Zobrazených 1–12 z 127 výsledkov

Obraz na skle industriálny – pláž

223,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 64 cm , dĺžka - 158 cm .

Obraz plexisklo industriálny – interiér

149,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 80 cm , dĺžka - 120 cm .

Obraz – 3 nádoby

45,00  s DPH
Obraz na plátne 3 nádoby je nástenná dekorácia s dreveným rámom , zasklenený .Vhodný pre najrôznejšie interiéry. Vydarene ozdobí kanceláriu, alebo byt v každom štýle. Ak stavíte na tento obraz , stavíte na estetiku a detailné vyhotovenie, čiže na to, čo je pri zariaďovaní svojho hniezdočka kľúčové. Obraz na plátne spôsobí, že váš byt bude úžasne a štýlovo zariadený. Výška – 64 cm , šírka – 62,5 .

Obraz – čajová súprava

47,00  s DPH
Obraz na plátne čajová súprava je nástenná dekorácia s dreveným rámom , zasklenený .Vhodný pre najrôznejšie interiéry. Vydarene ozdobí kanceláriu, alebo byt v každom štýle. Ak stavíte na tento obraz , stavíte na estetiku a detailné vyhotovenie, čiže na to, čo je pri zariaďovaní svojho hniezdočka kľúčové. Obraz na plátne spôsobí, že váš byt bude úžasne a štýlovo zariadený. Výška – 64 cm , šírka – 62,5 .

Obraz – červená ruža

49,00  s DPH
Plagáty sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzhľad interiéru jednoducho, rýchlo a za minimálne náklady. Stačí len jeden plagát, aby ste miestnosti vdýchli nový charakter. Ak chcete niečo výraznejšie a extravagantnejšie môžete zvoliť nie jeden, ale sadu plagátov, ktoré vytvoria tematickú atmosféru. Plagáty sú v súčasnosti vyhľadávaným trendom. Sú dekoráciou, ktorá sa hodí do každej miestnosti . Obraz má drevený rám - je zasklený .Výška - 79 cm , šírka – 78,5 cm .