Zobrazených 1–12 z 38 výsledkov

Show sidebar

Baroko Tabernág – sekretár

19.780,00  9.950,00  s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bielizník “SEDEM DŇOVÝ”

375,00  s DPH
Krásna starožitná komoda - bielizník . Elegantný 7 dňový bielizník v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 162 cm , šírka - 100 cm , hĺbka - 46 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda “BIEDERMEIER” +/- 1850 rok.

295,00  s DPH
Krásna starožitná komoda rok +/- 1850 . Má tri priestranné zásuvky . Elegantná v hnedom prevedení hodí sa takmer do každého bytu , či domu . Výška - 80 cm , šírka - 93 cm , hĺbka - 51 cm . Jedná sa používaný tovar dovoz Holandsko .

Komoda 4 dverová masív

250,00  s DPH
Komoda je zhotovená z masívneho dreva . Je vhodná do obývacej izby , spálne , alebo aj iných častí domu , bytu , dokonca kancelárie . Výhodou tejto komody je , že jej úložný priestor za 4 otváracími dvierkami , je dostatočne veľký . Vrchná časť komody môže byť použitá na rôzne účely . Táto dokonalá komoda by nemala chýbať v žiadnej modernej domácnosti . Výška - 93 cm , šírka - 220 cm , hĺbka - 47 cm .

Komoda 68 x 81 x 45 cm

49,00  s DPH
Táto pevná komoda z dreveného masívu s dvomi otváracími dvierkami , za ktorými sa po otvorení skrývajú ďalšie poličky je štýlová a zároveň praktická . Nad dvierkami je ešte otvorený priestor na uloženie čohokoľvek . Vďaka svojmu elegantnému dizajnu predstavuje pútavý doplnok do každej miestnosti . Komoda Vám poskytuje množstvo úložného priestoru , ako vo vnútri tak i na povrchu . Výška – 68 cm , hĺbka – 45 cm , šírka – 81 cm .

Komoda drevená tmavo – hnedá

99,00  s DPH
Táto  pevná  komoda  z  dreveného  masívu  disponuje 5 šuplíkmi po bokoch a 1 otváracími  dvierkami  ,  za  ktorými  sú poličky . Je  štýlová  a  zároveň  praktická  .  Vďaka  svojmu  elegantnému dizajnu  predstavuje  pútavý  doplnok  do  každej  miestnosti  . Na  vrch komody môžete položiť napríklad fotky , knihy či kvety v kvetináči .  Výška  -  76   cm  ,  hĺbka  -  43  cm  , šírka   -  92   cm   .

Komoda masív 67 x 85 x 43 cm

49,90  s DPH
Táto komoda je zhotovená z masívneho dreva má kovové úchytky . Jej línie a romantický duch prinesú do Vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a tak rozžiari každý kúsok Vášho domova . Výška – 67 cm , šírka – 85 cm , hĺbka – 43 cm .

Komoda na CD

90,00  s DPH
Táto komoda na CD bude praktickým a dekoratívnym doplnkom Vášho obytného priestoru . Je štýlová , ale praktická a ideálna na uloženie Vašej hudobnej zbierky . Priehradky ponúkajú nielen dostatok úložného priestoru na uloženie zvukových záznamov , ale je tiež ideálna na uloženie akéhokoľvek príslušenstva pre Vašu zbierku .Vrchná časť je presklenná vyklápacia s dostatkom úložného priestoru . Je vyrobená z masívneho dreva vo farbe dub svetlý , vďaka čomu je mimoriadne odolná a trvácna . Okrem toho môže slúžiť aj pre kanceláriu alebo pracovňu . Je to skvelé riešenie úložného priestoru pre organizáciu Vášho domova . Táto CD skrinka je presne to , čo potrebujete! Výška - 69 cm , šírka - 108 cm , hĺbka - 61 cm .

Komoda s 5 šuplíkmi – čerešňa

250,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva - čerešňa . Má veľký ukladací priestor ako na povrchu tak aj za otváracími dvierkami . V strede s 5 šuplíkmi . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška – 89 cm , hĺbka – 60 , dĺžka – 268 .

Komoda s 2 dvierkami – čerešňa

200,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva - čerešňa . Má veľký ukladací priestor ako na povrchu tak aj za otváracími dvierkami . Ak patríte k milovníkom komod , tak tato komoda Vás určite očarí . Rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška – 91 cm , hĺbka – 45 , dĺžka – 178 .

Komoda so 4 šuplíkmi – čerešňa

200,00  s DPH
Drevená komoda je zhotovená z masívneho dreva - čerešňa . Má veľký ukladací priestor ako na povrchu tak aj za otváracími dvierkami . V strede so 4 šuplíkmi . Ak patríte k milovníkom komod , tak tento pôvab použitých materiálov , tvarov , Vás určite očarí . Jej línie a romantický duch prinesú do vášho interiéru jedinečnú atmosféru . Atraktívne prevedenie je nadčasové a rozžiari každý kúsok vášho domova . Výška – 88 cm , hĺbka – 50 , dĺžka – 208 .

Komoda so sklopnými dvierkami 52 x 90 x 52 cm

65,00  s DPH
Komoda  so  sklopnými  dvierkami  z  ktorej   vyžaruje  nádych  rustikálneho  šarmu  a  tak   predstavuje  skvelý  doplnok  do  každej  izby .  Skrinka  je  vyrobená  z  dreveného  masívu  a  je  veľmi stabilná  a  trvácna .  Pevná  vrchná  doska  je  ako  stvorená  na  vystavenie  rôznych  dekoratívnych  predmetov ,  ako  napríklad  vázičiek  alebo  kvetov  v  kvetináči .  Skrinka  poskytuje  množstvo priestoru  na  prehľadné  odkladanie  rôznych  predmetov .  Výška  -  52  cm  ,  šírka  -  90  cm  ,  hĺbka  -  52  cm  .