Zobrazených 1–12 z 48 výsledkov

Show sidebar

Baroko Tabernág – sekretár

19.780,00  9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda rustikálna

249,00  s DPH
Snívate o interiéri , ktorý bude mať dušu a vlastný príbeh ? Potom zrejme inklinujete k tradičnému štýlu bývania , ktorý má nádych minulosti a pokojnú , harmonickú atmosféru . Do interiéru vnesie čaro a dokonalú idylu . Je vhodná najmä na zariadenie obývacích izieb , jedální , spální alebo pracovní . Komoda je dvojdverová + v strede dvoj - dvierka presklené číre , nad ktorými sú dva šuplíky . Dvierka aj šuplíky sa otvárajú pomocou krásnych kovových úchytiek . Výška - 90 cm , šírka - 177 cm , hĺbka - 57 cm .

Komoda – patinovaná

139,00  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať a obklopte sa krásnym nábytkom s dušou ! Či už sa snažíte vybaviť obývaciu izbu či pracovňu , alebo skrátka len hľadáte vhodný doplnok do vstupnej haly , zamerajte sa na ideálnu kombináciu kvality a krásneho spracovania . Komoda je vyrobená z dreva - patinovaná . Má dvoje dvierka , za ktorými sa skrýva praktický úložný priestor , dva šikovné šuplíky v strede s otvoreným priestorom na poličku . Dodajte svojmu domovu prepych a preneste sa s touto komodou do elegantnej a romantickej atmosféry . Výška - 90 cm , šírka - 128 cm , hĺbka - 48 cm .

Komoda “BAROKO”

169,00  s DPH
Pre milovníkov nábytku v barokovom štýle , Vás táto komoda určite upúta svojou noblesou a eleganciou , spojenou s kvalitným materiálovým prevedením a prepracovaním . Je svetlo hnedej farby , možno ňou vybaviť obývacie izby alebo spálne . Výrazným rysom komody sú 3 šuplíky s krásnymi kovovými úchytkami a vyššie nohy - to všetko v typickom barokovom štýle . Výška – 70 cm , hĺbka – 45 cm , šírka – 85 cm .

Komoda “RUSTIKÁLNA”

159,00  s DPH
Táto komoda je naozaj krásnym kúskom . Navyše je praktická a tak sa zaručene bude hodiť do každej izby . Je trvácna a odolná . Komoda má 5 zásuviek s kovovými úchytkami , ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru pre Vaše osobné veci a udržiavajú Vašu izbu upratanú . Na vrchnej časti komody môžete tiež zobrazovať veci , ako sú fotografie , knihy a rastliny v kvetináčoch . Výška – 93 cm , hĺbka – 38 cm , šírka – 77 cm .

Komoda nízka 4 šuplíková

239,00  s DPH
Komoda nízka moderného štýlu a kvalitného prevedenia je elegantným prvkom . Je možné ju využiť ako stolík pod televízor , ale aj samostatne , alebo aj ako botník . Predné časti dvierok sú plné s poličkovým úložným priestorom . Komoda má v hornej časti 4 zásuvky . Výška – 86 cm , hĺbka – 52 cm , šírka – 206 cm .

Komoda priestranná

250,00  s DPH
Priestranná komoda je vhodná pre všetky domácnosti , ktoré potrebujú komodu s veľkým úložným priestorom . Je vyrobená z masívneho dreva vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti . Komoda má 2 praktické zásuvky a 2 x po ľavej a pravej strane dvierka s matným sklom , v strede dvoj - dvierka plné za ktorými sú poličky , ktoré zaisťujú dostatok úložného priestoru . Výška - 80 cm , šírka - 176 cm , hĺbka - 53 cm .

Komoda s veľkým úložným priestorom

45,00  s DPH
Komoda pozostáva zo 6 samostatných šuplíkov , ktoré sú navrhnuté pre poriadok vo Vašich osobných veciach . Naboku sa nachádzajú dvoj - dvierka , ktoré sú vo vnútri rozdelené 2 poličkami . Univerzálna komoda so šuplíkmi je určená do každej miestnosti - do spálne , do obývačky , do detskej izby , do predsiene alebo do haly . Výška - 84 cm , šírka - 106 cm , hĺbka - 35 cm .

Komoda secesná z roku cca 1940

299,00  s DPH
Komoda secesná z roku cca 1940 sa vyznačuje bohatým vyrezávaním . Vyrezávané ornamenty , hrana vrchnej dosky a nohy dodávajú ten správny nádych minulosti . Jedinečná komoda , ktorá prinesie do Vašej domácnosti kúsok histórie . Má dostatok úložného priestoru . Je praktická a dekoratívna , vhodná do obývačky , spálne alebo vstupnej haly . Výška - 104 cm , šírka - 208 cm , hĺbka - 63 cm .

Komoda so šuplíkom

229,00  s DPH
Táto komoda so štýlovým dizajnom v hnedej farbe predstavuje perfektný doplnok do obývačky či akejkoľvek inej miestnosti v dome . Dá sa používať aj ako vysoká skrinka alebo príručná skrinka . Komoda je vyrobená z MDF a je ozdobená kovovou rúčkou na zásuvke . 2 veľké skrinky + 1 menšia poskytujú množstvo priestoru na odkladanie rôznych vecí a premetov . Vrchná doska je ako stvorená na vystavenie rôznych ozdobných predmetov , fotorámikov či kvetov v kvetináči . Výška - 96 cm , šírka - 187 cm , hĺbka - 55 cm .

Komoda 116 x 85 x 50 cm (š + v + h )

279,00  s DPH
Komoda je zhotovená z masívneho lesklého dreva . Je vhodná do obývacej izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie . Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor s 3 zásuvkami je dostatočne veľký . Vo vrchnej časti vysúvacia doska s dvoma malými šuplíkmi . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Táto dokonalá komoda by nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti . Výška - 85 cm , šírka - 116 cm , hĺbka - 50 cm .