Zobrazených 1–12 z 77 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Kreslo

Original price was: 99,00 €.Current price is: 80,00 €. s DPH
Ten skvelý pocit , keď budete mať svoje obľúbené kreslo a miesto na chvíľku relaxu len pre seba. Zaujme svojím pruhovaným poťahom a drevenými nohami ,ktoré spolu jednoducho ladia. Zapadne do každého interiéru. Konštrukcia aj nohy boli vyrobené z masívneho dreva, kreslo je tak trvácne a stabilné . Sedenie je príjemné k čomu prispievajú aj vysoké lakťové opierky . Toto kreslo vám bude robiť radosť po veľmi dlhú dobu. Kreslo má opotrebovanú látku viď. fotografie. Výška – 110 cm , šírka – 82 cm , hĺbka – 74 cm , výška sedenia – 53 cm , hĺbka sedenia – 47 cm .

Kreslo Ludvik XV ( 180 )

69,00  s DPH
Kreslo v štýle francúzskeho Ľudovíta XV má ručne tvarovaný rám a operadlo , ktoré je zakončené starožitným bielym lakom s prirodzene starnúcou patinou . Kreslo je čalúnené béžovou pruhovanou látkou . Sedadlo je podopreté elegantnými ryhovanými nohami s vyrezávaním v podobe kvetov . V zachovalom starožitnom stave so známkami opotrebovania s prirodzene starnutou patinou na dreve s niektorými ošúchanými miestami. Jedinečný a praktický doplnok pre váš interiér. Výška – 88 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 47 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Kreslo “BAROKO ” – krémovo – hnedé ( 182 )

175,00  s DPH
Luxusné kreslo "BAROKO" predstavuje kúsok nesúci sa v barokovom štýle, ktorý vašu obývačku premení na luxusnú sieň. Je vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré je obohatené precíznymi ručne vyrezávanými ornamentálnymi vzormi. Príjemné mäkké čalúnenie elegantne dopĺňa drevenú konštrukciu a vďaka elegantnej hnedej farbe vzniká originálny a jedinečný dizajn vhodný na spestrenie každého klasicky či koloniálne ladeného interiéru. K vášmu pohodliu prispejú aj čalúnené podrúčky v rovnakej farbe. Vyrezávané nožičky vytvárajú znamenitý vzhľad . Vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných barokových sídel. Pre milovníkov luxusu a tej najextrémnejšej elegancie je kreslo "BAROKO" skutočne výbornou voľbou. Používané. Výška – 119 cm , šírka – 88 cm , hĺbka – 70 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 62 cm .

Kreslo akcentové Raymour & Flanigan – ( set 2 ks )

480,00  s DPH
Príležitostné kreslo akcentové Raymour & Flanigan sa určite bude hodiť do každej domácnosti. Má ručne vyrezávaný rám z tvrdého masívneho dreva s oválnym chrbtom, zvlnenými ramenami a sústruženými nohami . Toto kreslo je vpredu aj vzadu čalúnené nádherne štruktúrovanou látkou. Silná konštrukcia. Neuveriteľná, nadčasová kombinácia ideálna na dotvorenie vášho interiéru! Ľahké opotrebovanie v súlade s vekom a používaním. Látka nie je roztrhaná , stačí pretepovať viď. fotografie . Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 110 cm , šírka – 76 cm , hĺbka – 75 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 64 cm .

Kreslo celočalúnené sivou látkou ( 189 )

69,00  s DPH
Kreslo celočalúnené sivou látkou bude úžasným doplnkom do každého súčasného , alebo moderného priestoru, ktorý potrebuje nádych decentného pôvabu. Stojí na pevných drevených nohách . Používané. Výška – 80 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 75 cm , výška sedu – 50 cm , hĺbka sedenia – 55 cm .

Kreslo drevené z roku cca 1900

74,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 54 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Kreslo hojdacie

249,00  s DPH
Vintage hojdacie kreslo na platforme z masívneho dreva , približne z roku 1950-1960 . Operadlo, lakťové opierky a sedadlo sú čalúnené farebnou látkou . Klasický dizajn hojdacieho kresla na plošine využíva pružiny a zakrivené koľajnice plošiny, ktoré poskytujú hladké hojdanie. Dokonale zapadne do priestoru modernej i klasickejšej obývacej izby. Svojim vzhľadom priamo nabáda k pohodlnému posedeniu napríklad s knihou . Používané . Výška – 108 cm , šírka – 57 cm , hĺbka – 69 cm , výška sedenia – 35 cm , hĺbka sedenia – 51 cm .

Kreslo koktailové vintage

82,00  s DPH
Štýlové koktailové kreslo zo 60. rokov, má zamatové čalúnenie a kovové skosené nohy. Krásne sedenie a béžová farba ideálne doplní a zvýrazni vašu miestnosť. Nadčasový kúsok vďaka svojim elegantným minimalistickým tvarom so zmyslom pre detail. V dobrom starožitnom stave. Výška – 70 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 62 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedenia – 49 cm .

Kreslo kožené čierne – široké

Original price was: 113,00 €.Current price is: 80,00 €. s DPH
Kreslo kožené čierne - široké je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Toto kreslo Vám dá kráľovský pocit a bude úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Kreslo má poškodenie . Viď. foto . Výška – 85 cm , šírka – 95 cm , hĺbka - 88 cm , výška sedu – 39 cm , hĺbka sedenia - 57 cm .

Kreslo kožené čierne – polohovateľné

270,00  s DPH
Toto polohovateľné kreslo kožené čierne , ktoré je štýlové a zároveň pohodlné , bude neodmysliteľnou súčasťou pri Vašom relaxovaní . Môže sa pochváliť elegantným dizajnom a je vybavené mechanizmom manuálneho nastavenia opierky nôh, ktorý vám umožní nájsť dokonalú polohu pre maximálne pohodlie. Či už odpočívate po dlhom dni , alebo si užívate pokojné popoludnie, toto polohovateľné kreslo ponúka súčasnú estetiku aj praktickú funkčnosť a zakaždým vám poskytne blažený zážitok zo sedenia . Vo veľmi dobrom používanom stave . Výška – 100 cm , šírka – 73 cm , hĺbka – 71 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Kreslo kvetované

85,00  s DPH
Elegantné kreslo látkové s kvetinovým vzorom , ktoré vďaka svojmu tvaru vyzýva na relaxáciu. Výhodou tohto kresla sú lakťové opierky a mäkký sedák. Dokonale zapadne do priestoru modernej i klasickejšej obývacej izby. Svojim vzhľadom priamo nabáda k pohodlnému posedeniu napríklad s knihou, šálkou kávy či pohárom dobrého vína. Svoje miesto si nájde aj v pokojnom kútiku s dobrou knihou. Používané . Výška – 90 cm , šírka – 86 cm , hĺbka – 70 cm , výška sedenia – 45 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Kreslo modré

77,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má modro - žltý látkový poťah . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 75 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 60 cm .