Zobrazených 1–12 z 47 výsledkov

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda – patinovaná

139,00  s DPH
Nechajte sa rozmaznávať a obklopte sa krásnym nábytkom s dušou ! Či už sa snažíte vybaviť obývaciu izbu či pracovňu , alebo skrátka len hľadáte vhodný doplnok do vstupnej haly , zamerajte sa na ideálnu kombináciu kvality a krásneho spracovania . Komoda je vyrobená z dreva - patinovaná . Má dvoje dvierka , za ktorými sa skrýva praktický úložný priestor , dva šikovné šuplíky v strede s otvoreným priestorom na poličku . Dodajte svojmu domovu prepych a preneste sa s touto komodou do elegantnej a romantickej atmosféry . Výška - 90 cm , šírka - 128 cm , hĺbka - 48 cm .

Komoda – sivá

150,00  s DPH
Komoda sivá je veľmi elegantná trojdielna komoda s 3 zásuvkami umiestnenými v strednej časti a dvierkami po jej stranách . Uskladníte v nej prehľadne rôzne dekoračné predmety , knihy , riad a mnoho ďalšieho . Komoda sa hodí do každej miestnosti ! Výška - 88 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda dub masív

250,00  s DPH
Táto vysokokvalitná drevená komoda z dubového dreva sa zaručene stane pútavým doplnkom do obývačky , jedálne či do chodby . Je praktická , v spodnej časti má dvoje plné dvoj dvierka , po oboch stranách ešte po jedné dvierka s poličkovým priestorom , vrchná časť má 2 šuplíky . Poskytujú dostatok úložného priestoru na odkladanie riadu v kuchyni či rôznych dokumentov v pracovni . Komoda má ešte nadstavec s 2 šuplíkmi . Výška - 108 cm , šírka - 188 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda nízka pod TV

149,00  s DPH
Komoda zaujme svojím štýlom , je elegantná vyrobená z kvalitného masívneho dreva . Disponuje 2 plnými vyklápacími dvierkami za ktorými sú v jednej časti 2 zásuvky a v druhej poličkový priestor , ktoré vytvárajú dostatok úložného priestoru . Dvierka komody sú bez úchytiek . TV komoda bude nielen skvelým doplnkom vo Vašej obývačke , ale aj Vám ponúkne množstvo úložného priestoru . Výška - 50,5 cm , šírka - 180 cm , hĺbka - 45 cm .

Komoda priestranná

250,00  s DPH
Priestranná komoda je vhodná pre všetky domácnosti , ktoré potrebujú komodu s veľkým úložným priestorom . Je vyrobená z masívneho dreva vďaka čomu je vhodná do akejkoľvek domácnosti . Komoda má 2 praktické zásuvky a 2 x po ľavej a pravej strane dvierka s matným sklom , v strede dvoj - dvierka plné za ktorými sú poličky , ktoré zaisťujú dostatok úložného priestoru . Výška - 80 cm , šírka - 176 cm , hĺbka - 53 cm .

Komoda – 85 x 150 x 53 cm ( v + š +h )

245,00  s DPH
Táto drevená komoda z dubového dreva v kombinácii s MDF sa zaručene stane pútavým doplnkom do obývačky , jedálne či do chodby . Je praktická , v spodnej časti má 3 plné dvierka s poličkovým priestorom , vrchná časť má 3 šuplíky . Poskytujú dostatok úložného priestoru na odkladanie riadu v kuchyni či rôznych dokumentov v pracovni . Výška – 85 cm , šírka – 150 cm , hĺbka – 53 cm .

Komoda “BAROKO” – 69,5 x 90 x 45 cm ( v + š + h )

125,00  s DPH
Drevená komoda v štýle “BAROKO” je zhotovená z masívneho dreva s krásnymi kovovými úchytkami a ornamentmi . Má 3 šuplíky . Nohy komody sú vyrezávané . Ak patríte k milovníkom barokového štýlu a pôvabu použitých materiálov , tvarov , tak Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do Vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a tak rozžiari každý kúsok Vášho domova . Výška – 69,5 cm , šírka – 90 cm , hĺbka – 45 cm .

Komoda “BAROKO”- 70 x 90 x 43 cm ( v + š + h )

127,00  s DPH
Drevená komoda v štýle “BAROKO” je zhotovená z masívneho dreva s krásnymi kovovými úchytkami a ornamentmi . Má 3 šuplíky . Nohy komody sú vyrezávané . Ak patríte k milovníkom barokového štýlu a pôvabu použitých materiálov , tvarov , tak Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do Vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a tak rozžiari každý kúsok Vášho domova . Výška – 70 cm , šírka – 90 cm , hĺbka – 43 cm .

Komoda 116 x 85 x 50 cm (š + v + h )

279,00  s DPH
Komoda je zhotovená z masívneho lesklého dreva . Je vhodná do obývacej izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie . Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor s 3 zásuvkami je dostatočne veľký . Vo vrchnej časti vysúvacia doska s dvoma malými šuplíkmi . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Táto dokonalá komoda by nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti . Výška - 85 cm , šírka - 116 cm , hĺbka - 50 cm .

Komoda biela ” VINTAGE “

169,00  s DPH
Táto komoda je vyrobená zo smrekového dreva . Má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom . Hore je šuplík . Môžete v nej udržiavať Vaše časopisy , knihy , alebo potrebné veci . Pevná vrchná doska je ideálna na umiestnenie dekoratívnych predmetov , ako sú vázy alebo kvetináče ,ale aj TV . Bude sa skvele vynímať v obývačke , predsieni , alebo spálni a to doma aj na chalupe . Komoda má poškodenie , mierne oderky a škrabance . Výška – 98 cm , šírka – 104 cm , hĺbka – 49 cm .

Komoda masívna – smreková

139,00  s DPH
Komodu smrekovú budete môcť využiť v každej miestnosti . Môžete ju postaviť do spálne , detskej izby , do pracovne i jedálne . Masívna komoda poslúži na uloženie najrôznejších vecí . Po bočnej ľavej strane 3 x šuplík , po pravej strane presklené otváracie dvierka za ktorými je poličkový priestor s 2 policami . Komodu umiestnite nielen u Vás v domácnosti , ale napríklad aj na chate či chalupe . Môžete ju využiť aj v kuchyni – uložíte do nej hrnce , plechy a kuchynské náčinie . V spálni ju využijete aj ako bielizník na drobné veci , posteľnú bielizeň aj oblečenie . V obývacej izbe a pracovni poslúži na uloženie najrôznejších drobností a dokumentov . Bude Vám dlho a spoľahlivo slúžiť . Výška – 86 cm , šírka – 94 cm , hĺbka – 45 cm .