Zobrazených 1–12 z 138 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

Original price was: 19.780,00 €.Current price is: 9.950,00 €. s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bufet secesný ( 60 )

299,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti po bočných stranách klenbové fazetované zrkadlá v spodnej časti s vyrezávaným ornamentom , v strednej časti malé sklenené dvoj dvierka , nad ktorými je poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Celý bufet je krásne vyrezávaný .Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet secesný ( 97 )

260,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti sú presklené dvoj dvierka , po bočných stranách voľný priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka za ktorými sa ukrýva jedna polica . Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 193 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet starožitný skriňa v štýle Henrii – ( 82 )

369,00  s DPH
Tento krásny bufet v štýle Henrii so svojou bohatou originálnou a pôsobivou veľkosťou bude hrdo stať v každej miestnosti . Má pekné vyrezávanie , ako aj detailné lišty na dvierkach a stĺpikoch, ktoré predstavujú kvalitu a remeselné spracovanie, ktorým je tento štýl nábytku známy vo svojom regióne Francúzska. Horná časť (skrinka so sklenenými dvierkami) má 2 vnútorné police. Spodná časť (Základňa) má veľkú vnútornú policu a nad ňou 2 zásuvky. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Vzhľadom na svoj vek stále v peknom starožitnom stave . Výška – 230 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 56 cm .

Bufet starožitný ( 154 )

270,00  s DPH
Starožitný masívny bufet , ktorého horná časť má vyrezávaný vrch nad 3 presklenými dvierkami a jednou policou . Otvorená stredná časť má zrkadlový chrbát a stĺpiky, ktoré podopierajú hornú časť. Základňa má 2 zásuvky nad dvomi dvierkami s vyrezávaním . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet z Jakubovskej éry ( 56 )

399,00  s DPH
Tento starožitný bufet z éry jakubovského obdobia je úžasným kusom vintage nábytku, ktorý spája krásu s funkčnosťou. Vyznačuje sa nádhernými ručne vyrezávanými detailmi, vrátane jakubovských nožičiek , vďaka ktorým je skutočne jedinečný. Poskytuje dostatok úložného priestoru so skrinkou , ktorá má jednu policu . Priestory skrinky sú ideálne na odkladanie riadu, skla a iných dekoratívnych predmetov. Vrchná nadstavba má dvoje dvierka s pôvodnými fazetovými sklami a krásnou vyrezávanou korunou . Celkovo je tento starožitný bufet z éry jakubovskeho obdobia výrazným kúskom, ktorý dodá eleganciu a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Jeho jedinečný štýl, ručne vyrezávané detaily a dostatok úložného priestoru z neho robia dokonalý doplnok každej kolekcie vintage nábytku. Bufet , ktorý stojí za to , odporučiť ho zberateľom a ľuďom, ktorí oceňujú vynikajúcu kvalitu. Je zachovalý , zodpovedajúci veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. Bohužiaľ už nedisponuje kľúčom Skladá sa z dvoch časti . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 165 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 59 cm .

Bufet starožitný ( 29 )

250,00  s DPH
Bufet starožitný z masívneho dreva okolo roku 1920 je zaujímavým zriedkavým modelom , vhodným na uloženie rôznych predmetov , vecí . Detailne vypracovaná kvalitná rezba , 2 šuplíky , v spodnej časti poličkový úložný priestor, vrchná časť s originálnym fazetovým zrkadlom , po bokoch 2 presklené dvierka s poličkami . Tento bufet bude klenotom vo Vašom domove ,lebo taký nemá hocikto. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 170 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Kabinet písací z roku cca 1870

899,00  s DPH
Veľmi pekný písací kabinet z krásneho orechového dreva - dyhovaný okolo roku 1870. Je to výnimočný kúsok s prejavom rafinovanosti a elegancie! Vrchná časť má zaujímavé mriežkované dvierka za ktorými je poličkový úložný priestor. V strednej časti kabinetu je valec, ktorého horná časť sa otvára k vysúvaciemu stolu , ktorý ponúka pultík , alebo písací povrch potiahnutý červenou kožou s mosadzným ornamentom a lemovaním . Pod vysunutou písacou doskou sa odhalí úložný priestor na kancelárske papiere , alebo na iné potrebné veci . Spodnú časť kabinetu tvoria po bokoch 2 skrinky, ktoré po otvorení dvierok odhalia ďalšie zásuvky, ktoré majú krásne mosadzné úchytky . V strede medzi skrinkami je voľný priestor , ktorý môžete využiť na uloženie stoličky . Tento nádherný kabinet bude skvelou kotvou v obývacej izbe, knižnici, spálni alebo výklenku predsiene! Je na posuvných kolieskach . V pôvodnom stave . Výška – 184 cm , šírka – 121 cm , hĺbka – 59 cm .

Kabinet – rok cca + – 1800

Original price was: 950,00 €.Current price is: 850,00 €. s DPH
Kabinet z roku cca + - 1800 je v pôvodnom stave . Vybavený je v spodnej časti 3 veľkými šuplíkmi , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie potrebných vecí, ktoré potrebujete na dosah ruky. Šuplíky sú ozdobené zlatými úchytkami . Vrchná časť disponuje 5 šuplíkmi a úložným priestorom s poličkami . Má bohato vyrezávanú korunku . Vynikajúce remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý starožitný štýl. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Výška – 224 cm , šírka – 154 cm , hĺbka – 45 cm .

Kabinet – rok cca + – 1830

Original price was: 999,00 €.Current price is: 899,00 €. s DPH
Starožitný nábytok má väčšinou pre nás osobne hlavne sentimentálnu hodnotu . Pamätáme sa naň z nášho detstva z prázdnin u starých rodičov , alebo nám ju niekto daroval , s ktorým nám bolo občas veľmi príjemne . Niečo nám pripomínajú , s niekým konkrétnym sú emotívne prepojené do vzdialenejšej minulosti . A medzi takéto patrí aj tento kabinet , približne z roku 1830 . Pozostáva z 3 častí . Spodná časť má tri šuplíky , stredná časť disponuje úložným priestorom s poličkami a šuplíkmi . Je pekne vyrezávaná a má bohato zdobené úchytky a ornamenty v okolí zámku na kľúčik . Výška – 232 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 55 cm .

Knižnica so skrinkou ( 13 )

129,00  s DPH
Knižnica so skrinkou z masívneho dreva Vám pomôže vytvoriť hrejivý pocit domova. Má 2 police a tak poskytne dostatok priestoru na vystavenie Vašej zbierky kníh, alebo dekorácii. Predná časť je presklená . Na jednej z bočných strán dvierka s krásnym vyrezávaním a vo vnútri s poličkami . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 103 cm , šírka – 125 cm , hĺbka – 35 cm .