Zobrazených 1–12 z 1493 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

“MAXI” nerezový nôž

59,00  s DPH
Nadčasovo elegantný nôž . Moderný dizajn , čisté línie a štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tomto MAXI nerezovom noži . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Nôž sa dá zavesiť na stenu . Dĺžka - 125 cm , šírka - 14 cm . Nový . V ponuke aj iné príbory tejto "MAXI" veľkosti .

“MAXI” nerezový krájač syra

59,00  s DPH
Nadčasovo elegantný nerezový krájač syra . Moderný dizajn , čisté línie a štipka klasiky , to všetko sa skrýva v tomto MAXI nerezovom krájači syra . Dizajnová dekorácia , ktorá je vhodná do rôznych hotelov aj penziónov , alebo do reštauračných zariadení , kaviarní a pod . Krájač sa dá zavesiť na stenu . Dĺžka - 119 cm , šírka - 32 cm . V ponuke aj iné príbory tejto "MAXI" veľkosti . Nová .

Antický svietnik

9,90  s DPH
Svietnik v starožitnom antickom prevedení , dodá Vašej obývačke , či spálni romantický nádych . V ľahkej antickej šedej farbe . Výška 31 cm , šírka podstavca - 9 cm , priestor pre sviečku - 9 cm . Materiál - sklo .

Bábika starožitná – porcelánová

13,50  s DPH
Zbieranie bábik je koníček , ktorý sa v spoločnosti vyskytuje už dlho , ale sme si takmer istí , že len tak nezostarne . Bábiky sú krásnou ozdobou domácnosti , ktorá Vám urobí radosť zakaždým , keď sa na ňu pozriete . Bude milovaným kúskom vo Vašej zbierke . Výška - 40 cm .

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

Original price was: 19.780,00 €.Current price is: 9.950,00 €. s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bicykel ” RETRO “

139,00  s DPH
Oprite o plot tento starý bicykel a urobte z neho neprehliadnuteľný doplnok vašej záhrady. Je množstvo skvelých nápadov, ako by ste ho mohli ozdobiť , alebo využiť . Najväčšej popularite sa však teší ako dekoračný prvok v záhrade . Čo si z neho urobíte je už len na Vás ! Výška - 115 cm , šírka - 198 cm .

Budík retro

8,00  s DPH
Štýlový retro budík kovový v ráme čiernej farby. Má ciferník čiernej farby s nadpisom Golden Gate a čierne arabské číslice . Tento budík bude krásnou dekoráciou na pracovný stôl v kancelárii či pracovni. Nefunkčný . Výška - 12 cm , šírka - 11 cm .

Bufet secesný ( 60 )

299,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti po bočných stranách klenbové fazetované zrkadlá v spodnej časti s vyrezávaným ornamentom , v strednej časti malé sklenené dvoj dvierka , nad ktorými je poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Celý bufet je krásne vyrezávaný .Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet secesný ( 97 )

260,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti sú presklené dvoj dvierka , po bočných stranách voľný priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka za ktorými sa ukrýva jedna polica . Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 193 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet starožitný skriňa v štýle Henrii – ( 82 )

369,00  s DPH
Tento krásny bufet v štýle Henrii so svojou bohatou originálnou a pôsobivou veľkosťou bude hrdo stať v každej miestnosti . Má pekné vyrezávanie , ako aj detailné lišty na dvierkach a stĺpikoch, ktoré predstavujú kvalitu a remeselné spracovanie, ktorým je tento štýl nábytku známy vo svojom regióne Francúzska. Horná časť (skrinka so sklenenými dvierkami) má 2 vnútorné police. Spodná časť (Základňa) má veľkú vnútornú policu a nad ňou 2 zásuvky. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Vzhľadom na svoj vek stále v peknom starožitnom stave . Výška – 230 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 56 cm .

Bufet starožitný ( 154 )

270,00  s DPH
Starožitný masívny bufet , ktorého horná časť má vyrezávaný vrch nad 3 presklenými dvierkami a jednou policou . Otvorená stredná časť má zrkadlový chrbát a stĺpiky, ktoré podopierajú hornú časť. Základňa má 2 zásuvky nad dvomi dvierkami s vyrezávaním . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .