Zobrazených 1–12 z 74 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Skladací kempingový set – stôl so 6 stoličkami

125,00  s DPH
Kempingový set pozostáva zo stola a 6 stoličiek . Tento záhradný nábytok sa dá poskladať a preniesť . Predstavuje vhodný doplnok do kuchyne , na terasu , do záhrady , ale zíde sa aj na pikniky či stanovačky . Vďaka pevnej konštrukcii kovového rámu stoličky a stola mu dodáva výbornú stabilitu a vynikajúcu trvácnosť . Kempingový set sa dá rýchlo zložiť , preniesť a uskladniť . Výška stola - 75 cm , šírka - 74 cm , dĺžka - 114 cm . Rozmery stoličky - výška - 81 cm , šírka - 40 cm , dĺžka - 40 cm , výška sedenia - 46 cm . Dĺžka pri rozložení stoličky je 97 cm .

Stôl anglický dubový ( 37 )

350,00  s DPH
Stôl anglický dubový starožitný cca z roku 1920 s jačmennými otočnými bránovými nohami a peknou farbou dubu sa stane skvelým doplnkom do Vášho domova . Pevná konštrukcia ,oválny tvár , možnosť rozloženia , vynikajúce remeselné spracovanie , robustná doska - toto všetko si môžete užiť s týmto dreveným starožitným jedálenským stolom! Používaný vo veľmi dobrom starožitnom stave. Výška – 77 cm , dĺžka – 98 cm , šírka – 47 cm . Pri rozložení dĺžka - 136 cm .

Stôl francúzsky – kaviarenský

89,00  s DPH
Francúzsky kaviarenský stôl pre dvoch, je vyrobený z masívneho dreva, ktoré je stabilné, odolné a má povrchovú úpravu zo šelaku, takže ju možno utrieť každý deň mnohokrát. Pevná kovová dekoratívna základňa a nohy poskytujú potrebnú stabilitu a umocňujú tak jeho industriálny vzhľad. Ideálny bude aj ako raňajkový stôl, príručný stolík, písací stôl alebo dokonca ako výrazný kúsok vo vašom vchode. Výška – 73 cm , dĺžka – 108 cm , šírka – 72 cm .

Stôl starožitný renesančný ( 197 )

195,00  s DPH
Tento stôl v renesančnom štýle je vyrobený z krásneho kvalitného masívneho dubu okolo roku 1720. Ide o typický holandský renesančný stôl s vyrezávanou zásterou a baňatými vyrezávanými nohami , ktoré sú spojené nosidlami . Je pevný a stabilný . Vykazuje známky používania a tak si vytvoril skvelú patinu. Výška – 76 cm , dĺžka – 110 cm , šírka – 79 cm .

Stôl viktoriánsky ( 36 )

249,00  s DPH
Pôsobivý viktoriánsky dubový stôl s dôrazom na detaily hlavy leva a vyrezávané pásy na rímse stola . Vrch sa pýši mohutnou doskou s vyrezávanými skosenými hranami a vyvýšenými na jemne opracovaných sústružených a ryhovaných nožičkách, ktoré sú spojené zaujímavými galériovými nosidlami. Používaný v dobrom starožitnom stave s miernymi známkami opotrebovania . Výška – 75 cm , dĺžka – 126 cm , šírka – 98 cm .

Stôl “STILES BROTHERS”

150,00  s DPH
Štvormiestny stôl "Stiles Brothers " je tmavo hnedej farby , vrchná doska z husto tkaného ratanu a čiernym koženým lemom . Tento stôl je ideálny ako hrací stôl , alebo na bežné stolovanie pre štyroch ! Výška - 74 cm , dĺžka - 117 cm , šírka - 82 cm .

Stôl anglický úzky – rozťahovací

199,00  s DPH
Tento anglický úzky stôl - rozťahovací z masívneho dreva sa bude hodiť do exteriéru aj interiéru . Môžete ho využiť aj ako prístenný stolík . Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa tento stôl dá v prípade potreby roztiahnuť do dĺžky maximálne 159 cm. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 43 cm . Pri roztiahnutí dĺžka - 159 cm .

Stôl dubový ( 114 )

165,00  s DPH
Stôl výnimočnej dubovej kvality s pôsobivou doskou a nezvyčajným vyrezávaním pod vrchnou doskou .Jeho robustná konštrukcia zaručuje stabilitu . Používaný . Výška – 76 cm , šírka – 85 cm , dĺžka – 140 cm .

Stôl gotický dubový ( 78 )

279,00  s DPH
Vzácny a určite individuálne navrhnutý viktoriánsky gotický stredový stôl z medového dubu vynikajúcej kvality a patinovanej farby. Obdĺžnikového tvaru so sústruženou, trstinovou šálkou a krycími rohovými stĺpikmi nôh umiestnenými pod zošikmenými rohmi, pričom každá noha je zakončená vyrezávanou maskou leva. Nohy sú spojené so zakrivenými tvarovanými koncovými napínačmi. Veľmi nápadná praktická starožitnosť vhodná na použitie ako písací stôl, stredový stolík alebo výstavný stolík, prípadne aj ako štvormiestny jedálenský stôl vhodný aj na iné súkromné ​​alebo komerčné využitie. Používaný v dobrom starožitnom stave s miernymi známkami opotrebovania . Výška – 78 cm , dĺžka – 124 cm , šírka – 94 cm .

Stôl hrací francúzsky

199,00  s DPH
Krásny francúzsky vyrezávaný stôl z masívneho dreva z 19. storočia. Dá sa použiť aj ako pracovný , alebo hrací stôl. Doska stola je potiahnutá kožou . Po bočných stranách sú vysúvacie šuplíky . Stôl sa dá rozložiť . V pôvodnom stave . Výška – 79 cm , dĺžka – 120 cm , šírka – 97 cm . Po rozložení stola dĺžka – 207 cm .

Stôl jedálensky so sklom

179,00  s DPH
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška - 79 cm , dĺžka - 151 cm , šírka - 80 cm .

Stôl jedálensky – 200 cm

196,00  s DPH
Jedálenský masívny stôl sa stane novým srdcom Vašej jedálne . Je zhotovený z masívneho dreva . Bude sa veľmi jednoducho ladiť s ostatným nábytkom . Je pevný a má unikátny vzhľad . Zaujme svojou jednoduchou eleganciou a veľkosťou . Ponúka dostatok priestoru pre priateľov a rodinu. Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 90 cm .