Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda – smreková

99,00  s DPH
Táto komoda je vyrobená zo smrekového dreva , je krásne vyrezávaná , stane sa praktickým doplnkom Vášho interiéru . Komoda má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom . Nad dvierkami voľný úložný priestor . Môžete v nej udržiavať Vaše časopisy , knihy , alebo potrebné veci . Pevná vrchná doska je ideálna na umiestnenie dekoratívnych predmetov , ako sú vázy alebo kvetináče . Bude sa skvele vynímať v obývačke , predsieni , alebo spálni a to doma aj na chalupe . Výška - 79 cm , šírka - 96 cm , hĺbka - 49 cm .

Komoda teaková s posuvnými dvierkami

299,00  s DPH
S flexibilným ukladaním môžete ľahko vytvoriť organizované pracovisko . Táto praktická komoda je ideálna pre bežné ukladanie kníh , časopisov , adresárov , kancelárskych potrieb a iných predmetov . Komoda je vyrobená z teakového dreva , ktorý je nielen odolný , ale sa zároveň aj ľahko čistí . Je to dobrá voľba pre tých , ktorí potrebujú extra veľký úložný priestor . Má praktické dvere , ktoré sa veľmi ľahko otvárajú a zatvárajú . Keďže sa dvierka neotvárajú do priestoru , predstavujú riešenie , ktoré šetrí priestor . 5 šuplíkov s kovovými úchytmi Vám umožnia ukryť drobné veci . Komoda má poškodenie - ( chýba zadná doska ) . Výška - 98 cm , šírka - 250 cm , hĺbka - 54,5 cm .

Komoda – patinovaná

139,00  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať a obklopte sa krásnym nábytkom s dušou ! Či už sa snažíte vybaviť obývaciu izbu či pracovňu , alebo skrátka len hľadáte vhodný doplnok do vstupnej haly , zamerajte sa na ideálnu kombináciu kvality a krásneho spracovania . Komoda je vyrobená z dreva - patinovaná . Má dvoje dvierka , za ktorými sa skrýva praktický úložný priestor , dva šikovné šuplíky v strede s otvoreným priestorom na poličku . Dodajte svojmu domovu prepych a preneste sa s touto komodou do elegantnej a romantickej atmosféry . Výška - 90 cm , šírka - 128 cm , hĺbka - 48 cm .

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda masívna – dub zlatý

169,00  s DPH
Komoda masívna Vás ihneď upúta . Vyžaruje štýlovým a jednoduchým dizajnom . Ponúka dostatok úložného priestoru za tromi dvierkami a dvomi zásuvkami . Kovové úchytky dodávajú dojem luxusu . Jednoduchosť a robustnosť komody poskytuje nedotknutú a čistú atmosféru . Vy a Vaši priatelia budete nadšení . Komoda sa stane ozdobou Vašej spálne , alebo obývačky . Výška - 85 cm , šírka - 145 cm , hĺbka - 54 cm .

Komoda nízka pod TV

149,00  s DPH
Komoda zaujme svojím štýlom , je elegantná vyrobená z kvalitného masívneho dreva . Disponuje 2 plnými vyklápacími dvierkami za ktorými sú v jednej časti 2 zásuvky a v druhej poličkový priestor , ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru . Dvierka komody sú bez úchytiek . TV komoda bude nielen skvelým doplnkom vo Vašej obývačke , ale aj Vám ponúkne množstvo úložného priestoru . Výška - 50,5 cm , šírka - 180 cm , hĺbka - 45 cm .

Komoda nízka 4 šuplíková

239,00  s DPH
Komoda nízka moderného štýlu a kvalitného prevedenia je elegantným prvkom . Je možné ju využiť ako stolík pod televízor , ale aj samostatne , alebo aj ako botník . Predné časti dvierok sú plné s poličkovým úložným priestorom . Komoda má v hornej časti 4 zásuvky . Výška – 86 cm , hĺbka – 52 cm , šírka – 206 cm .

Komoda priestranná

250,00  s DPH
Priestranná komoda je vhodná pre všetky domácnosti , ktoré potrebujú komodu s veľkým úložným priestorom . Je vyrobená z masívneho dreva vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti . Komoda má 2 praktické zásuvky a 2 x po ľavej a pravej strane dvierka s matným sklom , v strede dvoj - dvierka plné za ktorými sú poličky , ktoré zaisťujú dostatok úložného priestoru . Výška - 80 cm , šírka - 176 cm , hĺbka - 53 cm .

Komoda s veľkým úložným priestorom

45,00  s DPH
Komoda pozostáva zo 6 samostatných šuplíkov , ktoré sú navrhnuté pre poriadok vo Vašich osobných veciach . Naboku sa nachádzajú dvoj - dvierka , ktoré sú vo vnútri rozdelené 2 poličkami . Univerzálna komoda so šuplíkmi je určená do každej miestnosti - do spálne , do obývačky , do detskej izby , do predsiene alebo do haly . Výška - 84 cm , šírka - 106 cm , hĺbka - 35 cm .

Komoda secesná z roku cca 1940

299,00  s DPH
Komoda secesná z roku cca 1940 sa vyznačuje bohatým vyrezávaním . Vyrezávané ornamenty , hrana vrchnej dosky a nohy dodávajú ten správny nádych minulosti . Jedinečná komoda , ktorá prinesie do Vašej domácnosti kúsok histórie . Má dostatok úložného priestoru . Je praktická a dekoratívna , vhodná do obývačky , spálne alebo vstupnej haly . Výška - 104 cm , šírka - 208 cm , hĺbka - 63 cm .

Komoda 116 x 85 x 50 cm (š + v + h )

279,00  s DPH
Komoda je zhotovená z masívneho lesklého dreva . Je vhodná do obývacej izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie . Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor s 3 zásuvkami je dostatočne veľký . Vo vrchnej časti vysúvacia doska s dvoma malými šuplíkmi . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Táto dokonalá komoda by nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti . Výška - 85 cm , šírka - 116 cm , hĺbka - 50 cm .