Zobrazených 1–12 z 94 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Etažér

100,00  s DPH
Pekný etažér vyrobený z masívneho dreva v hnedom prevedení , ktorý má krásne vyrezávané nohy a ornamenty . Využiť ho môžete na vystavenie váz , zbierky obrazových rámov , alebo nočného stolíka. Je v dobrom starožitnom používanom stave s miernym opotrebovaním viď. fotografie . Výška – 65 cm , dĺžka – 101 cm , hĺbka – 46 cm .

Kufor starožitný cca z roku 1940

179,00  s DPH
Jedinečný a jediný svojho druhu čierny starožitný kufor cca z roku 1940 . Dostatočne priestranný na to ,aby sa doň zmestilo množstvo vecí a ideálne na to, aby ste ho mohli zdvojnásobiť - ako konferenčný stolík , alebo ho postaviť do vchodu, alebo ako rekvizitu na fotenie, svadobnú výzdobu, možnosti sú nekonečné! Vintage stav - na povrchu je vidieť opotrebovanie , ktoré pridáva tomuto kúsku jedinečný charakter a štýl. Kufor , ktorý stojí za to , odporučiť ho zberateľom a ľuďom, ktorí oceňujú kvalitu. Je zachovalý , zodpovedajúci veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. V pôvodnom starožitnom stave viď. fotografie . Výška – 61 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 49 cm .

Podstavec strieborný

55,00  s DPH
Výnimočný podstavec/stojan na rastliny drevený natretý kovovou striebornou farbou pre ešte väčší pôvab a sofistikovanosť. Tento podstavec si môžete vychutnať v rohu obývačky, alebo v predsieni vášho domova. Používaný . Výška - 60 cm , priemer - 28 cm .

Set 3 masívnych stolíkov

139,00  s DPH
Ide o súpravu 3 hniezdnych stolíkov z masívneho dubu vyrobených holandským ľudovo-umeleckým nábytkom. Rozkladací stôl s veľmi pohodlnou skladacou štruktúrou, ktorú možno vytiahnuť, alebo zoskupiť podľa vašich potrieb. Dajú sa flexibilne použiť ako príručný stolík do obývačky , alebo ako nočný stolík do spálne . Majú jednoduchý tvar a pevný vzhľad . Používané . Rozmery : Veľký – výška – 45 cm – dĺžka – 70 cm – šírka – 30 cm Stredný – výška – 40 cm – dĺžka – 60 cm – šírka – 30 cm Malý – výška – 34 cm – dĺžka – 30 cm – šírka – 20 cm

Set troch rustikálnych konferenčných stolíkov

99,00  s DPH
Set troch konferenčných stolíkov predstavuje prepojenie rustikálneho, vintage a koloniálneho štýlu. Stolíky sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva s tmavohnedou povrchovou úpravou. Vďaka tomu krásne vynikne najmä v svetlých miestnostiach s bielymi stenami, či už sa jedná o obývačku, halu alebo spálňu. Stolíky rôznych veľkostí možno využiť spolu , alebo každý sám ako príručný alebo konferenčný stolík. Krásne ryhované nožičky k vám domov vnesú nádych starých čias a skutočne luxusný vzhľad. Používaný. Rozmery : Veľký – výška – 55 cm – dĺžka – 52 cm – šírka – 33 cm Stredný – výška – 48 cm – dĺžka – 39 cm – šírka – 27 cm Malý – výška – 40 cm – dĺžka – 27 cm – šírka – 27 cm

Set vintage stolíkov – ( 2 ks )

46,00  s DPH
Sada 2 vintage stolíkov bude skvelým doplnkom do obývačky , alebo haly. Poskytnú stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, košíky s ovocím, vázy či iné dekoratívne predmety. Dajú sa využiť aj ako podstavce na kvetináče a telefóny , alebo ako konferenčné stolíky. Budú skutočne všestranné . Rozmery : Veľký – výška – 44 cm – dĺžka – 70 cm – šírka – 32 cm Malý – výška – 41 cm – dĺžka – 42 cm – šírka – 26 cm

Stojan na časopisy tmavo hnedý s jedným šuplíkom

65,00  s DPH
Tento pôsobivý stojan Vám umožní odložiť si svoje obľúbené časopisy tak , aby ste ich mali vždy poruke a zároveň Vášmu príbytku dodá nádych štýlu . Stojan na časopisy so zásuvkou poskytuje dostatok priestoru nielen na časopisy , ale aj na rôzne iné predmety . Môžete ho využiť aj ako príručný či nočný stolík a umiestniť ho k pohovke , ležadlu či do spálne a Vaše časopisy budete mať vkusne uložené a kedykoľvek na dosah ruky ! Bude sa hodiť takmer do každého príbytku . Výška – 52 cm , šírka – 54 cm , hĺbka – 32 cm .

Stojan na kvety osemhranný

40,00  s DPH
Tento osemhranný stojan na kvety , ktorý stojí na krížovom vyrezávanom podstavci s mohutnou stredovou nohou , vytvorí vo vašom interiéri praktický, ako aj dekoratívny doplnok. Je mimoriadne odolný a trvácny. Pevná vrchná doska je navyše ideálna aj na vystavenie dekoratívnych predmetov , ale môže poslúžiť aj ako stolík. Výška – 54,5 cm , šírka – 40 cm , hĺbka – 40 cm .

Stojan na kvety s dlaždicou

23,00  s DPH
Prečo si neskrášliť obývačku, spálňu, jedáleň , alebo chodbu týmto stojanom na kvety s dlaždicou z masívneho dreva. Skvele sa bude hodiť aj ako taburetka , konzolový stolík, stolík v predsieni , alebo ako príručný stolík v kúpeľni. Nenechávajte ho len tak pri stene – ozdobte ho svojou krásnou vázou, lampou, zrkadlom alebo rastlinami. Výška – 40 cm , priemer – 24,5 cm .

Stojan na časopisy

25,00  s DPH
Tento elegantný a pôsobivý stojan Vám umožní odložiť si svoje obľúbené časopisy tak , aby ste ich mali vždy poruke a zároveň Vášmu príbytku dodá nádych štýlu . Stojan na časopisy s obojstrannou zásuvkou poskytuje dostatok priestoru nielen na časopisy , ale aj na rôzne iné predmety . Stojan môžete využiť aj ako príručný či nočný stolík a umiestniť ho k pohovke , ležadlu či do spálne , a Vaše časopisy budete mať vkusne uložené a kedykoľvek na dosah ruky ! Tento stojan na časopisy sa bude hodiť takmer do každého príbytku . Výška – 47 cm , šírka – 32 cm , dĺžka – 60 cm .

Stojan na kvety – masív

30,00  s DPH
Prečo si neskrášliť obývačku, spálňu, jedáleň , alebo chodbu týmto elegantným stojanom na kvety z masívneho dreva. Skvele sa bude hodiť aj ako taburetka , konzolový stolík, stolík v predsieni , alebo ako príručný stolík v kúpeľni. Nenechávajte ho len tak pri stene - ozdobte ho svojou krásnou vázou, lampou, zrkadlom alebo rastlinami. Výška – 50 cm , priemer – 32 cm .

Stôl renesančný osemhranný z 19 . storočia

Original price was: 179,00 €.Current price is: 149,00 €. s DPH
Benátsky neorenesančný osemhranný orechový stôl z 18. storočia s konštrukciou zo sústruženého a ručne vyrezávaného masívneho orecha s vrchnou dyhovanou doskou . Stôl vyjadruje všetok vycibrený vkus doby a majstrovskú rezbársku zručnosť stolára . Vďaka svojmu tvaru a elegancii sa hodí a skrášli každé prostredie, moderné aj starobylé. Používaný . Vrchná časť dosky potrebuje opravu. viď . fotografie . Výška - 70 cm , priemer - 92 cm .