Zobrazených 1–12 z 65 výsledkov

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda – smreková

99,00  s DPH
Táto komoda je vyrobená zo smrekového dreva , je krásne vyrezávaná , stane sa praktickým doplnkom Vášho interiéru . Komoda má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom . Nad dvierkami voľný úložný priestor . Môžete v nej udržiavať Vaše časopisy , knihy , alebo potrebné veci . Pevná vrchná doska je ideálna na umiestnenie dekoratívnych predmetov , ako sú vázy alebo kvetináče . Bude sa skvele vynímať v obývačke , predsieni , alebo spálni a to doma aj na chalupe . Výška - 79 cm , šírka - 96 cm , hĺbka - 49 cm .

Komoda rustikálna

249,00  s DPH
Snívate o interiéri , ktorý bude mať dušu a vlastný príbeh ? Potom zrejme inklinujete k tradičnému štýlu bývania , ktorý má nádych minulosti a pokojnú , harmonickú atmosféru . Do interiéru vnesie čaro a dokonalú idylu . Je vhodná najmä na zariadenie obývacích izieb , jedální , spální alebo pracovní . Komoda je dvojdverová + v strede dvoj - dvierka presklené číre , nad ktorými sú dva šuplíky . Dvierka aj šuplíky sa otvárajú pomocou krásnych kovových úchytiek . Výška - 90 cm , šírka - 177 cm , hĺbka - 57 cm .

Komoda so 6 zásuvkami

149,00  s DPH
Táto šikovná komoda so 6 zásuvkami vytvorí vo Vašej spálni , obývačke alebo predsieni nevšednú atmosféru . Horná plocha je ideálna pre umiestnenie televízora , alebo vystavenie dekoratívnych predmetov , ako sú zarámované fotografie či izbové rastliny . Disponuje aj dvoj dvierkami , ktoré sa ľahko otvárajú a poskytnú Vám veľa priestoru pre najrôznejšie veci , ktoré tak budete mať pekne usporiadané a vždy na dosah ruky . Výška - 90 cm , šírka - 105 cm , hĺbka - 45 cm .

Komoda teaková

120,00  s DPH
Vkusná komoda vidieckeho štýlu z teakového dreva má v hornej časti 2 plné otváracie dvierka , v dolnej časti 2 zásuvky . Vo vnútri komody sa nachádzajú 2 police . Kovové úchyty umožňujú ľahkú manipuláciu pri otváraní . Výška - 122 cm , šírka - 98 cm , hĺbka - 44,5 cm .

Komoda teaková s posuvnými dvierkami

299,00  s DPH
S flexibilným ukladaním môžete ľahko vytvoriť organizované pracovisko . Táto praktická komoda je ideálna pre bežné ukladanie kníh , časopisov , adresárov , kancelárskych potrieb a iných predmetov . Komoda je vyrobená z teakového dreva , ktorý je nielen odolný , ale sa zároveň aj ľahko čistí . Je to dobrá voľba pre tých , ktorí potrebujú extra veľký úložný priestor . Má praktické dvere , ktoré sa veľmi ľahko otvárajú a zatvárajú . Keďže sa dvierka neotvárajú do priestoru , predstavujú riešenie , ktoré šetrí priestor . 5 šuplíkov s kovovými úchytmi Vám umožnia ukryť drobné veci . Komoda má poškodenie - ( chýba zadná doska ) . Výška - 98 cm , šírka - 250 cm , hĺbka - 54,5 cm .

Komoda – patinovaná

139,00  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať a obklopte sa krásnym nábytkom s dušou ! Či už sa snažíte vybaviť obývaciu izbu či pracovňu , alebo skrátka len hľadáte vhodný doplnok do vstupnej haly , zamerajte sa na ideálnu kombináciu kvality a krásneho spracovania . Komoda je vyrobená z dreva - patinovaná . Má dvoje dvierka , za ktorými sa skrýva praktický úložný priestor , dva šikovné šuplíky v strede s otvoreným priestorom na poličku . Dodajte svojmu domovu prepych a preneste sa s touto komodou do elegantnej a romantickej atmosféry . Výška - 90 cm , šírka - 128 cm , hĺbka - 48 cm .

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda – tmavo hnedá

249,00  s DPH
Vkusná komoda tmavo - hnedá má 2 menšie zásuvky a 2 väčšie . Spodná časť je trojdverová vo vnútri každej skrinky sa nachádza 1 polica . Guľaté úchyty umožňujú ľahkú manipuláciu pri otváraní . Komoda je určená do obývacej izby , spálne , predsiene a domácej pracovne či jedálne . Výška - 84,5 cm , šírka - 146 cm , hĺbka - 51 cm ..

Komoda “BAROKO”

169,00  s DPH
Pre milovníkov nábytku v barokovom štýle , Vás táto komoda určite upúta svojou noblesou a eleganciou , spojenou s kvalitným materiálovým prevedením a prepracovaním . Je svetlo hnedej farby , možno ňou vybaviť obývacie izby alebo spálne . Výrazným rysom komody sú 3 šuplíky s krásnymi kovovými úchytkami a vyššie nohy - to všetko v typickom barokovom štýle . Výška – 70 cm , hĺbka – 45 cm , šírka – 85 cm .

Komoda “BAROKO”

85,00  s DPH
Pre milovníkov nábytku v barokovom štýle , Vás táto komoda určite upúta svojou noblesou a eleganciou , spojenou s kvalitným materiálovým prevedením a prepracovaním . Je svetlo hnedej farby , možno ňou vybaviť obývacie izby alebo spálne . Výrazným rysom komody sú 3 šuplíky s krásnymi kovovými úchytkami a vyššie nohy - to všetko v typickom barokovom štýle . Výška – 60 cm , hĺbka – 35 cm , šírka – 64,5 cm .

Komoda 64 x 113 x 47 cm ( v + š + h )

85,00  s DPH
Komoda s dvoma plnými dvierkami s úložným poličkovým priestorom . Zariaďte si ňou jedálne , obývačky , spálne alebo pracovne . Dvierka majú ozdobné kované ornamenty. Výška - 64 cm , šírka - 113 cm , hĺbka - 47 cm .