Zobrazených 1–12 z 76 výsledkov

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Hudobná skrinka Wilhelminovský štýl 1880

7.899,00  s DPH
Hudobná skrinka v pôvodnom stave približne od roku 1880 . Funkčná hudobná skrinka je vo veľmi dobrom stave a vykazuje len minimálne známky opotrebenia . Obnovená skriňa vyrobená z orechovej dýhy ( voskovanej ) je bez červov a je tiež v dobrom stave . Tovar na objednávku dodacia doba 4 - 6 týždňov . Komisová ponuka odpočet DPH nieje možný . Viac info po tel. dohovore • Dvojitý hrebeň • Vkladanie mincí • vrátane 9 dosiek (priemer 52 cm) • Orechová dyha • Wilhelmiansky štýl okolo roku 1880 rozmery: Šírka 0,72 m Výška 2,16 m Hĺbka 0,48 m

Kabinet – rok cca + – 1830

999,00  s DPH
Starožitný nábytok má väčšinou pre nás osobne hlavne sentimentálnu hodnotu . Pamätáme sa naň z nášho detstva z prázdnin u starých rodičov , alebo nám ju niekto daroval , s ktorým nám bolo občas veľmi príjemne . Niečo nám pripomínajú , s niekým konkrétnym sú emotívne prepojené do vzdialenejšej minulosti . A medzi takéto patrí aj tento kabinet , približne z roku 1830 . Pozostáva z 3 častí . Spodná časť má tri šuplíky , stredná časť disponuje úložným priestorom s poličkami a šuplíkmi . Je pekne vyrezávaná a má bohato zdobené úchytky a ornamenty v okolí zámku na kľúčik . Výška – 232 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 55 cm .

Knižnica z teakového dreva

1.990,00  s DPH
Táto   knižnica   svojím  decentným   vzhľadom   poteší   každého   milovníka   klasického   nábytku  .   Vrchná  časť  knižnice  je  presklenná  má  otváracie  dvierka  +  v  strede  poličky   bez   dvierok a  skla .   Spodnú   časť   tvoria   poličky   a   plné   otváracie   dvierka  +  3  šuplíky  .  V  strede  knižnice  sa  nachádzajú  ešte   ďalšie  4  šuplíky   +  2   presklenné   vyklápacie  dvierka  s   úložným priestorom  .   Knihy  si  môžte   pekne   uložiť   za   sklenené   dvierka  ,   aby   na   ne   nepadal  prach  .  Zastavte  sa  na chvíľu  a zamyslite   sa   ,  čo   je  najlepšie   pre  Vaše  knihy  .  Táto    knižnica    nemusí   byť   iba   knižnicou  ,  ale   môžte   ju   využiť   aj   napr.  do   kuchyne  .  Rozhodnutie   ako  ju  využijete  je  už   len   na   Vás  . Skladá   sa  z   2   časti  .  Nová   -   nepoužívaná .  Výška   -   227  cm ,  šírka  -  227  cm  , hĺbka   -  52  cm  .

Komoda vysoká

235,00  s DPH
Vysoká komoda s troma zásuvkami vo vrchnej časti , je vyrobená z masívneho dreva vo farbe čerešňa . Zásuvky s úchytom prepožičiavajú komode nezameniteľný vzhľad . Disponuje aj dvoma plnými dvierkami za ktorými sa ukrývajú ďalšie 2 zásuvky a úložný priestor . Táto vysoká komoda poslúži prakticky v akejkoľvek miestnosti bytu , v spálni na drobné prádlo , v pracovni na pomôcky alebo v obývačke na prehľadné ukladanie vecí každodennej potreby . Výška - 151 cm , šírka - 121 cm , hĺbka - 63 cm .

Kredenc – 198 x 130 x 40 cm ( v + š + h )

325,00  s DPH
Tento kredenc je krásnym pútavým nábytkom hnedej farby s atraktívnym vidieckym dizajnom . Ponúka ideálne výstavné miesto pre porcelán a keramiku , a má tiež dostatok praktického úložného priestoru aj na iné potrebné veci . Kredenc je vyrobený z masívneho dreva . Krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 198 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 40 cm .

Príborník – 200 x 170 x 50 cm ( v + š + h )

386,00  s DPH
Príborník z masívneho dreva vo farbe dub zlatý , býval súčasťou každej kuchyne . Dominantný kus nábytku s množstvom úložného priestoru Vám môže poslúžiť ako komoda , príborník aj vitrína v jednom . Je krásnym vidieckym nábytkom do štýlovo zariadených domácností i reštaurácií . Bude Vám roky dobre slúžiť a zároveň sa Vám tak ľahko neopozerá . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 200 cm , šírka – 170 cm , hĺbka – 50 cm .

Príborník – 211 x 176 x 51 cm ( v + š + h )

349,00  s DPH
Príborník z masívneho dreva v kombinácii s MDF vo farbe dub zlatý , býval súčasťou každej kuchyne . Dominantný kus nábytku s množstvom úložného priestoru Vám môže poslúžiť ako komoda , príborník aj vitrína v jednom . Je krásnym vidieckym nábytkom do štýlovo zariadených domácností i reštaurácií . Bude Vám roky dobre slúžiť a zároveň sa Vám tak ľahko neopozerá . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 211 cm , šírka – 176 cm , hĺbka – 51 cm .

Príborník – dub zlatý – 204 x 202 x 52 cm ( v + š + h )

415,00  s DPH
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti po bokoch plné dvierka , v strede presklené 2 dvierka , za ktorými sú poličkové úložné priestory . Po bokoch voľný úložný priestor . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený po bokoch plné dvierka a 3 šuplíky . Za presklené dvierka vystavíte koreničky , dózy i sviatočný riad . Do zásuviek potom uložíte príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z dvoch častí . Výška – 204 cm , šírka – 202 cm , hĺbka – 52 cm .

Príborník – dub masív – 206 x 153 x 50 cm ( v + š + h )

327,00  s DPH
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti 2 plné dvierka a 1 presklené dvoj - dvierka za ktorými sú poličkové úložné priestory . Pod vrchnou časťou v strede voľný úložný priestor s poličkou . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 3 plnými dvierkami a 1 šuplíkom . Za presklené dvierka vystavíte koreničky , dózy i sviatočný riad . Do zásuviek potom uložíte príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z dvoch častí . Výška - 206 cm , šírka - 153 cm , hĺbka - 50 cm .

Príborník – dub masív – 206 x 159 x 46 cm ( v + š + h )

399,00  s DPH
Ak vlastníte dom , alebo priestranný byt , určite si aj Vy predstavujete , že jedna z izieb by mohla byť krásnou a účelnou jedálňou . Jedálňou s krásnym jedálenským stolom , s pohodlnými stoličkami a napríklad aj s krásne vyhotoveným príborníkom z masívneho dreva . Príborník slúži na odkladanie čajového servisu , tanierov , alebo príborov , horná časť je zvyčajne presklená , spodná časť je hlbšia a slúži na odkladanie jedálenského servisu . Príborník krásne vynikne rovnako v modernej , ako aj klasicky zariadenej kuchyni , alebo jedálni . Príborník má v hornej časti 2 plné dvierka a 1 presklené dvierka za ktorými sú poličkové úložné priestory . V spodnej časti je úložný priestor s policami vybavený 3 plnými dvierkami s 3 šuplíkmi . Za presklené dvierka vystavíte koreničky , dózy i sviatočný riad . Do zásuviek potom uložíte príbory a do spodnej skrinky hrnce , plechy a panvy . Do vysokého príborníka skrátka umiestnite všetko , čo potrebujte na varenie a pečenie vo Vašej kuchyni . Masívny nábytok sa bude hodiť do Vašej domácnosti aj na chalupu . Skladá sa z dvoch častí . Výška - 206 cm , šírka - 159 cm , hĺbka - 46 cm .