Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Ohrádka detská – biela

99,00  s DPH
Drevená ohrádka pre deti zaistí bábätku bezpečný a pohodlný priestor na hranie a učí ich samostatnosti. Do ohrádky sa zmestí množstvo hračiek, deti si v nej môžu vyvádzať, ale pokojne tiež odpočívať. Aj mamičky si potrebujú sem tam nachvíľu oddýchnuť a mať tak trochu voľného času pre seba . Drevená ohrádka je vyrobená z masívneho dreva . Výška – 85 cm , šírka – 101 cm , hĺbka – 79 cm .

Posteľ manželská dubová

439,00  s DPH
Manželská posteľ celodrevená v rustikálnom štýle je vyrobená z masívneho dreva dub. Lakovaná , bez úložného priestoru . Kvalitná , stabilná a pevná posteľ .Rozmery postele sú 150 x 220 cm, ideálna veľkosť pre spanie dvoch osôb. Výška čela pri hlave je 90 cm, čo poskytuje oporu pre vašu hlavu a chrbticu, zatiaľ čo čelo pri nohách má výšku 70 cm. Táto dubová manželská posteľ je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, trvanlivý a elegantný kus nábytku pre svoju spálňu. Posteľ má po jednej bočnej strane menší škrabanec , ale stále vyzerá dobre . Uvedená cena je s matracom a roštom .

Posteľ Marcela Prousta

450,00  s DPH
Posteľ Marcela Prousta je luxusná mosadzná posteľ z roku cca 1880 , ktorá dodá Vašej spálni jedinečnosť. Kovová konštrukcia je doplnená ornamentmi . Pevné kovové telo ju drží pri živote. Nohy postele sú na kolieskach . Krásna posteľ , ktorá ukrýva v sebe tajuplný príbeh. Je mimoriadne pôsobivá , osvieži váš interiér a vnesie do vašej spálne nevšednú atmosféru. Pozostáva z 3 častí a je ľahko skladateľná . Posteľ nedisponuje matracom. Rozmery : Výška predného čela - 125 cm Výška zadného čela - 90 cm Celkové rozmery postele - Výška - 30 cm Dĺžka - 213 cm Šírka - 122 cm Rozmer pre matrac : Dĺžka - 200 cm Šírka - 115 cm

Postieľka detská – športové autíčko

139,00  s DPH
Každé dieťa, ktoré sa rado hrá s autíčkami , by sa raz chcelo previezť v poriadnom pretekárskom aute. Než nastane doba, kedy dospeje a bude si môcť tento sen splniť samo, bude to trvať ešte veľkú riadku rokov. Keď mu ale zaobstaráte posteľ na spanie v tvare auta, sny sa zmenia v skutočnosť už teraz. Veľmi pekná detská postieľka v spodnej časti s pevnou doskou , bez matraca . Toto elegantné plastové modré autíčko skvelo zapadne do izbičky či už pre dievčatá , alebo chlapcov . Používaná vo veľmi dobrom stave . Výška prednej časti - 35 cm , výška zadnej časti - 50 cm , dĺžka vonkajšej časti - 160 cm , šírka vonkajšej časti - 110 cm .