Zobrazených 1–12 z 90 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Bufet z Jakubovskej éry ( 56 )

399,00  s DPH
Tento starožitný bufet z éry jakubovského obdobia je úžasným kusom vintage nábytku, ktorý spája krásu s funkčnosťou. Vyznačuje sa nádhernými ručne vyrezávanými detailmi, vrátane jakubovských nožičiek , vďaka ktorým je skutočne jedinečný. Poskytuje dostatok úložného priestoru so skrinkou , ktorá má jednu policu . Priestory skrinky sú ideálne na odkladanie riadu, skla a iných dekoratívnych predmetov. Vrchná nadstavba má dvoje dvierka s pôvodnými fazetovými sklami a krásnou vyrezávanou korunou . Celkovo je tento starožitný bufet z éry jakubovskeho obdobia výrazným kúskom, ktorý dodá eleganciu a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Jeho jedinečný štýl, ručne vyrezávané detaily a dostatok úložného priestoru z neho robia dokonalý doplnok každej kolekcie vintage nábytku. Bufet , ktorý stojí za to , odporučiť ho zberateľom a ľuďom, ktorí oceňujú vynikajúcu kvalitu. Je zachovalý , zodpovedajúci veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. Bohužiaľ už nedisponuje kľúčom Skladá sa z dvoch časti . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 165 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 59 cm .

Bufet starožitný ( 29 )

250,00  s DPH
Bufet starožitný z masívneho dreva okolo roku 1920 je zaujímavým zriedkavým modelom , vhodným na uloženie rôznych predmetov , vecí . Detailne vypracovaná kvalitná rezba , 2 šuplíky , v spodnej časti poličkový úložný priestor, vrchná časť s originálnym fazetovým zrkadlom , po bokoch 2 presklené dvierka s poličkami . Tento bufet bude klenotom vo Vašom domove ,lebo taký nemá hocikto. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 170 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Knižnica so skrinkou ( 13 )

129,00  s DPH
Knižnica so skrinkou z masívneho dreva Vám pomôže vytvoriť hrejivý pocit domova. Má 2 police a tak poskytne dostatok priestoru na vystavenie Vašej zbierky kníh, alebo dekorácii. Predná časť je presklená . Na jednej z bočných strán dvierka s krásnym vyrezávaním a vo vnútri s poličkami . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 103 cm , šírka – 125 cm , hĺbka – 35 cm .

Knižnica – písací stôl ( 144 )

295,00  s DPH
Dubová knižnica do kancelárie má vo vrchnej časti klenbu, ktorá je krásne vyrezávaná . Je dvojdverová s presklenou hornou časťou s panelmi a dvoma plne nastaviteľnými vnútornými policami . Nad základňou kancelárie s predným padacím otvorom sa odhaľuje vnútorný priestor, ktorý je šikovne skonštruovaný s priehradkami a šuplíkmi , do ktorých možno schovať dôležité dokumenty a cennosti. Pod písacou doskou sa nachádza jeden väčší šuplík a voľný úložný priestor s plnými dvoj dvierkami . Používaná . Pevná a stabilná . Výška – 185 cm , šírka – 92 cm , hĺbka – 47 cm .

Komoda – prebaľovací pult + polička

249,00  s DPH
Nostalgická komoda z masívneho dreva má 6 zásuviek rôznych veľkostí, takže budete mať dostatok úložného priestoru na uloženie všetkého. Vrch komody je dostatočne veľký, preto ho môžete využiť aj na prebaľovanie dieťaťa. Nástenná polica bude zasa ideálna , ako dekorácia , alebo na odkladanie ošetrovacích prostriedkov, ako sú misky a tuby. V skutočnosti je nástenná polica krásnym a funkčným doplnkom komody. Používaná . Rozmery : Komoda - Výška – 91 cm , šírka – 110 cm , hĺbka – 58 cm . Polička - Výška – 32 cm , šírka – 110 cm , hĺbka – 23 cm .

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda ” BAROKO “

89,00  s DPH
Táto komoda v barokovom štýle je vhodná na ukladanie vecí a bude u Vás doma určite vynikať . Komoda sa dá ľahko otvárať , má 3 šuplíky , ktoré sú krásne zdobené kovovými úchytkami a ornamentmi . Nohy sú pekne vyrezávané . Vďaka šuplíkom je funkčná , bez toho , aby to nejako narušilo jej štýlovú atraktívnosť . Používaná . Výška – 66 cm , šírka – 74 cm , hĺbka – 37 cm .

Komoda ” VERTIKO ” so zrkadlom ( 111 )

270,00  s DPH
Táto krásna " VERTIKO" komoda so zrkadlom cca z roku 1900 je veľmi krásna a nevšedná . Vrchná časť je krásne vyrezávaná , pozostáva z fazetovaného zrkadla v oválnom tvare , po každej strane s malou poličkou podopretou stĺpikmi . Spodná časť má 2 dvierka s menším zrkadielkom a odkladacím priestorom vo vnútri s 3 policami . Veľká zásuvka nad dvierkami s pôvodnými mosadznými úchytkami .Je v zachovalom starožitnom stave , zodpovedajúca veku a používaniu, zachovala si ale svoju krásu. Bohužiaľ už nedisponuje kľúčom . Skladá sa z dvoch časti . Výška – 197 cm , šírka – 103 cm , hĺbka – 44 cm .

Komoda ” BAROKO ” – zeleno – červená

99,00  s DPH
Komôdka " BAROKO " dodá sviežosť interiéru , vhodná do chodby , ku kreslu , pod domáci telefón , či len tak na ozdobu . Je vyrobená z dreva a upravená použitím dekoratívnych farieb . Má 3 praktické zásuvky . Komôdka nemá v spodnej časti kovanie . Výška – 58,5 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 36 cm .

Komoda čerešňová

189,00  s DPH
Táto elegantná čerešňová komoda je pekne spracovaná a stane sa ozdobou vašej izby. Bude vhodná do obývacích miestností, jedální a pre svoj štýl aj do chalupy. Disponuje štyrmi zásuvkami a bočnými dvierkami , ktoré sú vyplnené čírym sklom , za ktorými je polica. Používaná - viď. fotografie . Výška – 93 cm , šírka – 143 cm , hĺbka – 57 cm .

Komoda čerešňová – botnik

125,00  s DPH
Komoda čerešňová - botnik je v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou komody je jedna skrinka so sklenenými dvierkami a voľný poličkový úložný priestor, ktorý je možné využiť na odkladanie rôznych veci. Skrinka má kovovú úchytku. Vrchnú časť môžete využiť na čokoľvek. Výška – 45 cm , šírka – 115,5 cm , hĺbka – 55 cm .

Komoda čierna 4 šuplíková

129,00  s DPH
Komoda čierna 4 šuplíková je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom škandinávskom dizajne. Má rovné a čisté línie, ktoré vytvárajú útulný, relaxačný a príjemný interiér. Vďaka svojmu dizajnu ponúka komoda univerzálne využitie, dostatok úložného priestoru a môžete ju použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu. Používaná .Výška – 100 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 48 cm .