Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Set nočných stolíkov – ( 2 ks )

138,00  s DPH
Tieto 2 kvalitné drevené nočné stolíky s jednou zásuvkou a úložným priestorom , vo vnútri s jednou poličkou prinesú do vašej spálne nádych rustikálnej atmosféry. Nočné stolíky sú vyrobené z mäkkého dreva , majú rustikálny vzhľad a sú veľmi odolné. Sú ideálne na uloženie a vystavenie základných potrieb pred spaním a pomáhajú udržiavať poriadok v izbe. Môžu byť tiež použité ako bočné stolíky, stolíky na osvetlenie, konferenčné stolíky atď. Set - 2 nočné stolíky. Výška – 74,5 cm , šírka – 41,5 cm , hĺbka – 38 cm .

Stolík RETRO – nočný – odkladací

65,00  s DPH
Moderný nadčasový odkladací či nočný stolík RETRO , bude predovšetkým vďaka krásnej stolnej doske dokonalým doplnkom vo Vašej domácnosti . Nôžky z čierneho kovu tvoria skvelý kontrast k masívnemu drevu a dodávajú stolu určitú ľahkosť. Samozrejmosťou je aj dostatok úložného priestoru - vďaka otvorenej priehradke vo vnútri stolíka , kde pohodlne uložíte veci, ktoré práve nepotrebujete. Decentný retro stolík je možné umiestniť do akéhokoľvek prostredia. Výška – 53 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 35 cm .

Stolík nočný

45,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 61 cm , šírka – 52 cm , hĺbka – 40 cm .

Stolík nočný so zásuvkou

49,00  s DPH
Nočný stolík je vyrobený z masívneho dreva, ktorý je zárukou kvality a dlhej životnosti. Jednoduchý dizajn a jemné farby dreva Vám umožnia vytvoriť moderný interiér a dodávajú mu nadčasový vzhľad a eleganciu. Nočný stolík je odrazom elegancie a klasiky. Zásuvka a vnútorná polica poskytujú funkčný priestor na uloženie mnohých malých drobností. Výška – 66 cm , šírka – 44 cm , hĺbka – 34 cm .

Zostava – komoda + 2 x nočný stolík

229,00  s DPH
Táto zostava - komoda + 2 x nočný stolík dodajú Vašej spálni šarm . Komoda má plné dvoj dvierka s jednou poličkou vo vnútri , kde si uložíte potrebné veci . Stolíky sú s 3 šuplíkmi na rôzne drobnosti . Tiež môžu byť použité ako stolíky na telefón , bočné stolíky , malé stolíky , úložné stolíky , atď . Rozmery : Komoda - Výška - 89 cm Šírka - 88,5 cm Hĺbka - 42,5 cm Stolík - Výška - 57 cm Šírka - 45 cm Hĺbka - 40 cm