Zobrazených 1–12 z 30 výsledkov

Jedálenský barový stôl

799,00  s DPH
Ak v kuchyni naozaj zápasíte o každý kúsok voľného miesta , nástenný barový pult " MAHAGÓN " môže byť dobrým riešením príležitostného stolovania . Rozmer : d 122 , š 73 , hr 8 cm . Na sedenie využite napríklad barové stoličky , z našej širokej ponuky . Napojenie k stene veľmi praktické pre malé interiéry . Často sa v moderných kuchyniach stretávame s jedálenským stolom , ktorého jedálenská plocha je vyvýšená , či jeho výška je taká , aby ponúkla pohodlné stolovanie .

Jedálenský stôl “BAROKO”

250,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Stôl je v Barokovom štýle v bezchybnom stave bohato vyrezávaný a zdobený . rozmer : Dĺžka 129 cm Výška 74 cm Śírka 97 cm . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do vášho domova .

Jedálenský stôl “BAROKO” – okrúhly

199,00  s DPH
Kvalitný , odolný a hlavne masívny okrúhly stôl . Vynikne v každej jedálni či pracovni . S každým stolom si domov prinesiete jedinečný a originálny kúsok . Dva rovnaké nenájdete . Nohy stola sú vyrezávané a bohato zdobené jedinečný kúsok do Vášho domova . Výška - 76 cm , priemer - 114 cm .

Okrúhly Barový-stôl

799,00  s DPH
Úplne nový Bar - stôl okrúhly s pevnou drevenou konštrukciou , ktorá dodáva stabilitu bar je v kombinácii s kovovými doplnkami v zlatom prevedení . Hrúbka stolovej dosky 3,5 cm . Stôl sa ideálne hodí do barov , kaviarní a reštaurácii alebo do modernej či vidieckej kuchyne . Kombinovať ho môžte so stoličkami z nasej ponuky . Výška - 114 cm , priemer - 87 cm .

Osemuholníkový Barový-stôl

950,00  s DPH
Úplne nový Bar - stôl v tvare osemuholníka s pevnou drevenou konštrukciou , ktorá dodáva stabilitu bar je v kombinácii s kovovými doplnkami v zlatom prevedení . Hrúbka stolovej dosky 5 cm . Stôl sa ideálne hodí do barov , kaviarní a reštaurácii alebo do modernej či vidieckej kuchyne . Kombinovať ho môžte so stoličkami z nasej ponuky . Výška - 116 cm , priemer - 129 cm .  

Osemuholníkový Barový-stôl “Mahagón”

850,00  s DPH
Úplne nový Bar - stôl v tvare osemuholníka s pevnou drevenou konštrukciou , ktorá dodáva stabilitu bar je v kombinácii s kovovými doplnkami v zlatom prevedení . Hrúbka stolovej dosky 5,5 cm . Stôl sa ideálne hodí do barov , kaviarní a reštaurácii alebo do modernej či vidieckej kuchyne . Kombinovať ho môžte so stoličkami z nasej ponuky . Výška - 113 cm , priemer - 101 cm .  

Skladací kempingový set – stôl so 6 stoličkami

125,00  s DPH
Kempingový set pozostáva zo stola a 6 stoličiek . Tento záhradný nábytok sa dá poskladať a preniesť . Predstavuje vhodný doplnok do kuchyne , na terasu , do záhrady , ale zíde sa aj na pikniky či stanovačky . Vďaka pevnej konštrukcii kovového rámu stoličky a stola mu dodáva výbornú stabilitu a vynikajúcu trvácnosť . Kempingový set sa dá rýchlo zložiť , preniesť a uskladniť . Výška stola - 75 cm , šírka - 74 cm , dĺžka - 114 cm . Rozmery stoličky - výška - 81 cm , šírka - 40 cm , dĺžka - 40 cm , výška sedenia - 46 cm . Dĺžka pri rozložení stoličky je 97 cm .

Stôl jedálenský dubový – 78 x 200 x 91 ( v + d + š )

699,00  s DPH
Tento majestátny jedálenský stôl je jeden z najkvalitnejších stolov . Jedinečný vzhľad vrchnej dosky o dĺžke 200 cm tohto masívneho stola je dosiahnutý najmä prirodzenou textúrou dreva . Vrchná doska je vyrobená z kvalitného masívneho dubu o hrúbke 10,5 cm . Vďaka tvrdosti dubového dreva je stôl odolný voči každodennému používaniu aj v tej najnáročnejšej domácnosti . Pri správnej starostlivosti dokáže slúžiť aj niekoľkým generáciám . Je vhodný do stredných a väčších kuchýň , ktoré sú zariadené vo vidieckom , vintage či rustikálnom štýle . Jeho jednoduchosťou sa hodí tiež do domácností , ktoré uprednostňujú moderný štýl bývania . Nový . Výška – 78 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 91 cm . Hrúbka vrchnej dosky – 10,5 cm .

Stôl jedálenský dubový – 75 x 200 x 97 ( v + d + š )

659,00  s DPH
Jedálenský stôl dubový bude ideálnym pomocníkom tam , kde sa schádza rodina a priatelia . Je moderný a zároveň prináša aj prírodnú krásu dreva . Vhodný do obývacej izby , alebo jedálne . Je odolný voči každodennému používaniu aj v tej najnáročnejšej domácnosti . Nový . Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 97 cm . Hrúbka vrchnej dosky – 8 cm .

Stôl jedálenský pre 8 osôb

120,00  s DPH
Tento jedálenský stôl pre 8 osôb je z masívneho dreva . Vďaka tvrdosti je odolný voči každodennému používaniu aj v tej najnáročnejšej domácnosti . Pri správnej starostlivosti dokáže slúžiť aj niekoľkým generáciám . Je vhodný do stredných a väčších kuchýň . Jeho jednoduchosťou sa hodí tiež do domácností , ktoré uprednostňujú moderný štýl bývania . Výška – 76 cm , šírka – 80 cm , dĺžka – 220 cm , hrúbka vrchnej dosky - 8 cm .

Stôl jedálensky – 76 x 160 x 85 cm ( v + d + š )

149,00  s DPH
Jednoduchý a praktický jedálenský stôl . Nohy a základňa stola sú vyrobené z masívneho dreva , čo dáva stolu toľko potrebnú stabilitu . Ak potrebujete viac miesta pri stole pre Vašu návštevu , tento stôl bude tým pravým . Vhodný pre 6 osôb . Výška - 76 cm , dĺžka - 160 cm , šírka - 85 cm .

Stôl “STILES BROTHERS”

150,00  s DPH
Štvormiestny stôl "Stiles Brothers " je tmavo hnedej farby , vrchná doska z husto tkaného ratanu a čiernym koženým lemom . Tento stôl je ideálny ako hrací stôl , alebo na bežné stolovanie pre štyroch ! Výška - 74 cm , dĺžka - 117 cm , šírka - 82 cm .