Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Hodina drevená – “RETRO”

69,00  s DPH
Veľmi krásna drevená hodina prepracovaná do posledného detailu . Retro doplnok ku štýlovému nábytku . Hodiny na každú pol a celú odbíjajú . Na celú hodinu počet hodín . Budú ozdobou každého interiéru . Výška - 19 cm , šírka - 36 cm , hĺbka - 11 cm .

Hodiny francúzske mramorové

Original price was: 129,00 €.Current price is: 99,00 €. s DPH
Hodiny francúzske z mramoru a mramorovej dosky obopínajú ťažký sadrový podstavec . Predná časť mramoru na podstavci je vyrezaná kvetmi. Tieto hodiny majú veľmi pekne spracovaný ciferník s rímskymi zlatými číslicami , ktorý je chránený sklom v usadenom mosadznom rámčeku. Bytový doplnok, ktorý vhodne dotvorí charakter domova. Hodiny po preprave z Holandska je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Hodiny nemajú kľúč . Používané. Výška – 34 cm ,šírka – 29,5 cm , hĺbka - 10 cm .

Hodiny francúzske v štýle Art Deco

79,00  s DPH
Hodiny francúzske v štýle Art Deco , ktoré majú čierny mramorový podstavec , strojček na kľúč , ciferník čiernej farby s arabskými číslicami, dve bočnice s okrúhlymi mramorovými prvkami, hodiny zdobí na každej strane bronzový kovový vták . Na svoj vek v dobrom stave . Vhodné ako dekorácia . Nakoľko nie je k dispozícii kľúč , nevieme posúdiť či sú hodiny funkčné . Výška – 21 cm , šírka – 43,5 cm , hĺbka – 6,5 cm .

Hodiny Hermle – nefunkčné

15,00  s DPH
Starožitné hodiny Hermle nástenné v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 29 cm , šírka – 28,5 cm .

Hodiny kyvadlové

230,00  s DPH
Kyvadlové hodiny elegantného vzhľadu dokonale podčiarknu klasicky ladený interiér. Sú z masívneho dreva, skla a kovu - budú sa výborne hodiť do každého interiéru v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú pozláteným kyvadlom , 2 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Hodiny majú jedno zo závaží poškodené , vrchná časť javí známky poškodenia viď. fotografie . Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska , je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Replika . Používané . Výška – 210 cm ,šírka – 43 cm ,hĺbka – 25,5 cm .

Hodiny starožitné nástenné ( 149 )

199,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny v dubovom puzdre , majú určité opotrebovanie spojené s vekom a dodávajú sa bez kľúča .Tieto hodiny sa predávajú tak, ako boli dovezené z Holandska. Nevyskúšané . Je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 128 cm ,šírka – 66 cm , hĺbka – 23 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú vyrobené z kvalitného dreva s intarziou. Majú ciferník s arabskými číslicami . Dvierka sú v spodnej časti zdobené sklom. Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka - k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 59 cm ,šírka – 32 cm , hĺbka-13,5 cm .

Hodiny JUNGHANS – nefunkčné

23,00  s DPH
Starožitné hodiny JUNGHANS nástenné v stave ako na fotografiách . Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave . Výška – 25 cm , šírka – 26 cm .

Hodiny starožitné Mauthe

185,00  s DPH
Drevené nástenné hodiny Mauthe s pozláteným kyvadlom a arabským ciferníkom Vás prenesú do starých čias a vyvolajú vo Vás príjemný pocit nostalgie. Hodiny odbíjajú na pol a celú hodinu. Kombinácia dreva, skla a kovu skvele padne do akéhokoľvek interiéru, v ktorom tieto hodiny dokážu vždy vyniknúť. Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka – k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 76 cm ,šírka – 34 cm , hĺbka - 16,5 cm .

Hodiny starožitné kyvadlové

159,00  s DPH
Neviete si rady s doplnkami vášho interiéru? Starožitné nástenné hodiny sú veľmi zaujímavou a štýlovou voľbou! Nielenže sa stanú dominantnou ozdobou miestnosti, ale sú navyše vysoko kvalitným a funkčným kúskom. Hodiny s pozláteným kyvadlom odbíjajú pomocou dvoch nastaviteľných režimov - každú hodinu alebo po pol hodinách. Majú ciferník s arabskými číslicami . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 63 cm ,šírka – 31 cm , hĺbka - 17 cm .

Hodiny starožitné nástenné ( 171 )

185,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny v dubovom puzdre , majú určité opotrebovanie spojené s vekom a dodávajú sa bez kľúča .Tieto hodiny sa predávajú tak, ako boli dovezené z Holandska. Nevyskúšané . Je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 130 cm ,šírka – 45 cm , hĺbka – 16 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

189,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm ,šírka - 42 cm .