Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Stolík konzolový biely

79,00  s DPH
Tento konzolový stolík sa môže stať skutočnou ozdobou aj Vášho domova : nech ide o zariadenie pracovne , obývačky , prípadne chodby , predsiene či haly - všade sa bude vynímať . Stôl má 1 zásuvku , ktorá sa skvele hodí na uloženie rôznych drobností . Výška - 76 cm , šírka - 119 cm , hĺbka - 35 cm .

Stolík luxusný príručný

189,00  s DPH
Luxusný príručný stolík zaujme najmä svojím prekrásnym vyrezávaním . Je vyrobený z masívneho dreva , krásne zapadne do luxusne ladených obývačiek, pracovní alebo iných priestorov. Obdĺžnikový tvar, ornamentálne zdobenie a vyrezávané nožičky k vám vnesú nádych starých čias a zároveň vášmu domovu dodajú skutočne luxusný vzhľad. Výška – 64 cm , šírka – 78 cm , hĺbka – 45 cm.

Stolík servírovací – príručný

149,00  s DPH
Tento servírovací - príručný stolík sa stane nielen praktickým, ale aj vysoko dekoratívnym doplnkom vo vašej chodbe, obývacej izbe alebo hale. Môže byť použitý aj ako konzolový stolík ,alebo bočný stolík . Má aj servírovací podnos, ktorý je veľmi praktický. Je vyrobený z masívneho dreva je pevný , stabilný, odolný a krásny . Remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý štýl. Vrchná doska môže byť použitá ako veľký podnos. Poskytne dostatok priestoru pre nápoje alebo ozdobné predmety, ako sú ovocné koše alebo vázy. Stolík má aj zásuvku s krásnymi zlatými úchytmi a ornamentmi , do ktorej môžete uložiť drobné predmety, ktoré potrebujete mať na dosah ruky. Výška – 66 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 51 cm .

Stolík konzolový ( smrek )

85,00  s DPH
Tento konzolový stolík zo smrekového dreva sa môže stať skutočnou ozdobou aj Vášho domova : nech ide o zariadenie pracovne , obývačky , prípadne chodby , predsiene či haly – všade sa bude vynímať . Stolík má 1 zásuvku , ktorá sa skvele hodí na uloženie rôznych drobností . Výška – 57 cm , šírka – 124 cm , hĺbka – 43 cm .

Stolík príručný so šuplíkom

99,00  s DPH
Stolík príručný so šuplíkom je praktický a dekoratívny , bude sa krásne vynímať v predsieni, obývačke, či spálni. Vyhotovený je z masívneho dreva v hnedom prevedení . Disponuje aj malou zásuvkou na všetky potrebné maličkosti. Výška – 75 cm , šírka – 65 cm , hĺbka – 40 cm .

Stolík prístenný – rozkladací

200,00  s DPH
Veľmi praktický prístenný stolík zaujme svojou univerzálnosťou, ktorú predovšetkým ocenia majitelia menších interiérov. Stolík možno vysunúť a rozložiť. Ďalšou prednosťou stolíka sú 2 šuplíky , kam sa dá ľahko uložiť rozčítaná kniha či časopis , alebo iné pre vás nepostrádateľné drobnosti. Prišli k vám hostia a vy naraz neviete, kam im pripraviť malé občerstvenie? . A prichádzajú navyše ďalší a ďalší? Po rozložení získate poriadnu plochu na poháriky s vínom aj na misky s čipsmi . Stolík je drevený bielej farby . Jemná elegancia a funkčnosť stolíka sa ľahko prispôsobí Vašim potrebám. Výška – 75 cm , hĺbka - 51 cm , dĺžka - 141 cm . Po rozložení - dĺžka - 141 cm , šírka - 115 cm .

Stolík prístenný s 3 šuplíkmi

145,00  s DPH
Veľmi praktický prístenný stolík predstavuje skvelý doplnok do Vašej obývačky, jedálne, haly, atď . Prednosťou stolíka sú 3 šuplíky , kam sa dá ľahko uložiť rozčítaná kniha či časopis , alebo iné pre vás nepostrádateľné drobnosti. Zaberie veľmi málo miesta a môžete ho umiestniť aj do menších miestností. Vrchná doska v tvare obdĺžnika predstavuje ideálne miesto na odloženie telefónu či na vystavenie dekoratívnych predmetov, ako sú fotorámiky, alebo kvety v kvetináčoch. Na spodnú poličku si tiež môžete uložiť čokoľvek. Výška – 80 cm , dĺžka – 135 cm , šírka – 43,5 cm .