Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko Tabernág – sekretár

9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Komoda starožitná písacia

390,00  s DPH
Zaujímavá starožitná písacia komoda z masívneho dreva s množstvom šuplíkov , unikátny kúsok ozdoba každého interiéru . Vrchná časť má krásny vyrezávaný ornament ,ktorý komode dodáva ten správny šmrnc . Jednoducho povedané, ak chcete mať túto starožitnú komodu vhodne chránenú , uložte ju na takých miestach a v takých priestoroch, kde sa aj vy sami cítite dobre a bezpečne . Výška - 185 cm , šírka - 105 cm , hĺbka - 57 cm .

Písací stolík ” ALT DEUTSCH ” z roku cca – 1880

960,00  s DPH
Písací stolík "ALT DEUTSCH "z roku cca 1880 bude elegantným doplnkom vašich pracovní. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Stolík má dve krásne zdobené skrinky a zásuvky na ľavej a pravej strane , stojí na guľatých a hrubých nožičkách. Ozdobné výrezy na dvierkach a zásuvkách, vyrezávané lišty, masívne nožičky a zdobené kované ornamenty - to všetko ponúka tento písací stolík v prekrásnom starožitnom štýle. Okrem veľkej plochy na písanie disponuje viacerými praktickými zásuvkami a poličkami, ktoré skvelo poslúžia na uskladnenie všetkých kancelárskych potrieb či iných menších predmetov. Luxusná povrchová úprava a ornamentálne vyrezávanie k vám domov vnesú skutočný nádych starých čias a vytvoria skvelú atmosféru na prácu. Interiéry zariadené v tomto štýle majú osobitú auru a navodzujú príjemný pocit. Skladá sa zo 4 častí . Výška – 142 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 80 cm .

Sekretár “EMPÍRE” – písací stolík

399,00  s DPH
Sekretár je vybavený výklopnou doskou na písanie , ktorá vytvára veľký pracovný priestor s otvorenými priehradkami a zásuvkami vo vnútri , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru na úhľadné uloženie rôznych malých predmetov , ktoré potrebujete na dosah ruky . Sekretár s poličkami je vyrobený z masívneho dreva , ktoré vyniká svojou krásou , trvácnosťou a farbou . Vynikajúce remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý starožitný štýl . Každý krok procesu výroby bol vykonaný s najväčšou starostlivosťou , či už ide o leštenie , natieranie alebo lakovanie . Bude vyzerať skvele v obývacej izbe i v pracovni . Skladá sa z dvoch častí. Výška - 143 cm , šírka - 104 cm , hĺbka - 53 cm .

Sekretár “Ann Quenn Style”

2.590,00  s DPH
Sekretár z roku cca 1950 s intarzovaným dizajnom. Horná časť sekretára má dvoje otváracie dvierka. Vnútro tvorí 6 malých šuplíkov a v strede sa ukrýva ešte jedná malá otváracia skrinka . Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl v ktorom sa nachádzajú ďalšie 4 šuplíky a otváracia skrinka. Spodná časť sekretára obsahuje 8 zásuviek s krásnymi kovovými úchytkami. Výnimočný štýl a kvalita dobového kusu. Originál nemecká , vo veľmi zachovalom stave , bez nutnosti renovácie. Výška - 260 cm , šírka - 120 cm , hĺbka - 56 cm.

Stolík písací

199,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík ? Tento stolík je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti otváracími dvierkami s úložným priestorom a jednou zásuvkou s guľatými úchytkami. Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s 1 šuplíkom a viacerými priehradkami . V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Výška – 103 cm , šírka – 80,5 cm , hĺbka – 41 cm .

Stolík písací – starožitný

219,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík ? Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti 4 praktickými zásuvkami . Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s viacerými otvorenými poličkami . Vzhľad tomuto stolíku dodávajú aj ozdobné drevené úchyty . V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Výška – 100 cm , šírka – 77 cm , hĺbka – 44 cm .

Stolík písací

210,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík ? Tento stolík je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti otváracími dvierkami s poličkovým úložným priestorom a jednou zásuvkou s krásnymi zlatými úchytkami. Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s 2 šuplíkmi a viacerými priehradkami . V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Výška – 100 cm , šírka – 85 cm , hĺbka – 52 cm .

Stolík písací – starožitný

399,00  s DPH
Luxusný starožitný písací stolík je vyrobený z masívneho dreva . Disponuje viacerými praktickými zásuvkami vhodnými na uloženie všetkých vašich kancelárskych potrieb. Kovové rukoväte dodávajú stolíku krásny vzhľad . Bude sa hodiť najmä do luxusných pracovní . Výška – 77 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 54 cm .

Stolík písací “BAROKO”

195,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík? Barokový písací stolík je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti tromi praktickými zásuvkami . Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s viacerými otvorenými poličkami a jednou zásuvkou . Medzi vrchnou a spodnou časťou je vysúvacia písacia doska. Barokový vzhľad dopĺňajú aj ozdobné kovové úchyty a ručne vyrezávané prvky na nožičkách aj hranách stolíka. V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Výška – 104 cm , šírka – 88 cm , hĺbka – 43 cm .

Stolík písací s 5 zásuvkami – starožitný

390,00  s DPH
Máte doma luxusnú pracovňu ladenú v klasickom štýle, v ktorej ale chýba dominantný pracovný stolík ? Tento stolík je vyrobený z kvalitného masívneho dreva . Disponuje v spodnej časti 5 praktickými zásuvkami . Vrchná časť je vyklápacia vo vnútri s viacerými šuplíkmi . Vzhľad tomuto stolíku dodávajú aj ozdobné mosadzné úchyty . V luxusných kanceláriách stolík vynikne najmä v kombinácii s koženým kreslom a ďalším nábytkom z masívneho dreva. Stolík má poškodenie viď. posledná fotografia. Výška – 110cm , šírka – 95 cm , hĺbka – 52 cm .