Zobrazených 1–12 z 49 výsledkov

Show sidebar

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

19.780,00  9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Baroková skriňa – vitrína

1.250,00  849,00  s DPH
Bohato zdobená baroková skriňa - vitrína je exkluzívnym kusom nábytku . Je zdobená barokovými reliéfmi . Oblá horná rímsa je dominantnou časťou vitríny . Vitrína má 4 plné dvierka , 2 presklenné po stranách . Výška - 240 cm , šírka - 223 cm , hĺbka - 68 cm .

Dubová skriňa

275,00  s DPH
Dubová skriňa , v zachovalom stave . Veľmi pekný kúsok do vášho domova , chalupy , dokonca aj kancelárie všade tam kde si potrebujete okrášliť priestor . Má dvoje dvierka a tri poličky ktoré sú dostatočne veľké na uloženie čohokoľvek , tiež má dve šuplíky v spodnej časti . Skriňa je dovoz Holandsko , má malé poškodenie v spodnej časti viď . posledná fotka . Rozmery : šírka 177 cm výška 200 cm hĺbka 45 cm Farba : hnedá tmavá Materiál : drevo dub

Hudobná skrinka Wilhelminovský štýl 1880

7.899,00  s DPH
Hudobná skrinka v pôvodnom stave približne od roku 1880 . Funkčná hudobná skrinka je vo veľmi dobrom stave a vykazuje len minimálne známky opotrebenia . Obnovená skriňa vyrobená z orechovej dýhy ( voskovanej ) je bez červov a je tiež v dobrom stave . Tovar na objednávku dodacia doba 4 - 6 týždňov . Komisová ponuka odpočet DPH nieje možný . Viac info po tel. dohovore • Dvojitý hrebeň • Vkladanie mincí • vrátane 9 dosiek (priemer 52 cm) • Orechová dyha • Wilhelmiansky štýl okolo roku 1880 rozmery: Šírka 0,72 m Výška 2,16 m Hĺbka 0,48 m

Knižnica so sklom

1.250,00  950,00  s DPH
Štýlová knižnica - vitrína z teakového masívu.

Kredenc – dub zlatý

275,00  s DPH
Nádherný dizajnový kúsok , ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti . Drevený kredenc s doskami v dekore zlatého svetlého dubu ponúka to , čo sľubuje jeho názov a tiež oveľa viac . Kredenc vám umožní vystaviť všetky tie pekné veci , ktoré potrebujete a chcete mať stále na očiach . V kuchyni to môžu byť zdobené hrnčeky , alebo poháre . Disponuje 3 šuplíkmi , kde si môžte uložiť malé praktické drobnosti . Za zatváracími dvierkami v spodnej aj hornej časti sú poličky a dostatočne veľké miesto na uloženie rôznych veci . V strede hornej časti dvojité sklenené dvierka . Pozostáva z dvoch častí . Výška - 206 cm , šírka - 179 cm , hĺbka - 44 cm .

Kredenc – dub zlatý 205 x 153 x 47 cm

225,00  s DPH
Nádherný dizajnový kúsok , ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti . Drevený kredenc s doskami v dekore zlatého svetlého dubu ponúka to , čo sľubuje jeho názov a tiež oveľa viac . Kredenc vám umožní vystaviť všetky tie pekné veci , ktoré potrebujete a chcete mať stále na očiach . V kuchyni to môžu byť zdobené hrnčeky , alebo poháre . Disponuje 3 šuplíkmi , kde si môžte uložiť malé praktické drobnosti . Za zatváracími dvierkami v spodnej aj hornej časti sú poličky a dostatočne veľké miesto na uloženie rôznych veci . V strede hornej časti otváracie sklenené dvierka - žlté . Kredenc pozostáva z dvoch častí . Výška - 205 cm , šírka - 153 cm , hĺbka - 47 cm .

Kredenc – dub zlatý 210 x 170 x 47 cm

225,00  s DPH
Nádherný dizajnový kúsok , ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti . Drevený kredenc s doskami v dekore zlatého svetlého dubu ponúka to , čo sľubuje jeho názov a tiež oveľa viac . Kredenc vám umožní vystaviť všetky tie pekné veci , ktoré potrebujete a chcete mať stále na očiach . V kuchyni to môžu byť zdobené hrnčeky , alebo poháre . Disponuje 3 šuplíkmi , kde si môžte uložiť malé praktické drobnosti . Za zatváracími dvierkami v spodnej aj hornej časti sú poličky a dostatočne veľké miesto na uloženie rôznych veci . V strede hornej časti otváracie sklenené dvierka . Kredenc pozostáva z dvoch častí . Výška - 210 cm , šírka - 170 cm , hĺbka - 47 cm .

Kredenc – dub zlatý s 3 šuplíkmi

275,00  s DPH
Nádherný dizajnový kúsok , ktorý nesmie chýbať v žiadnej domácnosti . Drevený kredenc s doskami v dekore zlatého svetlého dubu ponúka to , čo sľubuje jeho názov a tiež oveľa viac . Kredenc vám umožní vystaviť všetky tie pekné veci , ktoré potrebujete a chcete mať stále na očiach . V kuchyni to môžu byť zdobené hrnčeky , alebo poháre . Disponuje 3 šuplíkmi , kde si môžte uložiť malé praktické drobnosti . Za zatváracími dvierkami v spodnej aj hornej časti sú poličky a dostatočne veľké miesto na uloženie rôznych veci . V strede hornej časti dvojité sklenené dvierka . Výška - 212 cm , šírka - 193 cm , hĺbka - 50 cm .