Zobrazených 1–12 z 146 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Jednoduchá sklenená stolová lampa

14,90  s DPH
Jednoduchá sklenená stolová lampa s úzkym tvarom . Jej kompaktné rozmery umožňujú jej použitie na nočnom stolíku . Tienidlo má jednoduchý tvar a nadčasový biely povrch , ktorý je vhodný do každého interiéru . V spodnej časti sa nachádza decentný kovový stojan , ktorý má matnú niklovú úpravu . Svetlo lampy je mäkké a príjemné , spotreba elektrickej energie na minimálnej úrovni , pričom jas je veľmi príjemný a primeraný . Lampa je perfektná ako útulné doplnkové osvetlenie do spálne , obytného priestoru alebo na skrinku na chodbe . Nová . Výška - 35 cm , šírka - 17 cm .

Lampa vintage so strapcami

25,00  s DPH
Lampa vintage so strapcami má zlatú kovovú základňu a krémové tienidlo v tvare zvončeka .Tienidlo je zdobené výšivkou .Bude vhodná do vintage či vidiecky ladených priestorov. Stolná lampa vynikne na stolných či príručných stolíkoch vo vašej spálni alebo obývačke. Celkovo dobrý používaný stav s miernym opotrebovaním tienidla. Používaná . Žiarovka nie je súčasťou lampy . Má kábel so spínačom . Výška – 53 cm , priemer tienidla – 29 cm .

Lampa ” RETRO “

45,00  s DPH
Super roztomilá retro lampa z dreva a kovu s dvoma látkovými tienidlami , ktorá sa dá pripevniť na stenu, alebo len tak umiestniť na stôl . Bude príjemným doplnkom vášho vidieckeho interiéru, ako je obývacia izba, spálňa , jedáleň, alebo chodba . V peknom starožitnom stave .Používaná. Lampu môžete ovládať pomocou prepínača umiestneného na prívodnom kábli. Žiarovky nie sú súčasťou lampy . Výška – 30 cm , šírka - 30 cm , priemer tienidla – 14 cm .

Lampa bankárska – 40 cm

85,00  s DPH
Vytvorte si atmosféru s touto bankárskou lampou . Vďaka zelenému sklenenému tienidlu je táto krásna lampa skutočným lákadlom pre oči. Vytvára v miestnosti autentickú atmosféru: dizajn lampy totiž vychádza z bankárskych lámp z 30. rokov 20. storočia. Táto prepracovaná verzia lampy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality . Je vysoká 40 cm a má zlatú kovovú základňu s priemerom 15 cm. Podstavec lampy je vyrobený v ťažkom prevedení, aby sa lampa neprevrátila pri zapínaní a vypínaní svetla pomocou kovového ťahadla. Lampa má napájací kábel so zástrčkou a spínačom . Dodáva sa bez žiarovky E27 s maximálnym výkonom 60 W. Rozmer tienidla – šírka – 22,5 cm , hĺbka – 13,5 cm .

Lampa dekoratívna – 70 cm

35,00  s DPH
Atmosféru prináša očarujúca lampa dekoratívna , ktorá bude vhodná do každej miestnosti. Pohodlný zdroj svetla, ktorý prináša do miestnosti pohodlie, a zdobí ju aj po vypnutí. V ponuke aj vo výške 87 cm . Výška – 70 cm , šírka – 34,5 cm .

Lampa luxusná – rustikálna

149,00  s DPH
Stolná lampa ručne maľovaná s anjelikom a kvetinovým keramickým podstavcom je luxusná lampa , ktorá poskytuje doplnkové náladové osvetlenie pre zabezpečenie solídnej atmosféry v obydlí . Táto lampa , ktorá sa vyrába ručne sa vyznačuje vysokou mierou kvality . Malý počet kusov vedie k zachovaniu individuality , rozmanitosti a jedinečnosti výrobku . Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu bude okrem iného aj štýlový doplnok Vášho interiéru . Lampa má kovové ornamenty na ktorých je uložené sklenené biele tienidlo . Žiarovka nie je súčasťou lampy . Výška - 70 cm , priemer klobúka - 36 cm .

Lampa nočná 40 cm

34,90  s DPH
Minimalistický a jednoduchý vzhľad robia z lampičky výborný doplnok do Vášho ladeného interiéru . Vďaka svojim menším rozmerom sa skvelo hodí na nočný stolík . Noha lampy je mosadzná a tienidlo červeno - biele . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Má kábel so spínačom . Výška - 40 cm , priemer tienidla - 20 cm .

Lampa nočná – tienidlo pruhované – sivo – čierne

39,90  s DPH
Minimalistický a jednoduchý vzhľad robia z lampičky výborný doplnok do Vášho ladeného interiéru . Vďaka svojim menším rozmerom sa skvelo hodí na nočný stolík . Noha lampy je nerezová a tienidlo sivo - čierne - pruhované . Žiarovka nie je súčasťou balenia . Má kábel so spínačom . Výška - 43 cm , priemer tienidla - 24 cm .

Lampa podlahová – vidiecka

49,00  s DPH
Vidiecka podlahová lampa v retro štýle s krémovým tienidlom a drevenou vyrezávanou nohou sa bude hodiť do každej miestnosti. Tienidlo má priemer 37 cm a výšku 34 cm. Lampa má celkovú výšku 176 cm a podstavec má priemer 30 cm. Táto roztomilá lampa bude príjemným doplnkom vášho vidieckeho interiéru, ako je obývacia izba, spálňa alebo jedáleň. Lampa potrebuje opravu ( výmena objímky a spínača ). Používaná .

Lampa stojanová – keramické tienidlo

92,00  s DPH
Stojanová lampa bude dokonalým spoločníkom, pokiaľ ide o zvýrazňujúce osvetlenie v obývacej izbe. Kovová konštrukcia lampy je v zlatej farbe s atraktívnou hnedo-bordovou kombináciou. Jej telo sa skladá z magnetickej kruhovej podstavy , z ktorej vychádzajú 2 točiace sa vzpery a nesú keramické tienidlo na lampu v tvare taniera . Pomocou dotykového spínača je možné svetlo zapínať a vypínať obvyklým spôsobom. Cena je uvedená za 1 Ks. Výška – 180 cm , priemer podstavca – 37 cm , priemer tienidla – 30 cm .

Lampa stolná – modrá

24,90  s DPH
Stolná lampa modrá , zdobená krásnou vyrezávanou nohou v elegantných tónoch bielej farby s ľahkou patinou , ktorá má na bytových doplnkoch svoje dokonalé čaro . Vhodná na nočný stolík , na čítanie ku kreslu , alebo ako ozdoba na komodu . Rozmery : Výška – 50 cm , priemer klobúka – 26 cm , priemer podstavca – 12 cm .

Lampa stolná s tienidlom – námorná mapa

16,00  s DPH
Stolná lampa s námorníckym tienidlom bude ideálnym doplnkom na zdôraznenie životného štýlu a bývania inšpirovaného námorníctvom a v miestnosti zaručene upúta pozornosť. Pozostáva z mosadznej nohy a námornícky dojem dotvára tienidlo s potlačou námornej mapy .Je jedinečná a nezameniteľná . Lampu môžete ovládať pomocou prepínača umiestneného na prívodnom kábli. Žiarovka nie je súčasťou lampy . Tienidlo je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Používaná . Výška – 38 cm , priemer tienidla – 25 cm , priemer podstavca – 11 cm .