Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Hodina drevená – “RETRO”

69,00  s DPH
Veľmi krásna drevená hodina prepracovaná do posledného detailu . Retro doplnok ku štýlovému nábytku . Hodiny na každú pol a celú odbíjajú . Na celú hodinu počet hodín . Budú ozdobou každého interiéru . Výška - 19 cm , šírka - 36 cm , hĺbka - 11 cm .

Hodiny kyvadlové kovové so závažím

79,00  s DPH
Nástenné kyvadlové hodiny kovové so závažím sú krásne spracované zlatými detailmi , ciferník s rímskymi číslicami je výhodou , lebo je dobre čitateľný . Vkusne doplnia každý interiér . Stanu sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 45 cm , šírka - 29 cm .

Hodiny kyvadlové starožitné nástenné

85,00  s DPH
Nástenné kyvadlové hodiny kvalitne a krásne spracované v hnedej farbe , ciferník s rímskymi číslicami je výhodou , lebo je dobre čitateľný . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy . Vďaka týmto starožitným hodinám budete mať čas stále na očiach . Vkusne doplnia každý interiér . Stanu sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 70 cm , šírka - 24,5 cm .

Hodiny kyvadlové starožitné nástenné

185,00  s DPH
Nástenné kyvadlové hodiny kvalitne a krásne spracované v hnedej farbe , ciferník s rímskymi číslicami je výhodou , lebo je dobre čitateľný . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy . Vďaka týmto starožitným hodinám budete mať čas stále na očiach . Vkusne doplnia každý interiér . Stanu sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 114 cm , šírka - 43 cm .

Hodiny starožitné nástenne

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny krásne vyrezávané z dreva , závažia zlatej farby , ciferník s rímskymi číslicami , prekrásne zdobené . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné ako retro bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 53 cm ,šírka - 24 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

135,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové , vyrezávané z dreva , kyvadlo a závažia zlatej farby , ciferník s rímskymi číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 80 cm ,šírka - 24 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

189,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm ,šírka - 42 cm .

Hodiny veľké na stenu 63 cm

99,00  s DPH
Nádherné hodiny , ktoré zaručene oživia každý priestor . Hodiny vyniknú nielen vo Vašom byte , ale aj v reštaurácií či firemných priestoroch . Vhodná aj ako retro darček pre mužov či ženy . Čísla na hodinách sú dostatočne veľké , takže ich môžete umiestniť aj do Vašej zimnej záhrady či vysoko na stenu . Priemer - 63 cm .

Hodiny veľké na stenu 68 cm

149,00  s DPH
Nádherné hodiny , ktoré zaručene oživia každý priestor . Hodiny vyniknú nielen vo Vašom byte , ale aj v reštaurácií či firemných priestoroch . Vhodná aj ako retro darček pre mužov či ženy . Čísla na hodinách sú dostatočne veľké , takže ich môžete umiestniť aj do Vašej zimnej záhrady či vysoko na stenu . Priemer - 68 cm .

Starožitné podlahové hodiny z roku 1800

950,00  s DPH
Starožitné funkčné mechanické podlahové hodiny cca z roku 1800 . Pevná drevená konštrukcia , otváracie dvierka , kovový ciferník , pôvodný strojček značky Parker a jedno závažie. Pôvodný maximálne zachovalý stav bez zasahovania . Hodiny sú po prevoze nefunkčné . Farba : hnedá . Výška – 220 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 23 cm .

Starožitné podlahové hodiny

299,00  s DPH
Starožitné funkčné mechanické podlahové hodiny cca z roku 1900. Pevná drevená konštrukcia , otváracie dvierka , kovový ciferník , pôvodný strojček a závažia , pekné hlboké odbíjanie. Pôvodný maximálne zachovalý stav bez zasahovania. Farba: hnedá . Výška – 196 cm , šírka – 45 cm , hĺbka – 28 cm.