Zobrazených 1–12 z 25 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Mobilný kovový vešiak – čierny

79,90  s DPH
Tento mobilný kovový vešiak v čiernej farbe je vhodný na viac účelové využitie . Je jednoduché ho zostaviť , rozobrať a premiestniť . Svojou stabilnou štruktúrou , krásnym vzhľadom a svojimi mierami je ideálnym riešením pre každú miestnosť , kde je vyžadovaný rýchly prístup k odkladaciemu stojanu . Vďaka svojmu skvelému usporiadaniu môžete zavesiť oblečenie ako je to potrebné . Vešiak je vybavený 4 otočnými kolieskami . Výška - 111 cm , šírka - 101 cm .

Polica drevená na víno

19,90  s DPH
Polica drevená na víno má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Polica drevená na víno mahagón

19,90  s DPH
Polica drevená na víno mahagón má oddelené priehradky , ideálna pre milovníkov vína a tých , ktorí začínajú vlastnú vinársku zbierku , vhodná pre domácnosti , bary , hotely a reštaurácie . Dá sa zavesiť na stenu . V ponuke aj iná farba . Materiál - drevo palisander . Výška - 10 cm , dĺžka - 61 cm , šírka - 25 cm .

Regál – 12 priehradkový

549,00  s DPH
Doprajte si originálny regál , ktorý zaujme na prvý pohľad. Tmavo hnedý teakový regál so šírkou 145 cm obsahuje celkom 12 praktických priehradiek na prehľadné ukladanie a dokonale vynikne v obývacej izbe, pracovni alebo kdekoľvek inde. Využiť ho môžete tiež na uloženie kníh, kvetín, dekoračných predmetov a iných drobností. Regál sa predáva bez dekorácii. Výška – 200 cm , šírka – 145 cm , hĺbka – 39 cm .

Regál biely

239,00  s DPH
Originálny a zároveň praktický regál v bielej farbe z masívneho dreva bude skvelým doplnkom každej domácnosti. Môžete si ním zariadiť obývačku, detskú izbu či kanceláriu. V spodnej časti sú 2 praktické zásuvky s kovovými úchytkami a vo vrchnej časti 4 otvorené police. Výška – 210 cm ,šírka – 90 cm , hĺbka – 42 cm.

Regál biely s 2 šuplíkmi

195,00  s DPH
Originálny a zároveň praktický regál v bielej farbe z masívneho dreva bude skvelým doplnkom každej domácnosti. Môžete si ním zariadiť obývačku, detskú izbu či kanceláriu. V spodnej časti sú 2 praktické zásuvky s kovovými okrúhlymi úchytkami a vo vrchnej časti otvorené police. Výška – 189 cm ,šírka – 103 cm , hĺbka – 38,5 cm.

Regál policový

329,00  s DPH
Do piatich otvorených políc regálu umiestnite zásobu kníh vašich obľúbených literárnych klasikov. Jedna zásuvka potom poskytne diskrétny úkryt pre zásobu tabuliek čokolády či iných trvanlivých pochutín, o ktorých môžete vedieť len vy. Regál je z masívneho teakového dreva , preto je pevný a stabilný . Využiť ho môžete aj na iné účely. Výška – 200 cm , šírka – 54,5 cm , hĺbka – 34,5 cm .

Skriňa s 2 šuplíkmi – teaková

349,00  s DPH
Priestranná poličková skriňa – teaková , bude elegantným a unikátnym skvostom vo vašich spálňach. Je pevná a stabilná , tmavo hnedej farby . Ak si chcete zariadiť Vašu domácnosť a páči sa Vám vzhľad skrini , tak táto skriňa bude pre Vás správnou voľbou . V spodnej časti skrine sa nachádzajú 2 šuplíky , vrchná časť poličková . Výška – 210 cm , šírka – 136 cm , hĺbka – 53 cm .

Stojan rohový na kvety

85,00  s DPH
Stojan na kvety , knihy , alebo iné predmety . Regál s 3 sklápacími policami s ozdobným kovaným lemovaním . Výška - 124 cm , šírka - 47 cm , hĺbka - 30 cm .