Zobrazených 1–12 z 70 výsledkov

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Lampáš oválny

15,90  s DPH
Jednoduchý lampáš , alebo svietidlo , ktoré môžte použiť v domácnosti a apartmánoch dizajnovaných v Glamour , alebo vo Francúzskom štýle . Jeho rozmanitá veľkosť zdobí elegantné stoly , chodby alebo balkóny , rozlišujúc interiér s kombináciou priemyselného štýlu . Má praktické ucho , vďaka ktorému ho môžte zavesiť kamkoľvek potrebujete . Rám lampáša je kovový , červenej farby . Výška - 65 cm , priemer - 21 cm .

Lampášik modrý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , modré sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik oranžový

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , oranžové sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Lampášik žltý

9,90  s DPH
Pôsobivý lampášik z kovu , žlté sklo , ktorý Vám spríjemní atmosféru posedenia na terase , alebo v peknom zákutí záhrady . Umiestniť sa dá na rovný povrch stola , podlahy , alebo ho môžte zavesiť . Vhodný aj nad vchod do domu . Akákoľvek farba sviečky bude v ňom vyzerať dobre . V ponuke viac farieb . Výška - 26 cm , šírka - 14 cm .

Liatinový 5 ramenný svietnik.

14,90  s DPH
Päťramenný  svietnik  z  liatiny.  Ramená  má  v  tváre  hviezdy .  Svietnik  je  elegantným  doplnkom  sviatočného  stolovania.  Priemer  na  uloženie  sviečky  9 cm. Výška-30 cm , šírka-24 cm.

Svietnik čierny drevo – chróm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný drevený svietnik v čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Výška - 26 cm , šírka podstavca - 8,5 cm , priestor pre sviečku - 7 cm .

Svietnik čierno – chrómový 27 cm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 27 cm , šírka podstavca - 11,5 cm , priestor pre sviečku - 9 cm .

Svietnik čierno – chrómový 28 cm

12,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 28 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik čierno – chrómový 37 cm

14,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 37 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik masívny krištáľový

39,90  s DPH
Krištáľový svietnik masívny , ktorý pojme 9 klasických sviečok , vytvorí zvodnú atmosféru ako zo stredovekého románu v moderne zariadenom interiéri i v maximálne klasickom priestore s duchom minulosti . Svietnik má vysoký podstavec , žiarivé priezračné krištáľové sklo a tým nadobúda nádych luxusu a elegancie . Spríjemníte si romantickú večeru , chvíľku odpočinku s knižkou či pohárom vína a nechajte čas voľne plynúť . Výška - 49 cm , šírka - 37 cm .

Svietnik s kryštálikmi

5,90  s DPH
Krásny svietnik z netradičným dizajnom - kryštáliky a nerez , urobí Váš domov ešte krajším . Výška 23 cm , šírka - 15 cm .