Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko Tabernág – sekretár

9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Písací stôl – anglický rok cca 1870

699,00  s DPH
Efektný, elegantný stôl anglický je vyrobený z vysokokvalitných materiálov s veľkým dôrazom na detaily. Disponuje vyrezávanými tvarmi . Rozmerovo veľkorysá doska stola umožní pohodlné usporiadanie kancelárskeho príslušenstva. Disponuje aj 2 zásuvkami , ktoré vám uľahčia a spríjemnia prácu a poskytnú domov všetkým vašim pracovným či iným kancelárskym potrebám. Vyrezávané robustné nohy dodávajú stolu stabilitu .Vďaka dizajnovému spracovaniu tento stôl vynikne najmä v koloniálne či klasicky ladených interiéroch . Zaručene zapadne do každej luxusnej pracovne a skutočne upúta pozornosť svojim dizajnom. V pôvodnom stave. Výška – 76 cm , dĺžka – 175 cm , šírka – 90 cm .

Písací stolík – luxusný

295,00  s DPH
Luxusný písací stolík vnesie do vašej kancelárie nezameniteľný starožitný nádych, ktorý vás prenesie v čase do histórie. Kvalitné masívne drevo zabezpečuje dlhú životnosť a nadčasovosť stolíka a vďaka elegantnému hnedému prevedeniu ho ľahko doplníte aj do pestrejšie ladených priestorov. Stolík poteší aj úložným priestorom v podobe troch praktických zásuviek, ktoré vám uľahčia organizáciu vašich kancelárskych potrieb. Elegantné zaoblené nožičky a štýlové kovové rukoväte dopĺňajú celkový starožitný vzhľad. Výška – 73 cm , šírka – 109 cm , hĺbka – 61 cm .

Sekretár “EMPÍRE” – písací stolík

399,00  s DPH
Sekretár je vybavený výklopnou doskou na písanie , ktorá vytvára veľký pracovný priestor s otvorenými priehradkami a zásuvkami vo vnútri , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie rôznych malých predmetov , ktoré potrebujete na dosah ruky . Sekretár s poličkami je vyrobený z masívneho dreva , ktoré vyniká svojou krásou , trvácnosťou a farbou . Vynikajúce remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý starožitný štýl . Každý krok procesu výroby bol vykonaný s najväčšou starostlivosťou , či už ide o leštenie , natieranie alebo lakovanie . Bude vyzerať skvele v obývacej izbe i v pracovni . Skladá sa z dvoch častí. Výška - 143 cm , šírka - 104 cm , hĺbka - 53 cm .

Sekretár biely

259,00  s DPH
Sekretár biely sa zaručene stane neodlúčiteľnou súčasťou vašej pracovne, obývačky či spálne. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva, ktoré dopĺňa precízne ručné vyrezávanie. Vďaka množstvu úložného priestoru bude kúskom so všestranným využitím . Vyklápacia doska poskytne priestor na prácu a zároveň slúži ako dvierka pre menšie poličky vo vnútri. V spodnej časti sa nachádzajú 3 priestranné zásuvky . Sekretár sa tak stane nezameniteľným doplnkom každého barokovo či rustikálne ladeného interiéru. Výška – 103 cm , šírka – 108 cm , hĺbka – 50 cm .

Sekretár “Ann Quenn Style”

2.590,00  s DPH
Sekretár z roku cca 1950 s intarzovaným dizajnom. Horná časť sekretára má dvoje otváracie dvierka. Vnútro tvorí 6 malých šuplíkov a v strede sa ukrýva ešte jedná malá otváracia skrinka . Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl v ktorom sa nachádzajú ďalšie 4 šuplíky a otváracia skrinka. Spodná časť sekretára obsahuje 8 zásuviek s krásnymi kovovými úchytkami. Výnimočný štýl a kvalita dobového kusu. Originál nemecká , vo veľmi zachovalom stave , bez nutnosti renovácie. Výška - 260 cm , šírka - 120 cm , hĺbka - 56 cm.

Set – písací stôl + stoličky

299,00  s DPH
Starožitný set je vyrobený z masívneho dreva . S veľkosťou 123 cm stôl ponúka priestranný priestor pre prácu a 5 zásuviek poskytuje dostatok úložného priestoru pre písacie potreby a dokumenty. Je krásne vyrezávaný a šuplíky majú kovové úchytky. Stoličky sú ručne vyrezávané a vďaka masívnemu drevu sú pevné a stabilne . Dodávajú stolíku jedinečný vzhľad. Ak si chcete zariadiť vašu domácnosť , kanceláriu v starožitnom štýle , tento set bude pre Vás tou správnou voľbou. Rozmer stolíka : Výška – 87 cm , šírka – 123 cm , hĺbka – 58 cm . Rozmer stoličky : Výška – 107 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 38 cm , výška sedu – 55 cm , hĺbka sedenia – 33 cm .

Stôl písací

349,00  s DPH
Písací stôl je vyrobený z masívneho dreva . S veľkosťou 136 cm stôl ponúka priestranný priestor pre prácu a 4 zásuvky poskytujú dostatok úložného priestoru pre písacie potreby a dokumenty. Má krásne vyrezávané nohy , je pevný a stabilný . Ak si chcete zariadiť vašu domácnosť , kanceláriu v starožitnom štýle , tento stôl bude pre Vás tou správnou voľbou. Výška – 78 cm , šírka – 136 cm , hĺbka – 67 cm .

Stôl písací vyrezávaný – rok cca +- 1800

299,00  s DPH
Stolík písací vyrezávaný z roku cca +- 1800 je vybavený výklopnou doskou na písanie , ktorá vytvára veľký pracovný priestor . Okrem plochy na písanie disponuje viacerými praktickými zásuvkami a poličkami vo vnútri stolíka , ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých kancelárskych potrieb , či iných menších predmetov. Stolík má v spodnej časti aj ďalšie 4 krásne zdobené zásuvky s kovovými ornamentmi. Stojí na vyrezávaných nožičkách. Celý stolík je krásne ručne vyrezávaný .Tento starožitný stolík k vám domov vnesie skutočný nádych starých čias a vytvorí skvelú atmosféru na prácu. Výška – 105 cm , šírka – 93 cm , hĺbka – 51 cm .

Stolík písací – starožitný

219,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík ? Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti 4 praktickými zásuvkami . Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s viacerými otvorenými poličkami . Vzhľad tomuto stolíku dodávajú aj ozdobné drevené úchyty . V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Výška – 100 cm , šírka – 77 cm , hĺbka – 44 cm .

Stolík písací starožitný s 3 zásuvkami

297,00  s DPH
Veľmi pekný, vzácny starožitný písací stolík z masívneho dreva s veľkým pracovným priestorom , ktorý ma na ľavej strane 3 zásuvky s originálnymi kovovými úchytmi , ktoré Vám poslúžia podľa vašich potrieb. Na pravej strane stola je jedna skrinka s kovovým zdobením, ktorá je vo vnútri s jednou policou. Nohy sú pevné a odolné . Urobte zo svojej domácej kancelárie svoju vysnívanú kanceláriu s týmto starožitným písacím stolíkom . Vykazuje známky mierneho opotrebovania a používania, ktoré zodpovedajú jeho veku. Pekný kúsok do vašej zbierky. Výška – 76 cm , šírka – 135 cm , hĺbka – 74 cm .

Stolík písací – starožitný

349,00  s DPH
Písací stolík - starožitný bude elegantným doplnkom vašich pracovní. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Stolík má 4 krásne zdobené zásuvky kovovými ornamentmi. Stojí na vyrezávaných nožičkách. Okrem veľkej plochy na písanie disponuje viacerými praktickými zásuvkami a poličkami, ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých kancelárskych potrieb či iných menších predmetov. Tento písací stolík k vám domov vnesie skutočný nádych starých čias a vytvorí skvelú atmosféru na prácu. Výška – 107 cm , šírka – 92 cm , hĺbka – 52 cm .