Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Hodina drevená – “RETRO”

69,00  s DPH
Veľmi krásna drevená hodina prepracovaná do posledného detailu . Retro doplnok ku štýlovému nábytku . Hodiny na každú pol a celú odbíjajú . Na celú hodinu počet hodín . Budú ozdobou každého interiéru . Výška - 19 cm , šírka - 36 cm , hĺbka - 11 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú vyrobené z kvalitného dreva s intarziou. Majú ciferník s arabskými číslicami . Dvierka sú v spodnej časti zdobené sklom. Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka - k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 59 cm ,šírka – 32 cm , hĺbka-13,5 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

189,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm ,šírka - 42 cm .

Podlahové drevené hodiny – Warmink

260,00  s DPH
Podlahové drevené hodiny Warmink s mesačným kalendárom v kombinácii masívneho dreva, skla a kovu sa budú výborne hodiť do každého interiéru , v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú elegantným pozláteným kyvadlom ,2 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Hodiny odbíjajú na pol a celú hodinu. Drevený rám skrášľuje ozdobné vzory, ktoré týmto hodinám dodávajú ešte silnejší nádych . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska , je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Hodiny disponujú aj podstavcom. Výška – 169 cm ,šírka – 40 cm ,hĺbka - 24 cm . Výška s podstavcom - 180 cm . Rozmer podstavca - výška - 11 cm , šírka - 48 cm , hĺbka - 28 cm .

Podlahové hodiny Tempus Fugit

250,00  s DPH
Podlahové drevené hodiny Tempus Fugit v kombinácii masívneho dreva, skla a kovu sa budú výborne hodiť do každého interiéru , v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú elegantným pozláteným kyvadlom , 3 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Hodiny odbíjajú na každú štvrť hodinu . Drevený rám skrášľuje ozdobné vzory, ktoré týmto hodinám dodávajú ešte silnejší nádych . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 181 cm ,šírka – 30 cm ,hĺbka – 21 cm .

Set – starožitné krbové hodiny + 2 x svietnik

149,00  s DPH
Tento keramický set s mramorovým motívom dokonalé vynikne vo Vašom domove , či už ich využijete na výzdobu krbu, alebo na ozdobu každého interiéru . Hodiny majú číselník bielej farby s čiernymi arabskými číslicami . Svietniky sú totožné svojim vzhľadom s hodinou. Hodiny nie sú funkčné môžu poslúžiť ako dekorácia. Rozmery : Hodiny - Výška - 34 cm Šírka - 44 cm Hĺbka - 10 cm Svietnik - Výška - 31 cm Šírka - 16 cm

Starožitné podlahové hodiny z roku 1800

950,00  s DPH
Starožitné funkčné mechanické podlahové hodiny cca z roku 1800 . Pevná drevená konštrukcia , otváracie dvierka , kovový ciferník , pôvodný strojček značky Parker a jedno závažie. Pôvodný maximálne zachovalý stav bez zasahovania . Hodiny sú po prevoze nefunkčné . Farba : hnedá . Výška – 220 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 23 cm .