Zobrazených 1–12 z 35 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Drevené zrkadielko “VINTAGE”

7,90  s DPH
Kvalitné zrkadielko vo "VINTAGE" štýle s fazetovým strihom možné zavesiť alebo môže stáť na svojom podstavci . Rozmer : šírka 22 cm výška 33 cm hĺbka podstavca 8 cm .

Krbová obložka 250 x 190 so zrkadlom

Original price was: 1.500,00 €.Current price is: 990,00 €. s DPH
Nádherná  krbová  drevená  obložka z  masívu "  mahagonovej  "  farby  ,  Vás  určite  nesklame .  Môžte  ju  použiť  nie len  ako  súčasť  vášho  krbu ,  ale  aj  samostatne  -  ako  dekoračný  prvok  vo  vašej domácnosti  , v  ktorej  chýba  kúsok  romantiky  v  podobe  skutočného  krbu .  Predná  časť  je  zdobená  ornamentom , ktorý  je  ručne  vyrezávaný  a  vrchná  časť  ma  nádherné  veľké  zrkadlo         ...Rozmer  vrchnej  časti  : v  135  cm  , š  165 cm ,  h 35  cm
                          Rozmer  spodnej  časti  : V  115 cm  ,  š  190 cm  ,  h  41  cm
Krbové  obloženie  nieje  súčasťou  môžte  si  ho  dokúpiť  v  našom  e-shope .

Námornícke zrkadlo “FABRIK-STYLE”

395,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva ale vyzerá robustne akoby bolo z kovu . Rozmer  rámu výška 80 cm  šírka 170 cm  Rozmer zrkadla výška 50 cm šírka 155 cm Hrúbka rámu 12 cm .

Námornícke zrkadlo “INDUSTRIÁL-STYLE”

125,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva a kovu - hliník . Rozmer  výška 78 cm  šírka 78 cm  priemer zrkadla 36 cm .

Námornícke zrkadlo “INDUSTRIÁL-STYLE”

149,00  s DPH
Zreteľne navrhnuté zrkadlo vyrobené z masívneho dreva v červenej farbe . Rozmer  výška 75 cm  šírka 75 cm  priemer zrkadla 51 cm hrúbka rámu 12 cm .

Stolík toaletný s vyklápacím zrkadlom

350,00  s DPH
Jedinečný zriedkavý toaletný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Mahagónová hnedá farba krásne kontrastne ladí s leskom tvaru zrkadla. Stolík v sebe ukrýva aj úložný priestor v tvare šuplíka v prednej časti, ktorý môžete využiť na drobné cennosti a šperky. Zrkadlo je vyklápateľné . Je krásne vyrezávaný, dyhovaný bude ozdobou Vašej spálne . Výška – 140 cm , šírka – 104 cm , hĺbka – 48 cm .

Zrkadlo biele – 163 x 62,5 cm

111,30  s DPH
Toto krásne navrhnuté nástenné zrkadlo s ozdobným rámom vytvorí vo Vašej kúpeľni , šatni alebo spálni výnimočnú atmosféru . Zrkadlo má ornamenty a takto krásne zdobí biely zrkadlový rám . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka pred - pripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Toto zrkadlo sa elegantne hodí nie len do modernej obývačky alebo chodby , ale s istotou vynikne v každej miestnosti . Farba : biela . Výška - 163 cm , šírka - 62,5 cm , hrúbka rámu - 5 cm .

Zrkadlo biele stojanové

145,00  s DPH
Stojanové zrkadlo Vás očarí na prvý pohľad svojou elegantnosťou. Je vyrobený z dreva v bielej farbe . Krásny vzor a ornamenty na ráme dodávajú zrkadlu luxusný dizajn. Priveďte svoj domov do dokonalosti a jedinečnosti s týmto zrkadlom , ktoré sa stane klenotom Vášho domova. Používané . Výška - 170 cm , šírka - 45 cm , hrúbka rámu - 4 cm .

Zrkadlo bronzové 113 x 83 x 4 cm

119,90  s DPH
Toto krásne navrhnuté nástenné zrkadlo s bronzovým rámom vytvorí vo Vašej kúpeľni , šatni alebo spálni výnimočnú atmosféru . Zrkadlo má jednoduchý rám , ktorý krásne vyniká . Zrkadlo je pripravené na montáž na stenu vďaka pred - pripraveným háčikom na zadnej doske . Zrkadlo môžete zavesiť vodorovne aj zvislo . Toto zrkadlo sa elegantne hodí nie len do modernej obývačky alebo chodby , ale s istotou vynikne v každej miestnosti . Farba : Bronz . Výška - 113 cm , šírka - 83 cm , hrúbka rámu - 4 cm , šírka rámu - 13 cm .

Zrkadlo drevené – úzke

28,00  s DPH
Toto drevené zrkadlo - úzke bude skvelým kúskom, ktorý môžete využiť vo vašom domove . Vysoký, tenký tvar ho predurčuje na použitie vo vstupnej chodbe, predsieni alebo kúpeľni. Používané . Výška - 67 cm , šírka - 23,5 cm .

Zrkadlo drevené – vidiecke

55,00  s DPH
Vďaka masívnemu drevenému rámu v hnedej farbe s precíznym ručne vyrezávaným zdobením u vás doma vyčarí toto zrkadlo nezameniteľný starožitný nádych a krásne vynikne najmä na bielych stenách. Odporúčame ho umiestniť napríklad do spálne k toaletnému stolíku, do priestrannej chodby či predsiene , alebo na krbovú rímsu. Zrkadlo má fľaky ,ktoré sú typické zodpovedajúcemu veku a používaniu, zachovalo si ale svoju krásu. V pôvodnom stave . Výška – 54 cm , šírka – 75 cm .

Zrkadlo nástenné z 80 . rokov

75,00  s DPH
Zrkadlo nástenné z 80.rokov je ručne vyrobené zo smrekového dreva. Má oválny tvar so skoseným sklom . Odporúčame ho umiestniť napríklad do spálne k toaletnému stolíku, do priestrannej chodby či predsiene , alebo na krbovú rímsu. Na zadnej strane zrkadla visí kovový drôt , ktorý slúži na zavesenie . Používané. Výška – 64 cm , šírka – 90 cm .