Zobrazených 1–12 z 28 výsledkov

Obraz na skle industriálny – pláž

223,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 64 cm , dĺžka - 158 cm .

Obraz plexisklo industriálny – interiér

149,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný . Výška - 80 cm , dĺžka - 120 cm .

Obraz na skle industriálny – plameniaci

119,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Priemer 80 cm . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný .

Obraz na skle industriálny – planéta

119,00  s DPH
Nádherný obraz s moderným , originálnym dizajnom vyfarbí steny každého interiéru . Aj Vy môžete mať doma originálne dielo špičkového umenia ! Je vhodný pre moderné a podkrovné byty aj pre klasické . Priemer 100 cm . Pripravené na zavesenie , rám nie je potrebný .

Obraz – maľovaný “ABSTRAKTNÝ”

169,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz Abstrakt , ktorý pozostáva z dvoch častí skrášli váš domov a dodá mu pocit pohody a radosti . Kvalitné plátno je zdobené unikátnym obrazom maľovaným tými najlepšími akrylovými farbami . Tieto farby zabezpečujú jasnejší kontrast a dlhú životnosť obrazov . Ponúkaný obrazy je reprodukcia . Výška - 105 cm , šírka - 73 cm , hrúbka rámu - 4 cm .

Obraz – pohľad na most k hradu

175,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - pohľad na most k hradu . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 74 cm , šírka – 83 cm , hrúbka rámu – 2 cm .

Obraz – relax pri rieke

249,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - relax pri rieke je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle .Tento obraz vám skrášli interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 78 cm , šírka – 106 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – svätých

149,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz svätých , je maľovaný olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom drevenom ráme v barokovom štýle . Obraz , ktorý prinesie harmóniu a pokoj do vášho domova . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 76 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – zátišie s ovocím

159,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz - zátišie s ovocím . Maľba - olejové farby , na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 67 cm , šírka – 77 cm , hrúbka rámu – 6 cm .

Obraz – žena na prechádzke

249,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz ženy na prechádzke olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane 2 x pevné kovové uška na zavesenie . Rozmery : Výška – 65 cm , šírka – 76 cm , hrúbka rámu – 7 cm .

Obraz -kone

99,00  s DPH
Ručne maľovaný obraz olejovými farbami na maliarskom plátne v zlatom barokovom ráme , vám skrášli váš interiér . Bez zasklenia . Na zadnej strane pevné kovové uško na zavesenie . Rozmery : Výška – 56 cm , šírka – 64 cm , hrúbka rámu – 4 cm .

Obraz -odhalená žena- replika”Alfons Mucha”

139,00  s DPH
Alfons Mucha bol český maliar a grafik , ktorý si získal srdce Paríža a svojím inovatívnym prístupom definoval celý umelecký svet . Kochajte sa typickým rukopisom tohto secesného umelca – na obdiv vám postavil odhalenú ženu . Obraz je ručne maľovaný na plátne , ktorý zabezpečuje vysokú farebnú kvalitu . Je v zlatom drevenom ráme . Výška - 103 cm , šírka - 72 cm ,hrúbka rámu - 3 cm .