Zobrazených 1–12 z 23 výsledkov

Zobraziť 9 24 36

Konzolový stolík z čerešňového dreva

145,00  s DPH
Tento klasický konzolový stolík z čerešňového dreva predstavuje perfektný kúsok nábytku do Vášho domova .Je stabilný a odolný. Masívna stolová doska je ideálna na vystavenie dekoratívnych predmetov, rámikov na fotografie a rastlín v kvetináčoch. Zásuvka poskytuje ďalší priestor na odkladanie drobných predmetov. Výška – 75 cm , šírka – 120 cm , hĺbka – 40 cm .

Rímsa krbová drevená

99,00  s DPH
Dekoračná drevená krbová rímsa v čiernom farbenom prevedení určite vynikne v každom peknom interiéri. Táto rímsa vytvára útulnú a romantickú atmosféru. Môžete si ju vyzdobiť podľa vašich predstáv, sviečkami, svetielkami alebo rôznymi inými dekoráciami. Taktiež je možné ju použiť s elektrickými krbovými vložkami . Dekorácia , ktorá určite upúta pozornosť všetkých hostí. Výška – 97 cm , šírka – 136 cm , hĺbka – 28,5 cm .

Sada 2 stolíkov – biela + chróm

45,00  s DPH
Sada 2 stolíkov rôznych veľkostí, ktoré sa dajú zasunúť do seba. Stolová drevená doska s bielou povrchovou úpravou, nohy z chrómovaného kovu. Veľmi dobrý stav , nemá žiadne chyby, ale môže vykazovať mierne stopy používania. Rozmer väčší stolík - Výška – 43 cm , dĺžka – 45 cm , šírka – 45 cm . Rozmer menší stolík - Výška – 36 cm , dĺžka – 38 cm , šírka – 38 cm .

Set vintage stolíkov – ( 2 ks )

46,00  s DPH
Sada 2 vintage stolíkov bude skvelým doplnkom do obývačky , alebo haly. Poskytnú stabilný a bezpečný povrch, na ktorý môžete umiestniť nápoje, košíky s ovocím, vázy či iné dekoratívne predmety. Dajú sa využiť aj ako podstavce na kvetináče a telefóny , alebo ako konferenčné stolíky. Budú skutočne všestranné . Rozmery : Veľký – výška – 44 cm – dĺžka – 70 cm – šírka – 32 cm Malý – výška – 41 cm – dĺžka – 42 cm – šírka – 26 cm

Stojan na kvety

129,00  s DPH
Drevený stojan na kvety z masívneho dreva ,krásne vyrezávaný má elegantný dizajn, ktorý sa bude hodiť do všetkých kútov vášho domova. Vhodný aj do pracovne, spálne, obývačky, kuchyne, detskej izby, konferenčnej miestnosti, kancelárie. Môžete ho využiť aj na šikovnú lampu , alebo knihy pred spaním a pod. Dobre sa hodí aj na koniec bočného stolíka pri pohovke do obývačky , ako úložný stojan do kancelárie na vystavenie dekorácií. Vrchná doska je otočná . Výška – 105 cm , šírka – 62,5 cm , hĺbka – 61 cm .

Stôl anglický úzky – rozťahovací

199,00  s DPH
Tento anglický úzky stôl - rozťahovací z masívneho dreva sa bude hodiť do exteriéru aj interiéru . Môžete ho využiť aj ako prístenný stolík . Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu sa tento stôl dá v prípade potreby roztiahnuť do dĺžky maximálne 159 cm. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 43 cm . Pri roztiahnutí dĺžka - 159 cm .

Stolík nočný – starožitný

125,00  s DPH
Starožitný nočný stolík zo začiatku až polovice 19. storočia bude pekným doplnkom do spální. Je vyrobený z kvalitného masívneho dreva s ozdobným vyrezávaním .Vrchná časť je mramorová . Nočný stolík ponúka aj úložný priestor v podobe praktickej zásuvky , ktorá je doplnená dreveným ozdobným úchytom . Nohy stolíka sú okrúhle a pevné. Veľkosť stolíka je ideálna aj pre stojan na lampu, ozdobný podstavec, malú odkladaciu skrinku, nočný stolík, koncový stolík a ďalšie . V zachovalom starožitnom stave . Výška – 81 cm , šírka – 50 cm , hĺbka – 39 cm .

Stolík polkruhový s ratanom

85,00  s DPH
Tento štýlový drevený príručný stolík s polkruhovým dizajnom a jedným šuplíkom v kombinácii s ratanom , zaberie veľmi málo miesta a bude jedinečným doplnkom do vašej obývačky, jedálne alebo chodby. Stolovú masívnu dosku je možné použiť na umiestnenie váz, misiek na sušienky a iných dekoratívnych predmetov. Nohy stolíka sú kovové v čiernej farbe .Je jedinečný a odlišný od ostatných. Umiestnením tohto príručného stolíka vo vašej domácnosti ukážete iný životný štýl. Výška – 71,5 cm , šírka – 100 cm , hĺbka – 40 cm .

Stolík príručný vrúbkovaný

55,00  s DPH
Pôvabný jednoduchý príležitostný stolík z masívneho dreva s vrúbkovanou vrchnou doskou a vyrezávanými nohami , bude vynikajúci na použitie ako stolík ku pohovke, príručný stolík, konzolový/predsieňový stolík, kdekoľvek potrebujete . Všestranný stôl ktorý má veľa tradičného kúzla starého sveta . Výška – 64 cm , šírka – 65 cm , hĺbka – 41 cm .

Stolík v tvare polmesiaca

67,00  s DPH
Veľmi pekný stolík s 3 nohami z masívneho dreva a polmesiacovou vrchnou doskou , ktorý môže byť umiestnený aj pri stene ako nočný stolík . Využitie nájde aj ako stojan na rastliny . Ľahko ho umiestnite kdekoľvek . Je v dobrom stave , pevný a stabilný . Výška – 47 cm , šírka – 80 cm , hĺbka – 41 cm .

Stolík viktoriánsky – príručný

39,00  s DPH
Stolík viktoriánsky z 19. storočia z masívneho dreva v hornej časti v tvare osemuholníka , stojí na kruhovo otočených nohách s vyvýšenou podložkou. Jednoducho zapadne do akéhokoľvek interiéru. Stolík má poškodenie viď. fotografie . Výška - 61 cm , šírka - 51 cm , dĺžka - 53,5 cm.

Stolík kartársky

199,00  s DPH
Interiérový masívny kartársky stolík Vás zaručene osloví .Vrchná časť je otočná , ktorá po otočení odhalí úložný priestor na karty , hry atď. Horná časť má plstenú zelenú podložku . Pod hornou časťou dosky je stĺpová masívna noha ,ktorá končí štvornohou základňou s mosadznými kolieskami. Vhodný do každého interiéru. V pôvodnom stave . Výška – 74 cm , dĺžka – 91 cm , šírka – 45 cm . Po rozložení stola dĺžka – 90 cm , šírka – 89 cm .