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

189,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm ,šírka - 42 cm .

Starožitné podlahové hodiny z roku 1800

950,00  s DPH
Starožitné funkčné mechanické podlahové hodiny cca z roku 1800 . Pevná drevená konštrukcia , otváracie dvierka , kovový ciferník , pôvodný strojček značky Parker a jedno závažie. Pôvodný maximálne zachovalý stav bez zasahovania . Hodiny sú po prevoze nefunkčné . Farba : hnedá . Výška – 220 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 23 cm .