Zobrazených 1–12 z 31 výsledkov

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Etažér

95,00  s DPH
Vzdušný policový etažér je určený k reprezentatívnemu vystaveniu zberateľského skla , alebo porcelánu . Tento vzdušný tmavo morený etažér je vyrobený z masívneho bukového dreva . Jednotlivé vykrojené police sú smerom nahor odstupňované . Spojovacie a vymedzovacie stĺpiky na okrajoch políc tvoria ozdobne sústružené dielce . Na vrchu sú stĺpiky zakončené sústruženými vežičkami . Horná polica je zakončená vysokou ohrádkou . Krásne spracovaný romantický etažér , s vysokým podielom a kvalitnou prácou sústružníkov . Výška - 114 cm , šírka - 60 cm , hĺbka - 30 cm .

Mobilný kovový vešiak – čierny

79,90  s DPH
Tento mobilný kovový vešiak v čiernej farbe je vhodný na viac účelové využitie . Je jednoduché ho zostaviť , rozobrať a premiestniť . Svojou stabilnou štruktúrou , krásnym vzhľadom a svojimi mierami je ideálnym riešením pre každú miestnosť , kde je vyžadovaný rýchly prístup k odkladaciemu stojanu . Vďaka svojmu skvelému usporiadaniu môžete zavesiť oblečenie ako je to potrebné . Vešiak je vybavený 4 otočnými kolieskami . Výška - 111 cm , šírka - 101 cm .

Polica drevená na víno

19,90  s DPH
Polica drevená na víno má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polica drevená na víno mahagón

19,90  s DPH
Polica drevená na víno mahagón má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polička závesná – masívna

25,00  s DPH
Potrpíte si na maximálnu jednoduchosť a zaujímavé nápady ? S touto poličkou vnesiete charakter do akejkoľvek miestnosti . Môžete ju použiť na praktické doplnky v kúpeľni , na koreničky v kuchyni , alebo ako výstavnú poličku na svoje úlovky z ciest . Možností je nespočetné množstvo , záleží len na Vašej kreativite ! Výška - 36 cm , dĺžka - 59 cm , šírka - 39 cm .

Regál moderný kovový

129,00  s DPH
Tento moderný regál môže byť použitý v obývacej izbe ako polička na knihy , alebo na vystavenie dekoračných predmetov , alebo na terase ako stojan na vystavenie rastlín, atď . Regál je vyrobený z kovu , preto sa veľmi ľahko čistí vlhkou handričkou a je vhodný aj do vlhkého prostredia , ako je kuchyňa , kúpeľňa , sklad a suterén . Vďaka kompaktnej konštrukcii lepšie využijete obmedzený priestor . Výška - 175 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 36 cm .

Regál na víno – basa

130,00  s DPH
Basa na víno predstavuje ideálny interiérový doplnok pre prezentáciu Vášho obľúbeného vína . Predná strana basy je otvorená , tým vzniká priestor pre police s kapacitou 10 fliaš . Výška - 135 cm , šírka - 48 cm , hĺbka - 18 cm .

Stojan rohový na kvety

85,00  s DPH
Stojan na kvety , knihy , alebo iné predmety . Regál s 3 sklápacími policami s ozdobným kovaným lemovaním . Výška - 124 cm , šírka - 47 cm , hĺbka - 30 cm .

Stojan zlatý s anjelom

130,00  s DPH
Čo tak zadovážiť si tento krásny stojan . Môžete na neho položiť čokoľvek , či už kvetináč , alebo misu s ovocím , telefón , fotografie . Skutočne ide o krásnu dekoráciu . Výška - 81 cm , šírka - 59 cm , hĺbka - 29 cm .