Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Set 3 masívnych stolíkov

139,00  s DPH
Ide o súpravu 3 hniezdnych stolíkov z masívneho dubu vyrobených holandským ľudovo-umeleckým nábytkom. Rozkladací stôl s veľmi pohodlnou skladacou štruktúrou, ktorú možno vytiahnuť, alebo zoskupiť podľa vašich potrieb. Dajú sa flexibilne použiť ako príručný stolík do obývačky , alebo ako nočný stolík do spálne . Majú jednoduchý tvar a pevný vzhľad . Používané . Rozmery : Veľký – výška – 45 cm – dĺžka – 70 cm – šírka – 30 cm Stredný – výška – 40 cm – dĺžka – 60 cm – šírka – 30 cm Malý – výška – 34 cm – dĺžka – 30 cm – šírka – 20 cm

Set nočných stolíkov – ( 2 ks )

110,00  s DPH
Tento set nočných stolíkov dodá vášmu obytnému priestoru klasický vzhľad a bude to dokonalá voľba do vašej spálne. Je vyrobený z masívneho dreva vďaka čomu je robustný a stabilný. Má plné dvierka s 2 poličkami pre pohodlné uloženie vecí. Predáva sa iba set . Výška – 64 cm , šírka – 43 cm , hĺbka – 30 cm .

Set nočných stolíkov – ( 2 ks )

138,00  s DPH
Tieto 2 kvalitné drevené nočné stolíky s jednou zásuvkou a úložným priestorom , vo vnútri s jednou poličkou prinesú do vašej spálne nádych rustikálnej atmosféry. Nočné stolíky sú vyrobené z mäkkého dreva , majú rustikálny vzhľad a sú veľmi odolné. Sú ideálne na uloženie a vystavenie základných potrieb pred spaním a pomáhajú udržiavať poriadok v izbe. Môžu byť tiež použité ako bočné stolíky, stolíky na osvetlenie, konferenčné stolíky atď. Set - 2 nočné stolíky. Výška – 74,5 cm , šírka – 41,5 cm , hĺbka – 38 cm .

Set nočných stolíkov – starožitné

150,00  s DPH
Set nočných stolíkov bude vhodným kúskom do spálne. Je vyrobený z masívneho dreva v hnedej farbe . Disponuje jednou praktickou zásuvkou a otvorenou poličkou, ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých drobností, ktoré chcete mať pri sebe. Predáva sa iba set . Používané. Výška – 66 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 45 cm .

Stolička – stojan masív ( 172 )

49,00  s DPH
Táto stolička je vyrobená z masívneho dreva , nohy sú pevné spojené nosidlami . Podporujú sedadlo okrúhleho tvaru. Malý bohémsky doplnok, ktorý do vášho interiéru vnesie autentickú jemnosť. Bude užitočná ako stolička , alebo sa dá použiť v kúpeľni , alebo ako nočný stolík , alebo stojan na kvety . Ako ju využijete , to je už na Vás ! Používaná . Výška - 44 cm , priemer - 46 cm .

Stolík nočný s 3 šuplíkmi

45,00  s DPH
Vneste do svojho interiéru nádych klasického šarmu s týmto nočným stolíkom! Je vyrobený z masívneho dreva, vďaka čomu je robustný, trvácny a všestranný. Tri zásuvky poskytujú množstvo priestoru na uloženie rôznych drobností, ktoré chcete mať vždy poruke. Dodajte svojmu interiéru nový vzhľad s týmto nočným stolíkom! Používaný . Výška – 59 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 34 cm .

Stolík nočný s obojstrannou zásuvkou

99,00  s DPH
Nočný stolík cca z 19. storočia vyrobený z orecha s tvarovanou hadovitou doskou, ktorá sedí nad pekne vrúbkovanou zásterou s jednou obojstrannou zásuvkou. Stoji na pôvabných kabrioletových nohách zakončených kopytami. Používaný . Výška – 46 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 38 cm .

Stolík nočný so zásuvkou a poličkou

47,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 63 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 30 cm .

Stolík nočný vintage francúzsky ( 203 )

89,00  s DPH
Tento vintage francúzsky nočný stolík je z masívneho dreva , vo vrchnej časti s mramorovou doskou . Má jednu zásuvku , poličku a skrinku na uskladnenie potrebných vecí . Stojí na točených nohách . Používaný . Výška – 80 cm , šírka – 43 cm , hĺbka – 35 cm .

Stolík s lampou – starožitný

150,00  s DPH
Stolík s lampou - starožitný s odkladacím priestorom na noviny , časopisy , knihy prípadne iné potrebné veci , bude u Vás doma pôsobiť útulne . Horná plocha z masívu môže poslúžiť na odkladanie kávy , prípadne aj na vázu s kvetmi ,alebo inú peknú dekoráciu. Lampa je textilná a pekne ladí so stolíkom. Vďaka svojim rozmerom ho môžete umiestniť do obývačky vedľa sedačky , alebo aj do spálne vedľa postele. Je síce malý, ale šikovne praktický. V zachovalom starožitnom stave so známkami opotrebovania . Výška – 53 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 35 cm . Výška celková s lampou - 166 cm .

Stolík s mramorovou doskou

159,00  s DPH
Stolík starožitný s mramorovou doskou , ktorý má jednu zásuvku s drevenou úchytkou a pekne vyrezávané nohy ukončené labkami . Veľmi pevný kvalitný kus starožitného nábytku ,ktorý bude vyzerať skvele na každom mieste . Je atraktívny , esteticky a veľmi príjemný. Používaný . Výška – 65 cm , šírka – 76 cm , hĺbka – 56 cm .

Stolík nočný sivý

79,00  s DPH
Sivý nočný stolík s vintage šarmom bude skvelým doplnkom do každej spálne . Zásuvky majú svetlosivú povrchovú úpravu s dekoratívnym panelom okolo spodnej časti a sú vyvýšené s efektnými zakrivenými nohami. Disponuje 2 zásuvkami , ktoré sú zakončené ozdobnými kovovými úchytkami. Používaný . Výška – 62 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 38 cm .