Zobrazených 1–12 z 42 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Dvoj kreslo – relaxačné

250,00  s DPH
Dvoj kreslo relaxačné sa bude hodiť do každého moderne ladeného interiéru , alebo na recepcie hotelov či kancelárií, dokonca aj do wellness. Vysoké kožené operadlo s čalúnenými a tvarovanými podrúčkami dodávajú dvoj kreslu komfortný vzhľad . Rám je vyrobený z masívneho dreva, vďaka ktorému je kreslo stabilné a trvácne . Výška – 85 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 89 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedu – 60 cm .

Kreslo hnedé z jelenej kože – (imitácia)

95,00  s DPH
Kreslo spája štýl a pohodlie . Jeho čalúnenie z jelenej kože (imitácia) hnedej farby dodá do Vášho interiéru dotyk luxusu . Jeho mäkké sedadlo a operadlo zaručia , že toto kreslo vytvorí perfektné miesto na odpočinok . Opierky rúk dodávajú kreslu klasický krásny vzhľad . Výška - 100 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 52 cm .

Kreslo kožené čierne – široké

113,00  s DPH
Kreslo kožené čierne - široké je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Toto kreslo Vám dá kráľovský pocit a bude úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Kreslo má poškodenie . Viď. foto . Výška – 85 cm , šírka – 95 cm , hĺbka - 88 cm , výška sedu – 39 cm , hĺbka sedenia - 57 cm .

Kreslo luxusné s podnožníkom

249,00  s DPH
Luxusné kreslo s podnožníkom je vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré je obohatené precíznymi ručne vyrezávanými ornamentálnymi vzormi. Príjemné mäkké čalúnenie elegantne dopĺňa drevenú konštrukciu a vďaka vzorovanému poťahu vzniká originálny a jedinečný dizajn , vhodný na spestrenie každého klasicky či koloniálne ladeného interiéru. K vášmu pohodliu prispejú aj čalúneno-drevené podrúčky v rovnakej farbe. Vyrezávané nožičky vytvárajú znamenitý vzhľad . Kreslo vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných starožitných sídel. Rozmer kresla - Výška – 115 cm , šírka – 63 cm , hĺbka – 66 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 50 cm . Rozmer podnožníka - Výška - 36 cm , šírka - 45 cm, hĺbka - 42 cm .

Kreslo modré

77,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má modro - žltý látkový poťah . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 75 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 60 cm .

Kreslo tmavo – hnedé

83,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má pevný rám s tmavo - hnedým látkovým poťahom . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 87 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 77 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 56 cm .

Kreslo tyrkysové “RETRO”

129,00  s DPH
Keď sa spoja štýl , elegancia , krása , pohodlie a funkčnosť , vzniká dokonalosť . Kráľovsky sa usaďte a nedajte sa ničím rušiť . Retro kreslo , ktoré budete s láskou využívať každý deň . Sedacia časť je oblečená do tyrkysovej brúsenej kože , konštrukcia je vyrobená z nerezu . Kúsok , ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti . Kreslo má však aj iné využitie . Zariaďujete kanceláriu , ktorá by Vás reprezentovala ? Kreslo ohúri každého obchodného partnera . Bude sa u Vás cítiť luxusne a docenený . Rovnaký výsledok dosiahnete aj v zasadačke či inej konferenčnej miestnosti . Výška - 87 cm , šírka - 62 cm , hĺbka - 90 cm , výška sedu - 44 cm , hĺbka sedu - 52 cm .

Kreslo ” UŠIAK ” – pruhované

200,00  s DPH
Pohodlie a relax ako nikdy predtým! Dokonalé kreslo do vašej obývačky, kde môžete zregenerovať svoje sily. Postarajte sa o svoju chrbticu a nohy a zároveň dodajte svojmu interiéru útulnosť a jedinečný vzhľad. Z tohto kresla bude nadšený každý člen vašej rodiny. V našej ponuke nájdete aj taburet v tomto štýle. Rozmer kresla – Výška – 110 cm , šírka – 92 cm , hĺbka – 80 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 52 cm .

Kreslo “CHESTERFIELD” – bordo

249,00  s DPH
Kreslo Chesterfield vás osloví trendovým štýlom. Je potiahnuté bordovou kožou , ktorá pôsobí “starodávne” a pripomína ošúchanú kožu, ale je pritom moderné. Prešívané operadlo ,veľkorysé polstrovanie ponúka neobmedzený komfort sedenia. Kreslo je možné umiestniť do obývacích miestností, salónov, klubov, ale aj do iných interiérov. Pevné a stabilné vďaka masívnej drevenej konštrukcii. V pôvodnom stave. Ku kreslu je možné zakúpiť aj dvojsedačku Výška – 81 cm , šírka – 146 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedu – 56 cm .

Kreslo “RETRO”

89,00  s DPH
Nábytok v retro štýle sa vracia do módy . Kreslo "RETRO" je vyrobené z masívneho dreva , čalúnené látkou v dvoch farebných prevedeniach . Vďaka nadčasovému dizajnu bude stále IN . Pohodlne tvarované drevené lakťové opierky , konštrukcia a nohy kresla sú krásne vyrezávané a tým dodávajú kreslu svojský štýl . Vhodné do každého interiéru . Cena je uvedená za 1 ks . ​Výška – 79 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 60 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedu – 48 cm .

Kreslo “RUSTIKÁL “

179,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje kúsok nesúci sa v rustikálnom štýle, ktorý vašu obývačku premení na luxusnú barokovú sieň. Kreslo je vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré je obohatené precíznymi ručne vyrezávanými ornamentálnymi vzormi. Príjemné mäkké čalúnenie elegantne dopĺňa drevenú konštrukciu a vďaka elegantnému poťahu v sivej farbe vzniká originálny a jedinečný dizajn vhodný na spestrenie každého klasicky či koloniálne ladeného interiéru. K vášmu pohodliu prispejú aj podrúčky . Vyrezávané nožičky vytvárajú znamenitý vzhľad typický pre štýle chippendale. Kreslo "RUSTIKÁL" vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných barokových sídel. Výška – 102 cm , šírka – 66 cm , hĺbka – 66 cm , výška sedu – 35 cm , hĺbka sedenia – 55 cm .

Kreslo béžové na kolieskach

99,00  s DPH
Ste unavený po celodennej práci? Jediné čo potrebujete je relax? Hľadáte štýlový doplnok alebo ideálne miesto na oddych? Naše kreslo Vám to všetko ponúka. Vkusný béžový poťah dokonale ladí s nohami na kolieskach v čiernej farbe . Operadlo je prešívané gombíkmi . Vhodné do bytu, ale aj kancelárie. Nové . Výška – 90 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedu – 47 cm .