Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Nočný stolík – jednoduchý

39,00  s DPH
Nočný stolík z masívneho dreva , ktorý je dizajnovo jednoduchý, no veľmi praktický . Jeho rozmer ocenia aj tí, ktorí majú menšiu spálňu. Má jednu zásuvku a jednu otvorenú poličku. Výška – 48 cm , šírka – 41,5 cm , hĺbka – 34,5 cm .

Sada 3 stolíkov – ” RUSTIKÁL “

79,00  s DPH
Sada 3 zasúvacích stolíkov z dreva v hnedej farbe vyžaruje rustikálny šarm, vďaka čomu sa tieto stolíky stanú skvelým doplnkom do obývačky , alebo haly. Poskytnú stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, košíky s ovocím, vázy či iné dekoratívne predmety. Dajú sa využiť aj ako nočné stolíky, podstavce na kvetináče a telefóny , alebo ako konferenčné stolíky. Budú skutočne všestranné . Keď menšie stolíky uložíte pod väčšie, ušetríte množstvo priestoru. Spodný malý stolček sa nedá zasunúť pod seba ( potrebná oprava ) . Rozmery : Veľký - výška - 45 cm - dĺžka - 58 cm - šírka - 38 cm Stredný - výška - 40 cm - dĺžka - 46,5 cm - šírka - 33 cm Malý - výška - 35 cm - dĺžka - 34,5 cm - šírka - 28 cm

Set nočných stolíkov – ( 2 ks )

110,00  s DPH
Tento set nočných stolíkov dodá vášmu obytnému priestoru klasický vzhľad a bude to dokonalá voľba do vašej spálne. Je vyrobený z masívneho dreva vďaka čomu je robustný a stabilný. Má plné dvierka s 2 poličkami pre pohodlné uloženie vecí. Predáva sa iba set . Výška – 64 cm , šírka – 43 cm , hĺbka – 30 cm .

Set nočných stolíkov – ( 2 ks )

138,00  s DPH
Tieto 2 kvalitné drevené nočné stolíky s jednou zásuvkou a úložným priestorom , vo vnútri s jednou poličkou prinesú do vašej spálne nádych rustikálnej atmosféry. Nočné stolíky sú vyrobené z mäkkého dreva , majú rustikálny vzhľad a sú veľmi odolné. Sú ideálne na uloženie a vystavenie základných potrieb pred spaním a pomáhajú udržiavať poriadok v izbe. Môžu byť tiež použité ako bočné stolíky, stolíky na osvetlenie, konferenčné stolíky atď. Set - 2 nočné stolíky. Výška – 74,5 cm , šírka – 41,5 cm , hĺbka – 38 cm .

Set nočných stolíkov – starožitné

150,00  s DPH
Set nočných stolíkov bude vhodným kúskom do spálne. Je vyrobený z masívneho dreva v hnedej farbe . Disponuje jednou praktickou zásuvkou a otvorenou poličkou, ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých drobností, ktoré chcete mať pri sebe. Predáva sa iba set . Používané. Výška – 66 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 45 cm .

Skrinka – nočný stolík – hnedý

65,00  s DPH
Táto skrinka z masívneho dreva je robustná a stabilná. Má zásuvku a dvierka pre pohodlné uloženie vecí. Skrinka môže poslúžiť aj ako nočný stolík, koncový stolík a atď. Používaná . Výška – 80 cm , šírka – 29,5 cm , hĺbka – 29 cm .

Stolík nočný – starožitný

125,00  s DPH
Starožitný nočný stolík zo začiatku až polovice 19. storočia bude pekným doplnkom do spální. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva s ozdobným vyrezávaním .Vrchná časť je mramorová . Nočný stolík ponúka aj úložný priestor v podobe praktickej zásuvky , ktorá je doplnená dreveným ozdobným úchytom . Nohy stolíka sú okrúhle a pevné. Veľkosť stolíka je ideálna aj pre stojan na lampu, ozdobný podstavec, malú odkladaciu skrinku, nočný stolík, koncový stolík a ďalšie . V zachovalom starožitnom stave . Výška – 81 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 39 cm .

Stolík nočný so zásuvkou a poličkou

47,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 63 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 30 cm .

Stolík nočný s 2 zásuvkami

35,00  s DPH
Nočný stolík z masívneho dreva bude úžasným doplnkom do každej spálne. Ponúka dostatok úložného priestoru s 2 zásuvkami a otvorenou policou . Jeho robustná konštrukcia zaisťuje odolnosť. Stolík nemá jednu úchytku . Používaný . Výška – 66 cm , šírka – 47 cm , hĺbka – 30 cm .

Stolík s lampou – starožitný

150,00  s DPH
Stolík s lampou - starožitný s odkladacím priestorom na noviny , časopisy , knihy prípadne iné potrebné veci , bude u Vás doma pôsobiť útulne . Horná plocha z masívu môže poslúžiť na odkladanie kávy , prípadne aj na vázu s kvetmi ,alebo inú peknú dekoráciu. Lampa je textilná a pekne ladí so stolíkom. Vďaka svojim rozmerom ho môžete umiestniť do obývačky vedľa sedačky , alebo aj do spálne vedľa postele. Je síce malý, ale šikovne praktický. V zachovalom starožitnom stave so známkami opotrebovania . Výška – 53 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 35 cm . Výška celková s lampou - 166 cm .

Stolík nočný

45,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 61 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 40 cm .

Stolík nočný so zásuvkou

49,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 66 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 34 cm .