Zobrazených 1–12 z 21 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Bábika starožitná – porcelánová

13,50  s DPH
Zbieranie bábik je koníček , ktorý sa v spoločnosti vyskytuje už dlho , ale sme si takmer istí , že len tak nezostarne . Bábiky sú krásnou ozdobou domácnosti , ktorá Vám urobí radosť zakaždým , keď sa na ňu pozriete . Bude milovaným kúskom vo Vašej zbierke . Výška - 40 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

199,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , na vrchnej a bočných častiach má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať a otvárať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 35 cm , šírka - 52 cm , hĺbka - 42 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

249,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , po bočných stranách má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 40 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 44 cm .

Lavička detská s úložným priestorom

25,00  s DPH
Kvalitná a zároveň veľmi krásna lavička s úložným priestorom , bude ideálnym doplnkom vďaka krásnym farbám a modernému vzhľadu . Bude sa hodiť do každej detskej izbičky - je tiež veľmi praktická. Jej úložný priestor sa hodí na uschovanie všetkých hračiek a kníh, aby už žiadne neboli rozhádzané po podlahe. Je vyrobená v modro-žlto-červenej farbe. Prekvapte svoje dieťa touto krásnou lavičkou a zabezpečte mu tak chvíle plné zábavy a zároveň aj peknú dekoráciu do izbičky. Hračky sú súčasťou lavičky . Používané . Výška – 51 cm , šírka – 41 cm , hĺbka – 26 cm .

Postieľka detská – športové autíčko

139,00  s DPH
Každé dieťa, ktoré sa rado hrá s autíčkami , by sa raz chcelo previezť v poriadnom pretekárskom aute. Než nastane doba, kedy dospeje a bude si môcť tento sen splniť samo, bude to trvať ešte veľkú riadku rokov. Keď mu ale zaobstaráte posteľ na spanie v tvare auta, sny sa zmenia v skutočnosť už teraz. Veľmi pekná detská postieľka v spodnej časti s pevnou doskou , bez matraca . Toto elegantné plastové modré autíčko skvelo zapadne do izbičky či už pre dievčatá , alebo chlapcov . Používaná vo veľmi dobrom stave . Výška prednej časti - 35 cm , výška zadnej časti - 50 cm , dĺžka vonkajšej časti - 160 cm , šírka vonkajšej časti - 110 cm .

Retro karaván

49,00  s DPH
Plechová ozdoba karavanu so surfovou doskou a batožinou na streche , bude krásnou ozdobou do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave .Je to kvalitný zberateľský predmet. Výška – 22 cm , šírka – 25 cm , dĺžka – 28 cm .

Retro model – “BAGER”

49,00  s DPH
Krásny kovový model "BAGER" v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodná do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 12 cm , dĺžka - 38 cm .

Retro model – kamión

38,50  s DPH
Krásny kovový model - kamión v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 11.5 cm , dĺžka - 35,5 cm .

Retro model – motorka

43,90  s DPH
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 21 cm , šírka - 14 cm , dĺžka - 39 cm .

Retro model – motorka

27,50  s DPH
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 19 cm , šírka - 10 cm , dĺžka - 27 cm .

Retro model – motorka

25,90  s DPH
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 17 cm , šírka - 19 cm , dĺžka - 35 cm .

Retro model – motorka

39,90  s DPH
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 18 cm , šírka - 17 cm , dĺžka - 31 cm .