Zobrazených 1–12 z 22 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Drevené zrkadielko “VINTAGE”

7,90  s DPH
Kvalitné zrkadielko vo "VINTAGE" štýle s fazetovým strihom možné zavesiť alebo môže stáť na svojom podstavci . Rozmer : šírka 22 cm výška 33 cm hĺbka podstavca 8 cm .

Krbová obložka 250 x 190 so zrkadlom

990,00  s DPH
Nádherná  krbová  drevená  obložka z  masívu "  mahagonovej  "  farby  ,  Vás  určite  nesklame .  Môžte  ju  použiť  nie len  ako  súčasť  vášho  krbu ,  ale  aj  samostatne  -  ako  dekoračný  prvok  vo  vašej domácnosti  , v  ktorej  chýba  kúsok  romantiky  v  podobe  skutočného  krbu .  Predná  časť  je  zdobená  ornamentom , ktorý  je  ručne  vyrezávaný  a  vrchná  časť  ma  nádherné  veľké  zrkadlo         ...Rozmer  vrchnej  časti  : v  135  cm  , š  165 cm ,  h 35  cm
                          Rozmer  spodnej  časti  : V  115 cm  ,  š  190 cm  ,  h  41  cm
Krbové  obloženie  nieje  súčasťou  môžte  si  ho  dokúpiť  v  našom  e-shope .

Námornícke zrkadlo “FABRIK-STYLE”

395,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva ale vyzerá robustne akoby bolo z kovu . Rozmer  rámu výška 80 cm  šírka 170 cm  Rozmer zrkadla výška 50 cm šírka 155 cm Hrúbka rámu 12 cm .

Námornícke zrkadlo “INDUSTRIÁL-STYLE”

125,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva a kovu - hliník . Rozmer  výška 78 cm  šírka 78 cm  priemer zrkadla 36 cm .

Námornícke zrkadlo “INDUSTRIÁL-STYLE”

149,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva v červenej farbe . Rozmer  výška 75 cm  šírka 75 cm  priemer zrkadla 51 cm hrúbka rámu 12 cm .

Stolík toaletný s vyklápacím zrkadlom

350,00  s DPH
Jedinečný zriedkavý toaletný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Mahagónová hnedá farba krásne kontrastne ladí s leskom tvaru zrkadla. Stolík v sebe ukrýva aj úložný priestor v tvare šuplíka v prednej časti, ktorý môžete využiť na drobné cennosti a šperky. Zrkadlo je vyklápateľné . Je krásne vyrezávaný, dyhovaný bude ozdobou Vašej spálne . Výška – 140 cm , šírka – 104 cm , hĺbka – 48 cm .

Stolík toaletný so zrkadlom – ” Chippendale style “

399,00  s DPH
Štýlový toaletný stolík so zrkadlom ” Chippendale style “ prinesie do Vášho priestoru eleganciu, ale vďaka jeho tmavému prevedeniu aj štipku tajomna. Svoje šperky, kozmetiku alebo doplnky pohodlne schováte do jednej zásuvky . Ostatné potrebné veci môžete uložiť po bočných poličkách , alebo v spodnej časti stolíka , ktorých dizajn podčiarkuje ich tvarovanie . V strednej časti za presklenými dvierkami je poličkový úložný priestor. Vrchnú časť tvorí zrkadlo . Stolík je krásne vyrezávaný so zlatými ornamentmi. Výška – 208 cm , šírka – 122 cm , hĺbka – 37 cm .

Vešiak starožitný – rok cca 1910

145,00  s DPH
Tento starožitný vešiak na kabáty a klobúky bol vyrobený okolo roku 1910 . Je vyrobený z masívneho dreva. Má 6 pozlátených držiakov, jednu skrinku na kľúče , alebo iné drobnosti a stojan na dáždniky. Zrkadlo má fľaky ,ktoré sú typické zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Výška - 195 cm , šírka - 94 cm .

Zrkadlo biele – 163 x 62,5 cm

111,30  s DPH
Toto krásne navrhnuté nástenné zrkadlo s ozdobným rámom vytvorí vo Vašej kúpeľni , šatni alebo spálni výnimočnú atmosféru . Zrkadlo má ornamenty a takto krásne zdobí biely zrkadlový rám . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka pred - pripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Toto zrkadlo sa elegantne hodí nie len do modernej obývačky alebo chodby , ale s istotou vynikne v každej miestnosti . Farba : biela . Výška - 163 cm , šírka - 62,5 cm , hrúbka rámu - 5 cm .

Zrkadlo bronzové 113 x 83 x 4 cm

119,90  s DPH
Toto krásne navrhnuté nástenné zrkadlo s bronzovým rámom vytvorí vo Vašej kúpeľni , šatni alebo spálni výnimočnú atmosféru . Zrkadlo má jednoduchý rám , ktorý krásne vyniká . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka pred - pripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Toto zrkadlo sa elegantne hodí nie len do modernej obývačky alebo chodby , ale s istotou vynikne v každej miestnosti . Farba : Bronz . Výška - 113 cm , šírka - 83 cm , hrúbka rámu - 4 cm , šírka rámu - 13 cm .

Zrkadlo staro – ružové nástenne

129,00  s DPH
Neobyčajné zrkadlo je vytvorené špeciálne pre milovníkov elegantného štýlu . Toto jedinečné zrkadlo vnesie do každého domova neodolateľnú harmóniu a jemnosť . Zrkadlo je vyrobené z kvalitných materiálov v dokonalom farebnom prevedení so staro - ružovým rámom , ktoré je veľmi moderne a jednoducho sa kombinuje s doplnkami . Je nielen dekoratívnym , ale aj funkčným prvkom miestnosti . Zároveň sa hodí takmer všade . Môžete ho ľahko premiestniť do inej časti interiéru , alebo do inej miestnosti a stále bude dokonalo ladiť s okolím . Ide tak o kus nábytku , ktorý si kupujete na niekoľko rokov . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka predpripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Výška – 111 cm , šírka – 81 cm , hrúbka rámu – 5 cm .

Zrkadlo – K. S. Design Quality

150,00  s DPH
Kto je v krajine rozhodne najkrajší vám prezradí elegantné nástenné zrkadlo. Zrkadlo - K. S. Design Quality elegantne doplní akúkoľvek miestnosť vo vašom interiéri. Tento kúsok v luxusnom kabátiku ozdobí stenu spálne aj predsiene a pred odchodom do práce vám vždy zloží milý kompliment. Výška - 114 cm ,šírka - 84,5 cm .