Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Rímsa drevená krbová

97,00  s DPH
Drevená krbová rímsa z masívneho prírodného dreva , bude ideálna ako ozdoba do bytu či domu. Krásne ozvláštni celý Váš dom vďaka jednoduchému , ale za to originálnemu a jedinečnému vyrezávanému štýlu. Výška – 74 cm , šírka – 155 cm , hĺbka – 43 cm .

Rímsa krbová drevená

99,00  s DPH
Dekoračná drevená krbová rímsa v čiernom farbenom prevedení určite vynikne v každom peknom interiéri. Táto rímsa vytvára útulnú a romantickú atmosféru. Môžete si ju vyzdobiť podľa vašich predstáv, sviečkami, svetielkami alebo rôznymi inými dekoráciami. Taktiež je možné ju použiť s elektrickými krbovými vložkami . Dekorácia , ktorá určite upúta pozornosť všetkých hostí. Výška – 97 cm , šírka – 136 cm , hĺbka – 28,5 cm .

Stôl anglický úzky – rozťahovací

199,00  s DPH
Tento anglický úzky stôl - rozťahovací z masívneho dreva sa bude hodiť do exteriéru aj interiéru . Môžete ho využiť aj ako prístenný stolík . Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa tento stôl dá v prípade potreby roztiahnuť do dĺžky maximálne 159 cm. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 43 cm . Pri roztiahnutí dĺžka - 159 cm .

Stolík RETRO – nočný – odkladací

65,00  s DPH
Moderný nadčasový odkladací či nočný stolík RETRO , bude predovšetkým vďaka krásnej stolnej doske dokonalým doplnkom vo Vašej domácnosti . Nôžky z čierneho kovu tvoria skvelý kontrast k masívnemu drevu a dodávajú stolu určitú ľahkosť. Samozrejmosťou je aj dostatok úložného priestoru - vďaka otvorenej priehradke vo vnútri stolíka , kde pohodlne uložíte veci, ktoré práve nepotrebujete. Decentný retro stolík je možné umiestniť do akéhokoľvek prostredia. Výška – 53 cm , šírka – 42 cm , hĺbka – 35 cm .

Stolík kartársky

199,00  s DPH
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví .Vrchná časť je otočná , ktorá po otočení odhalí úložný priestor na karty , hry atď. Horná časť má plstenú zelenú podložku . Pod hornou časťou dosky je stĺpová masívna noha ,ktorá končí štvornohou základňou s mosadznými kolieskami. Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 45 cm . Po rozložení stola dĺžka – 90 cm , šírka – 89 cm .

Stolík kartársky – starožitný

149,00  s DPH
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví . Vrchná časť sa rozloží tak ,že sa vytiahne šuplík , pod ktorým sa odhalí úložný priestor na karty a vrchná doska sa už iba položí na šuplík . Horná časť má plstenú zelenú podložku . Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 76 cm , dĺžka – 73,5 cm , šírka – 35 cm . Po rozložení stola dĺžka – 73,5 cm , šírka – 67,5 cm .

Stolík konzolový – rozkladací

98,00  s DPH
Tento drevený konzolový stolík bude perfektnou voľbou pre dodanie jednoduchého, ale štýlového doplnku do vášho obývacieho priestoru. Je vyrobený z masívneho dreva v mahagónovej farbe . Má 2 zásuvky a 1 poličku, ktoré poskytnú dostatok úložného priestoru na uloženie rôznych potrieb dobre organizovaných a na dosah ruky. Stolová doska tohto konzolového stolíka je ideálna na vystavenie vašich dekoratívnych predmetov, rámov obrazov a rastlín v kvetináčoch. Tento rozkladací stôl sa bude hodiť kdekoľvek vo vašom dome. Môže byť použitý ako vstupný stolík, gaučový stolík, TV konzolový stolík atď. Výška - 69,5 cm , šírka - 40 cm , dĺžka - 54 cm . Pri roztiahnutí dĺžka - 94 cm .

Stolík konzolový ( smrek )

85,00  s DPH
Tento konzolový stolík zo smrekového dreva sa môže stať skutočnou ozdobou aj Vášho domova : nech ide o zariadenie pracovne , obývačky , prípadne chodby , predsiene či haly – všade sa bude vynímať . Stolík má 1 zásuvku , ktorá sa skvele hodí na uloženie rôznych drobností . Výška – 57 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 43 cm .

Stolík okrúhly starožitný

139,00  s DPH
Stolík okrúhly starožitný zaujme najmä svojím prekrásnym vyrezávaním. Je vyrobený z masívneho dreva v tmavohnedej farbe , ktorý krásne zapadne do luxusných vintage či koloniálne ladených obývačiek, pracovní alebo iných priestorov. Okrúhly tvar, ornamentálne zdobenie a vyrezávané nožičky na kolieskach k vám vnesú nádych starých čias a zároveň vášmu domovu dodajú skutočne luxusný vzhľad. Disponuje 3 malými zásuvkami vhodnými na uskladnenie drobných predmetov. Výška – 57 cm , priemer-51 cm.

Stolík príručný – starožitný

45,00  s DPH
Krásny drevený príručný stolík starožitný je vyrobený v rustikálnom štýle. Dizajn stolíka je pekne prepracovaný . Pod povrchom stolíka sa nachádza malý otvorený priestor. Podnož tvorí 1 stredová noha , ktorá je v spodnej časti rozšírená o ďalšie 3 nohy . Drevený konferenčný stolík zaujme svojou hnedou farbou. Určite sa bude hodiť do každej domácnosti . Výška – 71 cm , šírka – 34 cm , hĺbka – 34 cm .

Stolík príručný polkruhový

69,00  s DPH
Tento prístenný stolík dodá do vašej obývacej izby príjemnú atmosféru. Stolík je vyrobený z masívneho dreva, vďaka čomu je stabilný, trvácny . Pevná doska stola je vhodná na umiestnenie dekoratívnych predmetov, ako sú napríklad koše s ovocím, vázy alebo kvety v črepníkoch. Zásuvka poskytuje úložný priestor na rôzne menšie predmety, ktoré chcete mať uložené na dosah ruky. Výška – 68 cm , šírka – 70 cm , hĺbka – 34 cm .

Stolík prístenný – rozkladací

200,00  s DPH
Veľmi praktický prístenný stolík zaujme svojou univerzálnosťou, ktorú predovšetkým ocenia majitelia menších interiérov. Stolík možno vysunúť a rozložiť. Ďalšou prednosťou stolíka sú 2 šuplíky , kam sa dá ľahko uložiť rozčítaná kniha či časopis , alebo iné pre vás nepostrádateľné drobnosti. Prišli k vám hostia a vy naraz neviete, kam im pripraviť malé občerstvenie? . A prichádzajú navyše ďalší a ďalší? Po rozložení získate poriadnu plochu na poháriky s vínom aj na misky s čipsmi . Stolík je drevený bielej farby . Jemná elegancia a funkčnosť stolíka sa ľahko prispôsobí Vašim potrebám. Výška – 75 cm , hĺbka - 51 cm , dĺžka - 141 cm . Po rozložení - dĺžka - 141 cm , šírka - 115 cm .