Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

6 starožitných mosadzných závaží

35,00  s DPH
6 starožitných mosadzných závaží . 5 sú v drevenom bloku a 1 je voľné . Závažia sú 500 gramov,400 gramov,200 gramov,100 gramov,50 gramov a 20 gramov. Váhy vykazujú znaky času. Rozmer podstavca : Výška – 4 cm , šírka – 24 cm , hĺbka – 6 cm .

Hodina drevená – “RETRO”

69,00  s DPH
Veľmi krásna drevená hodina prepracovaná do posledného detailu . Retro doplnok ku štýlovému nábytku . Hodiny na každú pol a celú odbíjajú . Na celú hodinu počet hodín . Budú ozdobou každého interiéru . Výška - 19 cm , šírka - 36 cm , hĺbka - 11 cm .

Hodiny francúzske mramorové

99,00  s DPH
Hodiny francúzske z mramoru a mramorovej dosky obopínajú ťažký sadrový podstavec . Predná časť mramoru na podstavci je vyrezaná kvetmi. Tieto hodiny majú veľmi pekne spracovaný ciferník s rímskymi zlatými číslicami , ktorý je chránený sklom v usadenom mosadznom rámčeku. Bytový doplnok, ktorý vhodne dotvorí charakter domova. Hodiny po preprave z Holandska je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Hodiny nemajú kľúč . Používané. Výška – 34 cm ,šírka – 29,5 cm , hĺbka - 10 cm .

Hodiny francúzske v štýle Art Deco

79,00  s DPH
Hodiny francúzske v štýle Art Deco , ktoré majú čierny mramorový podstavec , strojček na kľúč , ciferník čiernej farby s arabskými číslicami, dve bočnice s okrúhlymi mramorovými prvkami, hodiny zdobí na každej strane bronzový kovový vták . Na svoj vek v dobrom stave . Vhodné ako dekorácia . Nakoľko nie je k dispozícii kľúč , nevieme posúdiť či sú hodiny funkčné . Výška – 21 cm , šírka – 43,5 cm , hĺbka – 6,5 cm .

Hodiny kyvadlové

230,00  s DPH
Kyvadlové hodiny elegantného vzhľadu dokonale podčiarknu klasicky ladený interiér. Sú z masívneho dreva, skla a kovu - budú sa výborne hodiť do každého interiéru v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú pozláteným kyvadlom , 2 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Hodiny majú jedno zo závaží poškodené , vrchná časť javí známky poškodenia viď. fotografie . Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska , je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Replika . Používané . Výška – 210 cm ,šírka – 43 cm ,hĺbka – 25,5 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

125,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú vyrobené z kvalitného dreva s intarziou. Majú ciferník s arabskými číslicami . Dvierka sú v spodnej časti zdobené sklom. Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka - k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 59 cm ,šírka – 32 cm , hĺbka-13,5 cm .

Hodiny starožitné Mauthe

185,00  s DPH
Drevené nástenné hodiny Mauthe s pozláteným kyvadlom a arabským ciferníkom Vás prenesú do starých čias a vyvolajú vo Vás príjemný pocit nostalgie. Hodiny odbíjajú na pol a celú hodinu. Kombinácia dreva, skla a kovu skvele padne do akéhokoľvek interiéru, v ktorom tieto hodiny dokážu vždy vyniknúť. Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Poznámka – k hodinám nie je dostupný kľúč. Výška – 76 cm ,šírka – 34 cm , hĺbka - 16,5 cm .

Hodiny starožitné kyvadlové

159,00  s DPH
Neviete si rady s doplnkami vášho interiéru? Starožitné nástenné hodiny sú veľmi zaujímavou a štýlovou voľbou! Nielenže sa stanú dominantnou ozdobou miestnosti, ale sú navyše vysoko kvalitným a funkčným kúskom. Hodiny s pozláteným kyvadlom odbíjajú pomocou dvoch nastaviteľných režimov - každú hodinu alebo po pol hodinách. Majú ciferník s arabskými číslicami . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 63 cm ,šírka – 31 cm , hĺbka - 17 cm .

Hodiny starožitné nástenne kyvadlové

189,00  s DPH
Starožitné nástenné hodiny kyvadlové sú prekrásne vyrezávané a zdobené , ciferník s arabskými číslicami , sklenená otváracia horná časť . Stanú sa Vašou obľúbenou dekoráciou . Vhodné do štýlového interiéru ako bytový doplnok . Hodiny po preprave z Holandska , je nutné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška - 87 cm ,šírka - 42 cm .

Podlahové drevené hodiny – Warmink

260,00  s DPH
Podlahové drevené hodiny Warmink s mesačným kalendárom v kombinácii masívneho dreva, skla a kovu sa budú výborne hodiť do každého interiéru , v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú elegantným pozláteným kyvadlom ,2 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Hodiny odbíjajú na pol a celú hodinu. Drevený rám skrášľuje ozdobné vzory, ktoré týmto hodinám dodávajú ešte silnejší nádych . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska , je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Hodiny disponujú aj podstavcom. Výška – 169 cm ,šírka – 40 cm ,hĺbka - 24 cm . Výška s podstavcom - 180 cm . Rozmer podstavca - výška - 11 cm , šírka - 48 cm , hĺbka - 28 cm .

Podlahové hodiny Tempus Fugit

250,00  s DPH
Podlahové drevené hodiny Tempus Fugit v kombinácii masívneho dreva, skla a kovu sa budú výborne hodiť do každého interiéru , v ktorom dokážu skvele vyniknúť. Upútajú elegantným pozláteným kyvadlom , 3 závažiami a bielym ciferníkom s ozdobnými čiernymi rímskymi číslami a ručičkami. Hodiny odbíjajú na každú štvrť hodinu . Drevený rám skrášľuje ozdobné vzory, ktoré týmto hodinám dodávajú ešte silnejší nádych . Pravidelný pohyb kyvadla a príjemný zvuk hodinového gongu zaženie všetky stresy. Vďaka týmto hodinám budete mať čas stále na očiach. Hodiny po preprave z Holandska je potrebné dať po zakúpení skontrolovať hodinárovi . Výška – 181 cm ,šírka – 30 cm ,hĺbka – 21 cm .

Set – starožitné krbové hodiny + 2 x svietnik

149,00  s DPH
Tento keramický set s mramorovým motívom dokonalé vynikne vo Vašom domove , či už ich využijete na výzdobu krbu, alebo na ozdobu každého interiéru . Hodiny majú číselník bielej farby s čiernymi arabskými číslicami . Svietniky sú totožné svojim vzhľadom s hodinou. Hodiny nie sú funkčné môžu poslúžiť ako dekorácia. Rozmery : Hodiny - Výška - 34 cm Šírka - 44 cm Hĺbka - 10 cm Svietnik - Výška - 31 cm Šírka - 16 cm