Zobrazených 1–12 z 45 výsledkov

Klubové kreslo kožené hnedočierné

75,00  s DPH
Klubové kreslo , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je kožené vo farbe čiernohnedej , kreslo má malé poškodenie viď. fotka posledná . Kreslo má rozmery Šírka : 78 cm Výška : 90 cm Výška sedenia: 46 cm

Klubové kreslo kožené na kolieskach červené

70,00  s DPH
Klubové kreslo na kolieskach , ktoré si svoje využitie nájdete nielen v domácnostiach , ale aj v administratívnych priestoroch . Kreslo vyniká nielen pohodlnosťou , ale aj svojou nosnosťou - tá je až 150 kg . Kreslo je v ponuke 2 x červenej a 2 x čiernej farbe viď. posledné foto . cena je uvedená za jeden kus. Kreslo má rozmery Šírka : 49 cm Výška :81 cm Výška sedenia: 45 cm

Kresielko detské – červené

9,90  s DPH
Toto kreslo pre najmenšie deti je vyrobené z mäkkého materiálu a má snímateľný džínsový poťah , ktorý možno prať . Poťah má veľmi peknú červenú farbu . Výška - 44 cm , šírka - 50 cm , hĺbka - 41 cm , výška sedu - 13 cm , hĺbka sedu - 28 cm .

Kreslo kožené otočné – čierne

145,00  s DPH
Štýlové otočné relaxačné kožené kreslo v modernom prevedení Vám zabezpečí kvalitný a hlavne pohodlný oddych . Sledovanie seriálov a filmov , čítanie kníh a časopisov sa stane ešte príjemnejšou činnosťou . Kreslo je efektívne tvarované a zabezpečí Vám dostatočnú oporu tela . Výška – 108 cm , šírka – 86 cm , hĺbka – 96 cm , výška sedu – 40 cm , hĺbka sedenia – 56 cm .

Kreslo – pruhované

97,00  s DPH
Obľúbené kreslo pruhované má krásny nadčasový dizajn , bude sa hodiť do každej obývačky , alebo spálne . Dokonalé kreslo či už na čítanie knihy , alebo sledovanie televízie , alebo len tak na oddychovanie . Výška – 92 cm , šírka – 75 cm , hĺbka – 70 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedenia – 53 cm .

Kreslo “BAROKO” – červené

100,00  s DPH
Romantické barokové kreslo v modernom kabátiku . Vďaka výraznému prevedeniu a ľahkému udržiavateľnému materiálu si ho zamilujete . Hodí sa pre milovníkov extravagancie a môžeme Vám zaručiť , že sa v ňom budete cítiť , ako kráľ či kráľovná na panovníckom tróne . Výška - 107 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 68 cm , výška sedu - 40 cm , hĺbka sedu - 55 cm .

Kreslo biele vzorované

129,00  s DPH
Kreslo biele vzorované je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene bielou textíliou s modrým vzorom a má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 100 cm , šírka - 80 cm , hĺbka - 77 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo čierno – biele

69,00  s DPH
Kreslo čierno - biele je látkové s drevenou konštrukciou . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Toto kreslo Vám poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete na ňom sedieť celé hodiny . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 87 cm , šírka - 75 cm , hĺbka - 65 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 48 cm .

Kreslo fialové

95,00  s DPH
Kreslo fialové je skvelá kombinácia štýlového dizajnu a funkcie . Kreslo je čalúnene fialovou textíliou , má drevenú konštrukciu . Je robustné , no zároveň pohodlné . Je určené pre dlhé roky používania . Horné operadlo poskytne pohodlný zážitok zo sedenia , takže môžete sedieť celé hodiny bez bolesti chrbta a únavy . Je vhodné pre dekoráciu každého interiéru , vrátane spálne či obývacej izby . Jeho štýl dodá Vášmu priestoru jednoduchú , prirodzenú , príjemnú a relaxačnú atmosféru . Výška - 94 cm , šírka - 69 cm , hĺbka - 74 cm , výška sedenia - 45 cm , hĺbka sedenia - 55 cm .

Kreslo hnedé pruhované – látka + koža

115,00  s DPH
Pohodlné kreslo pruhované - látka + koža ponúka neobyčajný dizajn . Disponuje pevnou konštrukciou . Zadná strana kresla je potiahnutá látkou , vďaka čomu nájde svoje miesto kdekoľvek vo Vašom priestore . Vhodné ako TV kreslo k pokojnému sledovaniu Vášho obľúbeného televízneho programu . Výška – 114 cm , šírka – 82 cm , hĺbka – 71 cm , výška sedu – 44 cm , hĺbka sedenia – 50 cm .

Kreslo hnedé z jelenej kože – (imitácia)

95,00  s DPH
Kreslo spája štýl a pohodlie . Jeho čalúnenie z jelenej kože (imitácia) hnedej farby dodá do Vášho interiéru dotyk luxusu . Jeho mäkké sedadlo a operadlo zaručia , že toto kreslo vytvorí perfektné miesto na odpočinok . Opierky rúk dodávajú kreslu klasický krásny vzhľad . Cena je uvedená za 1 ks . Výška - 100 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 70 cm , výška sedenia - 43 cm , hĺbka sedenia - 52 cm .

Kreslo kožené čierne – široké

113,00  s DPH
Kreslo kožené čierne - široké je robustné s úžasne pevným komfortom sedenia . Perfektné kreslo , ktoré sa dá perfektne využiť aj pred televízorom . Oddýchnite si na tomto pohodlnom kresle , ktoré sa hodí do každého interiéru . Toto kreslo Vám dá kráľovský pocit a bude úžasným kreslom , v ktorom sa môžete schúliť . Kreslo má poškodenie . Viď. foto . Výška – 85 cm , šírka – 95 cm , hĺbka - 88 cm , výška sedu – 39 cm , hĺbka sedenia - 57 cm .