Zobrazených 1–12 z 137 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Jednoduchá sklenená stolová lampa

14,90  s DPH
Jednoduchá sklenená stolová lampa s úzkym tvarom . Jej kompaktné rozmery umožňujú jej použitie na nočnom stolíku . Tienidlo má jednoduchý tvar a nadčasový biely povrch , ktorý je vhodný do každého interiéru . V spodnej časti sa nachádza decentný kovový stojan , ktorý má matnú niklovú úpravu . Svetlo lampy je mäkké a príjemné , spotreba elektrickej energie na minimálnej úrovni , pričom jas je veľmi príjemný a primeraný . Lampa je perfektná ako útulné doplnkové osvetlenie do spálne , obytného priestoru alebo na skrinku na chodbe . Nová . Výška - 35 cm , šírka - 17 cm .

Lampa ” RETRO “

45,00  s DPH
Super roztomilá retro lampa z dreva a kovu s dvoma látkovými tienidlami , ktorá sa dá pripevniť na stenu, alebo len tak umiestniť na stôl . Bude príjemným doplnkom vášho vidieckeho interiéru, ako je obývacia izba, spálňa , jedáleň, alebo chodba . V peknom starožitnom stave .Používaná. Lampu môžete ovládať pomocou prepínača umiestneného na prívodnom kábli. Žiarovky nie sú súčasťou lampy . Výška – 30 cm , šírka - 30 cm , priemer tienidla – 14 cm .

Lampa bankárska – 40 cm

85,00  s DPH
Vytvorte si atmosféru s touto bankárskou lampou . Vďaka zelenému sklenenému tienidlu je táto krásna lampa skutočným lákadlom pre oči. Vytvára v miestnosti autentickú atmosféru: dizajn lampy totiž vychádza z bankárskych lámp z 30. rokov 20. storočia. Táto prepracovaná verzia lampy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality . Je vysoká 40 cm a má zlatú kovovú základňu s priemerom 15 cm. Podstavec lampy je vyrobený v ťažkom prevedení, aby sa lampa neprevrátila pri zapínaní a vypínaní svetla pomocou kovového ťahadla. Lampa má napájací kábel so zástrčkou a spínačom . Dodáva sa bez žiarovky E27 s maximálnym výkonom 60 W. Rozmer tienidla – šírka – 22,5 cm , hĺbka – 13,5 cm .

Lampa bočná – kovaná

36,00  s DPH
Lampa bočná s kovovou konštrukciou a látkovým béžovým tienidlom so zlatým lemovaním , ktorú je vhodné využiť na osvetlenie Vašich izieb . Je nastaviteľná . Má ľahké opotrebenie v súlade s vekom a používaním, vyžaduje prepojenie zástrčky . Používaná v zachovalom stave . Výška - 76 cm , šírka - 83 cm , priemer tienidla - 30 cm , výška tienidla - 24 cm .

Lampa dekoratívna – 70 cm

35,00  s DPH
Atmosféru prináša očarujúca lampa dekoratívna , ktorá bude vhodná do každej miestnosti. Pohodlný zdroj svetla, ktorý prináša do miestnosti pohodlie, a zdobí ju aj po vypnutí. V ponuke aj vo výške 87 cm . Výška – 70 cm , šírka – 34,5 cm .

Lampa luxusná – rustikálna

149,00  s DPH
Stolná lampa ručne maľovaná s anjelikom a kvetinovým keramickým podstavcom je luxusná lampa , ktorá poskytuje doplnkové náladové osvetlenie pre zabezpečenie solídnej atmosféry v obydlí . Táto lampa , ktorá sa vyrába ručne sa vyznačuje vysokou mierou kvality . Malý počet kusov vedie k zachovaniu individuality , rozmanitosti a jedinečnosti výrobku . Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu bude okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru . Lampa má kovové ornamenty na ktorých je uložené sklenené biele tienidlo . Žiarovka nie je súčasťou lampy . Výška - 70 cm , priemer klobúka - 36 cm .

Lampa nočná 40 cm

34,90  s DPH
Minimalistický a jednoduchý vzhľad robia z lampičky výborný doplnok do Vášho ladeného interiéru . Vďaka svojim menším rozmerom sa skvelo hodí na nočný stolík . Noha lampy je mosadzná a tienidlo červeno - biele . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Má kábel so spínačom . Výška - 40 cm , priemer tienidla - 20 cm .

Lampa nočná – tienidlo pruhované – sivo – čierne

39,90  s DPH
Minimalistický a jednoduchý vzhľad robia z lampičky výborný doplnok do Vášho ladeného interiéru . Vďaka svojim menším rozmerom sa skvelo hodí na nočný stolík . Noha lampy je nerezová a tienidlo sivo - čierne - pruhované . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Má kábel so spínačom . Výška - 43 cm , priemer tienidla - 24 cm .

Lampa podlahová – vidiecka

Original price was: 89,00 €.Current price is: 49,00 €. s DPH
Vidiecka podlahová lampa v retro štýle s krémovým tienidlom a drevenou vyrezávanou nohou sa bude hodiť do každej miestnosti. Tienidlo má priemer 37 cm a výšku 34 cm. Lampa má celkovú výšku 176 cm a podstavec má priemer 30 cm. Táto roztomilá lampa bude príjemným doplnkom vášho vidieckeho interiéru, ako je obývacia izba, spálňa alebo jedáleň. Lampa potrebuje opravu ( výmena objímky a spínača ). Používaná .

Lampa stojanová – keramické tienidlo

92,00  s DPH
Stojanová lampa bude dokonalým spoločníkom, pokiaľ ide o zvýrazňujúce osvetlenie v obývacej izbe. Kovová konštrukcia lampy je v zlatej farbe s atraktívnou hnedo-bordovou kombináciou. Jej telo sa skladá z magnetickej kruhovej podstavy , z ktorej vychádzajú 2 točiace sa vzpery a nesú keramické tienidlo na lampu v tvare taniera . Pomocou dotykového spínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 180 cm , priemer podstavca – 37 cm , priemer tienidla – 30 cm .

Lampa stojanová elegentná

59,00  s DPH
Elegantná stojacia lampa , ktorá zvýrazňuje jednoduché materiály a klasickú siluetu. Kovová tyč podporuje biele textúrované látkové tienidlo. Vysokému cylindrickému tienidlu kontrastuje kompaktná kovová základňa štvorcového tvaru. Umiestnite túto stojacu lampu do svojej obývačky pre jemný a moderný vzhľad. Lampu môžete ovládať pomocou prepínača umiestneného na prívodnom kábli. Žiarovka nie je súčasťou lampy . Používaná . Výška – 167 cm , priemer tienidla – 40 cm , podstavec – 25 x 25 cm .

Lampa stolná – modrá

24,90  s DPH
Stolná lampa modrá , zdobená krásnou vyrezávanou nohou v elegantných tónoch bielej farby s ľahkou patinou , ktorá má na bytových doplnkoch svoje dokonalé čaro . Vhodná na nočný stolík , na čítanie ku kreslu , alebo ako ozdoba na komodu . Rozmery : Výška – 50 cm , priemer klobúka – 26 cm , priemer podstavca – 12 cm .