Zobrazených 1–12 z 56 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Set starožitný mramorový

70,00  s DPH
Set starožitný mramorový s mosadznými svietnikmi ( 5-ramenný a 4-ramenný ),ktoré sú v peknom stave, bez škrabancov alebo prasklín v mramore. Mosadz je zostarnutá, ale dá sa vyleštiť. Táto súprava by skvelé vyzerala na vašej rímse. Pozorne si prezrite všetky fotografie. Rozmery: Veľký svietnik - výška - 42 cm šírka - 22 cm podstavec - 14x11 cm Stredný svietnik - výška - 39 cm šírka - 21 cm podstavec - 11x 10 cm Malý svietnik - výška - 20 cm podstavec - 19x9 cm

Stojan kovový na sviečky

150,00  s DPH
Zútulnite si vašu domácnosť týmto 3 poschodovým kovovým okrúhlym stojanom . Je vhodný do exteriéru , ale aj interiéru kde vytvorí atmosféru. Je vyrobený z kvalitného kovu a má krásne kované ornamenty . Je čiernej farby. Využiť ho môžete na čokoľvek . Výška - 160 cm , priemer - 71 cm .

Svietnik 5 ramenný mosadzný

35,00  s DPH
Mosadzný svietnik vo flámskom barokovom štýle z 20. st. Má štyri zakrivené ramená v tvare S . Stane sa jedinečnou dekoráciou, ktorá sa bude skvele vynímať na každom stole. Je ideálny na všetky druhy osláv, dodá eleganciu a skvele doplní prestretý stôl. Výška - 46 cm , šírka - 35 cm .

Svietnik čierny drevo – chróm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný drevený svietnik v čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Výška - 26 cm , šírka podstavca - 8,5 cm , priestor pre sviečku - 7 cm .

Svietnik drevený – sivý

23,00  s DPH
Drevený svietnik v sivom farebnom prevedení s patinou , bude skvelým doplnkom do každej domácnosti. Vďaka peknému tvaru a prevedeniu bude jedinečným doplnkom na Vašom stole . Sviečka nie je súčasťou svietnika. Používaný . Výška - 43 cm , priemer sviečky - 10 cm , priemer podstavca - 15 cm .

Svietnik drevený vyrezávaný

13,00  s DPH
Drevený vyrezávaný svietnik hnedý na jednu sviečku vykúzli romantickú atmosféru doma, ale pokojne aj na záhradnej terase. Ručne vyrezávaný svietnik bude krásnou ukážkou poctivej ručnej práce, ktorá je doslova na nezaplatenie. Pokiaľ si potrpíte na originálne kúsky s dušou, svietnik je presne tým, čo vám urobí radosť a skrášli bývania . Výška - 38 cm , priemer na sviečku - 6,5 cm , podstavec - 10 x 10 cm .

Svietnik francúzsky bronzový

27,00  s DPH
Francúzsky bronzový svietnik na mramorovom podstavci, datovaný do roku 1900. Ťažký a veľkolepý svietnik s levími nohami . Stane sa jedinečnou dekoráciou, ktorá sa bude skvele vynímať na každom stole. Dodá eleganciu a skvele doplní prestretý stôl. Výška – 42 cm , šírka – 10 cm , podstavec - 13 x 10 cm .

Svietnik gotický nástenný

50,00  s DPH
Nástenný gotický svietnik z dreva a kovu na jednu sviečku , poslúži nielen ako osvetlenie , ale aj ako krásna dekorácia. Ideálny pre chodby, schodiská, reštaurácie, hotely a motely . Sviečka nie je súčasťou svietnika . Výška - 58 cm , šírka - 20 cm .

Svietnik starožitný s ružovým mramorovým podstavcom

35,00  s DPH
Starožitný mramorový svietnik v stave ako na fotografiách . Mramorový podstavec má ulomenú zadnú nohu ,ale inak v dobrom stave. Pozorne si prezrite všetky fotografie, aby ste zistili, či je to niečo, čo by ste mohli opraviť, alebo diely, ktoré by ste mohli použiť. V starožitnom pôvodnom stave , ale stále si zachoval svoju krásu. Výška – 50 cm , podstavec – 21 x 15 cm .

Svietnik stĺpový

23,00  s DPH
Svietnik z pozlátenej mosadze s piatimi svetlami , usporiadanými v rohoch a v strede podpery , spočívajúcej na štyroch stĺpoch s kruhovou nohou . Používaný . Výška - 38 cm , priemer podstavca - 14 cm .

Svietnik čierno – chrómový 27 cm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 27 cm , šírka podstavca - 11,5 cm , priestor pre sviečku - 9 cm .