Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Busta – dievča s klobúkom

39,00  s DPH
Talianska alabastrová busta mladého dievčaťa z konca 19. storočia s radostným výrazom, splývavé kučery padajúce spod čepca a šnurovaná blúzka bez rukávov. Úžasné detaily na rukách a tvári. Busta je na podstavci. Používaná s miernym poškodením viď. fotografie. Výška - 37 cm , priemer podstavca - 13 cm .

Busta kovová – dieťa

23,00  s DPH
Kovová busta hanblivé dieťa je krásne štylizovaná . Vynikne vo vašej obývačke , alebo pracovni. Je vhodná aj ako darček . Používaná . Výška - 19 cm , šírka - 13 cm , priemer podstavca - 6,5 cm .

Figúrka – mačka

34,00  s DPH
Vintage keramická soška mačky s povrchovou úpravou napodobňujúcou drevo a jeho štruktúru. Bude milým doplnkom do každej domácnosti. Používaná . Výška - 32 cm , priemer podstavca - 12 cm .

Figúrka – opitý muž

25,00  s DPH
Vintage drevená figúrka muža s fľašou a jazvečíkom, stojaceho pri lampe, ktorá má vešiaky s 3 malými štamprlíkmi. Možné využiť ako dekoráciu , alebo vešiačik na kľúče. S nemeckým textom na podstavci, vo voľnom preklade: „Myslím, že nikto nevidí, keď mám smäd, ale všetci vidia, keď sa opijem“. Používaná . Výška 29 cm , podstavec - 14 x 6 cm .

Psík boxer – betónový

15,00  s DPH
Psík boxer sa vyznačuje vysokou životnosťou, farebnou stálosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Bude vhodným doplnkom na spestrenie záhrady, parkov, či exteriéru firmy. Používaný . Výška - 15 cm , šírka - 15 cm .

Set indiánskych sošiek – 5 ks

750,00  s DPH
Excelentne vyrobené kúsky indiánov , ktoré sa hodia pre všetkých nadšencov zbierok . Jedinečné sošky môžu tiež poslúžiť aj ako originálna dekorácia . Skvelý typ na darček .

Socha – pes

30,00  s DPH
Táto vintage socha psa je navrhnutá tak, aby sedela na rovnom povrchu. Bude dokonalou dekoráciou na akúkoľvek policu, pracovnú plochu, krbovú rímsu , alebo na čo chcete . Používaná . Výška - 22 cm, šírka - 20 cm.

Soška – buldoček

16,00  s DPH
Živicová soška - buldoček bude vhodná ako darček pre milovníkov zvierat . Hodiť sa bude aj ako dekorácia do záhrady . Používaná . Výška - 10 cm , šírka - 15 cm .

Starenka

35,00  s DPH
Krásna figúrka starenky s košíkmi farebnej zeleniny z masívneho dreva z 80. rokov minulého storočia . Používaná . Výška - 36 cm , šírka podstavca - 14 cm .