Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Stolík nočný

45,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 61 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 40 cm .

Stolík nočný – 2 šuplíky

39,90  s DPH
Masívny nočný stolík môže byť tiež dôležitým doplnkom k zariadeniu spálne vedľa postele . Disponuje 2 šuplíkmi , ktoré poskytujú dostatok priestoru na uloženie kľúčov , kníh a rôznych ďalších základných potrieb pre domácnosť . Výška  -  28  cm  ,  šírka  -  42  cm , hĺbka  - 33  cm  .

Stolík nočný so zásuvkou

49,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 66 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 34 cm .

Zostava – komoda + 2 x nočný stolík

229,00  s DPH
Táto zostava - komoda + 2 x nočný stolík dodajú Vašej spálni šarm . Komoda má plné dvoj dvierka s jednou poličkou vo vnútri , kde si uložíte potrebné veci . Stolíky sú s 3 šuplíkmi na rôzne drobnosti . Tiež môžu byť použité ako stolíky na telefón , bočné stolíky , malé stolíky , úložné stolíky , atď . Rozmery : Komoda - Výška - 89 cm Šírka - 88,5 cm Hĺbka - 42,5 cm Stolík - Výška - 57 cm Šírka - 45 cm Hĺbka - 40 cm