Zobrazených 1–12 z 54 výsledkov

Okrúhly stolík

69,00  s DPH
Tento elegantný okrúhly stolík okamžite dodá do Vašej obývacej izby, chodby alebo spálne dotyk štýlu. Dá sa použiť aj ako nočný stolík, telefónny stojan, podstavec na kvetináč, atď. Vďaka konštrukcii zo zliatiny je pevný, stabilný a odolný. Môže byť použitý na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámčekov , alebo dokonca rastlín v kvetináči. Na čistenie stačí len vlhká handrička. Výška - 61 cm , priemer - 55 cm .

Sada štyroch stolíkov

119,00  s DPH
Sada 4 stolíkov vyrobená z dreva je jedinečným kúskom . Stolíky sa dajú poskladať pod seba . Môžete ich použiť ako konferenčný stolík , príručný stolík alebo podstavec . Krásne príručné stolíky do modernej obývačky . Rozmery : 1) - Výška - 75 cm Šírka - 58 cm Hĺbka - 40,5 cm 2) - Výška - 72 cm Šírka - 48 cm Hĺbka - 34,5 cm 3) - Výška - 69 cm Šírka - 41 cm Hĺbka - 31,5 cm 4) - Výška - 66 cm Šírka - 34,5 cm Hĺbka - 29 cm

Set nočných stolíkov

140,00  s DPH
Tieto nočné stolíky sú vyrobené z masívu s veľmi pekným vzhľadom a dlhou životnosťou. Je pekne vyrezávaný. Vo vrchnej časti sa nachádza zásuvka. Skrinka aj zásuvka sa otvárajú pomocou drevených úchytiek. Stolík stojí na drevených guľatých nohách. Pri kúpe myslite na to, či sa stolík hodí do celkového vzhľadu spálne a či bude pri posteli dobre vyzerať aj zo stránky veľkosti. Nočné stolíky poskytujú ideálne miesto na odkladanie predmetov, ktoré potrebujete mať v blízkosti postele a pomôžu Vám udržiavať v spálni poriadok. Výška – 81 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 34 cm .

Stojan na časopisy

25,00  s DPH
Tento elegantný a pôsobivý stojan Vám umožní odložiť si svoje obľúbené časopisy tak , aby ste ich mali vždy poruke a zároveň Vášmu príbytku dodá nádych štýlu . Stojan na časopisy s obojstrannou zásuvkou poskytuje dostatok priestoru nielen na časopisy , ale aj na rôzne iné predmety . Stojan môžete využiť aj ako príručný či nočný stolík a umiestniť ho k pohovke , ležadlu či do spálne , a Vaše časopisy budete mať vkusne uložené a kedykoľvek na dosah ruky ! Tento stojan na časopisy sa bude hodiť takmer do každého príbytku . Výška – 47 cm , šírka – 32 cm , dĺžka – 60 cm .

Stolček drevený

29,00  s DPH
Drevený stolček z masívu hnedej farby bude nepostrádateľným pomocníkom v každej domácnosti. Či už ako príručný stolík , ako detská stolička, pomocník pri obúvaní, či stojan pod kvetináč. Výška – 46 cm , šírka – 38 cm , dĺžka - 55 cm .