Zobrazených 1–12 z 30 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Držiak kvetináča na stenu – set ( 2 ks )

54,00  s DPH
Držiak kvetináča na stenu sa bude hodiť k individuálnej výzdobe stien domu, terás alebo vjazdov do dvora. Je keramický v čiernej farbe v tvare mušle . Môžete ho nainštalovať do ľubovoľnej výšky a umiestniť na neho kvetináč. Bude sa Vám hodiť pre celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 30 cm , šírka – 24 cm , hĺbka – 16 cm .

Mobilný kovový vešiak – čierny

79,90  s DPH
Tento mobilný kovový vešiak v čiernej farbe je vhodný na viac účelové využitie . Je jednoduché ho zostaviť , rozobrať a premiestniť . Svojou stabilnou štruktúrou , krásnym vzhľadom a svojimi mierami je ideálnym riešením pre každú miestnosť , kde je vyžadovaný rýchly prístup k odkladaciemu stojanu . Vďaka svojmu skvelému usporiadaniu môžete zavesiť oblečenie ako je to potrebné . Vešiak je vybavený 4 otočnými kolieskami . Výška - 111 cm , šírka - 101 cm .

Nemý sluha

59,00  s DPH
Vešiak, tzv. nemý sluha, je praktickou pomôckou v každej izbe. Ponúka možnosť prevesenia saka, nohavíc, poprípade hociktorého iného odevu. Chrómovú konštrukciu dopĺňa drevený podstavec v tmavo hnedej farbe . Výška - 116 , šírka - 42 cm , hĺbka - 24 cm . Rozmer podstavca - 30 x 30 cm .

Polica drevená na víno

19,90  s DPH
Polica drevená na víno má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polica vyrezávaná – starožitná

99,00  s DPH
Táto starožitná vyrezávaná polica bude skvelým doplnkom do vašej miestnosti. Je vyrobená z masívneho dreva , pekne vyrezávaná a pevná . Poskytne dostatok miesta na knihy, dekorácie a ďalšie veci, ktoré si želáte umiestniť na poličke. Výška – 47 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 17,5 cm .

Polička drevená na taniere

10,00  s DPH
Drevená závesná polička s úložným priestorom na taniere s 3 háčikmi v bielom prevedení. Police sa dajú využiť napríklad aj na gramofónové platne, časopisy, katalógy alebo knihy. V pôvodnom stave sú viditeľné stopy používania - viď. fotografie . Výška – 25 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 12 cm .

Polička nástenná

10,00  s DPH
Ako premeniť tvár interiéru pomocou jediného kusu nábytku? Ľahko! Stavte na túto poličku , ktorá vnesie do každej izby vlnu energie . Očarujúca, starožitná a keď si ju dokombinujete s kvetinovými vzormi, čipkou, porcelánovými doplnkami bude vyzerať úžasne . Používaná . Výška – 38 cm , šírka – 43 cm , hĺbka – 8 cm .

Stojan rohový na kvety

85,00  s DPH
Stojan na kvety , knihy , alebo iné predmety . Regál s 3 sklápacími policami s ozdobným kovaným lemovaním . Výška - 124 cm , šírka - 47 cm , hĺbka - 30 cm .

Stojan kovový na dáždniky

27,00  s DPH
Pršalo? A vy hľadáte miesto kam by ste uložili Váš dáždnik? Tento čierny kovový stojan bude tým správnym miestom , kde si ho môžete uložiť. Krásny kovový doplnok do Vašej domácnosti. Používaný . Výška – 87 cm , šírka – 26 cm .