Zobrazených 1–12 z 266 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Jednoduchá sklenená stolová lampa

14,90  s DPH
Jednoduchá sklenená stolová lampa s úzkym tvarom . Jej kompaktné rozmery umožňujú jej použitie na nočnom stolíku . Tienidlo má jednoduchý tvar a nadčasový biely povrch , ktorý je vhodný do každého interiéru . V spodnej časti sa nachádza decentný kovový stojan , ktorý má matnú niklovú úpravu . Svetlo lampy je mäkké a príjemné , spotreba elektrickej energie na minimálnej úrovni , pričom jas je veľmi príjemný a primeraný . Lampa je perfektná ako útulné doplnkové osvetlenie do spálne , obytného priestoru alebo na skrinku na chodbe . Nová . Výška - 35 cm , šírka - 17 cm .

Kryštálový luster

295,00  s DPH
Nádherný kryštálový luster s klasickým a elegantným dizajnom , ktorý určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti a je ideálny pre súkromné i priemyselné účely. Svoj kráľovský kryštálový dizajn robí tento úžasný luster ideálnou voľbou pre Vašu predsieň , jedáleň alebo obývačku. S týmto elegantným kryštálovým závesným svietidlom , budete môcť vyzdobiť váš domov v luxusnom spôsobe. Žiarovka nie je súčasťou našej ponuky. Výška - 86 cm , priemer - 40 cm.

Kryštálový luster “MAXI”

140,00  s DPH
Nádherný kryštálový luster s klasickým a elegantným dizajnom , ktorý určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti. Svoj kráľovský kryštálový dizajn robí tento úžasný luster ideálnou voľbou pre Vašu predsieň , jedáleň alebo obývačku. S týmto elegantným kryštálovým závesným svietidlom , budete môcť vyzdobiť váš domov v luxusnom spôsobe. Žiarovka nie je súčasťou našej ponuky. Výška - 50 cm , priemer - 30 cm.

Kryštálový luster “MINI”

120,00  s DPH
Nádherný kryštálový luster s klasickým a elegantným dizajnom , ktorý určite upúta pozornosť v akejkoľvek miestnosti. Svoj kráľovský kryštálový dizajn robí tento úžasný luster ideálnou voľbou pre Vašu predsieň , jedáleň alebo obývačku. S týmto elegantným kryštálovým závesným svietidlom , budete môcť vyzdobiť váš domov v luxusnom spôsobe. Žiarovka nie je súčasťou našej ponuky. Výška - 40 cm , priemer - 26 cm.

Kryštálový luster z priezračného skla

399,00  s DPH
Elegantný priezračnýluster je naozaj zaujímavý hneď na prvý pohľad. Získajte kúsok jemného luxusu vo vašej obývacej izbe.

Lampa vintage so strapcami

25,00  s DPH
Lampa vintage so strapcami má zlatú kovovú základňu a krémové tienidlo v tvare zvončeka .Tienidlo je zdobené výšivkou .Bude vhodná do vintage či vidiecky ladených priestorov. Stolná lampa vynikne na stolných či príručných stolíkoch vo vašej spálni alebo obývačke. Celkovo dobrý používaný stav s miernym opotrebovaním tienidla. Používaná . Žiarovka nie je súčasťou lampy . Má kábel so spínačom . Výška – 53 cm , priemer tienidla – 29 cm .

Lampa ” RETRO “

45,00  s DPH
Super roztomilá retro lampa z dreva a kovu s dvoma látkovými tienidlami , ktorá sa dá pripevniť na stenu, alebo len tak umiestniť na stôl . Bude príjemným doplnkom vášho vidieckeho interiéru, ako je obývacia izba, spálňa , jedáleň, alebo chodba . V peknom starožitnom stave .Používaná. Lampu môžete ovládať pomocou prepínača umiestneného na prívodnom kábli. Žiarovky nie sú súčasťou lampy . Výška – 30 cm , šírka - 30 cm , priemer tienidla – 14 cm .

Lampa bankárska – 40 cm

85,00  s DPH
Vytvorte si atmosféru s touto bankárskou lampou . Vďaka zelenému sklenenému tienidlu je táto krásna lampa skutočným lákadlom pre oči. Vytvára v miestnosti autentickú atmosféru: dizajn lampy totiž vychádza z bankárskych lámp z 30. rokov 20. storočia. Táto prepracovaná verzia lampy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality . Je vysoká 40 cm a má zlatú kovovú základňu s priemerom 15 cm. Podstavec lampy je vyrobený v ťažkom prevedení, aby sa lampa neprevrátila pri zapínaní a vypínaní svetla pomocou kovového ťahadla. Lampa má napájací kábel so zástrčkou a spínačom . Dodáva sa bez žiarovky E27 s maximálnym výkonom 60 W. Rozmer tienidla – šírka – 22,5 cm , hĺbka – 13,5 cm .

Lampa bočná – kovaná

36,00  s DPH
Lampa bočná s kovovou konštrukciou a látkovým béžovým tienidlom so zlatým lemovaním , ktorú je vhodné využiť na osvetlenie Vašich izieb . Je nastaviteľná . Má ľahké opotrebenie v súlade s vekom a používaním, vyžaduje prepojenie zástrčky . Používaná v zachovalom stave . Výška - 76 cm , šírka - 83 cm , priemer tienidla - 30 cm , výška tienidla - 24 cm .

Lampa dekoratívna – 70 cm

35,00  s DPH
Atmosféru prináša očarujúca lampa dekoratívna , ktorá bude vhodná do každej miestnosti. Pohodlný zdroj svetla, ktorý prináša do miestnosti pohodlie, a zdobí ju aj po vypnutí. V ponuke aj vo výške 87 cm . Výška – 70 cm , šírka – 34,5 cm .

Lampa kvetinová – vidiecka

45,00  s DPH
Nevšedná, veľmi pekná lampa do Vášho vidieckeho domu. Skladá sa z mosadzných a drevených prvkov , tienidlo z matného bieleho skla s pekným kvetinovým vzorom a drevenou rúčkou . Výška tohto svietidla sa už nedá nastavovať . Používaná v peknom starožitnom stave . Dĺžka - 95 cm. Priemer tienidla – 47 cm , výška – 23 cm .