Zobrazených 1–12 z 447 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Baroko sekretár s bohatou intarziou

2.599,00  s DPH
Originál baroková skriňa z roku cca 1760 vo veľmi dobrom stave . Vo vnútri skrine sa nachádzajú poličky s dvoma šuplíkmi . Výška - 209 cm , dĺžka - 118 cm , hĺbka - 53 cm.

Baroko Tabernág – sekretár

Original price was: 19.780,00 €.Current price is: 9.950,00 €. s DPH
Prezentácia veľkolepého barokového sekretára z roku cca 1720 s intarzovaným dizajnom. Horná skrinka má malé polovičné zásuvky lemujúce strednú skrinku , hornú , spodnú a bočné. Dvere skrinky sa odomknú , aby odhalili priestor obsahujúci západku na oboch stranách , ktorá umožňuje odomknutie a otvorenie ostatných poličiek. Stredná časť obsahuje šikmé veko , ktoré sa otvára a potom sa môže používať ako písací stôl. Spodná časť sekretára obsahuje tri dlhé hlboké uzamykateľné zásuvky. Nádherné kontrastné vložky intarzie spolu s vynikajúcimi ručne vyrobenými detailmi a remeselným spracovaním sú dôkazom druhu remeselného spracovania. Sekretár je vo vynikajúcom stave s originálnym povrchom , skutočnou ukážkou pre znalca jemného starožitného barokového nábytku. Výška - 233 cm ,šírka - 120 cm , hĺbka - 73 cm.

Bufet secesný ( 60 )

299,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti po bočných stranách klenbové fazetované zrkadlá v spodnej časti s vyrezávaným ornamentom , v strednej časti malé sklenené dvoj dvierka , nad ktorými je poličkový priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka s veľkým úložným priestorom. Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Celý bufet je krásne vyrezávaný .Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet secesný ( 97 )

260,00  s DPH
Bufet secesný vynikne v každej jedálni, alebo kuchyni. Bude vhodný aj do jedálne k stolu a uskladniť do neho príbory, taniere a všetok riad, ktorý sa využíva pri stolovaní. Vo vrchnej časti sú presklené dvoj dvierka , po bočných stranách voľný priestor . Spodná časť má 2 plné dvierka za ktorými sa ukrýva jedna polica . Nad dvierkami sa nachádzajú 2 šuplíky s krásnymi mosadznými kovanými úchytkami .V strednej časti príborníka je voľný priestor v zadnej časti so zrkadlom . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 193 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet starožitný skriňa v štýle Henrii – ( 82 )

369,00  s DPH
Tento krásny bufet v štýle Henrii so svojou bohatou originálnou a pôsobivou veľkosťou bude hrdo stať v každej miestnosti . Má pekné vyrezávanie , ako aj detailné lišty na dvierkach a stĺpikoch, ktoré predstavujú kvalitu a remeselné spracovanie, ktorým je tento štýl nábytku známy vo svojom regióne Francúzska. Horná časť (skrinka so sklenenými dvierkami) má 2 vnútorné police. Spodná časť (Základňa) má veľkú vnútornú policu a nad ňou 2 zásuvky. Do Vášho domova vnesie skutočne dobový nádych a Vaše priestory krásne zútulní . Skladá sa z dvoch častí . Vzhľadom na svoj vek stále v peknom starožitnom stave . Výška – 230 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 56 cm .

Bufet starožitný ( 154 )

270,00  s DPH
Starožitný masívny bufet , ktorého horná časť má vyrezávaný vrch nad 3 presklenými dvierkami a jednou policou . Otvorená stredná časť má zrkadlový chrbát a stĺpiky, ktoré podopierajú hornú časť. Základňa má 2 zásuvky nad dvomi dvierkami s vyrezávaním . Dokážete si ním oživiť každý interiér, je veľmi účelný a vhodný aj do moderne zariadeného priestoru. Masív, ako materiál výroby, zaručuje jeho dlhú životnosť a preto Vám tento bufet bude slúžiť dlhé roky. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom stave viď. fotografie . Výška – 212 cm , šírka – 115 cm , hĺbka – 50 cm .

Bufet z Jakubovskej éry ( 56 )

399,00  s DPH
Tento starožitný bufet z éry jakubovského obdobia je úžasným kusom vintage nábytku, ktorý spája krásu s funkčnosťou. Vyznačuje sa nádhernými ručne vyrezávanými detailmi, vrátane jakubovských nožičiek , vďaka ktorým je skutočne jedinečný. Poskytuje dostatok úložného priestoru so skrinkou , ktorá má jednu policu . Priestory skrinky sú ideálne na odkladanie riadu, skla a iných dekoratívnych predmetov. Vrchná nadstavba má dvoje dvierka s pôvodnými fazetovými sklami a krásnou vyrezávanou korunou . Celkovo je tento starožitný bufet z éry jakubovskeho obdobia výrazným kúskom, ktorý dodá eleganciu a sofistikovanosť každej miestnosti vo vašej domácnosti. Jeho jedinečný štýl, ručne vyrezávané detaily a dostatok úložného priestoru z neho robia dokonalý doplnok každej kolekcie vintage nábytku. Bufet , ktorý stojí za to , odporučiť ho zberateľom a ľuďom, ktorí oceňujú vynikajúcu kvalitu. Je zachovalý , zodpovedajúci veku a používaniu, zachoval si ale svoju krásu. Bohužiaľ už nedisponuje kľúčom Skladá sa z dvoch časti . V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 165 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 59 cm .

Bufet starožitný ( 29 )

250,00  s DPH
Bufet starožitný z masívneho dreva okolo roku 1920 je zaujímavým zriedkavým modelom , vhodným na uloženie rôznych predmetov , vecí . Detailne vypracovaná kvalitná rezba , 2 šuplíky , v spodnej časti poličkový úložný priestor, vrchná časť s originálnym fazetovým zrkadlom , po bokoch 2 presklené dvierka s poličkami . Tento bufet bude klenotom vo Vašom domove ,lebo taký nemá hocikto. Skladá sa z dvoch častí. V pôvodnom starožitnom stave . Výška – 170 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 50 cm .

Drevená tabuľa s nápisom 20 x 20 x 2,5 cm

6,90  s DPH
Táto drevená tabuľa s nadpisom "TEŠ SA ZO ŽIVOTA" bola vyrobená zo starého dreva a vyžaruje z nej vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 20 cm , šírka - 20 cm , hrúbka - 2.5 cm .

Drevený foto rámček “NAVŽDY”

3,90  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 18 cm , šírka - 23 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Drevený foto rámček “NAVŽDY” 15 x 18,5 x 2,5 cm

3,50  s DPH
Tento drevený foto rámček s názvom "NAVŽDY" bol vyrobený zo starého dreva a vyžaruje z neho vidiecky a rustikálny šarm . Stane sa ozdobným doplnkom Vášho domova . Dá sa zavesiť na stenu . Výška - 15 cm , šírka - 18,5 cm , hrúbka - 2.5 cm . V ponuke 2 druhy .

Držiak kvetináča na stenu – set ( 2 ks )

54,00  s DPH
Držiak kvetináča na stenu sa bude hodiť k individuálnej výzdobe stien domu, terás alebo vjazdov do dvora. Je keramický v čiernej farbe v tvare mušle . Môžete ho nainštalovať do ľubovoľnej výšky a umiestniť na neho kvetináč. Bude sa Vám hodiť pre celoročné použitie vo vonkajšom prostredí. Predáva sa iba set 2 ks . Výška – 30 cm , šírka – 24 cm , hĺbka – 16 cm .