Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Lavica starožitná secesná z roku 1881

399,00  s DPH
Starožitná masívna drevená lavica , potiahnutá látkou z roku 1881 . Táto krásna lavica je dekoratívnym zvýraznením pre váš interiér , pracovňu , alebo terasu . Lavica je stabilná a zaujme najmä krásnym vyrezávaním a robustnou konštrukciou . Výška - 114 cm , šírka - 147 cm , výška sedenia - 40 cm , hĺbka sedenia - 59 cm .

Lavica z teakového dreva – 190 cm

450,00  s DPH
Dávate prednosť surovosti materiálu? Elegantná lavica z masívneho teakového dreva vnesie do vašej záhrady či terasy čaro dávnych časov a autentickosť. Vďaka konštrukcii s drevenými spojmi patrí k pevným výrobkom . Je výnimočná svojou mohutnosťou s dokonale prepracovaným vyrezávaním . Exotická a unikátna vo Vašej záhrade , či terase vytvorí relaxačné miesto s dušou starých časov. Nová . Výška – 90 cm , šírka – 190 cm , hĺbka – 61 cm , výška sedu – 45 cm , hĺbka sedu – 56 cm .

Lavica z teakového dreva – 100 cm

349,00  s DPH
Dávate prednosť surovosti materiálu? Elegantná lavica z masívneho teakového dreva vnesie do vašej záhrady či terasy čaro dávnych časov a autentickosť. Vďaka konštrukcii s drevenými spojmi patrí k pevným výrobkom . Je výnimočná svojou mohutnosťou s dokonale prepracovaným vyrezávaním . Exotická a unikátna vo Vašej záhrade , či terase vytvorí relaxačné miesto s dušou starých časov. Nová . Výška – 90 cm , šírka – 100 cm , hĺbka – 45 cm , výška sedu – 46 cm , hĺbka sedu – 40 cm .

Lavička záhradná kovová – zelená

249,00  s DPH
Ste romantický typ? Ak si vaše srdce získa všetko, čo je originálne, krásne a dizajnové, máme pre vás lahôdku. Záhradná lavička sa už teší do vašej záhrady. Ulahodí vám aj svojím farebným prevedením. Zelená jej jednoducho svedčí. Na šarme jej pridávajú dokonale prepracované ornamenty. Vyrobená je z pevného kovu. Doplňte ju dekoratívnymi vankúšmi, nadizajnovať si ju môžete podľa vlastnej chuti. Už to vidíte? Lavička s jej romantickým vzhľadom pod rozkvitnutou jabloňou, pri záhone ruží, v altánku vyzdobenom svetielkami. Už o chvíľu sa môžete tešiť z krásneho dizajnu, ktorý dá vašej zelenej oáze vyniknúť. Nová. Rozmery - Výška – 98 cm , šírka – 112 cm , hĺbka – 63 cm , výška sedu – 41 cm , hĺbka sedu – 45 cm .

Lavička látková – sivá

350,00  s DPH
Táto lavička bude predstavovať skvelý ozdobný doplnok do vášho príbytku. Má pevnú drevenú konštrukciu , je potiahnutá mäkkou a príjemnou sivou látkou , takže poskytne optimálne pohodlie. Je dostatočne stabilná a trvácna. Bude Vaším obľúbeným miestom na rozhovory s rodinou, čítanie knižky, sledovanie televízie či odpočinok. Určite sa bude hodiť kamkoľvek . Nová. Výška – 90 cm , šírka – 147 cm , hĺbka – 55 cm , výška sedu – 49 cm , hĺbka sedu – 48 cm .

Lavička záhradná kovová – čierna

185,00  s DPH
Relaxujte a užívajte si pekné počasie vo vašej záhrade na tejto lavičke . Má kovový rám a odolá nepriaznivým poveternostným podmienkam, takže je vhodná na každodenné používanie vonku. Táto jednoduchá vonkajšia lavička sa bude hodiť naozaj všade a poskytne Vám príjemné posedenie. Nová. Rozmery – Výška – 98 cm , šírka – 111 cm , hĺbka – 50 cm , výška sedu – 41 cm , hĺbka sedu – 43 cm .

Lavička z kravskej kože

250,00  s DPH
Táto štýlová lavička je potiahnutá pravou kravskou kožou a vďaka svojmu ikonickému dizajnu bude skvelým doplnkom do akéhokoľvek interiéru . Rozmer : výška 93 cm dĺžka 126 cm šírka 53 cm

Sedák ratanový

139,00  s DPH
Tento ratanový sedák je vyrobený z prírodného ratanu v svetlo hnedej farbe . Sedák Vám spríjemní chvíle odpočinku . Vypletanie je ručne z ratanových prútikov . Farba drevenej konštrukcie je tmavo hnedá , výplet je svetlo hnedý . Veľkosť sedáka je : Dĺžka - 80 cm , šírka - 50 cm , výška sedu - 36 cm .

Taburetka – drevo + látka

19,90  s DPH
Táto taburetka je kus nábytku , ktorý sa bude krásne hodiť do každej miestnosti, či už v obývacej izbe, na chodbe alebo v jedálni. Mäkký čalúnený sedák . Masívne drevené nohy zabezpečujú potrebnú stabilitu . Výška - 41 cm , šírka - 52 cm , hĺbka - 25 cm .

Taburetka látková – svetlo hnedá

62,00  s DPH
Skvelý partner ku kreslu , sedačke , alebo pohodlné a praktické sedenie navyše kdekoľvek potrebujete . Klasický dizajn a kvalitný poťah dodávajú taburetke nadčasový vzhľad , ktorý nikdy nevyjde z módy . Výška – 46 cm , šírka – 47 cm , hĺbka – 47 cm .

Taburetka látková okrúhla

79,00  s DPH
Dizajnová taburetka okrúhla vo farbe zelené jablko s poťahom z látky, sa môže pochváliť nielen pohodlným sedením, ale aj krásnym dizajnom. Miesto na sedenie môžete zameniť za veľmi pohodlnú podnožku. Dizajnová taburetka sa hodí všade tam, kde potrebujete príležitostné sedenie a zároveň upúta Vašu pozornosť ako krásny doplnok interiéru. Výška - 32 cm , priemer - 72 cm .