Zobrazených 1–12 z 29 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Bábika starožitná – porcelánová

16,50  s DPH
Zbieranie bábik je koníček , ktorý sa v spoločnosti vyskytuje už dlho , ale sme si takmer istí , že len tak nezostarne . Bábiky sú krásnou ozdobou domácnosti , ktorá Vám urobí radosť zakaždým , keď sa na ňu pozriete . Bude milovaným kúskom vo Vašej zbierke . Výška - 43 cm .

Bábika starožitná – porcelánová

14,50  s DPH
Zbieranie bábik je koníček , ktorý sa v spoločnosti vyskytuje už dlho , ale sme si takmer istí , že len tak nezostarne . Bábiky sú krásnou ozdobou domácnosti , ktorá Vám urobí radosť zakaždým , keď sa na ňu pozriete . Bude milovaným kúskom vo Vašej zbierke . Výška - 40 cm .

Bábika starožitná – porcelánová

13,50  s DPH
Zbieranie bábik je koníček , ktorý sa v spoločnosti vyskytuje už dlho , ale sme si takmer istí , že len tak nezostarne . Bábiky sú krásnou ozdobou domácnosti , ktorá Vám urobí radosť zakaždým , keď sa na ňu pozriete . Bude milovaným kúskom vo Vašej zbierke . Výška - 40 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

199,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , na vrchnej a bočných častiach má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať a otvárať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 35 cm , šírka - 52 cm , hĺbka - 42 cm .

Chladnička “RETRO ” – “Coca Cola “

249,00  s DPH
Legendárna prenosná chladnička na Coca Colu je imidžová a okrem jej praktického využitia na chladenie potravín a nápojov bude aj vkusným a nápadným prvkom vo Vašom interiéri . Je originálnej červenej Coca Cola farby , takže ju len veľmi ťažko prehliadnete . Je prenosná , po bočných stranách má rúčky , aby ste ju mohli pohodlne prenášať . V minulosti sa bez nej nezaobišiel žiadny piknik . Výška - 40 cm , šírka - 70 cm , hĺbka - 44 cm .

Koník hojdací – drevený

18,00  s DPH
Stačí trochu vášho času a hojdacieho dreveného koníka si môžete zrenovovať svojpomocne. Je síce viac než isté, že na drevenom koníkovi sa nezmazateľne podpísal zub času, môžete ho však obliecť do „nového šatu“ a bude vyzerať, akoby ste ho práve doniesli z obchodu. Určite Vás poteší nález starej drevenej hračky z Vášho detstva. Výška – 56 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 37 cm .

Koník hojdací 2 v 1

49,00  s DPH
Hojdací koník je snom mnohých detí, hrajú sa s ním chlapci aj dievčatá, starší i mladší. Drevené lyžiny zaisťujú stabilitu pri hre a hojdaní a na nich umiestnené prídavné "nožičky" zaisťujú bezpečnosť pri nastupovaní a vystupovaní. Lyžiny sú navrhnuté tak, aby sa dieťa mohlo na koni hojdať , alebo sa pohybovať ako na odrážadle. Na ich koncoch sú k náprave pripevnené kolieska, ktoré stačí nakloniť, vďaka čomu sa kôň postaví na lyžiny alebo kolesá. Výška – 70 cm , šírka – 84 cm , hĺbka – 41 cm .

Lavička detská s úložným priestorom

25,00  s DPH
Kvalitná a zároveň veľmi krásna lavička s úložným priestorom , bude ideálnym doplnkom vďaka krásnym farbám a modernému vzhľadu . Bude sa hodiť do každej detskej izbičky - je tiež veľmi praktická. Jej úložný priestor sa hodí na uschovanie všetkých hračiek a kníh, aby už žiadne neboli rozhádzané po podlahe. Je vyrobená v modro-žlto-červenej farbe. Prekvapte svoje dieťa touto krásnou lavičkou a zabezpečte mu tak chvíle plné zábavy a zároveň aj peknú dekoráciu do izbičky. Hračky sú súčasťou lavičky . Používané . Výška – 51 cm , šírka – 41 cm , hĺbka – 26 cm .

Motorka hojdacia

25,00  s DPH
Stačí trochu vášho času a hojdaciu motorku si môžete zrenovovať svojpomocne. Je síce viac než isté, že na drevenej motorke sa nezmazateľne podpísal zub času, môžete ju však obliecť do „nového šatu“ a bude vyzerať, akoby ste ju práve doniesli z obchodu. Určite Vás poteší nález starej drevenej hračky z Vášho detstva. Výška – 52 cm , šírka – 41 cm , dĺžka – 106 cm .

Retro model – “BAGER”

49,00  s DPH
Krásny kovový model "BAGER" v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodná do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 12 cm , dĺžka - 38 cm .

Retro model – kamión

38,50  s DPH
Krásny kovový model - kamión v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 15 cm , šírka - 11.5 cm , dĺžka - 35,5 cm .

Retro model – motorka

43,90  s DPH
Krásny kovový model motorky v retro štýle Vám učaruje . Bude jedinečným kúskom v zbierke vašich retro modelov . Mladších obdivovateľov bude zvádzať na hranie , ale tí , ktorí z hrania už dávno vyrástli , ho budú strážiť ako oko v hlave . Vhodný do tradičnej chalupy , ale aj do moderného bytu , pretože retro doplnky sa dnes kombinujú aj s moderným interiérom . Unikátny darček s ktorým určite potešíte . Výška - 21 cm , šírka - 14 cm , dĺžka - 39 cm .