Zobrazených 1–12 z 65 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Okrúhly stolík

69,00  s DPH
Tento elegantný okrúhly stolík okamžite dodá do Vašej obývacej izby, chodby alebo spálne dotyk štýlu. Dá sa použiť aj ako nočný stolík, telefónny stojan, podstavec na kvetináč, atď. Vďaka konštrukcii zo zliatiny je pevný, stabilný a odolný. Môže byť použitý na vystavenie dekoratívnych predmetov, fotorámčekov , alebo dokonca rastlín v kvetináči. Na čistenie stačí len vlhká handrička. Výška - 61 cm , priemer - 55 cm .

Stojan na časopisy

25,00  s DPH
Tento elegantný a pôsobivý stojan Vám umožní odložiť si svoje obľúbené časopisy tak , aby ste ich mali vždy poruke a zároveň Vášmu príbytku dodá nádych štýlu . Stojan na časopisy s obojstrannou zásuvkou poskytuje dostatok priestoru nielen na časopisy , ale aj na rôzne iné predmety . Stojan môžete využiť aj ako príručný či nočný stolík a umiestniť ho k pohovke , ležadlu či do spálne , a Vaše časopisy budete mať vkusne uložené a kedykoľvek na dosah ruky ! Tento stojan na časopisy sa bude hodiť takmer do každého príbytku . Výška – 47 cm , šírka – 32 cm , dĺžka – 60 cm .

Stojan na kvety

35,00  s DPH
Stojan na kvety bude vhodný do akejkoľvek miestnosti v dome. Je možné ho umiestniť do chodby , obývačky či pracovne. Je vyrobený z dreva. Vďaka svojim trom nožičkám je stabilný. Výška - 51 cm , priemer - 44 cm .

Stojan na kvety maľovaný

57,00  s DPH
Klasicky stolček , ktorý slúži ako stojan pod kvetináč je vhodný do akejkoľvek miestnosti , v ktorej kvety potrebujú dostatok svetla . Je vyrobený z dreva v čiernej farbe s maľovaným motívom na vrchnej doske . Vďaka svojím 3 vyrezávaným nožičkám je stabilný . Výška – 74 cm , priemer - 55 cm .

Stojan pod kvetináč – oválny

55,00  s DPH
Klasicky stolček , ktorý slúži ako stojan pod kvetináč je vhodný do akejkoľvek miestnosti , v ktorej kvety potrebujú dostatok svetla . Je vyrobený z dreva mahagónovej farby . Vďaka svojím 3 krásne vyrezávaným nožičkám je stabilný . Výška – 70 cm , šírka – 42 cm , dĺžka - 45 cm .

Stôl portugalský v barokovom štýle

149,00  s DPH
Tento portugalský stôl v barokovom štýle je vyrobený z masívneho dreva , má 2 zásuvkové priehradky s mosadznými úchytmi. Dobre tvarovaný obdĺžnikový vrch s tvarovaným okrajom cez vlys s vyrezávanými aplikovanými lištami . Jeho nohy sú krásne vyrezávané a sústružené . Vďaka krásnemu zdobeniu a vyrezávanému drevu sa bude skvelé hodiť do každého kúta vášho domova. Výška – 42 cm , dĺžka – 59 cm , šírka – 44 cm .

Stolček krémový

29,00  s DPH
Tento jedinečný stolček vyrobený z masívneho dreva s krémovou povrchovou úpravou bude skvelou súčasťou Vašej izby. Môže sa použiť aj ako stolček ku gauču, bočný stolček, koncový stolček a stolček do obývacej izby. Pevná vrchná doska poskytuje bezpečné a odolné miesto, kam si môžete položiť nápoje, košík s ovocím či vázu s kvetmi alebo iné ozdobné doplnky. Štyri pevné drevené nohy prispievajú k robustnej konštrukcii. V ponuke aj v inej farbe . Výška – 35,5 cm , šírka – 40 cm , dĺžka – 40 cm .

Stolček z dlaždíc

45,00  s DPH
Tento stolček môžete využiť na položenie lámp , alebo kvetov . Bude sa vám hodiť kedykoľvek, keď budete potrebovať čokoľvek odložiť. Drevená masívna konštrukcia dodáva stolíku vysokú pevnosť. Výška – 32 cm , šírka – 33 cm , dĺžka – 48,5 cm .

Stolík konferenčný – 47 x 79 x 120 cm ( v + d + h )

93,00  s DPH
Vneste do svojho príbytku nádych elegancie s týmto konferenčným stolíkom . Vďaka svojmu jednoduchému dizajnu za okamih skrášli interiér Vašej obývačky ! Stolík ku gauču je vyrobený z masívneho dreva a preto Vám bude slúžiť dlhé roky . Môžete ním zariadiť obývaciu izbu , jedáleň , alebo pracovňu . Výška - 47 cm , dĺžka - 120 cm , šírka - 79 cm .

Stolík konferenčný – kocka

149,00  s DPH
Moderný konferenčný stolík sa stane nenahraditeľným prvkom vo Vašej obývačke . Je veľmi príjemný na pohľad , navyše ho ľahko zladíte s okolitým interiérom . Na hornej doske Vám stolík poskytne veľa miesta na odkladanie vecí . Výška – 46 cm , šírka – 110 cm , dĺžka – 110 cm

Stolík dizajnový oválny – 60 roky

349,00  s DPH
Luxusný oválny konferenčný stolík v zlatom prevedení je dokonalým doplnením interiérov v lesklom štýle . Železná konštrukcia so zlatou povrchovou úpravou je doplnená tmavým sklom , ktorý stolíku dodáva vzdušnosť . Odlesky zlata v kombinácii so sklom sa dokonale hodia k čalúnenému nábytku zo zamatovej textílie. Subtílny dizajn z autentických materiálov krásne vynikne ako doplnenie k obľúbeným kreslám a sedačke . Okrem štýlových domácností sa stolík skvele hodí do luxusných reprezentatívnych priestorov firiem ,či hotelových priestorov . Výška - 47 cm , šírka - 100 cm , dĺžka - 130 cm .

Stolík dizajnový – 60 roky 47 x 57 x 43 cm ( v + d + š )

99,00  s DPH
Krásny , elegantný a moderný . Takto sa javí stolík , ktorý môžete hojne využiť na mnoho spôsobov a situácií . Vkusne sa bude vynímať ako toaletný stolík na najrôznejšie šminky a kozmetiku , zároveň ale dokáže splniť účel ako odkladací stolík na prenádherné kvetiny či dekorácie . Posúži aj ako konferenčný stolík . Výška - 47 cm , šírka - 43 cm , dĺžka - 57 cm . V ponuke aj iný rozmer .