Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Zobraziť 9 24 36

Ohrádka detská – biela

99,00  s DPH
Drevená ohrádka pre deti zaistí bábätku bezpečný a pohodlný priestor na hranie a učí ich samostatnosti. Do ohrádky sa zmestí množstvo hračiek, deti si v nej môžu vyvádzať, ale pokojne tiež odpočívať. Aj mamičky si potrebujú sem tam nachvíľu oddýchnuť a mať tak trochu voľného času pre seba . Drevená ohrádka je vyrobená z masívneho dreva . Výška – 85 cm , šírka – 101 cm , hĺbka – 79 cm .

Posteľ manželská dubová

439,00  s DPH
Manželská posteľ celodrevená v rustikálnom štýle je vyrobená z masívneho dreva dub. Lakovaná , bez úložného priestoru . Kvalitná , stabilná a pevná posteľ .Rozmery postele sú 150 x 220 cm, ideálna veľkosť pre spanie dvoch osôb. Výška čela pri hlave je 90 cm, čo poskytuje oporu pre vašu hlavu a chrbticu, zatiaľ čo čelo pri nohách má výšku 70 cm. Táto dubová manželská posteľ je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný, trvanlivý a elegantný kus nábytku pre svoju spálňu. Posteľ má po jednej bočnej strane menší škrabanec , ale stále vyzerá dobre . Uvedená cena je s matracom a roštom .

Posteľ Marcela Prousta

450,00  s DPH
Posteľ Marcela Prousta je luxusná mosadzná posteľ z roku cca 1880 , ktorá dodá Vašej spálni jedinečnosť. Kovová konštrukcia je doplnená ornamentmi . Pevné kovové telo ju drží pri živote. Nohy postele sú na kolieskach . Krásna posteľ , ktorá ukrýva v sebe tajuplný príbeh. Je mimoriadne pôsobivá , osvieži váš interiér a vnesie do vašej spálne nevšednú atmosféru. Pozostáva z 3 častí a je ľahko skladateľná . Posteľ nedisponuje matracom. Rozmery : Výška predného čela - 125 cm Výška zadného čela - 90 cm Celkové rozmery postele - Výška - 30 cm Dĺžka - 213 cm Šírka - 122 cm Rozmer pre matrac : Dĺžka - 200 cm Šírka - 115 cm

Postieľka prútená

40,00  s DPH
Táto prútená postieľka je ideálnou variantou pre klasickú postieľku s tým, že ju môžete kdekoľvek jednoducho premiestniť . Košík je ručne pletený, kvalitne spracovaný, osadený na stabilnej drevenej konštrukcii , držiak striešky je látkový - sklápací . Vzhľadom na oválny tvar, pritúli dieťatko z každej strany, čím mu dáva pocit bezpečia. Postieľka je v stave zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovala si ale svoju krásu. Vhodná na renováciu. V pôvodnom stave . Výška celková – 120 cm , výška - 86 cm , dĺžka – 97 cm , hĺbka – 53 cm .