Zobrazených 1–12 z 51 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda čerešňová – botnik

125,00  s DPH
Komoda čerešňová - botnik je v jednoduchom modernom prevedení. Súčasťou komody je jedna skrinka so sklenenými dvierkami a voľný poličkový úložný priestor, ktorý je možné využiť na odkladanie rôznych veci. Skrinka má kovovú úchytku. Vrchnú časť môžete využiť na čokoľvek. Výška – 45 cm , šírka – 115,5 cm , hĺbka – 55 cm .

Komoda dub masív

250,00  s DPH
Táto vysokokvalitná drevená komoda z dubového dreva sa zaručene stane pútavým doplnkom do obývačky , jedálne či do chodby . Je praktická , v spodnej časti má dvoje plné dvoj dvierka , po oboch stranách ešte po jedné dvierka s poličkovým priestorom , vrchná časť má 2 šuplíky . Poskytujú dostatok úložného priestoru na odkladanie riadu v kuchyni či rôznych dokumentov v pracovni . Komoda má ešte nadstavec s 2 šuplíkmi . Výška - 108 cm , šírka - 188 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda so zrkadlom a mramorovou doskou

439,00  s DPH
Komoda so zrkadlom a mramorovou doskou , bude poskytovať optimálny priestor na uloženie potrebného príslušenstva. Má praktické zásuvky na drobnosti , okrem toho aj krásne vyrezávané zrkadlo zdobiace mramorovú dosku . Spodná časť má veľký úložný priestor. Je krásne vyrezávaná so zlatými kovovými úchytkami. Bude klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Skladá sa z 3 častí . V pôvodnom stave .Výška – 200 cm , šírka – 110 cm , hĺbka – 52 cm .

Komoda v dvojfarebnom prevedení

450,00  s DPH
Táto vysokokvalitná masívna drevená komoda v dvojfarebnom prevedení sa zaručene stane pútavým doplnkom do obývačky, jedálne či do chodby. Tri zásuvky a 1 dvojdverová skrinka poskytne dostatok úložného priestoru na odkladanie dokumentov v pracovni, alebo doma na rôzne veci. Vrchná časť komody môže poslúžiť na televízor, dekorácie, alebo aj kvety . Ku komode si môžete z našej ponuky vyskladať aj celú zostavu. Výška – 95 cm , šírka – 190 cm , hĺbka – 47 cm .

Komoda vysoká – ” ANTIK “

499,00  s DPH
Komoda starožitná bude nápaditým doplnkom do interiéru . K dispozícii má 3 veľké a 2 menšie zásuvky , ktoré majú dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Celkový dojem komody podčiarkuje jej dyhovanie a drevené okrúhle úchytky . Obklopte sa luxusom a doplňte svoj interiér ďalším skvostným kúskom. Výška – 132 cm , šírka – 131 cm , hĺbka – 55 cm .

Komoda – TV stolík

199,00  s DPH
Komoda - televízny stolík je vyrobená z masívneho dreva . Skladá sa z dvoch bočných presklených dverí , vo vnútri so sklenenými poličkami. Umožní Vám bezpečne umiestniť vaše domáce spotrebiče na požadované miesto. Tento kus nábytku sa bude ideálne hodiť do moderných aj klasických interiérov. Vďaka minimalistickému prevedeniu sa TV stolík-komoda stáva vkusným prvkom, ktorý doplní interiér miestnosti. Ku komode ( TV stolíku ) v našej ponuke aj regál (knižnica ). Výška – 65,5 cm , šírka – 130 cm , hĺbka – 46 cm .

Komoda “ALT DEUTSCH “

250,00  s DPH
Komoda "ALT DEUTSCH " vás zaujme svojím pekným dizajnovým prevedením a jemnými zaoblenými líniami . Je vyrobená z kvalitného masívneho dreva - dyhovaná . Komoda ponúka úložný priestor v podobe troch väčších zásuviek, ktoré skvelo poslúžia pri umiestnení v spálni, pracovni či v obývačke. Celkový vzhľad dotvárajú vyrezávané nožičky a kovové mosadzné úchytky . Komoda nemá jednu úchytku. Výška – 81 cm , šírka – 97 cm , hĺbka – 52 cm .

Komoda “BAROKO” – 72,5 x 88 x 43 cm ( v + š + h )

107,00  s DPH
Komoda "BAROKO" z kvalitného dreva reprezentuje barokový štýl s ručne dorábanými vyrezávanými dobovými prvkami. Zaujme predovšetkým milovníkov klasického nábytku, ktorí si doma túžia vytvoriť dobové čaro. Disponuje tromi praktickými zásuvkami s luxusnými zdobenými rukoväťami, ktoré vo vašej spálni či obývačke vyčaria nenahraditeľný starožitný nádych. Nádherné vyrezávanie a nožičky tento efekt ešte umocnia. Výška – 72,5 cm , šírka – 88 cm , hĺbka – 43 cm .

Komoda “BAROKO” so 4 šuplíkmi

199,00  s DPH
Táto baroková komoda predstavuje ideálny doplnok do interiéru. Je vyrobená z masívneho dreva a preto je mimoriadne pevná a trvácna. 4 zásuvky, ktoré poskytujú množstvo priestoru na rôzne predmety, ako napríklad kľúče, zápisníky, knihy, časopisy či ďalšie drobnosti. Je krásne vyrezávaná a bohato zdobená ozdobnými kovovými rukoväťami, nožičky pekne zaoblené. Dodajte svojmu interiéru nový vzhľad s touto komodou. Výška – 99 cm , šírka – 86 cm , hĺbka – 43 cm .

Komoda Biedermeier so zrkadlom

349,00  s DPH
Komoda Biedermeier so zrkadlom a mramorovou doskou , bude poskytovať optimálny priestor na uloženie potrebného príslušenstva. Má praktické zásuvky na drobnosti , okrem toho aj krásne vyrezávané zrkadlo zdobiace mramorovú dosku . Spodná časť má veľký úložný priestor. Je krásne vyrezávaná so zlatými kovovými úchytkami. Bude klenotom vo Vašom domove ,lebo takú nemá hocikto. Skladá sa z 3 častí . V pôvodnom stave . Výška – 191 cm , šírka – 127 cm , hĺbka – 52 cm .

Komoda dvojdverová so zásuvkami

299,00  s DPH
Prijmite pomocnú ruku v podobe praktickej dvojdverovej komody so zásuvkami . Vďaka jednoduchému dizajnu pristane každej domácnosti. Vyrobená je z masívneho dreva v dvojfarebnom prevedení .Ponúka aj praktický úložný priestor, vďaka ktorému budete mať vždy vo svojom príbytku pekný poriadok. Či už ju umiestnite do spálne, predsiene, obývačky, študentskej alebo detskej izby, kdekoľvek nájde svoje uplatnenie. Ku komode si môžete z našej ponuky vyskladať aj celú zostavu. Výška – 150 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 46 cm .