Zobrazených 1–12 z 59 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda ” BAROKO ” – zeleno – červená

84,20  s DPH
Komôdka " BAROKO " dodá sviežosť interiéru , vhodná do chodby , ku kreslu , pod domáci telefón , či len tak na ozdobu . Je vyrobená z dreva a upravená použitím dekoratívnych farieb . Má 3 praktické zásuvky . Komôdka nemá v spodnej časti kovanie . Výška – 58,5 cm , šírka – 56 cm , hĺbka – 36 cm .

Komoda čerešňová – botnik

125,00  s DPH
Komoda čerešňová - botnik je v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou komody je jedna skrinka so sklenenými dvierkami a voľný poličkový úložný priestor, ktorý je možné využiť na odkladanie rôznych veci. Skrinka má kovovú úchytku. Vrchnú časť môžete využiť na čokoľvek. Výška – 45 cm , šírka – 115,5 cm , hĺbka – 55 cm .

Komoda čierna 4 šuplíková

129,00  s DPH
Komoda čierna 4 šuplíková je vyrobená v jednoduchom a nadčasovom škandinávskom dizajne. Má rovné a čisté línie, ktoré vytvárajú útulný, relaxačný a príjemný interiér. Vďaka svojmu dizajnu ponúka komoda univerzálne využitie, dostatok úložného priestoru a môžete ju použiť v ktorejkoľvek miestnosti vášho bytu. Používaná .Výška – 100 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 48 cm .

Komoda dvojdverová s 2 šuplíkmi

185,00  s DPH
Táto komoda bude predstavovať vo vašom interiéri nielen praktický, ale aj dekoratívny doplnok . Má 2 šuplíky s 2 plnými dvierkami ,ktoré sú dekoratívne doladené čiernym vzorom, s okrúhlymi kovovými úchytmi . Vo vnútri skrinky sa nachádzajú 2 police . Pevná vrchná doska je ideálna na umiestnenie dekoratívnych predmetov, ako sú vázy alebo kvetináče. Je vyrobená z masívneho dreva. Táto komoda prinesie do Vašej domácnosti kúsok histórie . Výška – 96cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 45 cm .

Komoda s 2 šuplíkmi

120,00  s DPH
Komoda s 2 šuplíkmi z tvrdého dreva jaseň vnesie do vášho interiéru nádych pohodlia! Má 2 zásuvky a 1 plné dvierka s poličkovým úložným priestorom , ktoré poskytujú množstvo úložného priestoru. Pevná vrchná doska je ako stvorená na vystavenie ozdobných predmetov, fotorámikov, kvetov v kvetináči atď. Bude vhodná do obývacej izby , spálne, chodby aj do kancelárie. Komoda má poškodenie viď. fotografie. Výška – 65 cm , šírka – 59 cm , hĺbka – 59 cm .

Komoda so zrkadlom a mramorovou doskou

439,00  s DPH
Komoda so zrkadlom a mramorovou doskou , bude poskytovať optimálny priestor na uloženie potrebného príslušenstva. Má praktické zásuvky na drobnosti , okrem toho aj krásne vyrezávané zrkadlo zdobiace mramorovú dosku . Spodná časť má veľký úložný priestor. Je krásne vyrezávaná so zlatými kovovými úchytkami. Bude klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Skladá sa z 3 častí . V pôvodnom stave .Výška – 200 cm , šírka – 110 cm , hĺbka – 52 cm .

Komoda stará s ručnými rezbami

150,00  s DPH
Hľadáte niečo naozaj jedinečného ? Niečo, čo vám nenaruší existujúci interiér, ale zároveň sa stane výrazným kúskom vo vašom byte? Táto stará komoda z masívneho dreva vám domov prinesie harmóniu a kúzlo prírodného materiálu. Krásna ručná rezba zaručí nevšedný zážitok, pri ktorom zabudnete na každodenný zhon. Vnútro tejto komody má veľký odkladací priestor, originálne kované kovanie na dvierkach . Opotrebenie zodpovedá veku a používaniu s malými škrabancami a všeobecným opotrebovaním. Výška – 65 cm , šírka – 114 cm , hĺbka – 45 cm .

Komoda starožitná – cca 19 . storočie

499,00  s DPH
Veľmi nezvyčajná a veľkolepá masívna komoda sa stane klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Spodná časť má otváraciu skrinku s dvoma krásnymi dvierkami a zlatým zdobením ,nad ktorou sú 2 šuplíky. Zadná časť je vysúvacia a má 2 nastaviteľné police . Komoda má po bokoch aj posuvníky so zelenou plstenou podložkou . Vrchnú časť zdobí mramorová doska . Komoda je mierne opotrebovaná zodpovedajúca veku a používaniu, zachovala si ale svoju krásu. Mramorová doska je prelomená . Vhodná do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 90 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 65 cm . Celková výška po vysunutí - 146 cm .

Komoda v dvojfarebnom prevedení

299,00  s DPH
Táto vysokokvalitná masívna drevená komoda v dvojfarebnom prevedení sa zaručene stane pútavým doplnkom do obývačky, jedálne či do chodby. Tri zásuvky a 1 dvojdverová skrinka poskytne dostatok úložného priestoru na odkladanie dokumentov v pracovni, alebo doma na rôzne veci. Vrchná časť komody môže poslúžiť na televízor, dekorácie, alebo aj kvety . Ku komode si môžete z našej ponuky vyskladať aj celú zostavu. Výška – 95 cm , šírka – 190 cm , hĺbka – 47 cm .

Komoda vysoká na TV – orechová dyha

349,00  s DPH
Táto starožitná vysoká komoda na TV je vyrobená z orechového dreva- dyhovaná . Komoda disponuje 2 dvierkami , ktoré sa dajú využívať na 2 spôsoby . Buď klasickým otváraním ,alebo posuvným. Za dvierkami je veľký priestor na uloženie TV . V spodnej časti 1 veľký šuplík . Komoda má ručne vyrezávané ozdoby a krásne originálne úchyty . Jedinečný a praktický doplnok pre váš interiér. Je v pôvodnom stave, javí menšie známky poškodenia , viď. fotografie. Výška – 129 cm , šírka – 114 cm , hĺbka – 64 cm .

Komoda vysoká – ” ANTIK “

499,00  s DPH
Komoda starožitná bude nápaditým doplnkom do interiéru . K dispozícii má 3 veľké a 2 menšie zásuvky , ktoré majú dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Celkový dojem komody podčiarkuje jej dyhovanie a drevené okrúhle úchytky . Obklopte sa luxusom a doplňte svoj interiér ďalším skvostným kúskom. Výška – 132 cm , šírka – 131 cm , hĺbka – 55 cm .