Zobrazených 1–12 z 90 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Kabinet písací z roku cca 1870

899,00  s DPH
Veľmi pekný písací kabinet z krásneho orechového dreva - dyhovaný okolo roku 1870. Je to výnimočný kúsok s prejavom rafinovanosti a elegancie! Vrchná časť má zaujímavé mriežkované dvierka za ktorými je poličkový úložný priestor. V strednej časti kabinetu je valec, ktorého horná časť sa otvára k vysúvaciemu stolu , ktorý ponúka pultík , alebo písací povrch potiahnutý červenou kožou s mosadzným ornamentom a lemovaním . Pod vysunutou písacou doskou sa odhalí úložný priestor na kancelárske papiere , alebo na iné potrebné veci . Spodnú časť kabinetu tvoria po bokoch 2 skrinky, ktoré po otvorení dvierok odhalia ďalšie zásuvky, ktoré majú krásne mosadzné úchytky . V strede medzi skrinkami je voľný priestor , ktorý môžete využiť na uloženie stoličky . Tento nádherný kabinet bude skvelou kotvou v obývacej izbe, knižnici, spálni alebo výklenku predsiene! Je na posuvných kolieskach . V pôvodnom stave . Výška – 184 cm , šírka – 121 cm , hĺbka – 59 cm .

Kabinet – rok cca + – 1800

850,00  s DPH
Kabinet z roku cca + - 1800 je v pôvodnom stave . Vybavený je v spodnej časti 3 veľkými šuplíkmi , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie potrebných vecí, ktoré potrebujete na dosah ruky. Šuplíky sú ozdobené zlatými úchytkami . Vrchná časť disponuje 5 šuplíkmi a úložným priestorom s poličkami . Má bohato vyrezávanú korunku . Vynikajúce remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý starožitný štýl. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Výška – 224 cm , šírka – 154 cm , hĺbka – 45 cm .

Kabinet – rok cca + – 1830

899,00  s DPH
Starožitný nábytok má väčšinou pre nás osobne hlavne sentimentálnu hodnotu . Pamätáme sa naň z nášho detstva z prázdnin u starých rodičov , alebo nám ju niekto daroval , s ktorým nám bolo občas veľmi príjemne . Niečo nám pripomínajú , s niekým konkrétnym sú emotívne prepojené do vzdialenejšej minulosti . A medzi takéto patrí aj tento kabinet , približne z roku 1830 . Pozostáva z 3 častí . Spodná časť má tri šuplíky , stredná časť disponuje úložným priestorom s poličkami a šuplíkmi . Je pekne vyrezávaná a má bohato zdobené úchytky a ornamenty v okolí zámku na kľúčik . Výška – 232 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 55 cm .

Knižnica dvojdverová presklená ( 9 )

195,00  s DPH
Dvojdverová masívna knižnica presklená s 3 nastaviteľnými policami a jedným veľkým šuplíkom s originálnymi drevenými úchytkami, bude elegantným a unikátnym skvostom vo vašich chodbách a obývačkách . Vkusná , nevtieravá s peknými detailmi. Pevná a stabilná . Používaná . Výška – 185 cm , šírka – 118 cm , hĺbka – 50 cm .

Knižnica secesná ( 7 )

195,00  s DPH
Úchvatná a vzácna masívna dubová secesná knižnica. Pozoruhodný holandský dizajn z roku 1900.Vrchná časť má dvoje presklené dvierka so skoseným sklom , vo vnútri s poličkami . Spodná časť s plnými dvierkami a úložným priestorom . Originálne mosadzné úchytky so zámkom a kľúčom v dobrom funkčnom stave. Táto pekná secesná knižnica je v dobrom pôvodnom stave s miernym opotrebovaním podľa veku a používania, zachovala si krásnu patinu. Skutočný pútač vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Výška – 196 cm , šírka – 100 cm , hĺbka – 37 cm .

Knižnica so skrinkou ( 13 )

129,00  s DPH
Knižnica so skrinkou z masívneho dreva Vám pomôže vytvoriť hrejivý pocit domova. Má 2 police a tak poskytne dostatok priestoru na vystavenie Vašej zbierky kníh, alebo dekorácii. Predná časť je presklená . Na jednej z bočných strán dvierka s krásnym vyrezávaním a vo vnútri s poličkami . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 103 cm , šírka – 125 cm , hĺbka – 35 cm .

Knižnica so skrinkou ( 17 )

150,00  s DPH
Knižnica so skrinkou z masívneho dreva Vám pomôže vytvoriť hrejivý pocit domova. Má 2 police a tak poskytne dostatok priestoru na vystavenie Vašej zbierky kníh, alebo dekorácii. Na jednej z bočných strán dvierka s krásnym vyrezávaním a vo vnútri s poličkami . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 103 cm , šírka – 122 cm , hĺbka – 36 cm .

Knižnica z teakového dreva

1.590,00  s DPH
Táto   knižnica   svojím  decentným   vzhľadom   poteší   každého   milovníka   klasického   nábytku  .   Vrchná  časť  knižnice  je  presklenná  má  otváracie  dvierka  +  v  strede  poličky   bez   dvierok a  skla .   Spodnú   časť   tvoria   poličky   a   plné   otváracie   dvierka  +  3  šuplíky  .  V  strede  knižnice  sa  nachádzajú  ešte   ďalšie  4  šuplíky   +  2   presklenné   vyklápacie  dvierka  s   úložným priestorom  .   Knihy  si  môžte   pekne   uložiť   za   sklenené   dvierka  ,   aby   na   ne   nepadal  prach  .  Zastavte  sa  na chvíľu  a zamyslite   sa   ,  čo   je  najlepšie   pre  Vaše  knihy  .  Táto    knižnica    nemusí   byť   iba   knižnicou  ,  ale   môžte   ju   využiť   aj   napr.  do   kuchyne  .  Rozhodnutie   ako  ju  využijete  je  už   len   na   Vás  . Skladá   sa  z   2   časti  .  Nová   -   nepoužívaná .  Výška   -   227  cm ,  šírka  -  227  cm  , hĺbka   -  52  cm  .

Komoda vysoká

235,00  s DPH
Vysoká komoda s troma zásuvkami vo vrchnej časti , je vyrobená z masívneho dreva vo farbe čerešňa . Zásuvky s úchytom prepožičiavajú komode nezameniteľný vzhľad . Disponuje aj dvoma plnými dvierkami za ktorými sa ukrývajú ďalšie 2 zásuvky a úložný priestor . Táto vysoká komoda poslúži prakticky v akejkoľvek miestnosti bytu , v spálni na drobné prádlo , v pracovni na pomôcky alebo v obývačke na prehľadné ukladanie vecí každodennej potreby . Výška - 151 cm , šírka - 121 cm , hĺbka - 63 cm .

Kredenc secesný z roku cca – 1900

279,00  s DPH
Kredenc vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Je z masívneho dreva . Vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti sú fazetované lomené zrkadlá , ktoré javia známky poškodenia ( sú pôvodné ) , kde si môžete vystaviť napríklad najjemnejší porcelán, ktorý vlastníte. Spodná časť má 3 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad strednými dvierkami sa nachádza šuplík . Kredenc má krásne mosadzné kované úchytky. V strednej časti kredenca je voľný priestor so zrkadlom . Celý kredenc je krásne vyrezávaný .Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento kredenc bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave. Výška – 210 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .