Zobrazených 1–12 z 19 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko Tabernág – sekretár

Original price was: 19.780,00 €.Current price is: 9.950,00 €. s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Knižnica – písací stôl ( 144 )

295,00  s DPH
Dubová knižnica do kancelárie má vo vrchnej časti klenbu, ktorá je krásne vyrezávaná . Je dvojdverová s presklenou hornou časťou s panelmi a dvoma plne nastaviteľnými vnútornými policami . Nad základňou kancelárie s predným padacím otvorom sa odhaľuje vnútorný priestor, ktorý je šikovne skonštruovaný s priehradkami a šuplíkmi , do ktorých možno schovať dôležité dokumenty a cennosti. Pod písacou doskou sa nachádza jeden väčší šuplík a voľný úložný priestor s plnými dvoj dvierkami . Používaná . Pevná a stabilná . Výška – 185 cm , šírka – 92 cm , hĺbka – 47 cm .

Písací stôl starožitný ( 12 )

249,00  s DPH
Tento písací stôl starožitný má prednú písaciu plochu vykladanú zelenou kožou so zlatým zdobením , ktorá uzatvára originálne vybavené vnútro . Má tri zásuvky a praktický priestor na ukladanie listov, korešpondencie atď. V spodnej časti disponuje 3 praktickými zásuvkami . Vzhľad stolíka dopĺňajú aj pôvodné mosadzné ozdobné úchyty . Tento písací stôl dodá každej izbe skvelý charakter . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 161 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 45 cm .

Písací stôl – anglický rok cca 1870

699,00  s DPH
Efektný, elegantný stôl anglický je vyrobený z vysokokvalitných materiálov s veľkým dôrazom na detaily. Disponuje vyrezávanými tvarmi . Rozmerovo veľkorysá doska stola umožní pohodlné usporiadanie kancelárskeho príslušenstva. Disponuje aj 2 zásuvkami , ktoré vám uľahčia a spríjemnia prácu a poskytnú domov všetkým vašim pracovným či iným kancelárskym potrebám. Vyrezávané robustné nohy dodávajú stolu stabilitu .Vďaka dizajnovému spracovaniu tento stôl vynikne najmä v koloniálne či klasicky ladených interiéroch . Zaručene zapadne do každej luxusnej pracovne a skutočne upúta pozornosť svojim dizajnom. V pôvodnom stave. Výška – 76 cm , dĺžka – 175 cm , šírka – 90 cm .

Písací stolík – luxusný

295,00  s DPH
Luxusný písací stolík vnesie do vašej kancelárie nezameniteľný starožitný nádych, ktorý vás prenesie v čase do histórie. Kvalitné masívne drevo zabezpečuje dlhú životnosť a nadčasovosť stolíka a vďaka elegantnému hnedému prevedeniu ho ľahko doplníte aj do pestrejšie ladených priestorov. Stolík poteší aj úložným priestorom v podobe troch praktických zásuviek, ktoré vám uľahčia organizáciu vašich kancelárskych potrieb. Elegantné zaoblené nožičky a štýlové kovové rukoväte dopĺňajú celkový starožitný vzhľad. Výška – 73 cm , šírka – 109 cm , hĺbka – 61 cm .

Sekretár druhá štvrtina 19 . storočia ( 12 )

249,00  s DPH
Sekretár starožitný cca z druhej štvrtiny 19 . storočia na prednej strane má tri zásuvky a veľké dvierka s otváraním chlopne, ukrývajúce čarovné priehradky a zásuvky . Toto je skutočne úžasný kus nábytku! Skvelý kúsok do každej obývačky, kancelárie, pracovne alebo knižnice. Dobrý starožitný stav , opotrebovanie súvisiace s vekom a používaním. Výška – 161 cm , šírka – 105 cm , hĺbka – 45 cm .

Sekretár “EMPÍRE” – písací stolík

399,00  s DPH
Sekretár je vybavený výklopnou doskou na písanie , ktorá vytvára veľký pracovný priestor s otvorenými priehradkami a zásuvkami vo vnútri , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie rôznych malých predmetov , ktoré potrebujete na dosah ruky . Sekretár s poličkami je vyrobený z masívneho dreva , ktoré vyniká svojou krásou , trvácnosťou a farbou . Vynikajúce remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý starožitný štýl . Každý krok procesu výroby bol vykonaný s najväčšou starostlivosťou , či už ide o leštenie , natieranie alebo lakovanie . Bude vyzerať skvele v obývacej izbe i v pracovni . Skladá sa z dvoch častí. Výška - 143 cm , šírka - 104 cm , hĺbka - 53 cm .

Sekretár biely

259,00  s DPH
Sekretár biely sa zaručene stane neodlúčiteľnou súčasťou vašej pracovne, obývačky či spálne. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva, ktoré dopĺňa precízne ručné vyrezávanie. Vďaka množstvu úložného priestoru bude kúskom so všestranným využitím . Vyklápacia doska poskytne priestor na prácu a zároveň slúži ako dvierka pre menšie poličky vo vnútri. V spodnej časti sa nachádzajú 3 priestranné zásuvky . Sekretár sa tak stane nezameniteľným doplnkom každého barokovo či rustikálne ladeného interiéru. Výška – 103 cm , šírka – 108 cm , hĺbka – 50 cm .

Sekretár “Ann Quenn Style”

2.590,00  s DPH
Sekretár z roku cca 1950 s intarzovaným dizajnom. Horná časť sekretára má dvoje otváracie dvierka. Vnútro tvorí 6 malých šuplíkov a v strede sa ukrýva ešte jedná malá otváracia skrinka . Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl v ktorom sa nachádzajú ďalšie 4 šuplíky a otváracia skrinka. Spodná časť sekretára obsahuje 8 zásuviek s krásnymi kovovými úchytkami. Výnimočný štýl a kvalita dobového kusu. Originál nemecká , vo veľmi zachovalom stave , bez nutnosti renovácie. Výška - 260 cm , šírka - 120 cm , hĺbka - 56 cm.

Stôl písací ” Biedermeier ” ( 55 )

580,00  s DPH
Písací stôl " Biedermeier " cca okolo 1870, dvojdielny s výsuvnou pracovnou doskou , ktorá je olemovaná bordovou písacou vložkou . Vnútro so štyrmi zásuvkami a malými dvierkami . Hore je praktická veľká zásuvka. Po stranách je možné vytiahnuť ďalšie dosky. Spodná časť je dvojdverová , nad ňou ešte jedna zásuvka . Má súvislý vzor dyhy od samého vrchu až po úplný spodok , čo hovorí za kvalitné spracovanie. Tento starožitný písací stôl bude naozajstným pútačom v každom dome , alebo byte. Jedna sa o používaný tovar v zachovalom starožitnom stave . Výška – 130 cm , šírka – 110 cm , hĺbka – 80 cm .

Stôl písací roletový ” Biedermeier ” ( 141 )

499,00  s DPH
Jedna sa o veľmi pekný masívny písací stôl " Biedermeier " z 80. rokov 19. storočia .Je vybavený roletou, výsuvnou doskou so zelenou plochou na písanie , vo vnútri s malými zásuvkami a poličkami . Dômyselne prepracovaný systém v nadstavbe s jednou veľkou zásuvkou , ktorá je rozdelená na 3 časti a 2 ďalšími zásuvkami , pre systematické triedenie korešpondencie, písacích a kancelárskych potrieb aj mnoho ďalšieho. Spodnú časť tvoria 2 skrinky , za ktorými sú ďalšie šuplíky a poličky , v strede s jednou zásuvkou . Opotrebovanie súvisiace s vekom a používaním , zachoval si ale svoju krásu. Stôl väčšej veľkosti je v pôvodnom starožitnom stave , predáva sa tak ako ho vidíte na fotografiách . Skladá sa z viac časti . Výška – 164 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 71 cm .

Stôl písací rolovací cca z roku 1900 ( 103 )

435,00  s DPH
Písací stôl z masívneho dreva cca z roku 1900 s rolovacou chlopňou , spodnou doskou na písanie, vnútornými policami a jednou zásuvkou . Pod písacím stolom sú dve výsuvné dosky a 6 zásuviek , jedna skrinka s priehradkami . Kľúč nie je k dispozícii. Ak si chcete zariadiť vašu domácnosť , kanceláriu v starožitnom štýle , tento stôl bude pre Vás tou správnou voľbou. V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 113 cm , šírka – 122 cm , hĺbka – 77 cm .