Zobrazených 1–12 z 66 výsledkov

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Lampáš oválny

15,90  s DPH
Jednoduchý lampáš , alebo svietidlo , ktoré môžte použiť v domácnosti a apartmánoch dizajnovaných v Glamour , alebo vo Francúzskom štýle . Jeho rozmanitá veľkosť zdobí elegantné stoly , chodby alebo balkóny , rozlišujúc interiér s kombináciou priemyselného štýlu . Má praktické ucho , vďaka ktorému ho môžte zavesiť kamkoľvek potrebujete . Rám lampáša je kovový , červenej farby . Výška - 65 cm , priemer - 21 cm .

Lampášik oranžový

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , oranžové sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik žltý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , žlté sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Svietnik čierny drevo – chróm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný drevený svietnik v čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Výška - 26 cm , šírka podstavca - 8,5 cm , priestor pre sviečku - 7 cm .

Svietnik drevený vyrezávaný

13,00  s DPH
Drevený vyrezávaný svietnik hnedý na jednu sviečku vykúzli romantickú atmosféru doma, ale pokojne aj na záhradnej terase. Ručne vyrezávaný svietnik bude krásnou ukážkou poctivej ručnej práce, ktorá je doslova na nezaplatenie. Pokiaľ si potrpíte na originálne kúsky s dušou, svietnik je presne tým, čo vám urobí radosť a skrášli bývania . Výška - 38 cm , priemer na sviečku - 6,5 cm , podstavec - 10 x 10 cm .

Svietnik – nerez + sklo

5,00  s DPH
Svietnik v kombinácii s nerezom a sklom vyzerá veľmi elegantne. Rokmi osvedčená kombinácia striebornej farby a skla nikdy nesklame, pôsobí vkusne. Vďaka svojej univerzálnosti sa hodí do každého interiéru a možno ho kombinovať so všetkými štýlmi . Výška – 25,5 cm , priemer otvoru – 18 cm , podstavec – 10 x 10 cm .

Svietnik 5 – ramenný – čierny

22,00  s DPH
Svietnik 5 - ramenný - čierny bude krásnou dekoráciou stola pre každý sviatočný deň. Vytvorí Vám teplú a slávnostnú atmosféru a bude skutočným lákadlom na stole. Vhodný aj ako celoročná štýlová dekorácia. Svietnik je vyrobený z kovu . Výška - 31 cm , priemer na sviečku - 4.5 cm , priemer podstavca - 10,5 cm .

Svietnik čierno – chrómový 27 cm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 27 cm , šírka podstavca - 11,5 cm , priestor pre sviečku - 9 cm .

Svietnik čierno – chrómový 28 cm

12,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 28 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik čierno – chrómový 37 cm

14,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 37 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik masívny krištáľový

39,90  s DPH
Krištáľový svietnik masívny , ktorý pojme 9 klasických sviečok , vytvorí zvodnú atmosféru ako zo stredovekého románu v moderne zariadenom interiéri i v maximálne klasickom priestore s duchom minulosti . Svietnik má vysoký podstavec , žiarivé priezračné krištáľové sklo a tým nadobúda nádych luxusu a elegancie . Spríjemníte si romantickú večeru , chvíľku odpočinku s knižkou či pohárom vína a nechajte čas voľne plynúť . Výška - 49 cm , šírka - 37 cm .