Zobrazených 1–12 z 115 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Obraz – ručiaci jeleň

65,00  s DPH
Veľmi pekný vintage obraz zo 60-tych rokov ručiaci jeleň na čistinke . Vhodný do rôznych interiérov . Dobrý stav viď obrázky. Výška – 65 cm , šírka – 114 cm , hrúbka rámu - 6,5 cm .

Obraz na skle industriálny – pláž

223,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 64 cm , dĺžka - 158 cm .

Obraz plexisklo industriálny – interiér

149,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 80 cm , dĺžka - 120 cm .

Obraz – 3 nádoby

45,00  s DPH
Obraz na plátne 3 nádoby je nástenná dekorácia s dreveným rámom , zasklenený .Vhodný pre najrôznejšie interiéry. Vydarene ozdobí kanceláriu, alebo byt v každom štýle. Ak stavíte na tento obraz , stavíte na estetiku a detailné vyhotovenie, čiže na to, čo je pri zariaďovaní svojho hniezdočka kľúčové. Obraz na plátne spôsobí, že váš byt bude úžasne a štýlovo zariadený. Výška – 64 cm , šírka – 62,5 .

Obraz – čajová súprava

47,00  s DPH
Obraz na plátne čajová súprava je nástenná dekorácia s dreveným rámom , zasklenený .Vhodný pre najrôznejšie interiéry. Vydarene ozdobí kanceláriu, alebo byt v každom štýle. Ak stavíte na tento obraz , stavíte na estetiku a detailné vyhotovenie, čiže na to, čo je pri zariaďovaní svojho hniezdočka kľúčové. Obraz na plátne spôsobí, že váš byt bude úžasne a štýlovo zariadený. Výška – 64 cm , šírka – 62,5 .

Obraz – červená ruža

49,00  s DPH
Plagáty sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzhľad interiéru jednoducho, rýchlo a za minimálne náklady. Stačí len jeden plagát, aby ste miestnosti vdýchli nový charakter. Ak chcete niečo výraznejšie a extravagantnejšie môžete zvoliť nie jeden, ale sadu plagátov, ktoré vytvoria tematickú atmosféru. Plagáty sú v súčasnosti vyhľadávaným trendom. Sú dekoráciou, ktorá sa hodí do každej miestnosti . Obraz má drevený rám - je zasklený .Výška - 79 cm , šírka – 78,5 cm .

Obraz – kvety

19,00  s DPH
Plagáty sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzhľad interiéru jednoducho, rýchlo a za minimálne náklady. Stačí len jeden plagát, aby ste miestnosti vdýchli nový charakter. Ak chcete niečo výraznejšie a extravagantnejšie môžete zvoliť nie jeden, ale sadu plagátov, ktoré vytvoria tematickú atmosféru. Plagáty sú v súčasnosti vyhľadávaným trendom. Sú dekoráciou, ktorá sa hodí do každej miestnosti . Obraz má drevený rám – je zasklený . Výška -56,5 cm , šírka – 47 cm .

Obraz – ručne maľovaný na sololitovej doske – 60 x 49,5 cm ( v + š )

125,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz na sololitovej doske nesmie chýbať v žiadnom interiéri . Obraz je veľmi dekoratívny , vhodný do rôznych interiérov . V kombinácii s vhodným rámom pekne skrášli Váš domov , kanceláriu . Výška - 60 cm , šírka - 49,5 cm .

Obraz – tulipán

34,00  s DPH
Plagáty sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzhľad interiéru jednoducho, rýchlo a za minimálne náklady. Stačí len jeden plagát, aby ste miestnosti vdýchli nový charakter. Ak chcete niečo výraznejšie a extravagantnejšie môžete zvoliť nie jeden, ale sadu plagátov, ktoré vytvoria tematickú atmosféru. Plagáty sú v súčasnosti vyhľadávaným trendom. Sú dekoráciou, ktorá sa hodí do každej miestnosti . Obraz má drevený rám – je zasklený .Výška – 65 cm , šírka – 62,5 cm .

Obraz – váza

27,00  s DPH
Plagáty sú skvelým riešením pre ľudí, ktorí chcú zmeniť vzhľad interiéru jednoducho, rýchlo a za minimálne náklady. Stačí len jeden plagát, aby ste miestnosti vdýchli nový charakter. Ak chcete niečo výraznejšie a extravagantnejšie môžete zvoliť nie jeden, ale sadu plagátov, ktoré vytvoria tematickú atmosféru. Plagáty sú v súčasnosti vyhľadávaným trendom. Sú dekoráciou, ktorá sa hodí do každej miestnosti . Obraz má drevený rám – je zasklený . Výška -57,5 cm ,šírka - 47 cm .