Zobrazených 1–12 z 52 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Kreslo

80,00  s DPH
Ten skvelý pocit , keď budete mať svoje obľúbené kreslo a miesto na chvíľku relaxu len pre seba. Zaujme svojím pruhovaným poťahom a drevenými nohami ,ktoré spolu jednoducho ladia. Zapadne do každého interiéru. Konštrukcia aj nohy boli vyrobené z masívneho dreva, kreslo je tak trvácne a stabilné . Sedenie je príjemné k čomu prispievajú aj vysoké lakťové opierky . Toto kreslo vám bude robiť radosť po veľmi dlhú dobu. Kreslo má opotrebovanú látku viď. fotografie. Cena je uvedená za 1 ks . Výška – 110 cm , šírka – 82 cm , hĺbka – 74 cm , výška sedenia – 53 cm , hĺbka sedenia – 47 cm .

Kreslo drevené z roku cca 1900

74,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 54 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 43 cm .

Kreslo hnedé z jelenej kože – (imitácia)

95,00  s DPH
Kreslo spája štýl a pohodlie . Jeho čalúnenie z jelenej kože (imitácia) hnedej farby dodá do Vášho interiéru dotyk luxusu . Jeho mäkké sedadlo a operadlo zaručia , že toto kreslo vytvorí perfektné miesto na odpočinok . Opierky rúk dodávajú kreslu klasický krásny vzhľad . Výška - 100 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 52 cm .

Kreslo hranaté s kovovými nohami

95,00  s DPH
Toto kožené kreslo vďaka svojmu modernému a nadčasovému dizajnu vynikne v akýchkoľvek priestoroch. Má trvácny drevený rám poťah z čiernej kože a stojí na pevných kovových nožičkách , ktoré mu poskytujú stabilitu. Je pevné, no zároveň pohodlné a bude vám slúžiť celé roky. Kreslo zároveň predstavuje krásny doplnok do každého príbytku či kancelárie. Do vášho interiéru vnesie nádych jednoduchej elegancie. Výška – 74 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 74 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 54 cm .

Kreslo kožené čierne – široké

113,00  s DPH
Kreslo kožené čierne - široké je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Toto kreslo Vám dá kráľovský pocit a bude úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Kreslo má poškodenie . Viď. foto . Výška – 85 cm , šírka – 95 cm , hĺbka - 88 cm , výška sedu – 39 cm , hĺbka sedenia - 57 cm .

Kreslo luxusné s podnožníkom

249,00  s DPH
Luxusné kreslo s podnožníkom je vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré je obohatené precíznymi ručne vyrezávanými ornamentálnymi vzormi. Príjemné mäkké čalúnenie elegantne dopĺňa drevenú konštrukciu a vďaka vzorovanému poťahu vzniká originálny a jedinečný dizajn , vhodný na spestrenie každého klasicky či koloniálne ladeného interiéru. K vášmu pohodliu prispejú aj čalúneno-drevené podrúčky v rovnakej farbe. Vyrezávané nožičky vytvárajú znamenitý vzhľad . Kreslo vo vašej obývačke navnadí nezameniteľný starožitný vzhľad a vy si tak môžete vychutnať chvíle oddychu pri kozube či šálke čaju a na chvíľu sa premiestniť do luxusných starožitných sídel. Rozmer kresla - Výška – 115 cm , šírka – 63 cm , hĺbka – 66 cm , výška sedu – 43 cm , hĺbka sedenia – 50 cm . Rozmer podnožníka - Výška - 36 cm , šírka - 45 cm, hĺbka - 42 cm .

Kreslo modré

77,00  s DPH
Toto kreslo predstavuje skvelý doplnok do domácnosti , z ktorého sa budete tešiť každý deň . Kreslo má modro - žltý látkový poťah . Je stabilne a trvácne , a tak Vám bude slúžiť dlhé roky . Jednoduchý , klasický dizajn a štýlový vzhľad sa bude dokonale hodiť do každej obývačky . Bude sa Vám na ňom sedieť naozaj pohodlne . Toto kreslo Vám poskytne dokonalé miesto na príjemné rozhovory , oddych pri knihe , sledovanie televízie či nerušený odpočinok . Výška – 75 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 90 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedenia – 60 cm .

Kreslo starožitné

159,00  s DPH
Starožitné kreslo s nestarnúcim šarmom, čalúnené vzorovaným poťahom. Je zdobené vyrezávanými detailmi, ktoré mu pridávajú na kráse a vznešenosti. Okrem toho, že vám poskytne pohodlie dodá vášmu interiéru nadčasový dizajn. Kreslo je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Výška – 98 cm , šírka – 66 cm , hĺbka – 59 cm , výška sedenia – 50 cm , hĺbka sedenia – 54 cm .

Kreslo starožitné – holandské

75,00  s DPH
Toto kreslo bude krásnym kúskom do každej domácnosti. Rám kresla je vyrobený z kvalitného masívneho dreva a vyžaruje z neho pocit pevnosti a odolnosti, zatiaľ čo prútené sedenie ponúka pohodlný a relaxačný zážitok. Či už ho použijete v jedálni, obývačke alebo na terase, určite dodá vášmu priestoru nádych elegancie. Výška – 82 cm , šírka – 64 cm , hĺbka – 49 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedu – 40 cm .

Kreslo starožitné holandske

70,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia , ktoré bolo vyrobené v Holandsku so slameným sedákom cca z roku 1900 . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. Výška – 86 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 48 cm , výška sedu – 47 cm , hĺbka sedenia – 36 cm .

Kreslo starožitné polohovateľné

75,00  s DPH
Kreslo starožitné polohovateľné z masívneho dreva a pohodlnými opierkami rúk s možnosťou nastaviť ho posunutím zvislej kovovej tyče v zadnej časti na jednu z 3 určených úrovní. Má odnímateľný sedák a opierku . Kreslo je v dobrom vintage stave a má pôvodné čalúnenie. Bude vhodným doplnkom každého interiéru, ako je salónik, alebo kancelária. Dokonale sa bude hodiť aj do pohostinských , alebo firemných priestorov, bar, členský klub alebo aj chata. Používané . Výška – 86 cm , šírka – 60 cm , hĺbka – 93 cm , výška sedenia – 39 cm , hĺbka sedenia – 59 cm .

Kreslo starožitné rohové

73,00  s DPH
Drevené kreslo z konca 19. storočia v edwardiánskom štýle so slameným sedákom cca z roku 1900 , ktoré bolo vyrobené vo Veľkej Británii . Kreslo s tromi nohami a sústruženými šikmými madlami bude krásnym starožitným kúskom do vašej domácnosti. Výška – 80 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 48 cm , hĺbka sedenia – 41 cm .