Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Džbán keramický

19,00  s DPH
Vintage francúzska kameninová gargoulette fľaša na vodu so skutočne štýlovou uzavretou okrúhlou rukoväťou, ktorá vytvára krásny sochársky vzhľad. Používaná . Výška – 36 cm, šírka – 18 cm , priemer podstavca – 14 cm.

Nádoba veľmi veľká na zázvor

28,00  s DPH
Nádherná veľmi veľká nádoba na zázvor z kameniny vyrobená spoločnosťou Makkum Tichelaar v roku 1965. Polychrómovaná s levom na vrchu a ručne maľovaná. Má osemhranný tvar, no má zaoblené rebrované telo. Vo veľmi dobrom stave - používaná . Výška - 42 cm, šírka - 25 cm , priemer podstavca - 13 cm.

Podstavec na kvety – stĺpik

24,00  s DPH
Podstavec na kvety - stĺpik keramický bielej farby , ktorý dodá šmrnc Vašej záhrade. Môžete ho využiť aj ako podstavec na kvetináč. Krásne vynikne samostatne na terase alebo v kvetinovom záhone. Používaný . Výška - 60 cm , priemer podstavca - 24 cm .

Set porcelánový BOCH DELFTS

89,00  s DPH
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál DELFTS BOCH HOLLAND . Delftware alebo keramika Delft , tiež známa ako Delft Blue holandsky : (Delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro - bielu keramiku a mesto Delft v Holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť Delftware sa vyrába naďalej . V 17 . a 18 . storočí bol Delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej Európy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : Dóza - Výška - 38 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Priemer otvoru - 16 cm Priemer podstavca - 11 cm

Set porcelánový BOCH DELFTS

99,00  s DPH
Veľmi pekný ručne maľovaný porcelánový set , dóza s viečkom + 2 vázy originál DELFTS BOCH HOLLAND . Delftware alebo keramika Delft , tiež známa ako Delft Blue holandsky : (Delfts blauw ) , je všeobecný termín , ktorý sa v súčasnosti používa pre holandský hlinený cín , ktorý je formou fajansy . Väčšinou ide o modro - bielu keramiku a mesto Delft v Holandsku bolo hlavným výrobným strediskom . Začiatok tohto štýlu bol okolo roku 1600 a najuznávanejším obdobím výroby je obdobie okolo 1640 – 1740 , ale spoločnosť Delftware sa vyrába naďalej . V 17 . a 18 . storočí bol Delftware hlavným priemyselným odvetvím , ktoré vyvážalo do celej Európy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . V ponuke viac druhov . Rozmery : Dóza - Výška - 38 cm Šírka - 21 cm Váza - Výška - 27 cm Priemer otvoru - 13 cm Priemer podstavca - 10 cm

Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk

149,00  s DPH
Set porcelánový Flora Gouda Plateel Holland Handwerk je štýl holandskej keramiky pomenovaný podľa mesta Gouda , kde sa historicky vyrábala . Hrnčiarstvo Gouda získalo svetové prvenstvo na začiatku 20 . storočia a pre zberateľov je aj dnes veľmi žiaduce . Keramika Gouda je rozmanitá a vizuálne osobitá na vzhľad , typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými secesnými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . Rozmery : Dóza - Výška - 41 cm Šírka - 22 cm Váza - Výška - 31 cm Šírka - 18 cm Priemer otvoru - 12,5 cm Priemer podstavca - 11,5 cm

Súprava T . Delfts Bleau – ( 4 ks )

159,00  s DPH
Krásna bohato zdobená delftská modrá súprava , ktorá ilustruje ikonické holandské veterné mlyny pozostávajúca z 1 hlavnej vázy s vekom , 2 rovnakých bočných váz a 1 širšej vázy . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne . Poznámka - váza s vekom má menšie poškodenie. Výška 2 rovnakých váz - 27 cm, šírka - 17 cm. Výška vázy s vrchnákom - 42 cm, šírka - 20 cm. Výška 1 širšej vázy - 28 cm , šírka - 20 cm .

Súprava vintage modrých váz + nádoba s vekom

79,00  s DPH
Túto súpravu tvorí nádoba s vekom a 2 ručne maľovanými vázami z cca 60. rokov , ktoré sú zdobené modrobielou krajinou a kvetinovou výzdobou. Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na všetky dekorácie , nechajte sa uchvátiť týmto nádherným setom , ktorý nikdy nestarne .V zachovalom starožitnom stave. Používaná. Rozmery : Dóza – Výška – 32 cm Šírka – 14 cm Váza – Výška – 25 cm Šírka – 12 cm

Váza porcelánová – kvetovaná

33,00  s DPH
Váza porcelánová je typicky ilustrovaná farebnými a vysoko zdobenými kvetinovými vzormi . Ak pri zariaďovaní Vášho domova kladiete dôraz na dekorácie , nechajte sa uchvátiť touto nádhernou vázou , ktorá nikdy nestarne . Túto vázu si zamilujete nielen pre jej nadčasový vzhľad , ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom . Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady z generácie na generáciu . Vhodná ako darček . Výška - 43 cm , šírka - 21 cm .

Váza secesná – porcelánová

69,00  s DPH
Porcelán biely, maľovaný, glazovaný. Váza v dolnej časti guľovitého tvaru, s nízkou podstavou a úzkym dlhým hrdlom . Zdobená motívom dvoch sediacich žien . Či už s kvetom alebo bez, táto váza bude istým pútačom pre Vaše oči. Výška - 43 cm , podstavec - 27 x 23 cm .