Zobrazených 1–12 z 51 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Stojan kovový na sviečky

150,00  s DPH
Zútulnite si vašu domácnosť týmto 3 poschodovým kovovým okrúhlym stojanom . Je vhodný do exteriéru , ale aj interiéru kde vytvorí atmosféru. Je vyrobený z kvalitného kovu a má krásne kované ornamenty . Je čiernej farby. Využiť ho môžete na čokoľvek . Výška - 160 cm , priemer - 71 cm .

Svietnik čierny drevo – chróm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný drevený svietnik v čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Výška - 26 cm , šírka podstavca - 8,5 cm , priestor pre sviečku - 7 cm .

Svietnik drevený vyrezávaný

13,00  s DPH
Drevený vyrezávaný svietnik hnedý na jednu sviečku vykúzli romantickú atmosféru doma, ale pokojne aj na záhradnej terase. Ručne vyrezávaný svietnik bude krásnou ukážkou poctivej ručnej práce, ktorá je doslova na nezaplatenie. Pokiaľ si potrpíte na originálne kúsky s dušou, svietnik je presne tým, čo vám urobí radosť a skrášli bývania . Výška - 38 cm , priemer na sviečku - 6,5 cm , podstavec - 10 x 10 cm .

Svietnik 5 – ramenný – čierny

22,00  s DPH
Svietnik 5 - ramenný - čierny bude krásnou dekoráciou stola pre každý sviatočný deň. Vytvorí Vám teplú a slávnostnú atmosféru a bude skutočným lákadlom na stole. Vhodný aj ako celoročná štýlová dekorácia. Svietnik je vyrobený z kovu . Výška - 31 cm , priemer na sviečku - 4.5 cm , priemer podstavca - 10,5 cm .

Svietnik čierno – chrómový 27 cm

7,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 27 cm , šírka podstavca - 11,5 cm , priestor pre sviečku - 9 cm .

Svietnik čierno – chrómový 28 cm

12,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 28 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik čierno – chrómový 37 cm

14,90  s DPH
Vskutku vznešený pôvod . Slávnostný sklenený svietnik v antickom čierno - chrómovom vyhotovení premení Vašu obývačku na salónik pre hostí a Váš domov na hotový palác . Dostupné v ďalších veľkostiach a farbách . Ideálne veľkosti a farby kombinujte . Výška - 37 cm , šírka podstavca - 14,5 cm , priestor pre sviečku - 11 cm .

Svietnik masívny krištáľový

39,90  s DPH
Krištáľový svietnik masívny , ktorý pojme 9 klasických sviečok , vytvorí zvodnú atmosféru ako zo stredovekého románu v moderne zariadenom interiéri i v maximálne klasickom priestore s duchom minulosti . Svietnik má vysoký podstavec , žiarivé priezračné krištáľové sklo a tým nadobúda nádych luxusu a elegancie . Spríjemníte si romantickú večeru , chvíľku odpočinku s knižkou či pohárom vína a nechajte čas voľne plynúť . Výška - 49 cm , šírka - 37 cm .

Svietnik nerezový na jednu sviečku

16,00  s DPH
Sotva nájdete lepší spôsob, ako vniesť do interiéru eleganciu a luxus. Dôkazom kvalitného prepracovania tohto nerezového svietnika v tradičnom vzhľade je jeho precízne jemné zdobenie. Spolu so zapálenými kónickými sviečkami vám bude bohato zdobiť prestretý stôl. Výška - 37 cm , priemer na sviečku - 4,5 cm , priemer podstavca - 11,5 cm .

Svietnik s dekorom matného skla

3,00  s DPH
Svietnik s dekorom matného skla. Umožňuje vytvoriť pekné aranžmány a príjemnú atmosféru v interiéri. Sviečky je nutné páliť vo vhodných svietnikoch, pretože sa roztekajú. Uloženie sviečky vnútri svietnika zaručuje vysokú bezpečnosť a minimalizuje riziko prevrhnutia sviečky pri prudkom pohybe či náraze do svietnika. Výška – 18 cm , priemer otvoru – 16 cm , priemer podstavca – 8,5 cm .

Svietnik sklenený 24 x 12 cm

12,90  s DPH
Svietnik   z Amalgámového  skla  duté  fúkané  sklo  z  vnútornej  strany  striebrené  amalgámovou  polevou  .  Rozmer  :  výška  24  cm  ,  šírka  -  12  cm  ,  priemer   pre   sviečku  -  9  cm  .