Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Show sidebar

Baroko písací stôl s intarziou

495,00  s DPH
Na objednávku 4 až 6 týždňov . Štýlová replika barokového písacieho stolíka s bohatou intarziou. Stôl je rozťahovací po  po vytiahnutí spodnej zásuvky sa odklopí písacia plocha. Vnútro stolíka obsahuje aj 3 ks malých zásuviek. V hornej časti zvonku sa nachádzajú ešte ďalšie 3 zásuvky. Súčasťou je aj kľúč na uzamykanie.

Baroko Tabernág – sekretár

19.780,00  9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda “BIEDERMEIER” +/- 1850 rok.

295,00  s DPH
Krásna starožitná komoda rok +/- 1850 . Má tri priestranné zásuvky . Elegantná v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 80 cm , šírka - 93 cm , hĺbka - 51 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda 4 dverová masív

250,00  s DPH
Komoda je zhotovená z masívneho dreva . Je vhodná do obývacej izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie . Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor za 4 otváracími dvierkami , je dostatočne veľký . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Táto dokonalá komoda by nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti . Výška - 93 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 47 cm .

Komoda hnedá “PALISANDER”

349,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva . Má ukladací priestor s dvoma dvierkami a štyrmi šuplíkmi . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška - 85 cm , dĺžka - 175 cm , hĺbka - 45 cm . Jedná sa o úplne novú komodu .

Komoda masív 92 x 185 x 52 cm

325,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva . Komoda má 3 šuplíky a za 3 otváracími dvierkami poličky , kde je dostatok úložného priestoru . Vrchná časť komody môže byť využitá na rôzne účely . Krásne kovové úchytky . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška - 92 cm , dĺžka - 185 cm , hĺbka - 52 cm .

Komoda masív dub zlatý svetlý

250,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva vo farbe dub zlatý svetlý . Komoda má 2 šuplíky a za otváracími dvierkami dostatok úložného priestoru . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška - 86 cm , dĺžka - 187 cm , hĺbka - 43 cm .

Komoda masív dub zlatý svetlý 91 x 178 x 40 cm

180,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva vo farbe dub zlatý svetlý . Komoda má 1 šuplík a za otváracími dvierkami poličky kde , je dostatok úložného priestoru . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška - 91 cm , dĺžka - 178 cm , hĺbka - 40 cm .

Komoda masív – 55 x 164 x 52 cm

125,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva . Má 2 otváracie dvierka a v strede voľné poličky , kde si môžte uložiť rôzne veci . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška - 55 cm , dĺžka - 164 cm , hĺbka - 52 cm .

Komoda palisander

375,00  s DPH
Komoda je zhotovená z indického palisandrového masívneho dreva . Je vhodná do obývacie izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie. Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor za 3 otváracími dvierkami je dostatočne veľký . Disponuje aj 3 šuplíkmi s kovovými úchytkami . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Výška - 95 cm , šírka - 170 cm , hĺbka - 48 cm .