Zobrazených 1–12 z 70 výsledkov

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Hudobná skrinka Wilhelminovský štýl 1880

7.899,00  s DPH
Hudobná skrinka v pôvodnom stave približne od roku 1880 . Funkčná hudobná skrinka je vo veľmi dobrom stave a vykazuje len minimálne známky opotrebenia . Obnovená skriňa vyrobená z orechovej dýhy ( voskovanej ) je bez červov a je tiež v dobrom stave . Tovar na objednávku dodacia doba 4 - 6 týždňov . Komisová ponuka odpočet DPH nieje možný . Viac info po tel. dohovore • Dvojitý hrebeň • Vkladanie mincí • vrátane 9 dosiek (priemer 52 cm) • Orechová dyha • Wilhelmiansky štýl okolo roku 1880 rozmery: Šírka 0,72 m Výška 2,16 m Hĺbka 0,48 m

Knižnica z teakového dreva

1.990,00  s DPH
Táto   knižnica   svojím  decentným   vzhľadom   poteší   každého   milovníka   klasického   nábytku  .   Vrchná  časť  knižnice  je  presklenná  má  otváracie  dvierka  +  v  strede  poličky   bez   dvierok a  skla .   Spodnú   časť   tvoria   poličky   a   plné   otváracie   dvierka  +  3  šuplíky  .  V  strede  knižnice  sa  nachádzajú  ešte   ďalšie  4  šuplíky   +  2   presklenné   vyklápacie  dvierka  s   úložným priestorom  .   Knihy  si  môžte   pekne   uložiť   za   sklenené   dvierka  ,   aby   na   ne   nepadal  prach  .  Zastavte  sa  na chvíľu  a zamyslite   sa   ,  čo   je  najlepšie   pre  Vaše  knihy  .  Táto    knižnica    nemusí   byť   iba   knižnicou  ,  ale   môžte   ju   využiť   aj   napr.  do   kuchyne  .  Rozhodnutie   ako  ju  využijete  je  už   len   na   Vás  . Skladá   sa  z   2   časti  .  Nová   -   nepoužívaná .  Výška   -   227  cm ,  šírka  -  227  cm  , hĺbka   -  52  cm  .

Komoda vysoká

235,00  s DPH
Vysoká komoda s troma zásuvkami vo vrchnej časti , je vyrobená z masívneho dreva vo farbe čerešňa . Zásuvky s úchytom prepožičiavajú komode nezameniteľný vzhľad . Disponuje aj dvoma plnými dvierkami za ktorými sa ukrývajú ďalšie 2 zásuvky a úložný priestor . Táto vysoká komoda poslúži prakticky v akejkoľvek miestnosti bytu , v spálni na drobné prádlo , v pracovni na pomôcky alebo v obývačke na prehľadné ukladanie vecí každodennej potreby . Výška - 151 cm , šírka - 121 cm , hĺbka - 63 cm .

Kredenc dubový – starožitný

289,00  s DPH
Kredenc dubový - starožitný výborne vynikne v otvorených miestnostiach , kde kuchyňa , jedáleň a obývacia izba tvoria jeden priestor . Horná presklená časť umožňuje vystavenie jedálnej zostavy , skla , porcelánu a na dolnom mieste , za drevenými dvermi je možné uschovanie ostatných predmetov každodenného úžitku . Stredná časť kredenca je vyklápacia s viacerými poličkami vo vnútri . Kredenc v sebe spája estetické a praktické starožitné hodnoty . Je krásne vyrezávaný . Skladá sa z dvoch častí . Výška - 206 cm , šírka - 117 cm , hĺbka - 48 cm .

Kredenc – 198 x 130 x 40 cm ( v + š + h )

325,00  s DPH
Tento kredenc je krásnym pútavým nábytkom hnedej farby s atraktívnym vidieckym dizajnom . Ponúka ideálne výstavné miesto pre porcelán a keramiku , a má tiež dostatok praktického úložného priestoru aj na iné potrebné veci . Kredenc je vyrobený z masívneho dreva . Krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 198 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 40 cm .

Kredenc – vitrína biela

1.750,00  s DPH
Objavte   tento   krásny    kredenc  -  vitrínu  v     provensálskom   štýle  ,  vďaka   ktorému   môžete   ľahko   vytvoriť   domov   plný  harmónie   ,  tepla   a   pohody  .   Jasná  biela farba ,  mosadzné   úchytky   sú   detailmi  ,  ktoré   vyzdvihujú   estetiku   nábytku  ,  ktorý  rozjasní   Váš   domov   a   urobí   ho   ešte   krajším   .   Nová  -  nepoužívaná  .   Skladá   sa  z  dvoch  častí  : - spodná   komoda   je  2  -  dverová   ,  v  strede  -   3   šuplíky - vrchnú  časť  tvorí  3  -  dverová   vitrína   s   presklennými  posuvnými  dvierkami Výška   -   221  cm  ,   šírka    -  184  cm  ,   hĺbka   -  55  cm  .

Príborník – starožitná skriňa

399,00  s DPH
Príborník - starožitná skriňa z tvrdého dreva vysokej kvality je starožitným kúskom . Je vhodná najmä pre milovníkov starožitného nábytku , ktorí si túžia doma vytvoriť jedinečné starožitné čaro . Skriňa disponuje vo vrchnej časti 3 dvierkami , po bočných stranách plné a v strede sklenené s nepriehľadným sklom so zaujímavým dizajnom . Za nimi sa nachádza úložný poličkový priestor . Spodná časť má 3 plné dvierka , po ľavej strane sú vo vnútri 3 výsuvné šuplíky . Za ostatnými dvoma dvierkami poličkový priestor na ukladanie veci , nad ktorými sú 3 šuplíky s krásnymi zlatými kovanými úchytkami . Skriňa má aj 3 vysúvacie dosky . Celá skriňa je krásne vyrezávaná . Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 194 cm , šírka – 160 cm , hĺbka – 70 cm .

Príborník – 189 x 187 x 48 cm ( v + š + h )

376,00  s DPH
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti po bokoch plné dvierka , v strede presklené , za ktorými sú poličkové úložné priestory . Uprostred potom nájdete voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 2 x plnými dvoj dvierkami , po boku 1 plné dvierka a 3 šuplíky . Za presklené dvierka vystavíte koreničky , dózy i sviatočný riad . Do zásuviek potom uložíte príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 189 cm , šírka – 187 cm , hĺbka – 48 cm .

Príborník – 200 x 170 x 50 cm ( v + š + h )

386,00  s DPH
Príborník z masívneho dreva vo farbe dub zlatý , býval súčasťou každej kuchyne . Dominantný kus nábytku s množstvom úložného priestoru Vám môže poslúžiť ako komoda , príborník aj vitrína v jednom . Je krásnym vidieckym nábytkom do štýlovo zariadených domácností i reštaurácií . Bude Vám roky dobre slúžiť a zároveň sa Vám tak ľahko neopozerá . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 200 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 50 cm .

Príborník – dub zlatý – 204 x 202 x 52 cm ( v + š + h )

415,00  s DPH
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti po bokoch plné dvierka , v strede presklené 2 dvierka , za ktorými sú poličkové úložné priestory . Po bokoch voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený po bokoch plné dvierka a 3 šuplíky . Za presklené dvierka vystavíte koreničky , dózy i sviatočný riad . Do zásuviek potom uložíte príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 204 cm , šírka – 202 cm , hĺbka – 52 cm .