Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Lehátko plastové

50,00  s DPH
Elegantné nastaviteľné lehátko s rámom vyrobené z plastu , je nastaviteľné v 4 polohách, rúrkovitý rám, ležiaca časť je z vymeniteľnej priedušnej syntetickej látky . Kostra v bielej farbe , látka v sivej farbe . Toto plážové lehátko Vám zaisti maximálny komfort pri bazéne a pri opaľovaní sa . Výška - 37 cm , šírka - 72 cm , dĺžka - 196 cm .

Ohrádka detská – biela

99,00  s DPH
Drevená ohrádka pre deti zaistí bábätku bezpečný a pohodlný priestor na hranie a učí ich samostatnosti. Do ohrádky sa zmestí množstvo hračiek, deti si v nej môžu vyvádzať, ale pokojne tiež odpočívať. Aj mamičky si potrebujú sem tam nachvíľu oddýchnuť a mať tak trochu voľného času pre seba . Drevená ohrádka je vyrobená z masívneho dreva . Výška – 85 cm , šírka – 101 cm , hĺbka – 79 cm .

Posteľ manželská ratanová

249,00  s DPH
Táto posteľ z pravého ratanu s jedinečným pleteným rámom predstavuje perfektný nábytok pre tých , ktorí chcú do svojej spálne priniesť kúsok exotickej atmosféry . Z tejto ratanovej postele vyžaruje nádych prírodného šarmu a tak predstavuje naozaj výrazný doplnok do vašej izby ! Posteľný rám je z kovu a tak je odolný voči opotrebovaniu spôsobenému každodenným používaním . Čelo postele poskytuje pohodlné miesto , na ktoré si môžete oprieť chrbát . Posteľ sa jednoducho montuje . Matrace nie sú súčasťou postele . K posteli sú aj 2 nočné stolíky . Celkový rozmer postele - výška hlavovej časti - 97 cm , šírka - 186 cm , dĺžka - 262 cm . Výška nohovej steny - 71 cm . Priestor pre matrac - šírka - 180 cm , dĺžka - 212 cm . Rozmer nočného stolíka - výška - 51 cm , šírka - 60 cm , dĺžka - 44 cm . Cena postele bez dekorácie .