Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Busta – dievča s klobúkom

39,00  s DPH
Talianska alabastrová busta mladého dievčaťa z konca 19. storočia s radostným výrazom, splývavé kučery padajúce spod čepca a šnurovaná blúzka bez rukávov. Úžasné detaily na rukách a tvári. Busta je na podstavci. Používaná s miernym poškodením viď. fotografie. Výška - 37 cm , priemer podstavca - 13 cm .

Busta kovová – dieťa

23,00  s DPH
Kovová busta hanblivé dieťa je krásne štylizovaná . Vynikne vo vašej obývačke , alebo pracovni. Je vhodná aj ako darček . Používaná . Výška - 19 cm , šírka - 13 cm , priemer podstavca - 6,5 cm .

Busta mladého chlapca

45,00  s DPH
Busta mladého chlapca s drzým pobaveným výrazom v tvári a miernym mrknutím očí. Pekný zberateľský kúsok . Skvelá aj ako dekorácia na komodu , využitie nájde aj v altánku či záhrade . Bez úlomkov alebo iných známok okrem bežného starnutia a drobných škrabancov. Používaná . Výška - 43 cm , šírka - 25 cm , priemer podstavca - 16 cm .

Set indiánskych sošiek – 5 ks

750,00  s DPH
Excelentne vyrobené kúsky indiánov , ktoré sa hodia pre všetkých nadšencov zbierok . Jedinečné sošky môžu tiež poslúžiť aj ako originálna dekorácia . Skvelý typ na darček .