Zobrazených 1–12 z 51 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Skladací kempingový set – stôl so 6 stoličkami

125,00  s DPH
Kempingový set pozostáva zo stola a 6 stoličiek . Tento záhradný nábytok sa dá poskladať a preniesť . Predstavuje vhodný doplnok do kuchyne , na terasu , do záhrady , ale zíde sa aj na pikniky či stanovačky . Vďaka pevnej konštrukcii kovového rámu stoličky a stola mu dodáva výbornú stabilitu a vynikajúcu trvácnosť . Kempingový set sa dá rýchlo zložiť , preniesť a uskladniť . Výška stola - 75 cm , šírka - 74 cm , dĺžka - 114 cm . Rozmery stoličky - výška - 81 cm , šírka - 40 cm , dĺžka - 40 cm , výška sedenia - 46 cm . Dĺžka pri rozložení stoličky je 97 cm .

Stôl francúzsky – kaviarenský

89,00  s DPH
Francúzsky kaviarenský stôl pre dvoch, je vyrobený z masívneho dreva, ktoré je stabilné, odolné a má povrchovú úpravu zo šelaku, takže ju možno utrieť každý deň mnohokrát. Pevná kovová dekoratívna základňa a nohy poskytujú potrebnú stabilitu a umocňujú tak jeho industriálny vzhľad. Ideálny bude aj ako raňajkový stôl, príručný stolík, písací stôl alebo dokonca ako výrazný kúsok vo vašom vchode. Výška – 73 cm , dĺžka – 108 cm , šírka – 72 cm .

Stôl jedálenský – 81 + 195 + 105 cm – ( v + d + š )

299,00  s DPH
Užite si každý deň perfektné jedlo so svojou rodinou , alebo priateľmi pri tomto drevenom masívnom stole . Pevná doska tohto jedálenského stola vám ponúka dostatok priestoru na odloženie občerstvenia, košíkov s ovocím, dekoratívnych predmetov a iných náležitostí. Pevné vyrezávané nohy , po bokoch s krásnymi vyrezávanými ornamentmi dodávajú stolu krásny vzhľad. Stolová doska má menšie škrabance . Výška – 81 cm , dĺžka – 195 cm , šírka – 105 cm .

Stôl “STILES BROTHERS”

150,00  s DPH
Štvormiestny stôl "Stiles Brothers " je tmavo hnedej farby , vrchná doska z husto tkaného ratanu a čiernym koženým lemom . Tento stôl je ideálny ako hrací stôl , alebo na bežné stolovanie pre štyroch ! Výška - 74 cm , dĺžka - 117 cm , šírka - 82 cm .

Stôl anglický úzky – rozťahovací

199,00  s DPH
Tento anglický úzky stôl - rozťahovací z masívneho dreva sa bude hodiť do exteriéru aj interiéru . Môžete ho využiť aj ako prístenný stolík . Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa tento stôl dá v prípade potreby roztiahnuť do dĺžky maximálne 159 cm. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 43 cm . Pri roztiahnutí dĺžka - 159 cm .

Stôl dubový tmavo – hnedý

399,00  s DPH
Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s pevnou drevenou konštrukciou , ktorá dodáva stabilitu . Tmavo hnedej farby . Krásne vyrezávané nohy do Vášho interiéru vnesú luxusný nádych starých čias a histórie . Hrúbka vrchnej dosky je 4,5 cm . Stôl sa ideálne hodí do veľkých priestorov či už modernej kuchyne , alebo vidieckej , ale aj do obývacej izby . Výška - 77 cm , šírka - 94 cm , dĺžka - 200 cm .

Stôl hrací francúzsky

199,00  s DPH
Krásny francúzsky vyrezávaný stôl z masívneho dreva z 19. storočia. Dá sa použiť aj ako pracovný , alebo hrací stôl. Doska stola je potiahnutá kožou . Po bočných stranách sú vysúvacie šuplíky . Stôl sa dá rozložiť . V pôvodnom stave . Výška – 79 cm , dĺžka – 120 cm , šírka – 97 cm . Po rozložení stola dĺžka – 207 cm .

Stôl jedálensky so sklom

179,00  s DPH
Jedálensky stôl z masívneho dreva so sklom Vás zaujme na prvý pohľad . Stred stolíka je kombinovaný sklom , ktoré presne zapadá do rezu medzi dosky , pod ktorým je veľký šuplík s dvoma kovovými úchytkami . Pevná drevená konštrukcia dodáva stolu stabilitu . Vhodný do Vašej obývačky , alebo kuchyne . Výška - 79 cm , dĺžka - 151 cm , šírka - 80 cm .

Stôl jedálensky – 200 cm

196,00  s DPH
Jedálenský masívny stôl sa stane novým srdcom Vašej jedálne . Je zhotovený z masívneho dreva . Bude sa veľmi jednoducho ladiť s ostatným nábytkom . Je pevný a má unikátny vzhľad . Zaujme svojou jednoduchou eleganciou a veľkosťou . Ponúka dostatok priestoru pre priateľov a rodinu. Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 90 cm .

Stôl jedálenský – tmavo hnedý

396,00  s DPH
Jedálenský masívny stôl sa stane novým srdcom Vašej jedálne . Je zhotovený v tmavo hnedej farbe , ktorá je veľmi jednoducho laditeľná s ostatným nábytkom . Je pevný a má unikátny vzhľad . Na stole môžete pozorovať menšie “nedostatky” v podobe plytkých rýh , ktoré zaručujú originalitu každého kusu . Výška – 74 cm , dĺžka – 185 cm , šírka – 91 cm .

Stôl jedálenský – ( 29 )

199,00  s DPH
Jedálenský stôl je stavaný na to, aby vám slúžil generácie. Na výrobu je použite masívne drevo , ktoré predstavuje ideálnu voľbu , ak hľadáte do jedálne naozaj kvalitný stôl s pevnou konštrukciou, ktorá je zárukou dlhých rokov bezchybného používania a stolovania . Robustná konštrukcia a vrchná doska s hrúbkou 3 cm je zárukou vynikajúcej pevnosti aj stability. Veľkou výhodou jedálenského stola sú práve jeho dispozície. Stôl má pevné nohy , ktoré sú zakončené kovovými podnožami . Je vhodný pre 6 – 8 osôb. Výška – 78 cm , šírka – 100 cm , dĺžka – 220 cm .

Stôl jedálenský – 75 x 200 x 101 cm ( v + d + š )

703,00  s DPH
Jedálenský stôl zapadne či už do Vašej modernej , alebo “vidieckej” kuchyne . Už na prvý pohľad Vás očarí jeho masívny vzhľad . Stôl má dĺžku 200 cm . Tento stôl je vyrobený z masívneho dubového dreva , kde sa môžu vyskytovať praskliny , nerovnosti povrchu , farebné odchýlky a drobné defekty , ktoré sú príznačné pre tento druh nábytku a dodávajú mu jedinečný charakter . Moderný dizajn . Nový . Výška – 75 cm , dĺžka – 200 cm , šírka – 101 cm . Hrúbka vrchnej dosky – 7 cm .